Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressi abil: teemad, pistikprogrammid, tooted ja teenused

 1. 1. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressiga: majutamine
 2. 2. Praegu loeb: Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressi abil: teemad, pistikprogrammid, tooted ja teenused
 3. 3. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressiga: oma ettevõtte loomine
 4. 4. Lihtsustage veebipõhist kohalolekut WordPressi abil: bränding ja turundus

Oleme juba arutanud, kui oluline on valida teie veebis viibimiseks sobiv hostimislahendus. Seekord räägime nendest täiuslikest WordPressi toodetest ja teenustest, mis lihtsustavad teie veebis viibimist, nii et ettevõttel oleks rõõm hooldada ja hallata.


Kuidas neid täiuslikke WordPressi tooteid leida?

Enne esmaklassiliste WordPress-lahenduste otsimist soovitan teil tutvuda tasuta pakutavatega. WordPress.org-i pistikprogrammist ja teemahoidlast leiate toodete jama, mida pole väga hästi liigitatud, nii et peate WordPressi tooteülevaateid andvate autoriteetsete ajaveebide leidmiseks tegema täiendavaid jõupingutusi..

Midagi pole tasuta ja maksate sageli halvatud või üldse toeta, kuid alati on erandeid ja võite leida hästi kodeeritud ja regulaarselt värskendatavaid WordPressi pistikprogramme, kui kaevate veidi sügavamale, teete paar otsingut ja loete mõnda arvustust. See tasub end hiljem ära, kui olete mõelnud muudele veebis viibimiseks vajalikele asjadele ja mitte muretsema kokkusobimatuse või ebastabiilsuse pärast.

Kuidas valida oma ettevõtte jaoks parim WordPressi teema

Teema valimine ei tohiks olla midagi muud kui naha valimine. Minu arvates on see õige nimi sellele, mis on lihtsalt teie veebisaidi visuaalne ülekate. Seal on palju suurepäraseid kõik-ühes-lahendusi, näiteks teema WordPress kokku, mis võib katta iga nurga alt, mida võite mõelda, ja rahuldada kõik oma praegused ja tulevased vajadused.

pistikprogrammid tõrkeotsinguks - WordPress

Seal on ka nišš WordPressi teemasid, kus peate kõigepealt tegema mõtlemisoskuse ja seejärel minema teema juurde, mis on üles ehitatud just selle ühe asja jaoks, mida soovite innukalt maailmale näidata. Näiteks on AcademiaThemes suurepärane koht kooli- ja õppeteemade otsimiseks, ShowThemes on koduks spetsiaalselt sündmuste korraldamiseks mõeldud teemadele ning Themeforestis leiate teemakohase niši, millele võite mõelda (kinnisvara, pulmad, mittetulundusühingud, fotograafia, hostimine). , jne.).

Kui vajate lisateavet, saate vaadata meie postitust selle kohta, kuidas valida oma täiuslik WordPressi teema. Oleme siin WPExploreris katnud peaaegu kõik nišid, millest võite mõelda, nii et vali kõigist teemadest, mille oleme ümarlauadesse kaasa löönud.

Kuidas valida täiuslikke WordPressi pistikprogramme

WordPress on nii mitmekülgne sisuhaldussüsteem pistikprogrammide tõttu, mis lisavad teie veebisaidile lisafunktsionaalsust. Mõne teema saab hõlpsalt niššimalliks muuta, lisades mõned tasuta või lisatasu pistikprogrammid.

Täiuslike WordPressi toodete otsimine ei tähenda täiusliku kõik-kõik-laienduse leidmist, vaid seda, mis katab ühe nurga ja teeb seda suurepäraselt. Enne idee kallal töötamist peate vähendama segadust kõigist loodud maketidest ja esilekerkinud ideedest. Keskenduge veebis viibimiseks vajalikele minimaalsetele funktsioonidele ja loote stabiilse aluse.

Liiga paljude pistikprogrammide omamine on turvarisk, eriti pluginate puhul, mida ei värskendata regulaarselt. Peaaegu kõige jaoks, mida vajate, leiate, et keegi on juba pistikprogrammi loonud tasuta WordPress.org pluginate hoidla. Pistikprogrammi lehti skaneerides näete, millised autorid toetavad ja värskendavad oma pistikprogramme regulaarselt.

e-kaubanduse lahendused

Enamikku e-kaubanduse lahendusi on üsna lihtne ükskõik millisesse CMS-i rakendada. Kuna WordPress on kasvanud enamaks kui lihtsalt ajaveebiplatvormiks, tekkis sellele palju e-kaubanduse lahendusi kui WordPressi pistikprogramme. Mõned enim kasutatud ja paremini toetatud on:

 • Lihtne digitaalne allalaadimine
 • WooCommerce
 • Käru66

Kui arvate, et kolmest ei piisa, vaadake meie e-kaubanduse WordPressi pistikprogrammide täielikku loendit. Neid lahendusi toetava teema valimine tähendab, et sellel teemal on spetsiaalne CSS, mis on kirjutatud just neile. Nii näeb teie e-poe pistikprogramm teie teema sujuvalt välja. Ükski edasine e-kaubanduse funktsionaalsus ei tohiks selle teema sees olla.

Makseväravad

Kui teie eesmärk on luua veebisait, kus inimesed saavad teie tooteid osta või teie eesmärgi nimel raha annetada, on teil õnne. Paljud lüüsid toetavad WordPressi (ja võite neid juba premium-pluginatesse integreerida või leiate tasuta pistikprogramme WordPressi hoidla nende lisamiseks oma veebisaidile), nii et vaatame lähemalt mõnda populaarsemat valikut:

PayPal on vana mängija, mis toetab makseid enam kui 190 riigist ja võtab vastu kõik peamised krediitkaardid. Võite leida palju pluginaid, mis pakuvad selle integreerimist WordPressiga.

Gumroad sobib suurepäraselt tarkvara, raamatute, filmide või muusikatootjatele, kes soovivad lihtsat viisi oma digitaaltoodete müümiseks. Integreerimine WordPressiga on 5-minutiline töö ja tehingud toimuvad kohapeal.

2Tutvustus aktsepteerib krediitkaarte, deebetkaarte ja PayPali. Mul on nende teenuse kasutamisel olnud raskusi, kuna nad on väga ranged toodete ja teenuste müümisel. Ka siis, kui olete kuus kuud passiivne, võivad nad teie konto peatada, kuna neil on minu oma.

Autoriseeri.net saab teid aidata nii veebis kui ka mobiilis. Nende pettuste ärahoidmise süsteemid on asjad, mille üle nad on selgelt väga uhked. Selle maksevärava saamiseks peate siiski tasuma ettemaksu.

Triip on maksesüsteem, mis oli saadaval ainult USA-s. Viimasel ajal on nad muutunud globaalseks ja hõlmavad nüüd Austraaliat, Suurbritanniat, Iirimaad ja ka mõnda muud riiki (ehkki beetaversiooni). Tänu võimsale API-le on see suurepärane kaupluste ja arveldussüsteemide jaoks.

WordPressi jaoks on saadaval maksevärav

Braintree on PayPalile kuuluv ettevõte. Ühtse integreerimisega saab teie WordPressi e-kaubandus hakkama PayPali, Venmo, Apple Pay, krediit- ja deebetkaartide, Bitcoini jt. PayPali rahastuse abil olen kindel, et see on enamikus riikides saadaval varsti..

Paymill on saadaval ainult kaheksas riigis. See aktsepteerib enamikku krediitkaarte ja seda saab kasutada veebimaksete, mobiilimaksete või korduvate maksete tegemiseks, kui plaanite juhtida SaaS-i tellimisettevõtteid.

Dwolla on saadaval ainult USA-s. Sellel tehingul on üks odavaimaid tasusid ja see on tasuta tehingute jaoks, mis on väiksemad kui 10 dollarit. Makse toimub teie saidil, nii et lüüsi jälgimine Google Analyticsi abil ei pruugi olla nii lihtne.

Google Wallet pole tehniliselt maksevärav, nii et kui te seda kasutate, peate ikkagi seadistama ühe ülaltoodud lüüsi. Selle peamine eelis on see, et Google Walleti kasutajad saavad teie toodete eest hõlpsalt maksta.

Automatiseerimine

Kui olete üks neist sarjaettevõtjatest, võiksite teada saada, kuidas juhtida mitut veebisaiti üheaegselt, kasutades veebiteenuseid, näiteks: ManageWP, WP Remote. Või tarkvara, mis installitakse teie veebisaitidele ja töötab täielikult teie serveris, näiteks InfiniteWP. Vaatame, kuidas need kolm kokku saavad:

ManageWP on võrguteenus, mis võimaldab teil oma veebisaite juhtpaneelilt juhtida. See annab teile jõu teha ühe klõpsuga värskendusi, varundamist, lisab täiendavaid turbekihte ja võimaldab saidi hõlpsamat migreerimist. Sellel on silmapaistev klienditugi ja kui teil on hallata vähem kui 5 saiti, ei maksa see teile midagi.

WPRemote pakub sarnast funktsionaalsust nagu ManageWP, kus saate ühe klõpsuga värskendada WordPressi tuuma, pistikprogramme ja teemasid ning alla laadida ka varukoopia saamiseks oma veebisaitide hetktõmmised. Teenus on tasuta, nagu nende veebisaidil on öeldud, kuid olen tasuta võrguteenuste osas alati ettevaatlik ja soovitan enne registreerumist ühendust võtta nende meeskonnaga ja nendega tutvuda.

InfiniteWP on lähenenud kahest eelmisest väga erinevalt. Laadite pistikprogrammi alla nende veebisaidilt ja see juhendab teid InfiniteWP administraatori paneeli installimisel. Tööpõhimõte on see, et installite InfiniteWP oma serverisse ja kontrollite oma veebisaite sealt.

Järeldus

WordPress on suurepärane võimalus teie Interneti-kohalolu jaoks, mille saate konfigureerida tõesti kiiresti. Ükskõik, kas vajate isiklikku ajaveebi, ettevõtte veebisaiti, e-kaubanduse lahendust või WordPressi poodi, leiate selle eemaldamiseks alati WordPressi teemad ja pistikprogrammid. Kuid rusikaga, määratle oma filosoofia, nii et paned paika tee, mille kaudu lihtsalt läbi minna. Valige targalt, mõelge alati kaks korda ja installige üks kord ning saate oma lihtsustatud veebis kohalolu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map