Lihtsad WordPressi monetiseerimisstrateegiad

Lihtsad WordPressi monetiseerimisstrateegiad

Oleme käes uuel aastal, mis tähendab, et on aeg teha oma resolutsioonidele head ka enda ja oma ettevõtte heaks. Kui olete oma saidi loonud maast madalast, liikluse voog on hea ja otsite nüüd WordPressi monetiseerimisstrateegiaid, olete õiges kohas.


Seal on veel; kui uurime erinevaid WordPressi monetiseerimisstrateegiaid, avastame näpunäidete varanduse, mida saate oma saidil seotuse suurendamiseks kasutada. Nagu näiteks võite mõelda sellele postitusele kui kahesuunalisele lähenemisele WordPressi monetiseerimisele.

Esimene näpunäide on see, et on oluline kasutada meetodeid, mis vastavad teie sihtrühmale. Kuidas muidu WordPressi monetiseerimisstrateegiaid maksimaalselt ära kasutada??

Veel üks kiire märkus: keskendume ise hostitud WordPress ajaveebid (WordPress.org) ja mitte tasuta WordPress.com-i ajaveebid, kuna viimane tarnib monetiseerimise osas teatud piiranguid.

Kui olete natuke uudishimulik, metsikult edukad ajaveebid nende hulgas on näiteks HuffPost (hinnanguliselt 14 000 000 dollarit kuus), Moz (hinnanguliselt 4 250 000 dollarit kuus) ja TechCrunch (hinnanguliselt 2 500 000 dollarit kuus). Ja jah, see on Ameerika dollarites.

Näitame teile, kuidas WordPressi abil 48 tunni jooksul raha teenida, kui ettevalmistused on otsas. WordPressi saidilt raha teenimiseks on siin mõned strateegiad, kuidas suunata teid õiges suunas.

WordPressi saidilt raha teenimiseks on siin mõned strateegiad, kuidas suunata teid õiges suunas.

1. Reklaam

coca-cola kuulutus aastast 1890

Coca-Cola reklaam 1890ndatest

Jooripäevadest saadik on reklaamisektor alati palju teeninud. Aruande kohaselt emarketer.com, reklaamijad kogu maailmas kulutavad digitaalreklaamidele rohkem kui 220 miljardit dollarit aastas.

See on tohutu muutuste tükk, kas te pole nõus? Kui teil on hea liiklus, saate dollareid kiiresti koguda. Aga kuidas sa alustad?

Isehaldus vs reklaamivõrgud

Alustuseks on teile saadaval kaks reklaamivõimalust. Sa võid valida reklaamivõrgud nagu Google AdSense WordPressile. See on vaid üks paljudest – Bingil on oma reklaamivõrk, nagu ka Facebookil, Yahoo ja Amazonil. Ulatusliku loendi jaoks otsige Google’is lihtsalt reklaamivõrgustikke, et näha saadaolevat.

Teise võimalusena saate võõrusta oma kuulutused. Muu hulgas saate valida reklaamid, tasud, kuidas ja kus iga reklaami kuvada. Enda hallatavate reklaamide müümiseks on seda kõige lihtsam kasutada WordPressi jaoks saadaval olevatel usaldusväärsetel reklaamihalduse pistikprogrammidel või läbida kolmanda osapoole teenus, näiteks BuySellAds saadaolevate reklaamipunktide haldamiseks.

Sellegipoolest on reklaamivõrgustike ja isehaldusreklaamide peamine erinevus kõrgem kontrollitasand, mis teil selle reklaami korral naudib. Teisisõnu, reklaamivõrgud näitavad teie lugejale tavaliselt reklaame, mis on nende viimase sirvimisajalooga kõige asjakohasemad. Kui kasutaja vaatas ehteid enne teie saidile tulekut, näevad nad tõenäoliselt ehetega seotud reklaami, isegi kui teie sait puudutab kõiki autosid. Teil pole null kontrolli reklaamide üle, mida teie reklaamivõrk teie saidil näitab.

Ise hallatavate reklaamidega on asjad natuke teisiti, müüte reklaame, mis on teie sihtrühmale vastavad. Niisiis, ehtereklaamide kuvamise asemel kuvate sõidukite varuosade, mootoriõli jms reklaame.

Igal reklaamivõimalusel on erinevad hinnamudelid. Enamik reklaamivõrgustikke pakub tavaliselt CPC (klõpsutariifi) mudelit, mis tähendab, et teile makstakse kõigi teie toodetud klikkide eest. Sõltuvalt nišist saate teha vahemikus 0,02–15 dollarit kliki kohta.

Suure liiklustihedusega saate reklaamivõrgustikega üsna palju tappa, pidades meeles, et need pakuvad muid reklaamimudeleid. Isehaldusreklaamid tõmbavad tavaliselt kõrgemat reklaamimäära, kuna müüte peamiselt reklaamipinda huvitatud ettevõtetele kindla kuutasu eest.

Reklaamiteema on ulatuslikult loetud, kuid kuna see on üks kõige tulusamaid WordPressi monetiseerimisstrateegiaid, tasub oma aega sisse kaevata.

2. Sidusettevõtte turundus

sidusettevõtete tippkohtumine läänes 2017

Affiliate Summit West 2017

Sidusettevõtte turundus sarnaneb palju reklaamimisega; teenite selle eest, kui saadate kaupmehele huvitatud kliendi. Selle asemel, et klikkide ja kuvamiste eest maksta, saate kogu raske töö eest vahendustasu.

Ehkki sidusettevõtte turundus kõlab täiuslikule algajale nagu mumbo-jumbo, on seda lihtne mõista. Vastavalt Neil Patel, sidusettevõtte turundus on „… komisjonitasu teenimise protsess, reklaamides teiste inimeste (või ettevõtte) tooteid. Leiate endale meelepärase toote, reklaamite seda teistele ja teenite iga teenitud müügi pealt osa kasumist. ”

Kõlab üsna põhimõtteliselt, see sidusettevõtte turundusettevõte, kas te ei arva? Lisaks võite soovitada mis tahes toodet päikese all. Sisuliselt olete lihtsalt edendaja, mis tähendab, et võite osaleda mis tahes meelde tuletavas reklaamimisstrateegias … hoidke seda ainult seaduslikuna.

Teisisõnu, sidusettevõtte turundus on maksemudelite ja teie osaluse taseme osas mitmekülgne loom. Mida see isegi tähendab??

Sidusettevõtte turunduse maksemudelid

Oleme teadlik kolmest peamisest maksemudelist, kuid võite julgelt sisse logida, kui teate mõnda muud mudelit.

 • PPC (Pay Per Click) sidusettevõtte turundus – Ettevõte maksab teile komisjonitasu kõigi teie tehtud klikkide eest, olenemata sellest, kas väljavaated teevad ostu või lihtsalt sirvivad ja lahkuvad.
 • PPL (Pay Per Lead) sidusettevõtte turundus – Selle stsenaariumi korral teenite komisjonitasu alati, kui teie viidatud väljavaade viib soovitud toimingud lõpule, nt tellite, registreerute tasuta prooviversiooniks, loote konto ja nii edasi. Sellist sidusettevõtte turundust pakkuvate veebisaitide näidete hulka kuuluvad ShareASale ja Cj Affiliate teiste hulgas.
 • PPS (Pay Per Sale) sidusettevõtte turundus – Sidusettevõtte turunduse traditsiooniline vorm: teenite vahendustasu ainult siis, kui teie viidatud väljavaade teeb ostu. See on sidusettevõtte turunduse kõige populaarsem mudel ja annab tavaliselt parema tulu kui PPC ja PPL sidusettevõtte turundus – hoides muid tegureid konstantsena. Näited on Amazon Associates, Envato Marketplace ja kõige sõltumatumad veebipõhised teema- / pistikprogrammipoed.

Sidusettevõtte turunduses osalemise tasemed

Nüüd, kui teate, et saate klõpsude, müügivihjete ja müügi kaudu raha teenida, vaatame lähemalt veel kolme sidusettevõtte turunduse tüüpi.

Nagu Pat Flynn selgitab, et meil on sidusettevõtte turundusega seotud kolm taset:

 • Ühendamata – Seda tüüpi sidusettevõtte turunduse korral pole teil nišis absoluutselt mingit kohalolekut ega volitusi. Loote lihtsalt sidusettevõtte linke toodetele sotsiaalmeedia või mõne muu platvormi kaudu. Kuid kuna me rahastame teie WordPressi saiti, saate seda tüüpi sidusettevõtte turundust kasutada oma tulude täiendamiseks.
 • Seotud – Siin on teil veebis kohalolek ja reklaamite oma nišiga seotud tooteid, kuid sidusettevõtte lingid on mõeldud toodetele, mida te tegelikult ei kasuta. Näiteks kui teil on WordPressi hõlmav ajaveeb, võite reklaamida teemasid, hostimist ja pistikprogramme, ilma et peaksite iga toodet enne proovima.
 • Kaasas – Reklaamite ainult tooteid, mida kasutate ja millesse usute. Te vannute tooteid ja soovitate neid osana unenäost või protsessist, mida oma blogis kirjeldate..

Teie käsutuses olevate sidusettevõtte WordPressi monetiseerimisstrateegiatega saate teiste hulgas kasutada kuponge, pakkumisi, tooteülevaateid, tekstilinke, ribareklaame, toodete koondamist, meilisõnumeid ja offline-meetodeid.

3. Rahastage WordPress liikmeks saamisega

WordPressi monetiseerimisstrateegiad - looge liikmesuse sait

Oletame, et olete loonud kaasatud vaatajaskonna tänu suurepärasele sisule, mida olete tasuta pakkunud. Võite lisada tasulised liikmemaksud oma saidi jaotisse, kus pakute kursusi ja muud tüüpi tasulist sisu.

Paljud veebisaitide omanikud saavad tasulistest liikmetest kasu, et luua korduv passiivse sissetuleku allikas. Ja peate vaid looma mingit kvaliteetset sisu ja selle peitma palkseina taha. Teie käsutuses oleva tohutu hulga WordPressi liikmelisuse pistikprogrammide abil saate kohe alustada.

Kui teil on toodet, saate selle vabastada liikmelisuse programmi raames selles mõttes, et kasutaja vajab toote kasutamiseks aktiivset (ja eelistatavalt korduvat) liikmesust. Toote müümise asemel võite selle asemel müüa ka liikmemaksud.

Oleme näinud, kuidas WordPressi ettevõtjad muudavad oma olemasolevad lugejad väikese vaevaga tasulisteks liikmeteks. Headeks näideteks veebisaitide liikmelisusega tapmise kohta on Elegantsed Teemad, Moz ja rohkem (kuigi on oluline märkida, et need saidid kasutavad sageli mitut WordPressi monetiseerimisstrateegiat).

4. Müüge tooteid või teenuseid

veebipoodide ostuprotsess

Üks populaarsemaid WordPressi monetiseerimisstrateegiaid on veebis kraami müümine. Tegelikult, kui keegi midagi ei müüks, poleks meil reklaamijaid, liikmelisuse saite ega sidusprogramme, kus raha teenida.

Kui reklaamide esitamine, kellegi teise toodete reklaamimine või liikmesuse saidi hostimine pole just teie tass teed, võite proovida WordPressiga veebipoe üles ehitada, et oma publikule teenust või toodet reklaamida.

Müüdavatest toodetest pole puudust, lisaks võite spetsialiseeritud oskusi alati müüa järelmaksulehe kaudu. Näiteks võite pakkuda kujundamis- või ajaveebiteenuseid nagu teie oma. Võite konsulteerida ja müüa mis tahes teenust, mida teie lugejad vajavad. Kui teil pole valmis toodet, kaaluge toote või teenuse edasimüümist oma WordPressi saidi kaudu.

Kui soovite kasutada täieõiguslikku e-kaubandust, saate veebipoe hõlpsalt seadistada, kasutades sellist pistikprogrammi nagu WooCommerce. Veebipood aitab teil müüa nii digitaalseid kui ka füüsilisi kaupu, see tähendab, et saate e-kaubandust kasutada oma kivi- ja mördikaupluse hoogustamiseks. Veelgi parem, kui saate oma müügi suurendamiseks kasutada sidusettevõtte turundust.

Kui otsustate luua e-kaubanduse veebisaidi, tehke see ainulaadseks ja sihtige niši. Kõigil turgudel valitseb seal tihe konkurents, nii et keskenduge sellele, mis teid kõige paremini huvitab või huvitab.

5. Sponsoreeritud postitused / arvustused

spondeeritud postituste kasutamine WordPressi saidi raha teenimiseks

Mõelge võistlusautole kui teie sponsoreeritud postitusele, ärge ainult pingutage sellega

Blogijana saate sponsoreeritud postituste või arvustuste abil kiiresti hakkama saada. Kui olete teeninud autoriteedi ja olete oma nišis populaarsed, hakkavad ettevõtted pöörduma teie poole, et kirjutada oma toodete kohta soodsaid ülevaateid.

Algajana osutub viljakaks ettevõtete poole pöördumine heade ettepanekutega. Lihtsalt veenduge, et vaataksite läbi oma sihtrühmale sobivad tooted ja teenused. Toodete ülevaatamine ainult raha pärast hävitab asutuse, kelle nimel olete nii kõvasti tööd teeninud.

Lisaks ärge tehke oma saidil kõike sponsoreeritud postituste kohta, kui ettevõtted helistama hakkavad. Jätkake liikluse ja volituste pälvinud sisu avaldamist. Aeg-ajalt sponsoreeritud postitus töötab suurepäraselt, kuid sellega üle pingutamine pole pikaajaline strateegia.

BobWP sõnul võivad „… teised soovida sponsoreerida postitust, kus mainitakse lihtsalt nende toodet mõne oma valdkonna uudise taustal, või maksta lihtsalt ribareklaami eest või mainida postituse lõpus“.

Sellisena on sponsoreeritud postitustega uurimiseks palju võimalusi, eriti kui saate kindlustada igakuised / aastased kokkulepped ettevõtetega. Ärge olge oma arvustustesse kallutatud, kuna see kahjustab teie terviklikkust.

6. Veel WordPressi monetiseerimisstrateegiaid

WordPressi saidi monetiseerimiseks on palju muid viise, kuid kuna kõigi nende katmiseks oleks vaja e-raamatut (ehk võiksite selle luua ja selle müüa?), Siis siin on paar auväärset mainimist:

 • Annetused – Saate WordPressi saidi kaudu raha teenida, paludes lugejatel annetada. See strateegia toimib nagu võlujõud, mistõttu õitsevad enamik mittetulundusühinguid ja valitsusväliseid organisatsioone annetustest. Küsige lihtsalt oma lugejatelt.
 • Dropship – Oma veebipoe alustamisel ei vaja te reklaamimiseks tingimata oma tooteid. Ostulaadimine WordPressi jaoks võimaldab teil teenida raha toodetega, mis teile ei kuulu või millel pole varusid. Panite toote oma saidile ja kogute ostjalt makse. Seejärel ostate odavamalt tarnijalt, kes tarnib toote otse ostjale.
 • Looge töölaud – Kui olete blogipidajate toitlustaja sisutootja, saate luua töölaua. Kas olete huvitatud WordPressi disaineritest ja arendajatest? Neile saate luua töölaua. Kas töötada mittetulundusühingutega, mis tuleb annetuste jaoks siduda ettevõtetega? Selle jaoks saate kujundada ka tahvli. Siin on paar populaarset WordPressiga seotud töötahvlit, kus saate inspiratsiooni oma ideede levitamiseks.

Viimased märkused

Need WordPressi monetiseerimisstrateegiad aitavad teil WordPressi saidil kiiresti teenida. Pidage aga meeles, et kõik elus väärt elu nõuab kõvasti tööd. Nagu me kõik teame, on edu 99% higistamine ja 1% inspiratsioon. Nii et jätkake oma veebisaidi ja kaubamärgi loomist, luues kvaliteetset sisu, keskendudes SEO-le ja jätkates oma saidi optimeerimist lugejate jaoks.

Täna pakkusime teile lihtsalt vajalikku 1% inspiratsiooni. Kas olete väljakutse ees? Kas sa arvad, et sul on, mida on vaja selle 99% higistamise tagamiseks?

Kas teate muid WordPressi monetiseerimisstrateegiaid, mida me ei maininud? Kui jah, andke sellest allpool olevas kommentaaride jaotises teada, siis saame selle postitusele lisada ja teie nime mainides teile krediiti anda. Rõõm ja palju õnne sel aastal moolah ’tegemisel!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map