Lihtsad võimalused WordPressi ajaveebi täiustamiseks tasuta

Sisu on oluline (keegi ei vaidle sinuga seal), kuid oluline on ka sinu ajaveebi välimus ja funktsioon. Igal veebisaidil või ajaveebil on ikka ja jälle vaja TLC-d, kuid teie õnneks ei pea see olema raske. Oma ajaveebi kujunduse tasuta (või selle lähedal) täiustamiseks on palju võimalusi..


Paljud ajaveebide pidajad ja veebisaidi haldajad võivad arvata, et peate oma saidi ilme värskendamiseks olema professionaalne veebiarendaja või kujundaja. See ei saanud tõest kaugemal olla! Veebisaidile mini-makeoveri andmine võib olla kiire, lihtne, lõbus ja tasuta – näitame teile, kuidas.

1. Korrastage oma menüüd ja vidinad

Täpsemalt öeldes andke oma navigeerimismenüü, külgriba ja jalus põhjalikult üle. Kui aeg mööda saab, on lihtne unustada linkide või vidinate värskendamine (ma mõtlen, et tegemist on juba Pumpkin Spice Latte hooaja inimestega!).

Vaadake pikalt põhjalikult, mida neis piirkondades pakute. Lisage olulised lingid ja eemaldage oma menüüdest ebaolulised. Seejärel puhastage oma külgriba ja jalus, et näidata olulist teavet, näiteks hiljutisi või populaarseid postitusi, uudiskirja vidinat, võib-olla oma Instagrami voogu või isegi lihtsat jaotist (mis iganes teie veebisaidil mõistlik on).

2. Uuendage vana sisu

Sisu loomine ja värskendamine

Ärge laske oma kasulikul sisul seisata. Mõnikord vajavad suurepärased postitused asjakohastena püsimiseks vaid mõnda näpunäidet. Siseturunduse instituudis on suurepärane artikkel kuidas elavdada mütsi sisu. Vaadates tagasi teistsuguse vaatenurga lisamise, lisades uusi kasulikke linke või lugejatele küsimusi esitades, on kõik suurepärased võimalused vanade postituste väärtuse lisamiseks. Lisaks on see suurepärane ka SEO jaoks – otsimootorid armastavad näha, et värskendate oma sisu.

Samamoodi on väga võimalik, et teie ajaveebi kujundus on mingil hetkel muutunud või soovite võib-olla muuta esteetilist sisu. Veenduge, et teie pildid oleksid teie praeguse veebis viibimisega mõistlikud. See võib hõlmata võrkkesta jaoks valmis logo üleslaadimist, uutele esiletõstetud piltide lisamist vanadesse postitustesse või mõne uue personali piltide kasutamist 5 aasta eest tehtud piltide asemel.

3. Parandage oma SEO

SEO määrab, kas ja kus te otsingumootori tulemustes kuvatakse. See tähendab, et see on äärmiselt oluline ja peaksite seda sageli kontrollima. Hoolimata sellest oleme isiklikult kohanud üllatava hulga blogijaid, kes eira oma SEO-d, kuid ei lase end neist olla!

Pärmi SEO pistikprogramm

Esmalt peab teil olema hea SEO pistikprogramm, kui te seda veel ei tee. Kasutame ja soovitame Yoast SEO-d. Selles on kõik, mida vajate kohapealse SEO haldamiseks, sealhulgas saidiplaanid, pealkirjad, riivsaiad ja palju muud.

Katkise lingi kontrollija

Teine SEO võtmeaspekt on purustatud linkide parandamine. Otsingumootoritele see ei meeldi, kui proovite linkida lehtedega, mida pole olemas. Lihtsaim viis oma veebisaidil purunenud linkide kontrollimiseks on tööriista abil.

Katkise lingi kontrollija töötab hästi väikeste saitide puhul (kuid on oluline arvestada, et mõned jagatud hostimisplaanid keelavad selle pistikprogrammi, kuna see kasutab palju ressursse). Me isiklikult kasutame tasuta Ausus Maci jaoks Rakendus perioodiliste vigade kontrollimiseks meie enda saitidel.

4. Kiirendage asju

Ükski külastaja ei soovi oodata teie veebisaidi laadimiseks 60 sekundit. Nad ei taha isegi 10 sekundit oodata. Me elame maailmas “anna see mulle nüüd”, nii et teie veebisaidi kiire hoidmine on oluline.

On paar lihtsat viisi, kuidas oma veebisaiti kiirendada, ilma et peaksite lisaraha kulutama paremale hostimisele või CDN-i teenusele (ehkki kui teil on iga kuu paar tagavara dollarit, oleks see tõesti parim valik).

Kustutage tarbetud pistikprogrammid

Enne uute pluginate installimist tutvuge juba installitud versioonidega. Kas te ei kasuta seda WooCommerce’i PDF-i arve loomise pistikprogrammi? Deaktiveerige ja kustutage. Kas kasutate uut SEO pistikprogrammi, kuid kas teie vana on ikka installitud? Kustuta see.

Samamoodi vaadake dubleerivate funktsioonide pistikprogramme. Kas vajate tõesti kahte liugkoodiga pistikprogrammi? Sa ilmselt ei tee seda. Vali oma lemmik ja vabane teisest.

Installige vahemällu pistikprogramm

W3 kogu vahemälu

Kui te ei kasuta vahemällu salvestamist, peaksite see olema. Mõned hostiettevõtted hõlmavad sisseehitatud vahemällu salvestamist (näiteks WP Engine), nii et võib-olla on vahemäluruum juba lubatud ja isegi ei tea seda.

Vahemälu lisamine oma veebisaidile on tänu tasuta pistikprogrammidele lihtne, meie lemmik on W3 kogu vahemälu. Üksikasjalike juhiste saamiseks lugege meie täielikku W3 kogu vahemälu seadistusjuhendit, kuid põhimõtteliselt installite lihtsalt pistikprogrammi, konfigureerite mõned sätted ja klõpsate siis nuppu Salvesta.

Installige läbilõikav pistikprogramm

WP Smushi pildi optimeerimise pistikprogramm

Lisaks lehtede ja postituste vahemällu teenindamisele saate oma piltide optimeerimisega oma veebisaiti veelgi kiirendada. Üks viis selleks on kasutada sellist teenust nagu TinyPNG või rakendus nagu ImageOptim (Maci jaoks) optimeeritud piltide loomiseks enne nende postitustele või lehtedele lisamist.

Aga mis siis, kui soovite tagasi minna ja oma meediumiteegis juba olevaid pilte optimeerida? Või optimeerige pilte otse oma veebisaidile üles laadides? Proovige WP Smush autor WPMU DEV. See tasuta pistikprogramm annab teile võimaluse faili suurust vähendada, ohverdamata seejuures kõigi piltide kvaliteeti.

5. Mõelge oma teema uuesti läbi

Peaksime rääkima sellest, kuidas parandada kujundus ja kõige otsesem viis selleks on oma kujunduse muutmine. WordPressi jaoks määrab veebisaidi kujunduse teie teema, nii et võib-olla on aeg otsida uus.

Proovige uut tasuta WordPressi teemat

Täna ajaveebi ja ajakirja tasuta WordPressi teema

Tasuta teemad on suurepärane viis oma veebisaidi ilme värskendamiseks ka tasuta. WordPress.org nende hoidlas on palju tasuta teemasid ja ka meil on siin WPExploreris tohutult palju WordPressi teemasid. Kuid ükskõik, kust te oma uue teema ka ei leia, peate enne muudatuste tegemist (igaks juhuks) oma WordPressi saidilt varukoopia tegema..

Kohandage oma praegust teemat

totaalne kohandaja

Kui teie praegune WordPressi teema sisaldab juba WordPressi kohandajas stiilimisvalikuid, ei pruugi te teema muutmist üldse vajada. Näiteks sisaldab meie kogu WordPressi teema hulgaliselt päiseelementide, fontide, arhiivilehtede, postituste, jaluse elementide ja paigutuse kujundamise valikuid ning palju muud. Kasutage lihtsalt välju, värvivalijaid ja lülitusi, seejärel klõpsake nuppu Salvesta. Lihtne kui pirukas.

SiteOrigin CSS

Kuid kui teile meeldib oma teema ja sellel pole palju stiilivalikuid, saate ikkagi installida CSS-i reaalajas redaktori pistikprogrammi. Need pistikprogrammid töötavad tavaliselt punkti- ja klikkiliidesega, pakkudes teile võimalusi värvide, fontide, polsterduste ja muude leheelementide muutmiseks.

SiteOrigin pakub üllatavalt vinge tasuta varianti. Kuid kui teil pole mõtet paar dollarit kulutada, on meie lemmik CSS Hero. Seda on lihtne kasutada, see on täis võimsaid võimalusi ja seda on ilus vaadata.

6. Lisage oma lugejatele funktsioone

Viimane näpunäide, mis meil teie WordPressi veebisaidi parandamiseks on, on võtta sammud lugejate kaasamise parandamiseks. Sest lõppkokkuvõttes lõid veebisaidi just teie lugejad.

Täiustage oma kommentaare

Jetpack WordPressi pistikprogramm

Üks lihtsamaid viise lugejate kaasamiseks si, parandades oma kommenteerimissüsteemi. WordPressi vaikekommentaarid töötavad lihtsalt hästi, kuid need jätavad natuke soovida. Kui kasutate juba WordPressi jaoks JetPacki (mis on omamoodi nagu pistikprogrammide köögivalamu), on teil õnne. Kui lubate JetPacki kommentaarid Kui soovite, et teie lugejad saaksid oma sotsiaalmeedia kontode kaudu kommentaare lisada, saada meilisõnumeid.

Disqus

Teine suurepärane võimalus on Disqus. Selle tasuta pistikprogrammi abil saate oma WordPressi saidile lisada populaarse Disquse kommenteerimissüsteemi. Nii saavad lugejad kommenteerida oma sotsiaalse profiili või Disqusi kontoga, samuti soovitada ja jagada teie postitust teiste Disquse liikmetega.

Lisage registreerumine uudiskirja saamiseks

MailChimp WordPressi pistikprogrammi jaoks

Kui teil veel pole infolehte, peaksite selle saama. See on üks parimaid viise tavaliste lugejatega ühenduse hoidmiseks. MailChimp on see, mida me kasutame, ja see on tasuta kuni 2000 tellijaga loenditele. Lisaks on registreerumisvormi optimeerimiseks hulgaliselt lihtsaid pistikprogramme.

Meile meeldib MailChimp WordPressi pistikprogrammi jaoks mis hõlbustab nii uudiskirja optiini lisamist külgribale kui ka tellimisvõimalust oma kommentaari esitamise vormile. Nad pakuvad ka MailChimpi ülemise riba pistikprogramm laiendus, et lisada oma veebisaidi ülaosale märguanne, milles palutakse lugejatel tellida.

Mine rakenda õpitut

Nüüd minge lõbutsege! Veebisaidi kujunduse täiustamine ja saidi optimeerimine ei pea olema raske ega kallis – veebisaidi optimeerimisega saab tasuta ja tasuta on palju võimalusi.

Nii et logige sisse oma WordPressi saidile (kohe!) Ja alustage menüüde puhastamist, vana sisu värskendamist, SEO parandamist, lehtede kiirendamist, teema värskendamist ja lugejate kaasamismeetodite täiustamist. Ma tean, et saate sellega hakkama! ��

Kas teil on WordPressi ajaveebi parandamiseks muid eelarvesõbralikke näpunäiteid? Või ideed veebisaidi tasuta värskendamiseks? Jagage julgesti meiega kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map