Lihtsad lahendused WordPressi teadmistebaasi loomiseks

Lihtsad lahendused WordPressi teadmistebaasi loomiseks

Põhjalik teadmistebaas võib teie ettevõtte täiustamiseks nii sisemiselt kui ka klienditeeninduse jõupingutuste olulise osana palju ära teha. Kui aga mõtlete ühe oma veebisaidile lisamise peale, võite end potentsiaalsest olukorrast pisut häirida.


Tänu arvukatele eelistele, mida teadmistebaas pakub, on saadaval palju lahendusi, mis võivad teid aidata. Need tööriistad võimaldavad teil luua ulatusliku ja organiseeritud teabeallika oma ettevõttele (ja võib-olla isegi kogu teie tööstusele). Lisaks pakuvad parimad teid kiiresti tööle.

Selles artiklis räägime sellest, miks teadmistebaas võib olla teie WordPressi saidi jaoks oluline. Seejärel käsitleme oma lemmiklahendusi ja arutame, mis neist kõige paremini õnnestub. Alustame!

Miks on teadmistebaas teie saidile väärtuslik lisand

HubSpoti teadmistebaas

HubSpoti teadmistebaas sisaldab KKK-sid, kasutusjuhendid, toote dokumentatsiooni ja palju muud.

Teadmistebaas on ressurss, mis pakub teie veebisaidi külastajatele, klientidele ja klientidele teavet teie ettevõtte ja pakkumiste kohta. Tõenäoliselt olete tuttav mõne populaarse vorminguga, mida kasutatakse teadmistebaasidena, näiteks KKK ja vikid.

Kui juhite mõnda ettevõtet, on laiaulatusliku teadmistebaasi säilitamine suurepärane võimalus pakkuda oma klientidele vajalikku teavet ja tuge. See tööriist pakub teile ja teie vaatajaskonnale palju muid eeliseid, sõltumata teie käitatava saidi tüübist. Näiteks teadmistebaas:

 • Vähendab tugikulusid ja säästab teie aega. Kui teie veebisaidil on rohkem teavet (klientide, töötajate või kogukonna liikmete jaoks), kulutate vähem aega tugikõnede ja meilide väljadele.
 • Pakub külastajatele järjepidevat tuge. Publik saab alati oma teadmistebaasi juurde tagasi tulla, kui selleks vajadus tekib.
 • Kehtestab teid professionaalse tööstusharu autoriteedina. Mida rohkem teavet saate anda, seda teadlikumad olete oma ala esindajad.
 • Aitab teil otsingumootorites kõrgemale kohale jõuda. Oma veebisaidi valdkonna küsimustele vastates saate tänu kogu sellele väärtuslikule sisule paremusjärjestust parandada.

Teadmistebaasid võivad olla kasulikud ressursid teie klientidele, ajaveebilugejatele või mis tahes muule sihtrühmale. Lisaks võivad need olla mugav viis meeskonna liikmete ja kaaslastega sisemise teabe jagamiseks. Vaatamata sellele, kas olete huvitatud välise või sisemise teadmistebaasi (või mõlema!) Loomisest, uurime mõningaid lahendusi, mis töö lihtsamaks muudavad.

Nüüd, kui teil on teadmistebaasi pakutavast väärtusest parem ülevaade, vaatame viis lihtsat, kuid võimsat lahendust, mida saate oma WordPressi saidil kohe kasutama hakata.

1. WP teadmistebaas (tasuta)

WP teadmistebaasi plugin

WP teadmistebaas on hõlpsasti kasutatav pistikprogramm, mis pakub teile funktsionaalsust, paindlikkust ja isikupärastamist. Kui otsite traditsioonilist tüüpi lahendust, on teie vastus WP teadmistebaas!

Lihtsuse osas on see pistikprogramm suurepärane valik. See pakub palju mugavust – sealhulgas sõnastikupõhist teksti ja integreeritud riivsai – muuta oma teadmistebaas hõlpsasti seadistatavaks ja kasutamiseks. Lisaks saate kohandada selle esitlust, kaasata (või keelata) kasutajate kommentaare ja isegi kasutada artiklite lihtsaks korraldamiseks lohistamistegurit.

Võib-olla on selle pistikprogrammi üks parimaid asju 100% tasuta, nii et saate selle oma WordPressi saidile installida ja kohe kasutama hakata.

2. Tea kõik

WordPressi teema KnowAll

KnowAll on premium teadmistebaasi teema, mille on välja töötanud Kangelasteemad, ning sellel on puhas ja sidus välimus. See teema on suurepärane valik kõigile, kes otsivad oma veebisaidi või e-poe jaoks kõikehõlmavat teadmistebaasi lahendust.

KnowAlli abil saate muuta oma veebisaidi võimsaks teadmistebaasiks, mis pakub esiletoodud artikleid, vastuseid korduma kippuvatele küsimustele ja seotud sisusoovitusi. Samuti on olemas paindlik otsingufunktsioon, mis muudab külastajatel vajaliku leidmise lihtsaks. Lisaks saate analüüsi ja artiklite tagasiside kaudu jälgida isegi seda, kui kasulikud on teie artiklid.

Selle kõik-ühes teema hind on 149 dollarit, mis sisaldab üheaastaseid värskendusi ja premium-tuge. KnowAll sisaldab ka HeroThemes’i oma Kangelaslik teadmistebaas pistikprogramm ulatuslikuma funktsionaalsuse jaoks.

3. Yada Wiki (tasuta)

Yada Wiki WordPressi pistikprogramm

Nagu nimest järeldada võib, on Yada Wiki wiki-stiilis pistikprogramm, mis võimaldab teil luua teadmistebaasi, mis on täis omavahel ühendatud linke ja täispikki artikleid. Kui see ressurss on olemas, saate oma klientidele ja klientidele seda hõlpsalt suunata, et saada vastused kõigile nende küsimustele.

Veelgi enam, Yada Wiki pakub teile peaaegu kõiki tööriistu, mida vajate põhjaliku teadmistebaasi loomiseks, mis on kasutajatel hõlpsalt navigeeritav. Saate lisada wiki postitusi ja hoida neid oma veebisaidi eraldi jaotises või kasutada wiki paigutust kogu oma saidil.

Mis kõige parem, Yada Wiki on täiesti tasuta kasutamiseks. Puuduvad premium lisandmoodulid või laiendused, mis veelgi tugevdab selle pistikprogrammi lihtsust.

4. Lõplikud KKK (Freemium)

Ülim plugin KKK WordPressi jaoks

Ultimate KKK on küsimuste ja vastuste pistikprogramm, mille eesmärk on hõlbustada veebisaidi külastajaid teie sisu, toodete ja muude pakkumiste kohta rohkem teada saama.

Erinevate stiilivalikute ja lühikoodi abil, mis võimaldab teil lisada KKK-d peaaegu kõikjale oma veebisaidil, pole selle pistikprogrammi abil saavutatavate võimaluste jaoks mingeid piiranguid. Tegelikult integreerub Ultimate KKK isegi WooCommerce’iga, nii et saate KKK-sid otse tootelehtedele lisada!

WordPressi pluginate kataloogi kaudu pakutav baasplugin on tasuta. Siiski a lisatasu versiooniuuendus pakub täiendavaid stiilivalikuid, kasutaja esitatud KKK-sid ja palju muud funktsionaalsuse osas.

5. Flatbase (49 dollarit)

WordPress Flatbase'i teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Flatbase on veel üks WordPressi teadmistebaasi teema, mis võimaldab teil oma veebisaidi muuta külastajatele ja klientidele mõeldud teabeallikaks.

Lisaks laiaulatusliku teadmistebaasi loomisele aitab Flatbase ka teie veebisaidile KKK-sid lisada. Lisaks saate lisada kogukonna tugifoorumi tänu teema ühilduvusele bbPressi pistikprogrammiga. Need kogukonnale keskendunud funktsioonid muudavad selle kindla jälgimisega veebisaidi omanike jaoks kindla valiku.

Ühtse veebisaidi litsents on 49 dollarit ja see sisaldab tulevasi värskendusi ja kuuekuulist tuge. Toetuse pikendamiseks ühe aastani võite maksta lisatasu.

6. HelpieWP

Helpie - WordPressi teadmistebaasi pistikprogramm | Wiki

HelpieWP on teie pistikprogramm, kui teil on vaja oma teadmissüsteemist maksimumi kasutada. Pistikprogramm sobib suurepäraselt:

 • Dokumentatsiooni vajavad veebisaidid
 • WooCommerce’i veebisaidid
 • Veebisaidid klientide / liikmetega piirkonnas ja
 • Wiki veebisaitide tegemiseks

Kui loote tõsist teadmistebaasi, on otsing teie teadmusbaasi kõige olulisem tööriist. Tõhus otsing võimaldab kasutajatel kasutajatel laiast teadmiste laost kõige asjakohasemat teavet leida. Sellepärast koos HelpieWP, DEV-d on teinud täiesti uue otsimisriista, mis sisaldab kõiki omadusi, mis muudavad otsimise võimsaks ja lihtsaks kasutamiseks:

 • Sisu tähtsuse määramine ja kaalumine
 • Osaline märksõna vaste
 • Reaalajas otsingu kiirus

HelpieWP võimaldab teil luua võimsa teadmistebaasi koos oma kasutajate dünaamilise ülevaatega. See aitab vähendada klienditoe pileteid, määratleda probleemsed kohad dokumentatsioonis ja parandada teie kasutaja õnne indeksit.

Saate kasutada kasutajaliidese redigeerimise funktsioone, sealhulgas piirata kasutajaliidese redigeerimise võimalust teatud kasutajarollidele (ütleme autorid, toimetajad ja administraatorid) ja kasutada HelpieWP täieõigusliku wiki süsteemina. Selle funktsiooni kasutamiseks oma kasutajate jaoks on lugematu arv võimalusi.

Automaatne sisukorra funktsioon genereerib lehesisesed navigeerimislingid teie artiklis kasutatavate pealkirjade juurde. See on uskumatult kasulik, kui teil on pikk sisu, mis tuleb korralikult korraldada ja hõlpsalt navigeerida.

HelpieWP töötab kõigi peamiste teemade ja pistikprogrammidega. Jah, isegi need lehe ehitajad. Ja kõige tähtsam on teada, et HelpieWP meeskond pakub kõigile kasutajatele esmaklassilist tuge.

7. MinervaKB

MinervaKB WordPressi teadmistebaas

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

MinervaKB on WordPressi teadmistebaasi plugin, mis võib teie tugiteenuste elu tõesti lihtsamaks muuta. Alates reaalajas otsingust kuni artiklite tagasisideni on sellel kõik funktsioonid, mis aitavad teie klientidel oma probleemid kiiresti lahendada. Klientide toetamiseks kulutatud aja ja raha vähendamine. Ja kui kavatsete oma teadmiste baasi iga päev täiustada, on sellest abi analüüsi juhtpaneelilt, artiklite tagasisidest ja hinnangutest. See integreerub isegi Google Analyticsiga, võimaldades teil oma kb oleku kontrollimiseks kasutada oma lemmiktööriistu.

Veel üks suur pluss on pistikprogrammi vs teema kasutamine, mis võimaldab teil seda kasutada oma põhisaidi domeenis. Sellega kaasneb aga väljakutse. Pistikprogramm peab ideaalselt integreeruma mis tahes teemaga, nii kujunduse kui ka funktsionaalsuse osas. MinervaKB lahendab selle, pakkudes mitu etteantud otsingu kujundust ja tonni paindlikke valikuid. Kombineerige see elementide lühikoodide ja hõlpsasti kasutatava lehe koostajaga – olete valmis minema!

MinervaKB pakub küll paljusid lisatasu funktsioone, mida pakuvad SaaS kasutajatoe lahendused, ilma kuutasuta. Samuti on hind saadaval olevate võimaluste hulga osas üsna taskukohane. Kuna see on üles ehitatud WordPressi ülaosale, saate karbist parima sisu redigeerimise lahenduse, mida miljonid kogu maailmas kasutavad.

8. Kangelaslik KKK

Kangelaslik KKK haldamine

Kangelaslikud KKK on WordPressi plugin, mis võimaldab teil oma veebisaidile lisada KKK-jaotise. See sisaldab palju funktsioone, mis muudavad teie saidi KKK-de haldamise kiireks ja lihtsaks. KKK-ehitaja kasutab KKK vaeva seadistamiseks lohistamisliidest. Uuenduslik KKK-moodul on KKK-de haldamise uus ülesanne, mis võimaldab teil luua, hallata ja redigeerida mitut küsimust ja vastust ühelt ekraanilt. Karbist väljas on 5 eelkonfigureeritud stiili ja piiramatu kohandamispotentsiaal, mis sobivad mis tahes veebisaidi ilme või kaubamärgiga. See pistikprogramm aitab vähendada aega, mis kulub klientide tavalistele küsimustele vastamisele, suurendades samal ajal usaldust oma teenuse vastu ja parandades teie veebisaidi leitavust. See jätab teile rohkem aega oma ettevõttele keskendumiseks.

Ettevõtteomanike jaoks võib kangelaslik KKK aidata suurendada klientide rahulolu ja edastada vastuseid tavalistele küsimustele elegantsel viisil. Pistikprogrammil on KKK esitamiseks mitmeid võimalusi, sealhulgas ikoonide valik ja piiramatu arv värve. KKK-sid saab grupeerida ja kuvada saidi mitmes asukohas, vähendades vajadust muuta KKK värskendamiseks või muutmiseks palju sisu.

Ainult ühe müügi- või tugipileti salvestamise korral võiksid kangelaslikud KKK-d ise tasuda. Kui te pole täiesti veendunud, pakub HeroThemes 30-päevase raha tagasi garantii kõigi ostude korral. Kõigile meie kangelastest klientidele on kasu meie pühendunud tugimeeskonnast, kes pakub sõbralikku üks-ühele tuge alati, kui seda vajate. Kangelaslikud KKK-d on saadaval kolmes hinnas, sõltuvalt saitide arvust ja vajaliku toe tasemest.


Veebisaidile teadmistebaasi lisamine võib teie ettevõttele vilja anda. Jagades oma teadmisi oma klientidele ja sidusettevõtetele, saate end autoriteediks ja teabeallikaks.

Selles postituses oleme arutanud väärtust, mida teadmistebaas võib pakkuda mitut tüüpi saitidele. Oleme välja toonud ka mõned tippteadmiste baaslahendused ja nende põhifunktsioonid. Milline neist lahendustest huvitab teid kõige rohkem ja miks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map