Lihtne nõuanne WordPressi arendaja leidmiseks ja palkamiseks

Kui olete juba mõnda aega oma veebisaiti hallanud, on väga hea võimalus, et hakkate mõtlema kohandatud teema loomisele, et rahva seast eristuda. Kuigi premium-teemad ja -raamistikud viivad teid kaugele, pole midagi sellist, nagu teema väljaarendamine täpselt teie vajadustele vastavaks.


Võib-olla olete mõne teema loonud, et muuta see soovitud viisil, kuid peaaegu alati on midagi sellist, mis pole just õige. Olemasoleva teema jaoks tehtud muudatused ei muuda teie veebisaiti peaaegu kunagi täpselt selliseks, nagu soovite.

Probleemiks kipub olema see, et olete saidi haldamisega liiga hõivatud. Teil pole aega ega kannatust õppida neid ise muutma või neid muudatusi kodeerima. Selle asemel, et WordPressi arendusaspektidesse takerduda, siis miks mitte kasutada mõistlikku lähenemist ja palgata endale WordPressi teema arendaja, kes ehitaks teile kohandatud teema?

Enne arendaja palkamist tehtavad otsused

Enne kui hakkate oma kohandatud teema loomiseks arendajat otsima, peaksite otsustama paar asja.

Esiteks: peate otsustama, kas kavatsete leida mõlemat kujundava inimese ja arendada oma teemat või eraldada see töö kaheks eraldi osaks.

Kõik arendajad ei vii läbi kogu teema loomise protsessi. On palju tõenäolisem, kui arendaja võtab valmis kujunduse PSD-faili ja loob sellest tööteema.

Ma soovitaksin teil jagada projekt eraldi projekteerimise ja arendamise etappideks. See võimaldab teil leida inimesi, kes on spetsialiseerunud igale aspektile. Saate teha koostööd disaineriga, et luua oma teema väikseimgi detail, kui ta saab pakkuda konstruktiivset ja asjatundlikku nõu.

Kui olete teema kujunduse lõpetanud, saab selle edasi anda arendajale, kelle ainus tähelepanu on selle kujunduse muutmiseks toimivaks teemaks. See vabastab nad kõigist kujundusotsustest ja aruteludest, et keskenduda sellele, mis neil kõige parem on.

Teiseks ja ilmselt kõige tähtsam on see, et peate teadma, mida soovite uuest teemast. Pole mõtet seda käsitleda ilma selge ettekujutuseta, kuidas soovite oma veebisaidi väljanägemist ja toimimist.

Üksikasjad võivad muutuda, kui arutate teemat disaineriga, kuid saidi välimus, kujundus ja funktsionaalsus peaksid olema juba algusest peale selge..

Teemarendajate leidmine

Kui teil on saidi kujunduse täielik PSD-fail, saate nüüd hakata otsima kedagi, kes selle kõik teie jaoks kokku paneks.

Tööde läbiviimiseks arendaja leidmiseks võite minna mitmesse kohta. Üks parimaid kohti alustamiseks on tegelikult küsida disainerilt, kellega koos töötasite, kas ta oskab kedagi soovitada.

On väga tavaline, et disainerid ja arendajad teevad koostööd ja soovitavad üksteisele kliente. Kui teie disaineril on keegi, keda nad usaldavad teha head tööd, siis on kindlasti väärt nendega rääkida. Need ei pruugi olla teie jaoks ideaalsed, et nendega töötada, kuid kuna neile on juba lisatud usaldusväärse inimese soovitus, võite mitu potentsiaalset takistust vahele jätta..

Teine võimalus arendaja leidmiseks on kasutada mõnda pakkumise saiti, näiteks Üles. Või võite proovida Envato uusimat teenusel põhinevat saiti Envato Studio. Need saidid ei ole suurepärased kvaliteetsete arendajate leidmiseks, kuna enamik inimesi jätab need maha, kui nad on loonud korraliku tööportfelli. Kuid võite leida uue arendaja, kes soovib portfelli üles ehitada ja teeb tööd palju odavamalt, kui võiksite mujal oodata. Isiklikult väldin seda võimalust, kuid kui töötate väikese eelarvega, võib see olla teile hea lahendus.

Veel üks lihtne, kuid tõhus võimalus on teha Google’i otsing teie piirkonnas asuvate WordPressi arendajate jaoks. See võib tõesti nii lihtne olla. Leiate hulga inimesi, kes on võimelised seda tööd tegema, ja kellegi kasutamine kohalikul tasandil võib olla teie jaoks parem valik kui keegi teises riigis.

Kohalik võimalus lubab teil projektiga inimesega kohtuda või vähemalt temaga regulaarselt telefoni teel rääkida. Võib juhtuda, et te ei leia selle töö jaoks kõige andekamat arendajat, kui kasutate mõnda kohalikku, kuid selle võib korvata teie võime pidada nendega näost näkku arutelu. See sõltub tõesti sellest, mis teeb teid projekti juhtimisel kõige mugavamaks.

Teemarendaja valimine

Kui teil on valik arendajaid, peate otsustama, kuidas vähendada seda valikut inimesele, kellega koos töötate.

Peate veenduma, et nad on võimelised tööd tegema ja nendega on lihtne töötada. Kiireim viis selleks on vaadata nende veebisaiti. Arendaja veebisait peaks välja nägema professionaalne ja avaldama teile muljet. Kui neil on halb veebisait, miks siis võiksite usaldada neid omaga head tööd tegema??

Te peaksite suutma leida nende saidilt varasemate klientide portfelli ja ideaalis kliendi iseloomustusi. Palju lihtsam on usaldada kedagi, kes on tõestanud, et suudab selle töö ära teha ja kellel on mitu klienti neid soovitanud.

See ei tähenda, et arendaja, kes ei ole kas neil pole midagi head. Lihtsalt on palju lihtsam palgata keegi, kes on vastanud teie esialgsetele kompetentsiküsimustele, enne kui te seda isegi küsite.

Projekti juhiste ja lepingu määramine

Kui olete oma arendaja kasuks otsustanud, peate projekti ja selle vahe-eesmärgid kirjalikult määratlema. Ärge kunagi alustage sellist tööd, kui pole sõlmitud lepingut ja tasulist lepingut. Kunagi.

Hea mõte on enne alustamist teatud asjad kirjalikult vormistada, et nii teie kui ka arendaja teaksid, mida teilt kõigilt oodatakse..

On mõned asjad, mida peaksite oma olemasolevatesse juhenditesse ja lepingutesse lisama.

 • Kogu projekti tasu ja selle jaotumine (ettemaks / verstapostid / jne)
 • Teema testimise ja muutmise nõuded enne selle ilmumist
 • Et projekt on renditöö ja et kõik autoriõigused jäävad teile
 • Suhtlusmeetodid ja -sagedus (e-post / telefon / isiklikult)
 • Eeldatav projekti valmimise aeg

Lepingusse tuleb lisada ka muid teile või arendajale omaseid asju. Peaksite meeles pidama, et see on ärikokkulepe ja peaksite selle muutma nii konkreetseks või leebemaks, kui vajate.


Hea arendaja leidmine ja temaga töötamine ei pea olema keeruline ega tülikas väljavaade. Seal on tuhandeid suurepäraseid arendajaid. Soovite teha koostööd kellegi andekaga, kuid lisaks sellele soovite teha koostööd kellegagi, kes on usaldusväärne ja kellega on meeldiv tegeleda.

Pole tähtis, kui andekas arendaja on, kui nad ei saa tähtajast kinni või kui neil on õudne töötada, siis kahetsete nende kasutamist.

Kui leiate arendaja, kes teeb suurepärast tööd ja töötab teiega hästi, pidage neid teiste projektide jaoks heaks. Soovitage neid oma sõpradele ja teistele teie võrgu inimestele, kui nad arendajaid otsivad. Kui suudate luua kellegagi head suhted, lähevad nad tõenäoliselt teid täiendava sammu poole, mis võib nende tööd ainult paremaks muuta.

Kas teil on oma veebisaidi jaoks kohandatud teema üles ehitatud? Kuidas leidsite arendaja ja millised nõuanded ja soovitused teil selle protsessi jaoks on? Meile meeldiks sellest kuulda allolevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map