Lihtne (ja taskukohane) viis WordPressi saidi välja paistmiseks

Kas teie WordPressi sait paistab silma? Ei? Kui olete WordPressi uus tegija, on üsna tavaline, et sellel teemal tehakse suurem osa rasketest tõstetest, luues saidi, mis ei näe halb välja, kuid mis sulandub rahvamassi üsna kenasti. Kuid pilkupüüdev, professionaalse ilmega disain on oluline. See võib olla isegi olulisem kui teie tegelik sisu.


Internetiturunduse maailmas on juba ammu olnud hästi aktsepteeritud fakt, et sisu on kuningas, aga tegelikult, mõned uuringud näib viitavat teisiti. Tegelikult on KUJUNDUS veebisaidi avaldamine võib esmamuljele kõige suuremat mõju avaldada.

Nüüd ma ei ütle, et teie sisu kvaliteet pole oluline (see inspireerib korduvaid külastusi ja muidugi ka jagamist), kuid kui teie kujundus on nii õrn, et pooled külastajad ei viitsi isegi pikalt ringi rippuda Piisavalt selle lugemiseks jääb teil paljudest potentsiaalsetest lugejatest / klientidest puudu. Seetõttu näitan selles postituses teile mõnda lihtsat ja taskukohast viisi, kuidas oma sait silma paista.

Kasutage kohandatavaid teemasid / raamistikke rakendusest Get-go

WordPress-raamistikud

Kui te ei tunne, et õpiksite WordPressi saidi loominguliseks juhtimiseks kodeerimist, või palkaksite professionaalse arendaja, on üks parimatest võimalustest valida kujundusvõimalustega teema. Kuid kui tegemist on vabadusega oma teema kohandamiseks – ilma kodeerimiseta -, et see eristuks kõigist selle teema kasutajatest, siis pole kõik teemad võrdsed. Seal on palju teemasid, mis võimaldavad peaaegu 0 kohandamist väljaspool WordPressi sisseehitatud kohandamisvalikuid (mida pole tegelikult nii palju).

Mõned silmapaistvad alternatiivid on Total, Headway, Tegema ja Pinboard (mõlemad tasuta), et nimetada vaid mõnda paljudest suurepärastest võimalustest. Näiteks saidi Total abil saate saidi väljanägemise üle täieliku loomingulise kontrolli, ilma et peaksite kirjutama ühte koodirida. Lehekülje koostaja abil saate luua suvalise paigutuse ja seejärel kasutada lehtede elementide kohandamiseks igasse moodulisse sisseehitatud võimalusi veelgi.

Kuigi sellised teemad nagu Total on enamiku WordPressiga tuttavate inimeste jaoks piisavalt lihtsad, võib täieliku algajana meisterdamine olla keeruline. Kui olete WordPressi jaoks täiesti uus, võiksite kaaluda põhiteema, vähem kohandamisvõimalustega, nagu ????? Sel juhul on teil endiselt võimalus muuta värve, fonte, lehtede suurust ja üldist paigutust, kuid valite enamasti eelseadete seast, selle asemel et käed määrduda, joonistades välja soovitud veebisaidi. Ehkki jah, see tähendab, et teil on vähem detailihaldust, samal ajal lihtsustab see, et te ei jõuaks pisidetailidesse, ja isikupärastaksite oma veebisaidi tõhusalt laias laastus..

Nüüd pole kumbki teema olemuselt teisest parem, kõik sõltub kliendist. Kuid kui olete algaja nii veebidisaini kui ka WordPressi kujundamisel, võib hea mõte olla teema valimine, mis annab teile kujunduse üle loova kontrolli, ilma et teid valikud üle koormataks..

Kui olete oma praegusesse teemasse armunud ja see ei paku põhimõtteliselt kohandamisvõimalusi, siis ärge muretsege, selle välja paistmiseks on veel palju asju, nii et kaevakem nendesse.

Üks tavalisemaid viise, kuidas eristada WordPressi saiti teistest, mis kasutavad sama teemat, et muuta sait enda omaks, on kasutada tavalise pealkirja teksti + fondi asemel logo. Kui teil on piiratud eelarve või soovite lihtsalt oma meelt teha, saate kasutada ainult teksti logo. See võib tunduda ebakindel, kuid fonte ja värve hoolikalt valides saate ise luua väga professionaalse ilmega logo.

Kui soovite ise seda teha, saate vaadata see üksikasjalik juhend postitamiseks mis näitab teile, kuidas seda algusest lõpuni luua. (Blogi on ka näide väga populaarsest saidist, mis kasutab ainult tekstiga logo, kui see teile muret teeb.)

On palju kohti, kus saate odavalt logo saada, mis on populaarne, kuid vaieldav alglaadimise eelarve alternatiiv on Fiverr. Kus teoreetiliselt saate valmis logo 5 dollari eest. Fiverri asi on see, et te ei esita lihtsalt teavet, vaid peate tegema ise uuringud ja leidma disaineri, kellel on logode kujundamise kogemus, mis näeb välja täpselt selline, nagu võiksite soovida. Ka ootamine on sageli üsna pikk. (Samuti on see 5 dollarit, nii et ärge looge ainulaadset kujundust, oodake mõnda sobivat lõikepilti koos laheda fondi tekstiga.)

Võib-olla on kõige populaarsem keskklassi alternatiiv 99 kujundust, kus te ei palka disainerit ette ja siis ta kujundab selle, ei. 99designsi juures alustate ideekonkurssi ja saate valida paljude disainilahenduste hulgast ühe, mis tunnete end teie ja teie kaubamärgiga kõige enam resoneeruvat. See on selline, nagu omaksite ise kujundaja oskusi, kuna kõigi valikute kaudu säilitate palju loovat kontrolli.

Kasutage kohandatud avalehe loomiseks pistikprogrammi Page Builder

visuaal-helilooja

Lehtede koostaja abil saate täielikult muuta esmamuljet, mis külastaja saab, kui ta teie saiti külastab. Võite valida juba meie poolt üle vaadatud leheehitaja pistikprogrammide hulgast või valida mõne teie valitud valiku. Kui olete otsustanud minna mõne teemaga, mida ma juba varem soovitasin, võib teie teemal olla leheehitaja, juba sisseehitatud.

Lehtede koostajad muudavad kohandatud veebisaidi loomise protsessi hallatavaks WordPressi kasutajatele, kes pole arendajad. Visual Composer on vaieldamatult üks populaarsemaid saadaolevaid WordPressi pluginate pluginaid ja seda ka mõjuval põhjusel. Lihtsalt kasutatav liides võimaldab kasutajatel ehitada lehti esiotsa, nii et näete oma lehte oma aktiivsel saidil selle ehitamise ajal (see hõlmab ka värvivalikute, veergude, katkendite, liugurite ja muu nägemist reaalajas sa näpitsad neid).

Kasutage oma vidinaid / külgriba

Veel üks lihtne viis oma veebisaidi ilme ja olemuse muutmiseks on visuaalsete põhielementide paigutamine külgribale. Need võivad olla ise kujundatud minibännerid või lihtsalt nägusad ja kasulikud vidina pistikprogrammid, mis sobivad hästi ülejäänud saidi kujundusega. Näiteks vidina pistikprogramm, mis tutvustab populaarseid postitusi ja näitab nende esiletõstetud pilte. Tutvuge WordPress.Orgi pistikprogrammide hoidlaga – neil on palju suurepäraseid tasuta vidina pluginad mida saate kasutada oma veebisaidi ilme muutmiseks.

Eemaldage külgriba / mine täislaiuselt

kogu laius-veebisait

Tänapäeval pakub neid võimalusi palju teemasid, ainus asi, mida peate tegema, on teha meist neist. Sageli on see sama lihtne kui ruudu märkimine või nupule klõpsamine. See sõltub teemast, kust võite leida paigutuse valikuid. Kuid kogu teema jaoks saab laiuse paigutuse valimise valiku seada globaalselt teema kohandajast või lehepõhiselt, kasutades üksikuid leheseadeid..

Kui teie teema seda toetab …

Praegu liigume valdkonda, mida paljud teemad ei toeta ja tegelikult pole ühtegi pistikprogrammi, mis käsitleksid piisavalt hästi, et sellega tegelemist tasub. Kui teie teema seda ei toeta.

Muutke fonte

Nüüd on see vajalik asi, mis nõuab paar rida koodi, kui te pole valinud teema, millel seda teha on. Aga kui teie teema seda lubab ja teil on juba mõni fondivalik, siis soovitan teil seda lugeda see artikkel fontide sidumise kohta esimene. See aitab teil valida fonte, mis töötavad koos professionaalse vibe loomisel, selle asemel, et muuta see sait tunduvaks mitmekordse isiksusehäirena.

Ja kui teie teemasse pole sisseehitatud fondi suvandeid, saate alati pistikprogrammi kasutada. WP Google Fonts tasuta WordPressi pistikprogramm on kiire ja lihtne viis oma teema jaoks tugi lisamiseks enam kui 670+ Google’i kohandatud fontile.

Muutke värviskeemi üles

värvivalija

Ehkki see võib olla suurepärane, võib-olla parim viis oma saidi silma paistmiseks, on see ka ohtlik tee ettevalmistamata allakäiguks. Loe seda artikkel mõnede ohutusjuhiste kohta veendumaks, et te ei lähe oma värvilahendusega liiga kaugele. Ja kui teie teema kasutab lamedat kujundust, saate selle mõne osa “varastada” inspiratsioon siin värvipalettide jaoks.

Kui olete valmis oma veebisaidi värve täpsustama, kuigi enamus teemasid muudavad selle lihtsaks. Paljud teemad (tasuta ja esmaklassilised) on sisseehitatud värvikambritega, kohandatud värvivalikutega teema kohandajas või lehekülje koostajasse sisseehitatud värvivalikutega. Või nagu fontide puhul, saate ka tasuta pistikprogrammi installida näpistage oma teemavärve.

Muutke mõõtmeid / muid asju

Näiteks võite oma saidi päise kõrgust vähendada, et saada rohkem oma tegelikku sisu külastaja esmamuljele. Või saate oma külgriba laiust suurendada / vähendada. See toimub tavaliselt otse edasi ja mõnikord saate ainult testides ja tulemusi tegelikult vaadates teada saada, kas on vaja teha parandusi..

Leheehitajaid kasutavad teemad võimaldavad teil elemente vabalt teisaldada, nii et saate vajaduse korral lisada rohkem tühikut või hõlpsalt lehe elementi ümber korraldada. Lisaks lisavad muud teemad, näiteks Total, sisseehitatud suvandid peaaegu kõigi teemaelementide jaoks (päise polsterdus, külgriba laius, pildi suurused, reageerimisseaded ja palju muud) lisaks kõigile funktsioonidele, mille lohistamisfunktsioon lisab.

Ükskõik, mida teete, hoidke seda puhtana

Üks asi, mida paljud inimesed teevad oma veebisaidi isikupärastamisel valesti, on see, et nad lisavad palju mittevajalikke elemente, selle asemel et muuta mõnda disaini juba olemasolevat põhielementi, et need vastaksid paremini oma kaubamärgile ja visioonile.

Teie sait ei pea hea väljanägemise jaoks keeruline olema. Tegelikult on enamikul juhtudel see täpselt vastupidine. Tihedad ja liiga keerulised veebisaidid on inetumad kui lihtsad ja hõlpsasti jälgitavad. See tähendab, et isegi kui teil on võimalus minna 4 külgriba järele või kleepida oma logo 8 kohta, võib-olla lihtsalt kinni jääda.

Kui teil on mingeid plaane, mille poole püüdlete, edulugusid või küsimusi, palun jagage. Või kui teil on näpunäiteid või pistikprogramme, mis on aidanud teil oma veebisaiti kohandada, tahaksime teada, millised need olid. Jäta meile kommentaar allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map