Kust WordPressist abi leida?

Kust WordPressist abi leida?

WordPressi tavakasutajad teavad, et seda on ülilihtne õppida ja kasutada. Kuid olenemata sellest, kas olete algaja või professionaal, on mõnikord vaja WordPressi abi. Ärge muretsege, WordPressi tore asi on see, et sellel on lai kogukond, kes on valmis aitama. Lisaks sellele on Internet täidetud paljude kvaliteetsete ajaveebide, WordPressi õpetuste ja ressurssidega, mis pakuvad vastuseid kõige tavalisematele WordPressi probleemidele. See postitus näitab teile mõnda parimat kohta, kust leiate WordPressi abi.


Kuid oodake – isegi enne välise abi otsimist on siin mõned esimesed sammud:

 • Kontrollige, kas tegemist on pistikprogrammide konfliktiga. Sageli tekivad probleemid WordPressi südamiku või teema või mõne muu pistikprogrammi vahelise konflikti tõttu. Selle tõrkeotsing on lihtne. Esiteks desaktiveerige oma pistikprogrammid. Kui probleem kaob, teate, et see on pistikprogrammi probleem. Nii et reageerige oma pistikprogrammidele probleemide tekitaja leidmiseks ükshaaval. Jätke lihtsalt pistikprogramm vahele või otsige parem alternatiiv.
 • Kontrollige, kas probleem on teie teema. Aktiveerige oma olemasoleva WordPressi teema asemel lihtsalt üks WordPressi vaikemoodustest (näiteks Kakskümmend üheksateist). Kui teie probleem kaob, proovige abi saamiseks teema arendajalt.
 • Kontrollige, kas teie sait pole serveri / hostimise tõttu maas. Võite ka mõnda teostada lihtsad saidi kontrollid et teada saada, miks teie WordPressi veebisait ei tööta.

Kui praegusel hetkel pole teil lahendust, võite minna veebipõhistest ressurssidest vastuseid otsima oma WordPressi probleemidele.

Lahenduse otsimisel on oluline otsingu algatamiseks kasutada õigeid märksõnu. Sel põhjusel pöörake tähelepanu kõigile Veateade ekraanil. See võib näidata probleemi olemust ja saate neid sõnu kasutada otsingumootorites otsinguterminitena.

Siit leiate abi WordPressist.

1. Kasutage abinuppu

WordPressi abi

Seal on Abi nupp iga WordPressi ekraani paremas ülanurgas. Klõpsake sellel – see viib teid ekraanil kuvatava teabe juurde. See lingib asjakohase WordPressi dokumentatsiooniga ja on väga tõenäoline, et leiate siit kohe oma lahenduse.

2. Otsige WordPressi KKK lehtedest

WordPressi KKK lehed sisaldab küsimusi, mis on korralikult kategoriseeritud. Teie probleem võib nendel lehtedel kajastuda, vastasel juhul võite esitada oma küsimuse lehel KKK tööleht.

3. Kontrollige pistikprogrammi või teema lehte

Kui järeldate, et tegemist on probleemiga pistikprogrammi või teemaga, otsige lahendust üksuse ametlikul lehel. Kui kasutate WordPress.org-i tasuta pistikprogrammi, on installimise ja toe jaoks vahekaardid. Võimalik, et neil on teie probleemile juba lahendus olemas. Tasuta WordPress.org teema jaoks on tavaliselt kiire link teema avalehele (kust saate tavaliselt leida dokumentatsiooni), samuti nupu teemalehe külgribal tugifoorumi kuvamiseks. Pidage lihtsalt meeles, et teema ja WordPressi hoidla pistikprogrammid on tasuta. Nii et olge viisakas ja küsige kenasti lahendusi. Või kui on olemas esmaklassiline versioon, võiksite kaaluda täiendamist.

Lisatasust rääkides – olete teema või pistikprogrammi ostnud, kasutades sama loogikat. Esiteks otsige dokumentatsiooni. Enamik arendajaid teeb selle ülilihtsa leidmise, linkides selle üksuse lehele. Näiteks leiate teemast Forest tavaliselt teemadokumentatsiooni teabe üksuse toe vahekaardilt. Kui te ei leia dokumentatsioonist lahendust, pöörduge arendaja poole. Sageli on ostuga kaasas 6-kuune kuni 1-aastane tugi. Kellel oleks parem aidata kui inimesel või meeskonnal, kes eseme lõi?

4. WordPressi tugifoorumid

Tugifoorumid saidil WordPress.org on üks esimesi kohti, kus vabatahtlikud paluvad teil oma probleemiga aidata. See sobib eriti hästi algajatele, kes võivad olemasolevates lõimedes leida valmis lahenduse. Kui ei, siis võite registreerunud kasutajana avada ka uue lõime.

Pistikprogrammi tugilehed

Esitage lühike ja asjakohane teave. Selgitage seni tehtud jõupingutusi, laadige pilvist üles probleemipildid ja lisage lõime lingid. Kui soovite, uurige lähemalt, kuidas kirjutada suur tugisoov.

5. Otsige üles kvaliteetseid veebiressursse

Seal on mitmeid kvaliteetseid ressursse, näiteks WordPress TV saadaval Internetis, mis aitab teil WordPressist paremini aru saada. Enne otsingu laiendamist võiksite tutvuda nende õpetustega.

Samuti on WordPressiga seotud mitmeid imelisi blogisid ja juhendaja veebisaite (näiteks WPExplorer). Need hõlmavad seda, kuidas tulla toime tavaliste WordPressi vigade või probleemidega nagu 404 viga, mälu ammendatud probleemid, andmebaaside korruptsiooniprobleemid, WordPressi tühja ekraani kuvamine ja palju muud. Kui vajate täiendavaid ressursse, proovige mõnda neist WordPressi parimatest ajaveebidest.

6. WP kogumik

WP kogumik on veel üks suurepärane samm-sammult juhendatavate teemade koostamine peaaegu iga WordPressiga seotud teema kohta. Veelgi enam, see on saadaval teie Chrome’i brauseri laheda laiendina, nii et WordPressi abi on vaid ühe hiireklõpsu kaugusel. Pealegi aitavad mitmed koolitusmoodulid algajal WordPressi ja selle võimalustega paremini kurssi viia.

7. Proovige IRC vestlust

IRC vestlussaal on enamasti WordPressi arendajatele mõeldud reaalabi jaoks. Suur osa siin räägitavast võib olla tavaliste WordPressi kasutajate jaoks nagu sina ja mina liiga tehniline. Isegi siis, kui jätate küsimuse, on siin võimalus, et mõni vabatahtlik vastab.

8. WordPressi korstnavahetus

WordPressi korstnavahetus on veel üks koht, mis on mõeldud peamiselt arendajatele. See on tasuta ning saate esitada küsimusi ja neile vastata ilma saidil registreerimata. Kuna kõrgeimalt hinnatud vastused kolitakse tippu, leiate kiire vastuse parima vastuse leidmiseks. Siit leiate arutelu, mis on peamiselt seotud WordPressi koodiga.

Teine koht WordPressi küsimuste arutamiseks on Tõusevad foorumid. See on koht, kus saate kohtuda veebisaitide omanike, blogijate ja WordPressi kasutajatega, et arutada levinumaid probleeme. Ühekordse registreerimistasu eest 10 dollarit võite osaleda kogukonna arutelus.

9. Küsige oma majutusteenuse pakkujalt

Mõnedel hallatavatel hostimisteenustel, näiteks WPEngine, Flywheel või Kinsta, on olemas oma WordPressi ekspertide meeskond. Nende tugimeeskonnalt abi saamiseks lihtsalt avage pilet või otsevestlus.

10. Palgata abi

Kui kahtlete, pöörduge professionaali poole. Valige oma valik väikestelt vabakutselistelt sellistelt saitidelt nagu Fiverr ja Upwork. Või investeerige premium-WordPressi tugiteenusesse. Need tegelevad sageli terve hulga WordPressi teenuste hooldamise ja haldamisega ning lahendavad kõik probleemid, mis teil võib tekkida. Siin on mõned soovitused:

WP tehniline tugi

WP tehniline tugi pakub põhjalikke WordPressi hooldus- ja teenindusplaane. Kas vajate kiiret hädaolukorra lahendamist (ühekordne tasu 65 dollarit), standardset hooldust (45 dollarit kuus, mis sisaldab varundamist, värskendusi ja turvalisust) või kui soovite piiramatu abi mugavust, on ka selle jaoks ette nähtud kuuplaanid (alates vaid 60 dollarist / kuu).

WP abi

WP abi hoolitseb WordPressi kõigi aspektide eest tasu eest, mis ulatub 129–299 dollarini. Alates turvalisusest kuni varundamiseni ja jälgimiseni kuni värskendusteni hoolitsevad nad kõigi WordPressi teenuste eest.

WP-puhurid

WP-puhurid, teenus, mis hoolitseb teie WordPressi veebisaidi mis tahes arvu kiiruse, turvalisuse, varundamise ja värskenduste eest. Need on teie veebisaidi jälgimiseks ja redigeerimiseks saadaval ööpäevaringselt. Plaanid algavad 50 dollarist kuus ja selle WP-teenuse pakkujad jälgivad, varundavad ja taastavad teie veebisaidi. Teie veebisaiti hallatakse täielikult terve päeva, iga päev.

WPSite hooldus

WP saidi hooldus eesmärk on pakkuda täielikke WordPressi tugiteenuseid väikeettevõtetele ja professionaalsetele blogijatele. Nad optimeerivad teie veebisaidi kiiruse ja aitavad teil oma liiklust kasvatada. Turvaauditid, varundamine ja tugiprobleemide kiire lahendamine on pakendites. Plaanid algavad 79 dollarist kuus ja sisse lastakse 30-päevane raha tagasi garantii.

Valet.io

Valet.io pakub WordPressi veebisaitide hooldus- ja haldusteenuseid. Neile võib usaldada, et nad tagavad teie veebisaidi sujuva töö ja abistavad arendusprojektides. Nad tunnevad uhkust teie eesmärkide mõistmise ja teiega partnerluse üle, et neid jätkusuutlikult ellu viia. Nende plaanide ja hinnakujunduse teadmiseks peate täitma vormi oma andmetega.

Lõppsõnad WordPressist abi leidmise kohta

WordPress on avatud lähtekoodiga tarkvara, millel on tugev kogukond, kes seda toetab. Lisaks on võrgus saadaval hulgaliselt ressursse. Nii et järgmine kord, kui olete WordPressi ekraanil, millest te ei saa aru, ärge paanitsege. Jääge rahulikuks ja mõelge oma väljapääs, kasutades selles postituses soovitatud ressursse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map