Kujutavad viisid Mapsi lisamiseks WordPressi

Kujutavad viisid Mapsi lisamiseks WordPressi

Enamik meist mõtleb kaartidele lihtsalt abivahendina punktist A punkti B jõudmiseks või millekski, millele pidime geograafia klassis tähelepanu pöörama ja mille pärast igaveseks unustama. Kuid veebidisaineritele võib kaart tähendada palju enamat. Disainerid saavad WordPressile kaarte lisada paljudel kujutlusvõimelistel viisidel silmatorkavate veebisaitide tegemiseks.


Kaardid on ületanud igapäevastest joonistustest teie geograafiatunnis lõbusate ja interaktiivsete abivahendite hulka. Kaarte saab otsida, sorteerida ja filtreerida. Geograafiline asukoht, tänavavaated, näpunäited, hüpikaknad, juhised ja klastrimärgistamine on kõik abiks teie veebisaidile funktsioonide lisamisel.

Google Maps on veebis laialt kasutusel ja iseenesest on tegemist funktsioonidega täidetud tõrkega. Isegi siis, selle asemel, et alla laadida Google Maps ja lisada see oma veebisaidile, võiksite selle oma külastajatele kasuks kohandada. Seal on välised ressursid nagu Elavad kaardid mille poole saate pöörduda kaartide kujundamise poole. Võite kasutada ka mõnda muud kaarti, mis teile meeldib.

WordPressi veebisaitidele on Google Mapsile lisaväärtuse saamiseks saadaval palju pistikprogramme. Mõnele neist on selles artiklis viidatud, et näidata võimalikke viise, kuidas kaardid võivad teie veebisaidile väärtust lisada. Üksikute pistikprogrammide kohta lisateabe saamiseks vaadake meie eelmist postitust WordPressi parimate kaardistamise pluginate kohta.

Siin on esitatud mõned ideed, mida saaksite kasutada. Ükski neist pole tegelik mängude vahetaja – need on lihtsalt erinevad viisid teabe kuvamiseks. Kuid kui veebisait võtab need vastu, saavad nad kasutajatega soosida ja võib-olla isegi natuke teisendada. Vaatame mõnda viisi, kuidas saaksite oma veebisaidil olevate kaartidega uuendusmeelsus olla!

1. Lisage oma kodulehele kaart

Tehke kaardid oma veebisaidi keskele ja korraldage kogu veebisaidiga seotud teave selle ümber. Rahvusvahelised ettevõtted, heategevusorganisatsioonid, serverite võrk, seda võib kasutada peaaegu igaüks, kellel on ülemaailmne esindatus või huvid kogu maailmas..

Esitage igas asukohas selle keskuse ja selle taga oleva meeskonna saavutusi. Spetsiaalseid näpunäiteid või olulist teavet saab esile tuua lisatud legendides.

ngo-aid-map

Pildil näete programmi tegevust ja kulgu MTÜ abikaart kuvatakse avalehel kaardivormingus. Vabaühenduste abikaart on Washingtonis asuvate valitsusväliste organisatsioonide liidu InterAction algatus. Organisatsiooni kõigi projektidega seotud teabele pääsete juurde lihtsalt kaardil olevatele markeritele klõpsates..

Ühte pilti kasutades saavutate kaks eesmärki – ühelt poolt riietada oma rõivaste ülemaailmset ulatust ja teiselt poolt aidata kasutajatel mõista teie organisatsiooni globaalset olemust..

MapSVG interaktiivne vektor, Google ja piltide kaardid

MapSVG pistikprogramm: looge WordPressis interaktiivsed kaardid

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Kui soovite oma kodulehele WordPressile kaarte lisada, töötab tõesti iga kaardistamise pistikprogramm. Meile meeldib MapSVG, kuna see pakub palju võimsaid võimalusi, mis on pakitud ühte võimsasse pistikprogrammi (lisateavet leiate meie arvustusest). Tõmmake Google’ilt kaarte, kohandage värve, lisage filtreid, lisage pildikaarte ja palju muud. Plusskaarte on hõlbus sisestada oma kodulehele, kasutades lihtsat MapSVG lühikoodi.

WP Google Mapsi tasuta pistikprogramm WordPress

Parimad kaardistamise pluginad: WP Google Maps

Kas otsite vinge kaardi jaoks tasuta varianti? Proovige WP Google Mapsit (mida praegu usaldavad 400 000+ kasutajat) pakub lihtsaid võimalusi oma Google Mapsi loomiseks kohandatud teema, markerite, täisekraanivaliku, määratletud suuruse (laius, kõrgus, suum), marsruutide, hulknurkade ja muu abil. Kui olete selleks valmis, on hõlbus sisestada WP Google Map mis tahes lehele kaasasoleva vidina või lühikoodi abil.

2. Kuvage reisid oma veebisaidil või ajaveebis

Reisisaitidel ja ajaveebides ei saa ilma kaartideta hakkama. Kasutage kaarte uuenduslikel viisidel, et viia külastajaid saitide virtuaalsele ringkäigule, et aidata neil reisi üle otsustada. Või meelitage neid reisile, joonistades kohalikud vaatamisväärsused teabepakutatud legendidega. Jagage teavet lemmikkohtade või kohtade kohta. Võib-olla Londoni pass, Londoni vaatamisväärsuste juhend võib teid inspireerida.

london-turismiobjektid

Reisides saab turist / reisiblogija kaarti kasutada, et lisada fotosid nende külastatavatesse kohtadesse. Kui lingite pildid konkreetsete kohtadega, on seda hõlbus jagada oma sõprade ja perega. Selles asukohas tehtud piltide kuvamiseks saavad nad lihtsalt markeril klõpsata.

Samuti saate fotosid kuupäeva täpsusega lisada, et oma reisist kronoloogilist ülevaadet pidada – omamoodi kus ma olin, kus ma tulen rekord.

Reisiblogijad saavad oma postitused geograafilise tähisega tähistada ja postitusi saab joonistada valitud marsruudi järgi. See on fantastiline reisipäevik reisi jaoks. Regulaarsed ajaveebi postitused saavad jälgijaid kursis hoida teie elamustega. See on vaid üks paljudest näpunäidetest, kuidas luua hämmastav reisiblogi. Kuid kui otsite head pildinõeltega pistikprogrammi, otsige üles number 1 – nii MapSVG kui ka WP Google Maps on fantastilised võimalused.

3. Store Locator

Kui teil on mitu kauplust kogu riigis või maailmas, saate need markeriga kaardil üles tõmmata ja kasutada seda poodide asukohana. Lisage iga asukoha kohta vihje või hüpikmenüü üksikasjad, lubage filtreerida kategooriate, hindade või vahemaa alusel ja aidake klientidel leida vajalikku poodi.

Kui pistikprogramm võimaldab klastrite lisamist kohtadesse, kus markerid on tihedad, tähendab see vaatajale, et tal on selles asukohas saadaval mitu kauplust..

levis-pood-lokaator

Ülaltoodud pilt on Levi poe otsing. Filtrite abil leiate kasutajale lähima poe.

Superpoodide otsija WordPressi jaoks

Superpoe leidja

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Selle kategooria üks populaarseimaid pistikprogramme on kindlasti WordPressi jaoks mõeldud Super Store Finder. Kaardid reageerivad kiiresti ja võimaldavad klientidel teie läheduses olevate asukohtade leidmist hõlpsalt leida. Administraatori funktsioonid muudavad kaupluste asukohtade, teadete ja sätete haldamise lihtsaks. Ja kaartide koostamine on imelihtne koos kaasasoleva pukseerimisredaktori ja intuitiivsete kohandamisvõimalustega.

WP Store Locatori tasuta WordPressi pistikprogramm

Store Locator Plus tasuta WordPressi pistikprogramm

WP Store Locator sisaldab kohandamisseadeid, raadiuse filtreid ja ühilduvust populaarsete tõlgete pluginatega, et sobitada teie kaardid teie lokaadiga. Kas otsite rohkem võimalusi? Vaadake meie parimate kaupluste lokaatori pistikprogrammide loendit, et saada põhjalik nimekiri meie niši lemmikute kaardistamise pistikprogrammide kohta.

4. Leidke parkimiskohad

Kui asute hõivatud asukohas, kus liiklus on hullumeelne ja parkimist on raske leida, proovige oma veebisaidil kaarte kasutada, et aidata kasutajatel parkimiskohad kergemini üles leida. Kui plaanite reisi siia Disneyland, allolev kaart peaks aitama teil hõlpsalt parkimiskohta leida.

parkimine Disneylandis

Lisage see funktsioon oma kontaktide lehele ja loetlege oma asukoha läheduses saadaolevad parkimisvõimalused. Jaekaupluse, suure haigla, meelelahutuskeskuse, transpordiosakonna või ülikooli jaoks oleks selle funktsiooni lisamine tõesti läbimõeldud puudutus. Kui kaupluses on läheduses parkimiskoht reserveeritud, saab selle ka kaardil esile tõsta.

Leidsin WordPressi hoidlast ühe pistikprogrammi – Parkopedia plugina -, mis aitab teid selles aidata, ehkki seda pole mõni aasta värskendatud, nii et ma ei kinnita selle toimimist. Selle asemel võiks olla parem kasutada üldisemat pistikprogrammi, näiteks Mapplic.

Mapplici kohandatud interaktiivne kaardi WordPressi pistikprogramm

Kohandatud interaktiivne kaardi WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mapplici abil saate luua kaardi ükskõik mille jaoks – linnajuhend, kohalikud koolid ja isegi parklad või kaubanduskeskused. Valige 15 sisseehitatud geograafilise kaardi hulgast või laadige üles oma graafiline pilt. See täiustatud pistikprogramm pakub näiliselt piiramatuid võimalusi oma kaartide ehitamiseks ja kohandamiseks nööpnõelte, esiletõstude, piltide, sügavate linkide, värvide ja muu abil.

5. Koostage kataloog

Kaartide muutmine oma veebisaidi keskpunktiks sobib hästi ka asukohapõhise kataloogikataloogi jaoks. Ärikataloogid, kinnisvarakuulutused ja peaaegu iga salastatud tegevus võivad selle kujunduse omaks võtta. Kasutatav teema peaks võimaldama teil kohandatud postitustüübi funktsioonide abil oma kirjeid ja kaardi üksikasju juhtida.

kataloog

Pluginad nagu Sabai Directory on varustatud interaktiivsete kaartidega. Saate lisada kirje üksikasju, mis ilmuvad kursori kohal hõljumisel. Otsingutulemusi saab värskendada, kui kasutaja lohistab kaardi ja automaatse täitmise funktsioon tähendab, et kasutaja kirjutab vähem. Kasutajal on alati võimalus lülituda tagasi loendivaatesse.

Paljud pistikprogrammid võimaldavad kuvada kirjeid kaardivaates. Kinnisvarakuulutuste kuvamiseks lisage 360 ​​° vaatepilte. Neid kaarte saab kohandada ka vastavalt kohalikele ärikataloogidele.

GeoDirectory kataloogi pistikprogramm WordPressi jaoks (tasuta ja lisatasu)

GeoDirectory kataloogi pistikprogramm WordPressi jaoks

Kaardipõhise kataloogi loomiseks WordPressiga ei saa GeoDirectory abil valesti minna. Plugina saate tasuta haarata WordPressi pistikprogrammide hoidlast, koos funktsioonidega mitme saidiga ühilduva ärikataloogi loomiseks koos lohistamise koostajaga, esiotsa esitamistega, üle 15 vidina, täpsema otsingu, lihtsate lühikoodide ja tugiteenustega palju asukohti, nagu soovite lisada. Tahad rohkem? Uuele versioonile üleminek ja lisatasu toe saamine lisaks sündmustele, mitme asukohaga globaalne tugi, tasulised nimekirjad, geograafiline asukoht, BuddyPressi integreerimine, Facebooki link ja palju muud.

6. Tutvustage eelseisvaid sündmusi

Kaardid võivad olla õnnistuseks veebisaidile, mis korraldab üritusi erinevates kohtades ja erinevates kohtades – olgu see siis kohaliku kooli ürituse pidulik üritus või midagi nii massilist nagu olümpia. Osalejad saavad sündmusi vaadata kaardivaates.

EventON WordPressi sündmuste kalendri pistikprogramm

sündmus

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

EventON on selle töö tegemiseks üsna tavaline pistikprogramm. Kasutage seda sündmuste asukohtade ja juhiste kuvamiseks. Kasutajad saavad juhiste saamiseks aadressi sisestada. Nad saavad sündmust ja selle asukohta jälgida. Kui kasutajad klõpsavad kaardil markeril, näevad nad teabeaknas sündmusega seotud pealkirja, kohta ja aega. Võite pakkuda ka linki külastajatele piletite ostmiseks.

7. Kuva sisse logitud kasutajad

Kui kasutate liikmelisusel või liitumislepingul põhinevat veebisaiti, siis miks mitte kasutada Google Mapsit oma registreeritud kasutajate asukoha ja tiheduse kuvamiseks. See on suurepärane eriti sotsiaalsete saitide jaoks, näiteks need, mida töötavad BuddyPress.

kasutajakaart

Võib olla hea näidata ka praegu veebis sisse loginud kasutajate arvu. Eri piirkondadest teistele kasutajatele nähtavate reaalajas külastajate arv võib paluda neil regioonidel registreeruda palju rohkem. Sellel peensel müügil on potentsiaali suurendada teie tellimusi ühe või kahe sammu võrra.

GEO My WP tasuta WordPress Locator plugin

GEO My WP tasuta WordPress Locator plugin

See tasuta pistikprogramm sisaldab hulgaliselt geograafilise asukoha funktsioone postitustüüpide, läheduse otsingu, praeguse asukoha ja muu jaoks. Kuid mis kõige tähtsam – see integreerub sujuvalt BuddyPressiga ja võimaldab kasutajatel lisada oma kasutajaprofiili oma asukoha. Kasutajad saavad otsida läheduses asuvaid liikmeid, muutes selle suurepäraseks täienduseks emme-, vilistlaskaaslaste, jooksugruppide ja muude liikmeskonnapõhistele sotsiaalsetele saitidele.

8. Boonusideed

Kaardi kõige ilmsem kasutamine on selle lisamine kontaktide lehele, et näidata teie asukohta ja suunajuhiseid teie jõudmiseks. Luba külastajatel kasutada oma kaardi asukohta juhiste lähte- või lõpp-punktina.

Niššide veebisaidid saavad kaarte kasutada ka väljamõeldud viisil:

  • A logistika Veebisait või auto rentimise veebisait või see, mis juhendab turiste kohalikel vaatamisväärsustel, saab kasutada kaarte kahe punkti vahelise kauguse määramiseks ja lühima marsruudi koostamiseks. Märkige kaardil piirkonnad, kus ukse kohaletoimetamine toimub. Veebisõitjate huvides võib kõik joonistada ümbersõidud, marsruudil kohtade otsimise, kohad, kus juht saab pausi teha.
  • Tegema postitusi lugejate jaoks paremini võrreldavad, saavad ajaveebi ajaveebid seostada nad kaardil oleva kohaga. Seda saab teha, seostades kaardi asukohad olemasolevate kategooriate ja siltidega.
  • Seostada uudislugusid lisatud kaardi erinevatesse kohtadesse. Ajalehtede või ajakirjade veebisaidid kasutavad sageli kaarte, et pakkuda lugu, millest nad räägivad.
  • Taksofirmad saavad oma klientidele anda võimaluse arvutamiseks hind ja marsruut Google’i kaardil.
  • Kui ilm on teie asi, ilmateade ja valitsevat ilma saab kajastada kaardil.
  • Mängude veebisait võib sisaldada asukohapõhist ekraanipildid ja videod, et mänguhuvilistele mängule tõeline tunne anda.

Kokkuvõtteks meie kujutluslikust oli lisada kaardid WordPressi

Niisiis, te näete, et kaartidel ei pea olema igavaid asju, millele viidatakse ainult siis, kui olete kadunud. Saate neid kasutada paljudel loovatel ja leidlikel viisidel, et oma veebisaitidele utiliiti lisada ja elavdada.

Kas teil on veel näiteid selle kohta, kuidas WordPressile kaarte lisada? Meile meeldiks sellest kuulda – jätke meile allpool kommentaar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector