Kuidas WordPressi postitusi automaatselt puhvriga jagada?

Jagage WordPressi postitusi automaatselt puhvriga

Miljardite aktiivsete kasutajate kaasamisel platvormide vahel on sotsiaalmeediast saanud ilmne valik ettevõtetele ja idufirmadele, kes soovivad oma veebiettevõtteid edendada.


Kuigi sotsiaalmeedia muudab teie brändi, toodete, teenuste või teabe jõudmise elujõulise vaatajaskonna ette lihtsamaks, on lõppkokkuvõttes teie enda otsustada, kuidas saadaolevate rakenduste eeliseid ära kasutada. Üks kõige tõhusamaid ja usaldusväärsemaid sotsiaalmeediarakendusi on puhver. Lugege edasi, et teada saada kõike, mida peate teadma puhverprogrammi kasutamise kohta sotsiaalmeedia haldamisel, kuidas see käitub võimsa sotsiaalmeediumivõimendina ja kuidas seda WordPressiga integreerida.

Miks puhver?

Puhver on võimas sotsiaalmeedia jagamise rakendus. See täiendab teie võimet suhelda otse sotsiaalmeedias, pommitamata oma jälgijaid värskendustega korraga! Oleme juba varem rääkinud teie ajaveebi postituse plaanimisest ja puhver on sisuliselt sotsiaalmeedia postituse ajakava.

Kui te ei soovi oma jälgijaid üle ujutada samaaegsete postitustega Twitteris, Facebookis, Linkedinis või muudel sotsiaalmeedia lehtedel, siis on puhverrakendus teie jaoks ideaalne süsteem. See võimaldab teil hõlpsalt Facebooki värskendusi ajastada ja järjehoidjatesse lisada, Pinteresti nippe aegsasti ette valmistada, tviitide ajastamist mis tahes maailma arvutist (eeldusel, et teil on toimiv Interneti-ühendus) ja palju muud. Kõik, mida peate tegema, on värskenduste eelhäälestamine ja puhvris lisamine. Rakendus teeb ülejäänu.

Lisaks sellele, et teie sisu ajakohastatakse õigeaegselt, hoiab see teie kliente kogu päeva jooksul teie platvormil hõivatud. Lisaks saate puhverstatistikat kasutada, et näha inimeste arvu, kes teie sisul klõpsasid, milliseid postitusi jagati uuesti jne..

Puhvri seadistamine

Kas olete valmis puhveriga alustama? See on sama lihtne kui 1, 2,3. Näitame teile samm-sammult, kuidas selle vinge sotsiaalmeedia ajakavarakendusega häälestada.

1. Looge puhverkonto

Bufferis registreerumine

Esiteks puhverkontole registreerumine kasutades Facebooki, Twitteri, Linkedini kontosid või võite kasutada puhverfunktsiooni oma e-posti teel registreerumiseks.

Puhvri sotsiaalmeedia load

Järgmisena palutakse teil oma sotsiaalsed võrgustikud linkida. Saate valida järgmiste seast: Twitteri konto, Facebooki leht või Profiil või Grupp, Linkedini profiil või leht, Google+ leht, Pinterest ja Instagram. Sõltuvalt sellest, millist võrku te ühendate, küsib puhver luba teie sotsiaalmeedia kontode teatud aspektidele juurde pääsemiseks – see on vajalik puhveraja kaudu sisu ajastamiseks ja postitamiseks.

Puhvri ajastamise valikud

Kui olete oma sotsiaalkonto puhvri suvandid seadnud, küsib ta, kas soovite postituse ajad käsitsi seada või kas soovite, et puhver arvutaks need teie jaoks.

Puhvri optimeeritud postituse ajastamine

Kui valite puhverlahenduse teie jaoks sõiduplaani koostamiseks (mida me väga soovitame), lisage lihtsalt soovitud postituste arv päevas ja see arvutab teie kõige suurema liiklusaja põhjal, millal peaksite postitama. Sellega olete oma konto seadistamise lõpetanud!

2. Puhvriga sotsiaalmeedia postituste ajastamine

Puhvri sotsiaalmeedia postituse ajakava

Järgmine samm on alustada sotsiaalmeedia kontode postituste ja värskenduste kavandamist. Logi puhvrisse. Vahekaardil „Sisu” saate lisada oma eelistatud postitusi, artikleid, tsitaate või näpunäiteid (isegi pilte ja videoid). Kui kasutasite optimaalse postituste ajakava koostamiseks puhverlahtrit, siis klõpsake lihtsalt nuppu „Lisa järjekorda” ja teie postitus on määratud valmis saatma järgmisel järgmisel postitamisajal. Kohandatud käsitsi postitamise aja määramiseks võite valida ka valiku Jaga kohe või saate ajakava postitada.

Puhvri postitusjärjekord

Kui olete oma postitused ja värskendused plaaninud, lähevad nad automaatselt teie sotsiaalmeedia kontodele teie eelnevalt kindlaksmääratud kellaajal. Nii et saate ülejäänud päeva veeta keskendudes oma ettevõttele, mitte oma sotsiaalmeedia kontodele.

3. Integreerige WordPress puhvriga veelgi hõlpsamaks jagamiseks

Puhvervaba pistikprogramm WordPress

Puhver on iseenesest suurepärane tööriist, kuid koos WordPressiga on see kindel viis oma liikluse ja lugejate sotsiaalse meediaga seotuse suurendamiseks. Puhvri lisamiseks oma WordPressi saidile soovitame kasutada pistikprogrammi, nt WordPress puhvrisse. Kuna see asub WordPress.orgi pistikprogrammide hoidlas, saate selle installida otse oma armatuurlaual jaotises Pistikprogrammid> Lisa uus.

Puhvri autentimiseks WordPress

Pärast installimist ja aktiveerimist peate looma puhverserveris juurdepääsuloa, et pistikprogramm saaks sellele juurde pääseda. Selleks minge aadressile Puhvri rakenduste leht ja registreerige oma veebisait tagasihelistamise URL-i abil, mis pakuti pistikprogrammi seadete lehel (vt ülal).

Puhvri juurdepääsu tunnus

Kui olete oma veebisaidi registreerinud, kopeerige juurdepääsuluba ja kleepige see pistikprogrammi seadete lehele. Nüüd saate alustada oma sisu jagamise seadetega!

Ajastage WordPressi postituse ja lehe jagamine

WordPress puhvrisse sisaldab valikuid, kuidas saate oma postitusi ja lehti ajakohastada, kui need avaldatakse ja värskendatakse. Märkige ruut (või mõlemad) ja muutke seejärel uue postituse vormingut, kasutades pistikprogrammi silte, sealhulgas teie ajaveebi nimi, postituse või lehe pealkiri, väljavõte, postituse kategooria, avaldamise kuupäev, URL ja autor. Seejärel märkige ruut, mille puhver lingitud sotsiaalsete kontode kaudu soovite oma sisu automaatselt jagada.

Seejärel lihtsalt salvestage oma seaded. Nüüd, kui oma saidil sisu loote, jagatakse seda puhverdaja kaudu automaatselt kõigile oma jälgijatele! Siin on Pro saadaval olev versioon, mis sisaldab selliseid funktsioone nagu võime automaatselt sisu siduda Pinterestiga, kohandatud silte oma sisu jagamiseks, esiletõstetud piltide tugi, individuaalsed postituse sätted jne. Nii et kui soovite rohkem võimalusi, saate uue nupu klõpsuga üle minna.

Nõuanded WordPressi puhverfunktsiooni parimate võimaluste kasutamiseks

Lisaks puhvri kasutamisele oma WordPressi saidi reklaamimiseks on siin ka mõned näpunäited, mis aitavad teil optimeerida jagatavat sisu, et saada võimalikult häid tulemusi:

1) Hea sotsiaalse turunduse esimene reegel on ole realistlik oma klientidega. Proovige mitte planeerida päevas liiga palju postitusi – automatiseerimine on hea, kuid liiga palju muudab teie kontod vähem inimlikuks ja rohkem, hästi, automatiseeritud.

2) Looge oma sisu puhvri kaudu hankida. Kui kureerite sisu muudest allikatest, looge kindlasti oma kohandatud väljavõte, millega seda jagada, et see oleks lugejate jaoks värske.

3) Püüdke vältida sageli Facebooki postitamist. Nad karistavad üksusi, mida jagatakse kolmandate osapoolte rakenduste või teenuste abil, nii et teie sisu ei pruugi teie klientideni jõuda (ärge muretsege – siiski pole kõigil muudel sotsiaalmeedia kontodel puhvertugedel automatiseeritud jagamisega probleeme).

4) Ole sotsiaalne võrgus oma lugejatega. Piiksuge uuesti ja vastake kommentaaridele. See suurendab teie lugejate kaasatust ja kui teie veebisaidil on uusi kommentaare, loob uus sisu, mis sobib SEO jaoks.

5) Paljud inimesed kasutavad puhverlahendust, miks mitte lisada ka puhver Nupp “Lisa puhvrisse” oma veebisaidi ülaosas. Nii saavad teie jälgijad teie jagatud sisu oma puhverkontole lisada.

6) Kasutage puhverfunktsioone Optimaalne ajakava valik. See tagab, et teie aktsiad jõuavad suurima arvu jälgijateni.

7) Kasutage nuppu Puhverbrauseri laiendus värskenduste ja kureeritud sisu jagamise veelgi lihtsamaks muutmiseks. Selle abil saate ka URL-i lühendada, fotosid lisada ja palju muud.

Mähkimine üles

On ka teisi sotsiaalmeedia sõiduplaani variante, kuid puhver teeb kaugeltki kõik lihtsaks ja tõhusaks. Kergelt kasutatavate funktsioonide, näiteks kohandatud ajastamise, mitme konto haldamise ja puhvri jälgimise abil on puhver kõige mugavam viis oma kasutajate sisu regulaarselt värskendada. Kui teil on Bufferi kohta küsimusi, küsige julgelt. Ja kui te juba kasutate puhverlahendust, siis jagaksime teile oma kogemusi allolevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map