Kuidas WordPressi parooli MySQL-iga lähtestada?

Kuidas WordPressi parooli MySQL-iga lähtestada?
 1. 1. Kuidas oma WordPressi parooli lähtestada, kasutades phpMyAdminit
 2. 2. Praegu loeb: Kuidas WordPressi parooli MySQL-iga lähtestada?

Meie WordPressi paroolitaaste seeria on järjestatud vastavalt nimetatud õpetuse populaarsusele. Alustuseks on teil kõige populaarsem taastamisvõimalus – st phpMyAdmini kasutamine.


On teatud veebimajutusteenuste pakkujaid, kes ei paku cPaneli ja / või phpMyAdminit. Mida sa siis teed? Lugege seda artiklit!

WPMYSQL-kate

Võite olla kindel, et kuna WordPress kasutas ühte andmebaasi (tavaliselt MySQL), peab igal hostingu pakkujal olema andmebaasihaldussüsteem, mida tuntakse paremini kui DBMS. Selles õpetuses kasutame MySQL käsuviip (lühendatult CMD), mis on GNU General Public License v2 litsentsiga tasuta DBMS.

Eeltingimused

Parooli taastamine MySQL CMD abil hõlmab vähem etappe ja seda võib pidada universaalseks paroolitaaste süsteemiks; selles mõttes, et seda saab kasutada peaaegu igas usutavas stsenaariumis.

Kuid teil peab olema teadmine andmebaasidest ja sellest, kuidas WordPress ühega suhtleb. Peale selle peate teadma ka järgmisi tehnilisi aspekte:

 • WordPressi installimisel kasutatava andmebaasi nimi
 • MySQL serveri aadress (IP või hostinimi)
 • Juurkasutaja MySQL-i sisselogimismandaadid
 • Selle kasutaja kasutajatunnus, kelle seotud parooli soovite muuta. See on tavaliselt 1, kuna WordPressi installimise ajal loome administraatori kasutaja. Pange tähele, et administraatori kasutaja kasutajanimi võib olla „Jack” või „Mike” või „admin”, kuid kasutajatunnus on alati 1, kuna see on esimene kasutaja, kelle loote.

MySQL-i käsureale sisselogimine

Windows

Kui installite Windowsi veebis WordPressi võrguühenduseta installimist WAMP või XAMPP abil, klõpsake MySQL CMD käivitamiseks ikooni WAMP> MySQL> MySQL. See logib teid otse sisse. Enam pole vaja käske sisestada. Liikuge järgmise sammu juurde.

MySQL-i konsool WAMP

Linux

Enamik virtuaalserveriteenuse pakkujaid, VPS-i pühendatud servereid, kasutavad mõne Linuxi varianti, mille hulka kuuluvad CentOS, Debian, Fedora või Ubuntu..

Kui kasutate WordPressi võrguühenduseta installimist Linuxis LAMP-i abil, käivitage lihtsalt terminali emulaator ja tippige käsk:

mysql -u root -p

Kui proovite parooli lähteserveris lähtestada, ühendage see SSH-i abil mis tahes SSH-kliendi abil – näiteks maailma lemmikklient – Putty. Kui olete serverisse sisse loginud, kasutage MySQL-i sisselogimiseks järgmist käsku:

mysql -u root -p 

Sisselogimine MySQL-i kaugserveri VPS-iga

WordPressi parooli lähtestamine:

Nüüd, kui teil on juurdepääs MySQL CMD-le, millele viitab “mysql>”, on aeg maagia kasutamiseks. Noh, mitte maagia – lihtsalt head olümpia MySQL-i käsud. ��

MySQL-i kest

EELDUSED:

 • WordPressi andmebaasi nimi: wp_genesis
 • Kasutajatunnus: 1
 • Uus parool: WPEXPLORER

Võluri töö:

Sisestage järgmised käsud:

kasutage wp_genesis;
VALI ID, kasutaja_logi, kasutaja_pass WP_kasutajatest;
UPDATE wp_users SET kasutaja_pass = MD5 ('WPEXPLORER') KUS ID = 1 LIMIT 1;

Kui viimane käsk ei lähe ekraanipildi kohaselt, kustutage üksikud tsitaadid ja tippige need käsitsi CMD-sse. See peaks triki ära tegema.

Lähtestage WP parool MySQL CMD WAMP-ist

See lähtestab administraatori kasutaja parooli WPEXPLORERile. Uue parooli määramisel peate muidugi kasutama tugevamat. Kui see on valmis, saate MySQL CMD-st väljuda, kasutades käsku:

väljumine

Videoõpetus

Siin on videoõpetus, mis kirjeldab kogu protsessi. Soovitaksin kõigepealt lugeda artiklit, kuid kui otsite kiiret lahendust, on see teie järjekord:

Järeldus

Meie WordPressi paroolitaaste seeria lõpetuseks tahaksin teile meelde tuletada, et punkt a on lihtsam, kuna 90% hostimisettevõtetest on varustatud phpMyAdminiga. Kuid kui teil on vaba aega, soovitaksin seda osa proovida (kasutades MySQL-i), kuna see annab teile mõningase kogemuse MySQL-i käskude ja andmebaaside käsitlemisel. Ja kes teab – võib-olla on sellest tulevikus mingit kasu!

Ennetamine on parem kui ravi

LastPass

Ma alustasin seda sarja sellega, et ütlesin, kuidas parooli salvestamise / varundamise teenused meeldivad LastPass areneda. Ärge saage minust valesti aru – see polnud minu kavatsus kokku puutuda kui alandav. Ma tegelikult armastan ja kasutan LastPassi igapäevaselt. Olen selle oma telefoni ja kõigi arvutite brauseritesse installinud. Elu (minu jaoks) oleks seismiseta ilma selleta. Ausalt, ma ei suuda ilma selleta ellu jääda.

LastPass, kuna see on seal üks täielikumaid ja kasutajasõbralikumaid paroolide haldamise tarkvara. Ma soovitaksin seda väga kasutada. Ja iga kord, kui logite sisse uuele veebisaidile, veenduge, et olete parooli tõesti salvestanud! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map