Kuidas WordPressi arendamisega algust teha

On kahte tüüpi inimesi, kes otsustavad WordPressi arendamisse kaasa lüüa.


Esimest tüüpi inimesed on need, kes on juba ühel või teisel viisil arendajad ja teevad valiku WordPressi kohta lisateabe saamiseks. Teist tüüpi inimesed on need, kellel puudub tegelik kodeerimise kogemus, kuid nad peavad oma praeguse WordPressi veebisaidiga järele mõtlema, et muuta midagi, mis neile ei meeldi.

WordPress on suurepärane vahend arengu kohta lisateabe saamiseks, mistõttu sobib see eriti neile, kes õpivad asju nii, nagu vaja. See toimib eriti hästi õppevahendina uutele arendajatele mitmel põhjusel.

WordPressi ehitusplokid

WordPressi arendustegevuse maksimaalseks kasutamiseks tuleb õppida mitu erinevat kodeerimiskeelt. Selle keskmes on WordPress üles ehitatud veebis ühele levinumale programmeerimiskeelele PHP. Samuti kasutab see mitmesuguste aspektide jaoks suurt hulka HTML-i, CSS-i ja pisut Javascripti.

Kaasatud on ka teisi kodeerimiskeeli ja -standardeid (nt XML ja MySQL), kuid tegelikult ei pea te arendustegevuse alguses neist liiga palju õppima..

Kolm peamist keelt, mida peate õppima, et saada WordPressi arendajaks (kahanevas järjekorras raskuste ja vajalikkuse järgi), on PHP, CSS ja HTML.

PHP kontrollib, kuidas kõik WordPressis suhestub ja kuidas see ühendub MySQL-i andmebaasiga. Seda saab kasutada hämmastavate funktsioonide loomiseks ja see on võtmekeel, mida õppida WordPressi kõigi aspektide jaoks.

Järgmine kõige olulisem aspekt, mida õppida, on CSS. Nii kujundate oma veebisaiti. Nii eristate oma saiti kõigist teistest veebis leiduvatest. Selle omandamine võib olla äärmiselt keeruline ja selle ärakasutamiseks on vaja palju õppimist.

HTML on struktuur, mille ümber on loodud PHP-s loodud funktsioonid ja CSS-i määratletud stiil. Keelt on kõige lihtsam õppida, kuid see on hästi üles ehitatud veebisaidi loomisel äärmiselt oluline.

Javascript on neljas keel, mida saate WordPressi abil õppida. See pole üks, millega peate WordPressi arendamise teekonna alguses muretsema, kuid seda tasub uurida, kui olete ülejäänud kolmega rahul..

Arendusteed, mida uurida

WordPressi arendamise tundmaõppimisel on kolm peamist teed.

Teema arendamine

Teemarendus on WordPressi arendusse kõige tavalisem sisenemine. Enamik WordPressi arendajaid alustab oma õppeprotsessi teemadega. Ükskõik, kas teil on mõni teema, mida tuleb ühel või teisel põhjusel kohandada, või otsustate luua oma teema, on see hea koht alustamiseks.

Teema arendamine hõlmab kõiki kolme peamist arenduskeelt ja saate teada, kuidas WordPress integreerub kõigi selle paljude aspektidega. Kaasas lisaboonus, mis võimaldab teil vaadata teiste teemade koodi ja õppida, kuidas need kokku panna.

Teema loomine nullist on suurepärane meetod WordPressi kõigi aspektide õppimiseks.

Pistikprogrammi arendamine

Pistikprogrammi loomine ei ole tavaliselt midagi, mida proovivad need, kes hakkavad kodeerimist oma saidi otsimisega. Halvasti kirjutatud pistikprogrammiga täielike algajate jaoks võib minna liiga palju.

Need, kellel on varasemaid PHP-teadmisi ja kes soovivad lahendada mõnda WordPressiga seotud probleemi, lähevad seda teed tõenäolisemalt algusest peale. Pistikprogrammide väljatöötamise juhtiv tegur on see, et olete piiratud ainult oma kujutlusvõimega.

WordPressi vaikeseadete saab muuta ükskõik milleks, millel on head pistikprogrammid. Praegu saadaval olevate pistikprogrammide näited hõlmavad foorumeid, suhtlusvõrgustikke, liikmelisuse saite ja palju muud.

Põhitarkvara arendamine

See pole nõrga südame pärast.

WordPressi põhilise tarkvaraarendusega tegelemine nõuab palju oskusi. See pole midagi, mida peaksid proovima need, kellel pole eelnevat PHP kogemust.

Õppeallikad

Kasvatage oma LearnDash koolitusäri mitme juhendaja abil

Ehkki WordPressi arendamine võib osutuda keeruliseks, leidub veebis tohutul hulgal ressursse, mis võivad teid aidata mis tahes probleemide korral.

Tõenäoliselt on lahendus juba olemas, kui olete millegi poole kinni jäänud. Siit peaksite otsima.

Koodeks

WordPressi koodeks peaks olema kõigi arenguküsimuste esimene peatus.

See on fantastiline ressurss, mis kirjeldab iga WordPressi tarkvara funktsiooni ja koodi. See sisaldab palju artikleid ja õpetusi WordPressiga alustamiseks ning on vaieldamatult selle teema ülim ressurss.

Õpetused

Internetis on WordPressi arendamisega alustamiseks lai valik õpetusi. Neid on siin meie WordPressi ajaveebis palju. Õppimiseks on saadaval arvukalt tasuta õpetusi, kuid on ka mitmeid premium-kursusi ja õpetusi, mida saate kasutada (.

Lisaks üldise arengu õppetükkidele on saadaval ka arvukalt konkreetseid õpetusi, mis õpetavad teid mitmesuguste ülesannete täitmiseks. Kiire Google’i otsing annab teile päevade kaupa lugemismaterjali.

Foorumid

Spetsiaalselt arendajatele mõeldud foorumeid on mitmeid. Kõiki neid ei tasu regulaarselt lugeda, kuid need on ideaalne koht, kus küsida küsimusi tekkinud probleemide kohta. Kõik saadud vastused ei ole väärt, kuid need võivad olla kiired ja kasulikud kohad, kus konkreetsetele küsimustele vastata.

Seal on WordPressispetsiifilised foorumid, või üldised arendajate foorumid, näiteks Virna ülevool et saaksite uurida. Tasub võtta aega, et leida endale sobiv foorum ja esitada küsimusi kogenenumatele kasutajatele.

Ühenduses osalemine

WordPressi kogukond on elav ja aktiivne koht, kus saate õppida kõike, mida tarkvara kohta teada on. See pole lihtsalt kooderitega täidetud. WordPressi kogukonda kuuluvad disainerid, tõlkijad, dokumentatsiooni kirjutajad ja paljud muud tüüpi inimesed, kes kõik saavad teile anda oma arengupäringutele teistsuguse vaate..

WordPressi kogukonnas osalemiseks on palju võimalusi. Saate kasutada beetaversiooni tarkvara versioone ja tagasisidet. Saate rääkida praeguste pistikprogrammide arendajatega ja anda oma kodeerimisoskusi või aidata uute väljaannete testimisel ja tõrkeotsingul.

Koodeksis on suurepärane artikkel WordPressi panustamise kohta ja kui soovite sellest osa saada, siis tasub seda lugeda. Loominguliselt mõeldes on olemas võimalus kogukonnale tagasi anda.

Järeldus

WordPressi arendamise tundmaõppimine on keeruline ja aeganõudev ülesanne, kuid see võib olla äärmiselt rahuldust pakkuv. Kui tarkvara õppimiseks kulub aega, võite hakata WordPressi veebisaiti kujundama mitmel viisil.

Ükskõik, kas arendate oma teemasid, tutvustate WordPressi hoidlale pistikprogrammi või olete suurel määral kaasatud põhitarkvara edasisesse arendamisse, aitab WordPressi kogukonnas sukeldumine ja sellesse mingil moel sulandumine aidata teil seda palju kiiremini edendada.

Kas olete WordPressi arendamise teekonda alustanud hiljuti või on see midagi, mida loodate varsti alustada? Kui olete kogenud WordPressi arendaja, kuidas soovitaksite inimestel alustada? Heameelega kuuleme teie mõtteid kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map