Kuidas WordPressi ajaveebi abil raha teenida

 1. 1. Praegu loeb: Kuidas WordPressi ajaveebi abil raha teenida
 2. 2. Kuidas teenida raha WordPressi toodete ja teenuste müümisel
 3. 3. Kuidas muuta oma WordPressi ajaveeb ettevõtteks

Üks suurimaid otsinguid veebis on kuidas raha teenida. Ja kui otsite täpsemat fraasi, kuidas WordPressiga raha teenida, leiate ikkagi muljetavaldavad 397 miljonit tulemust. Nende numbrite põhjal saate järeldada, et inimesed teenivad tõesti oma ajaveebidelt raha (eriti need, mis järjestavad otsingutulemuste tipus!).


Nüüd veelgi olulisema küsimuse juurde – kuidas raha teenivad inimesed tegelikult raha teenivad? Noh, tõenäoliselt teenivad nad elatist just sellest blogipostitusest, mida te loete. See on õige – lihtsalt ajaveeb. Muidugi kasutavad kirjanikud postitustest sissetuleku teenimiseks tõenäoliselt mõnda peamist meetodit ja täna jagame neid, mida WPExplorer on aastate jooksul kasutanud, ning näpunäiteid meie enda isiklikest kogemustest. Muidugi on olemas võimalusi, kuidas oma sissetulekute portfelli suurendamiseks blogimisest lahkuda, ja jagame need mõne järgmise postituse kaudu.

Nüüd aga heade asjade juurde! Jagame juhendi kolmeks osaks: kuidas oma ajaveebiga raha teenida, kuidas teenida teenuseid või tooteid raha teenides ning juhendit oma ajaveebi kaudu ettevõtte loomiseks. Kuid nüüd tahame keskenduda lihtsaimale viisile veebis raha teenida WordPressi abil, mis teenib teie ajaveebi raha. Selle postituse lõpuks leiate, et oma ajaveebi lähtepunktina võib tulu teenimine üllatavalt lihtne olla.

1. Sidusettevõtte lingid

Võib-olla on lihtsaim viis oma ajaveebist natuke raha teenima hakata sidusettevõtete linkidega. Sidusettevõtte lingid (mida nimetatakse ka viitamislinkideks) on lingid, mille lisate oma teksti või piltidele, mis suunab teie lugejad kolmanda osapoole veebisaidile. Kui teie lugejad jätkavad ostu ostmist kolmanda osapoole saidilt, teete nende suunamiseks komisjonitasu.

Sidusprogrammidesse registreerumine on lihtne. Enamiku veebisaite, mis kaupu või teenuseid müüvad, on päises või jaluses link „sidusettevõtted“. Klõpsake sellel lihtsalt, et teada saada, kuidas sellesse programmi registreeruda. Mõned saidid kasutavad oma sidusprogrammi, teised töötavad sidusettevõtte kaudu. Mõned levinumad võrgud hõlmavad Amazon AssociatesShareasale, Komisjoni ristmik, e-narkar ja Löögiraadius. Võrgud muudavad teiega programmidega liitumise lihtsamaks, kuna saate tavaliselt müüjaid sirvida ja nende programmi saamiseks klõpsake lihtsalt nuppu.

Envato sidusprogramm

Oleme aastate jooksul liitunud paljude sidusprogrammide ja -võrgustikega ning üks meie edukamaid on olnud Themeforest. Osutades kasutajatele meie loodud toodetele või nagu meie, teeme väikese vahendustasu. Ja siiani oleme saanud aidata 16 000+ inimesel leida oma ideaalse WordPressi teema Themeforestist.

Kui olete programmiga liitunud, saate oma sidusettevõtete linkide kopeerimiseks oma kontole sisse logida. Oma sisule linkide lisamisel pidage silmas ankruteksti. Tahad, et see oleks mõttekas, et teie lugejad teaksid, et klõpsates lingil, mille olete paigutanud parimatele WordPressi teemadele, suunatakse nad WordPressi teemade loendisse või turuplatsile.

Päris lingi varjamine

Samuti saate valida, kas lisate oma sidusettevõtte lingid praegusel kujul või saate neid natuke linkide haakija abil puhastada. Soovitame Päris link pistikprogramm, kuna seda on lihtne kasutada ja see sisaldab vaikimisi valikuid nofollow ja klikkide jälgimiseks. Nii saate jälgida, mida lingid teisendavad või mitte.

Pole tähtis, kuhu või kuidas te oma sidusettevõtte linke postitusele lisate, peate avalikustama, et kasutate sidusettevõtte linke. Seda nõuab föderaalne kaubanduskomisjon ja seda on lihtne järgida FTC .com avalikustamise juhend seda ei tohiks olla liiga raske täita. Siinkohal on oluline lisada sidusettevõtete linkidega igale lehele avalikustamine, mille korral võite komisjonitasu moodustada, kui teie lugejad klikivad läbi ja sooritavad ostu (saate meie lehe allosas näha, mida me igal lehel lisame, kuna külgriba reklaamid).

MÄRGE: FTC seadused sellistes tööstusharudes nagu tervishoid, võlakergendus, kinnisvara ja muud keerulised teemad võivad olla palju rangemad kui veebidisaini seadused. Palun külastage FTC veebisait ja lugege enne oma saidile sidusettevõtete linkide lisamist oma tööstuse eeskirju ja veenduge, et järgite kõiki asjakohaseid seadusi.

Affiliate Summit turunduskonverents

Kas soovite lisateavet sidusettevõtte turunduse kohta? Kaaluge osalemist Affiliate tippkohtumine Ida või lääs. See on üks suuremaid sidusettevõtte turunduse ja võrgustiku loomise üritusi USA-s. Nad pakuvad erinevaid seansse, kus saate õppida sidusettevõtteks olemisest, reeglitest, mida peate järgima, ja näpunäiteid edu saavutamiseks. See on üsna kallis, kuid hea uudis on see, et mida varem ostate, saate suure varase linnu allahindluse. Ja seda, mida üritusele kulutate, võib nõuda ettevõtte kuluna (teema, mida käsitletakse hilisemas postituses).

2. Reklaamipunktid

Muud kui otse sisule lisatud siduslingid, on reklaamipaigad suurepärane võimalus oma ajaveebis raha teenida, soovitades muid tooteid veebis. Reklaamide korral on teil kolm valikut – saate luua oma reklaame, kasutades sidusreklaamide linke teistele saitidele, müüa oma kuulutusi kuutasu eest ise või liituda reklaamivõrgustikuga, mis müüb teie jaoks reklaamipinna.

Reklaamide loomine ja haldamine oma saidil võib olla mõttekam, kui soovite täielikku kontrolli reklaamide esteetilisuse ja reklaamide linkide üle. Ja kuna kasutate oma sidusettevõtte linke, teenite natuke raha, kui teie lugejad klikivad ja sooritavad ostu. Selle marsruudi valisime mõni aeg tagasi WPExploreris. See töötas meie jaoks suurepäraselt, kuid kuna meie ajaveeb on laienenud hõlmaks ka meie enda WordPressi tooteid, eemaldasime täiendavad reklaamid.

Kui sa müüge oma kuutasud kuutasu eest teistele ettevõtetele, siis teete kindla kuutasu sõltumata sellest, mitu korda inimesed teie reklaamidel klõpsavad. See on tore, kuna teate, et saate oma reklaamidest pidevalt sissetulekut, kuid keeruline on see, et ostjad ei kavatse iga kuu uuendada, kui nende reklaamid ei klikkigi.

BySellAds reklaamivõrgustik

Viimane võimalus on liituge reklaamivõrgustikuga ja las nad teevad teie heaks raske töö. Reklaamivõrgud nagu Adsense, Amazoni CPM-reklaamid ja BuySellAds võtke üle oma reklaamipind ja müüge see ostjatele. BuySellAds annab teile natuke suurema kontrolli, kuna saate nende saidi kaudu müüa igakuiseid või CMP (näitamise hind) kuulutusi ja saate lõpliku kinnituse teie saidile paigutatud tegeliku visuaali kohta.

Adsense’i ja Amazoni CPM-i abil on teil väga vähe kontrolli oma veebisaidil kuvatava üle, kuid mõlemad võrgud kasutasid täpsemat süsteemi teie sisu ja / või lugejate jaoks asjakohaste reklaamide esitamiseks (nii et ärge muretsege – kui kirjutate veebidisainist oma lugejad ei peaks hobuste sillade reklaame nägema, välja arvatud juhul, kui see on midagi, mida nad on vabal ajal googeldanud).

Samuti pidage meeles, et Adsense’i reklaamid on tavaliselt veebisaitidel maksa-klõpsamise eest, nii et makse saate ainult siis, kui lugejad klikivad reklaamil, mille klõpsamissagedus on kõrgem. Seevastu Amazon maksab madalamat määra, kuid nad töötavad näitamistasu süsteemis, nii et saate raha alati, kui teie lugejad reklaami näevad. Ükskõik, millist võrku soovite kasutada, pidage meeles, et kõik reklaamivõrgud vähendavad teie teenuste abil teenitud reklaamitulusid.

3. Infolehed

Infolehed on veel üks hea võimalus sissetuleku saamiseks. Infolehed on nagu ajaveebi hetktõmmis, kuna jagate tõenäoliselt oma tellijatega hiljutisi postitusi või uudiseid ja nagu ka teie ajaveebide korraldamisel, on teil võimalus lisada reklaamikohti. Nii nagu reklaame, saate ka ise infolehti müüa või sellise võrgu kaudu nagu BuySellAds.

MailChimpiga loodud infoleht

Ehkki reklaamid, näiteks e-posti turundusteenused, näiteks MailChimp ja MadMimi ärge lubage nende teenuse abil saadetud infolehtedes siduslinke kasutada. Lisaks sellele ei võimalda paljud sidusprogrammid (näiteks Amazon Sidusettevõtted) oma sidusettevõtete linke infolehtedesse lisada sõltumata sellest, kes on teie e-posti teenuse pakkuja.

Igal juhul kontrollige enne oma infolehe reklaamilõikude või siduslinkide loomist oma e-turundusteenuse tingimuste ja kaasatavate sidusprogrammidega (kui teie uudiskirja teenus seda lubab).

4. Sponsoreeritud postitused ja ülevaated

Raha saab teenida ka lihtsalt artikli kirjutamise teel, kui leiate kellegi, kes seda sponsoreeriks. Spondeeritud postituste korral võib ettevõte pöörduda teie poole (või võite neile ettepaneku esitada) toote ülevaatamiseks, kui nad teile selle tasuta annavad või artikli maksmise eest teile tasu maksavad. Mis on fantastiline! Oluline on siin 1) olla toote või teenuse ülevaatamisel aus ja 2) pidage meeles, et see on spondeeritud postitus (nagu ka sidusettevõtete lingid).

Arvustused peaksid olema ausad arvamused. Isegi kui ettevõte maksab teile sadu dollareid, veenduge, et vaatate nende toodet lähemalt, kasutage seda tegelikult ja jagage oma lugejatega oma kogemusi. Samuti sponsoreeritud postituse lepingu seadistamisel või üle vaadake tingimusi, et näha, kas saate postituses kasutada oma sidusettevõtte linke. Nii saate ka pärast üksuse või artikli kirjutamise eest algmakse saamist teenida tulevikus sissetuleku, suunates lugejad toodet ise ostma (muidugi on see viimane mõte ainult siis, kui kirjutasite positiivse arvustuse) ).

5. Võistluskonkursid (sagedamini kutsutakse neid kingitusi)

Sarnaselt sponsoreeritud postitustele saate oma ajaveebis korraldada ka kingitusi (ehkki õige juriidiline termin on loteriid). Alguses võite mõelda – millegi tasuta ära andmine ei teeni mulle raha. Seal olete eksinud. Kingitused annavad tavaliselt korralikke liikluspinge, kuna võite sisaldada igapäevaseid sisenemisviise, suunata sõbra valikuid ja muidugi suhtlusjaotuse kirjeid.

Rafflecopteri kinkejuht

Kinkepildi korraldamisel on väga oluline jälgida kõiki sissekandeid ja valida täiesti juhuslik võitja. Selleks kasutame isiklikult Rafflecopter. Need hõlbustavad kingituse seadistamist, loovad vidina, mille saate manustada postitusse või lehele, hallata kirjeid ja valida võitja. Nad pakuvad hulgaliselt võimalusi sisseostuvõistluste jaoks, nii et saate oma suurenenud uute külastajate arvu ära kasutada, lisades kirjeid Facebooki lehe meeldimise kaudu, tellides uudiskirja, jälgides Twitteris, säutsudes Twitteris, jälgides Pinterestis, pildi näppimisel, küsitlusele vastamine, teie postituse kommenteerimine või võite lisada oma kohandatud valiku (kuigi see nõuab sisenejal sisselogimist, seega pole see nii usaldusväärne kui muud sisestusvormid).

Enne kui alustate kingitusi ja alustate kohe, on mõned reeglid, mida USA-s viibides meeles pidada (ehkki olen kindel, et ka väljaspool USA-d on palju reegleid, pole me lihtsalt nendega tuttavad) ). Siin on mõned näpunäited, mida järgime, et aidata oma kingitusi kursil hoida vastavalt kehtivatele reeglitele ja määrustele:

 1. Sina ei saa nõuda, et külastajad ostaksid sisenemiseks ükskõik mida – see muudaks teie kingituse ebaseaduslikuks loteriiks.
 2. Hoidke oma auhind alla 600 dollari, et võitja ei peaks seda oma maksudelt nõudma. IRS-ile tuleb iga kord, kui makse või auhinna suurus on vähemalt 600 dollarit, välja anda vorm 1099-Misc.
 3. Kirjutage kindlasti oma kingituse jaoks üles nõuetekohased tingimused. Kui kasutate Rafflecopterit, on teil õnne – neil on hõlpsasti kasutatav eeltäitmise mall, mis teeb hea alguse. See algab isegi kõikehõlmava “Tühjusega, kui seadus seda keelab”, mille eesmärk on teid põhimõtteliselt legaalselt katta, andes sisenemisele sisenemiseks sissepääsu vajajate eeldused enne sisenemist iseseisvalt veenduda, et neil lubatakse teie kingitus sisse anda..
 4. USA-s kehtivad erieeskirjad, mis käsitlevad laste Interneti-kasutamist, sealhulgas veebipõhiste kingituste sisestamist. Kindlasti veenduge, et lisate tingimustesse tingimuse, et osalejad peavad olema vähemalt 13-aastased ja alla 18-aastaste vanemate nõusolek..
 5. Kinkekaardi lõppkuupäeva ei saa muuta. Isegi kui te ei saa vastust, mida lootsite, peate oma kingituse lõpetama, kui ütlesite, et hoiate asju õiglasena ja.
 6. Lõpuks peate auhinna kätte andma. Isegi kui teie sponsor kaob, peate veenduma, et võitja saab auhinna (või samaväärse auhinna, kui originaali kasutamine on lõpetatud).

Muude kaalutavate asjade hulka kuuluvad osariigi seadused (peate selle kohta uurima või uurima peaprokuröri büroos iga osariigi kohta, kus me oma reklaamime ja majutame), sotsiaalmeediavõrgu reegleid (Kerry O’Shea Gorgone on selle kohta suurepärane artikkel) ja palju muud (Sara F. Hawkins on postitanud ajaveebi kohta, mida peaksite tõesti lugema).

6. Eksklusiivne sisu (liikmelisuse või tellimuste kaudu)

Lisaks kõigile ülaltoodud meetoditele saate ka eksklusiivse sisuga raha teenida. Pakume siin WPExploreris oma kontole registreeruvatele lugejatele eksklusiivseid tasuta teemasid ja pistikprogramme. Meie liikmelisus on tasuta, kuid on palju veebisaite, mis on suutnud raha teenida, pakkudes liikmetele eksklusiivset premium-veebisaidi sisu.

Wall Street Journal Premium liikmelisused

Suurepärane suur näide on Wall Streeti ajakiri, mis näitab mõnda tasuta loetavat postitust, kuid enamasti artiklilõike, mille avamiseks peate olema liige. Veel üks vähem uudistele keskendunud näide on Envato Tuts+ veebisait. Sinna on lisatud hulgaliselt häid artikleid ja õpetusi, seal on lisatud videoid ja reklaamivaba sisu, millele pääseb juurde ainult liikmelisusega.

Kui soovite luua oma liikmelisuse või liitumislepingu alusel veebisaidi, soovitame kasutada pistikprogrammi. Meile meeldivad WPMUdev piiratud sisu Pro, MemberPress ja liikmelisus. Kui soovite näha veelgi rohkem võimalusi, saate vaadata ka meie parimate WordPressi liikmelisuse pistikprogrammide kollektsiooni. Need kõik on suurepärased pluginad, mis aitavad teil luua ja hallata liikme eksklusiivset sisu. Lihtsalt veenduge, et jätkate oma liikmete hoidmiseks tavalise ja kvaliteetse sisu väljapanemist.

Ainus hoiatus on see, et premium-tellimuste või liikmemaksude müümise alustamisel peate olema ettevaatlik, järgides kõiki kohalikke andmete kogumise ja e-kaubanduse seadusi. Kui soovite veebimüüki töödelda, peate koguma mingisuguseid kliendiandmeid, mis tähendab, et peate järgima asjakohaseid privaatsus- ja turbeseadusi. Kui viibite USA-s, siis kassas USA väikeettevõtte administratsioon – neil on palju suurepäraseid ressursse ja juhendeid veebiettevõtete abistamiseks. Samuti pidage meeles oma lokaalse käibemaksuseadusi. Kuna ajaveebi liikmesus on immateriaalne digitaalne hüve paljud USA osariigid ei nõua müügimaksu tasumist, kuid mõned osariigid, näiteks Hawaii, rakendavad müügimaksu sõna otseses mõttes kõigele (isegi kui olete mõnes teises osariigis müüv isik Hawaiil). Lisateavet müügimaksu kohta saate siit TaxJar ja Alvalara. Lihtsalt olge kursis ja tehke oma uuringud korras?

7. Väljamüük

Lõpuks saate raha teenida, luues ajaveebi, mille ainus eesmärk on seda müüa. Leidub palju arendajaid ja ajaveebiblogijaid, kes on teinud karjääri juba loodud saitide loomisel ja müümisel ilma neid läbi vaatamata ja täielikult raha teenimata. Ehkki saate müüa tulutoovat ajaveebi, olete ka aastaid seda hallanud.

Rusikareegel, millega oleme kokku puutunud, on, et ajaveeb on väärt kaheaastast kuus saadavat sissetulekut. Nii et kui teie ajaveeb teenib reklaamide ja sidusettevõtte müügi kaudu 1000 dollarit kuus, on selle väljaostuhind tõenäoliselt umbes 24 000 dollarit. Muidugi on see lihtsalt suunis, midagi saab olla väärt ainult seda, mida keegi on nõus selle eest maksma (kuigi kunstiteosega tõstab see tavaliselt hindu üles, mitte alla). Kui teie poole pöördub oma ajaveebi müük, võtke pakkumise kaalumiseks mõnda aega, oma veebisaidi eesmärke (kui hoiate) ja kui võimalik, võiksite teiste huvitatud ostjatega ühendust võtta.

Flippa veebisaidi oksjonid

Kui soovite oma ajaveebi müüa, on mitmeid veebisaite, mis aitavad teil müüki hõlbustada. Flippa on hästi teada, kuidas oma veebisaidi, domeeni või rakenduse oksjonil müüa. Lisaks pakuvad nad võimalust liigitada teie sait juba loodud või alustatud saidiks, et ostjad teaksid, mida oodata ja mida pakkuda. Enne oma saidi müüki panemist veenduge, et teil on Google Analyticsi andmed, tulude aruanded ja muud dokumendid, mis aitavad tõestada teie veebisaidi stabiilsust ja potentsiaalset kasumlikkust. Mida paremini saate seda ostjatele tõestada, seda suuremad on teie võimalused oma saidile parima hinnaga kindlustada.

Näpunäide: veebisaidi liikluse olulisus

Enne kui suundute päikeseloojangusse oma WordPressi raha teenimise seikluseks, on väga-väga oluline meeles pidada, et täiskohaga ajaveebi tegemiseks on vaja veebisaidi liiklust. Kuigi kõik ülalnimetatud ajaveebi raha teenimise viisid on elujõulised, vajate tegelikult märkimisväärse sissetuleku teenimiseks korralikku kogust liiklust. Blogimine ei ole kiire rikkaks saamise skeem, kui blogi pidaksid kõik täiskohaga! Blogi on kasumlik kvaliteetse sisu, hea liikluse ja kaasatud lugejate tasakaal.

Kvaliteetne sisu

Lihtsaim viis pikemas perspektiivis ennast aidata on veenduda, et olete oma ajaveebi jaoks kvaliteetsed ja originaalsisu sisaldavad tooted. WordPressi armastuse huvides ärge “kraapige” sisu teistelt saitidelt. Võtke aega, kirjutage oma sõnadega artikleid ja tehke seda õigesti. Võite kindlasti tsiteerida allikaid, kui see on teie postitusteema jaoks asjakohane, jagada määratlust saidilt dictionary.com või lisada koodilõik WordPressi kodeksist kui krediteerite oma allikat. Oluline on lisada nimi ja link teabe algse allika juurde.

Hea SEO

Lisaks heale sisule peate järgima häid SEO tavasid tagamaks, et otsingumootorid loetleksid meeleldi teie veebisaidi nende tulemustes. Otsimootorid on üks peamisi uue liikluse allikaid. Tutvuge mõne meie populaarse WordPressi SEO-artikliga.

 • WordPress SEO algajate juhend (postiseeria)
 • WordPressi SEO parimad tavad 2015. aastaks ja pärast seda
 • Yoast SEO installimise ja seadistamise lühijuhend WordPressile

Lugejate kaasamine

Sidusettevõtte lingid ja reklaamid ei teeni tulu, kui lugejad pole teiega seotud, naasevad teie saidile ja klõpsavad teie linkidel. Külastajate aktiivsust saab suurendada mitmel viisil, kuid siin on käputäis postitusi, mis aitavad teil õigele teele jõuda:

 • Parandage kaasamist ja ära hoidke kadunud kliente WordPressi hüpikpistikprogrammide väljumise kaudu
 • Vaatajaskonna interaktsiooni ja seotuse suurendamiseks WordPressi pluginad
 • Lihtne plaan oma WordPressi ajaveebi kaasamise suurendamiseks
 • Kuidas luua oma WordPressi ajaveebis linke suurema seotuse tagamiseks
 • 5 WordPressi pluginat, mis võivad teie WordPressi ajaveebis lugejate kaasatust suurendada

Hoia end kursis

Järgmine kord katame kuidas WordPressi teenuse ja toodetega raha teenida. Jagame ka seda, kuidas me oma tooteportfelli kasvatamiseks alustasime ja kuidas kulgesime, et te ei peaks sellest ilma jääma!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map