Kuidas WordPressi abil turundusstrateegiat üles seada

Tundub, et mõned inimesed arvavad, et kõik, mida nad peavad tegema, on oma WordPressi saidi seadistamine ja jalutuskäigu kaugusel. Nagu arvata võis, pole see aga tõsi. Tegelikult peate kokku panema turundusstrateegia ja sellest kinni pidama, kui soovite, et teie WordPressi sait pikema aja jooksul õnnestuks..


Allpool on toodud kuus sammu, mida saate teha oma saidi turundusstrateegia loomiseks juba algusest peale.

1. samm: kaaluge (ja testige) oma kujundust

Veebisaidi loomine, mida teile meeldib vaadata, on tõeline saavutus. Nagu mõni disainer või arendaja teile ütleb, on harukordne päev, kui te ei unusta kujundusprotsessi ajal mõnda veebisaiti vaadata. Nii et kui te kokku puutute ühega, mida armastate päevast päeva, tunnete tõenäoliselt, et olete tõesti märgi löönud. Kahjuks ei tähista lihtsalt saidi väljanägemise meeldimine edumärki.

Ainus viis saidi õnnestumiseks tõeliselt teada saamiseks on selle katsetamine. Saadaval on mitu tööriista, mis võimaldavad teil seda suhteliselt hõlpsalt teha. Paljusid saab integreerida otse WordPressi armatuurlauale, mis on mugavuse tase, mille juurde saan kindlasti astuda. Peate valima oma saidi kujunduse ühe aspekti, mida soovite testida. Seejärel looge selle kujunduselemendi alternatiivsed versioonid. Sealt saate läbi viia A / B või mitme muutujaga testi, kasutades Google Analyticsi katsed.

Google'i sisukatsed

Seal on WordPressi pistikprogramm (Google’i sisukatsete tasuta pistikprogramm WordPress), mis muudab nende eksperimentide läbiviimise oma WordPressi saidil väga lihtsaks, tasub kindlasti uurida, kas soovite oma saidi võimalikult turustatavaks teha..

Samuti võiksite kasutada kohandatud postitüüpide funktsiooni, et luua postimallid, mida saab hetkega ette näidata. Nii saate käivitada uue sihtlehe või tegevusele kutsumise, ilma et peaksite koodi uurima iga kord. See tagab ka kogu teie saidi kujunduse ühtsuse.

2. samm: SEO on Turundus

Mitte nagu oleksite selle tõeliselt unustanud, kuid otsimootori optimeerimine on kindlasti suur osa teie turundustegevusest. Vähemalt peaks olema. Ja kuigi enamiku WordPress-saitide struktuur soodustab saidi kiiret järjestamist, pole need täpselt otse karbist optimeeritud. Selleks peate tegema natuke täpsustamist.

Alustuseks tähendab see selle ebameeldiva väikese ruudu märkimist seadetes, et „Vähendada otsingumootoreid seda saiti indekseerimast”.

Sealt edasi peate mõtlema sellistele asjadele nagu püsilinkid ja 301 ümbersuunamist ning … noh, see võib pisut üle jõu käia. Sellepärast olen ma SEO plugina kasutamise pooldaja. Muidugi, valides eks üks on hädavajalik. Halb asi võib teie saidi hävitada ja isegi Google’it karistada. Pole hea! Kuigi seal on mõned, mis kvalifitseeruvad “heaks”, on minu lemmik Yoasti poolt loodud WordPress SEO.

Yoasti poolt loodud WordPress SEO

Selle pistikprogrammi abil saate hõlpsalt muuta metapealkirju, metakirjeldusi, püsilinke, RSS-i sätteid ja luua mõne klõpsuga XML-saidikaardi. See on oluline aja kokkuhoid ja midagi peaks kasutama keegi, kes oma otsingumootori auastme pärast muretseb.

3. samm: kaaluge sidusettevõtteks saamist

Üks viis oma WordPressi saidi katvuse laiendamiseks on sidusettevõtte turunduse kaalumine. Neid võib esineda mitmel erineval kujul, millest mõned hõlmavad sidusettevõtte reklaamide kuvamist teie saidi külgribal. Saate postitustele lisada ka sidusettevõtte teavet, et neil oleks suurem ulatus.

Sidusettevõtte sissetulek võib olla tulus, kuid peate olema selles osas nutikas. Kui pakute külastajatele regulaarselt palju värsket sisu, ei lülita miski neid kiiremini välja kui järsk üleminek teise inimese toodete ahistamisele. Niisiis, tehke oma saidi vastutusest loobumisel selgeks, et teil on teie saidil sidusettevõtteid, kuid olge nende kuvamise osas peen.

4. samm: kasutage reklaami oma eeliseks

Kui olete hakanud oma saidile regulaarset liiklust saama, võiksite kaaluda mingisuguse reklaami pakkumist. Kindla hinnaga reklaamidega alustamine võiks olla hea viis, kuna see annab teile võimaluse proovida veekogude suhteid reklaamijate huvides ja näha, millist vastust saavad esimesed reklaamid.

Kuid kuna teie sait kogub populaarsust, võiksite üle minna klõpsutariifi või näitamise hinna mudelile. See sõltub sellest, kas liitute reklaamivõrgustikuga (ja kui te seda teete, siis millise), ja sellest, mida tavaliselt teevad teie tööstuse teised inimesed. Saate alati kasutada kuvatavate reklaamide puhul A / B-testimist, et näha, milline mudel ja mis tüüp kõige paremini töötab.

5. samm: koostage sisestrateegia

Teie sisu ilma sisuta on võimatu turustada. Tegelikult on see võrguturunduse põhiosa. Nii et teil peab olema oma sisu jaoks strateegia, mis on kooskõlas teie muude turundustegevustega ja mis viib teie saidi võimalikult paljude silmamunade ette.

Hea sisestrateegia korral märgitakse tavaliselt ära mõned võtmekastid. Alustuseks on see täis lugejaid huvitavat informatiivset ja meelelahutuslikku kirjutamist. See kas harib või pakub rõõmu. Ja parim sisu teeb seda mõlemad. Teil veab, et just see on WordPressi jaoks loodud asi. Uute lehtede ja uute postituste loomine on hõlbus.

Toimetuskalendri pistikprogramm

Kuid kui soovite sellest asja, võiksite oma toimetuskava paremini jälgida. Pluginad meeldivad Toimetuse kalender ja CoSchedule on hõlpsasti kasutatavad ja hõlbustavad uute blogipostituse ideede haldamist ja millal neid avaldada.

6. samm: jälgige oma edusamme

Kui näete saidikülastuste suurenemist või konversioonide arvu suurenemist, võite arvata, et teie uusim turundusstrateegia töötab, kuid seda oletada pole ohutu. Näete, et need positiivsed märgid võisid olla lihtsalt tõrked või ainult ühe teie turundusstrateegia konkreetse komponendi tagajärjed. Ja kui te tulemusi ei jälgi, pole teil aimugi, mis see komponent on.

Lihtsamalt öeldes võiks vaid 15% teie strateegiast töötada, kuid ühendate kuu aega pärast kuud ja raiskate oma aega ülejäänud 85% peale. Ainult et kui te ei jälitaks, ei teaks te seda kõike.

Minu ressurss tulemuste jälgimiseks on Google Analytics. See võimaldab teil seada jälgitavaid eesmärke ja saate sisestada UTM-i linke oma konversioonide allika jälgimiseks. Lisaks saate koostada kohandatud aruandeid, mis kuvavad konkreetset teavet, mida soovite näha. Ja muidugi on olemas ka: WordPressi pistikprogramm juhtpaneeli hõlpsaks integreerimiseks.


WordPress muudab teie veebisaidi turundusstrateegia seadistamise ja rakendamise lihtsaks ja lihtsaks. Alates CMS-ist ja lõpetades mitmesuguste pistikprogrammidega, mida saate kasutada, pakub see täiuslikku süsteemi saidi liikluse suurendamiseks ja konversioonide suurendamiseks. Kui soovite selleteemalist lugemist jätkata, vaadake Freddy lõplikku juhendit oma WordPressi saidi turundamiseks.

Kas olete loonud oma WordPressi saidi turundusstrateegia? Kas CMS-is oli midagi, mis tegi selle ülesande eriti heaks? Kas miski hoidis teid tagasi? Mulle meeldiks kommentaarides teie kogemustest kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map