Kuidas valida parimat WordPressi majutust

Lõpuks olete oma äriplaani välja mõelnud. Teate täpselt, mida kavatsete eduka WordPressi saidi haldamiseks teha, ja olete isegi hakanud ressursse ühiselt koondama. Kõik, mida te nüüd vajate, on teie WordPressi saidi jaoks hea kodu – hea WordPressi hostimisplaan, mis aitab teil oma eesmärke realiseerida ja oma veebipõhiseid unistusi saavutada.


Kuna seal on miljoneid WordPressi majutusteenuse pakkujaid, võib see olla parima (või kõige õigema) valimine ülesmäge. Ja vajate ainult parimat, sest kui teil pole teie jaoks veebimajutust, võib veebiettevõtte pidamine teile migreeni tekitada. Teil on vaja parimat ja kõigest sellest puudu.

Tänases postituses juhendan teid WordPressi õige hostimise valimise protsessis. Soovitan ka mõnel WordPressi hostil oma tööd lihtsamaks muuta. Selle postituse lõpuks saate valida oma järgmise projekti jaoks parima WordPressi hostimise.

Maksumus / Hinnakujundus

WordPressi majutamise maksumus

Enamiku inimeste jaoks on WordPressi majutamise hind esimene aspekt, mida nad veebi valimisel arvestavad. Siinkohal on tegemist imporditud odavaima pakkumisega, kuid sageli on see vale samm. Pidage meeles, et saate täpselt selle eest, mille eest maksate, kuna veebimajutajad – nagu ka kõik muud ettevõtted – peavad teenima kasumit ka siis, kui nad näivad teile andvat „piiramatu kõike”.

Ehkki me kõik tahaksime säästa üks kord mõne dollari eest, peaksite siiski lähemalt tutvuma veebimajutaja võimalustega, mitte hüppama teie juurde jõudva esimese odava plaani juurde.

Veebimajutuse hind sõltub muu hulgas paljudest teguritest, näiteks tugiteenuste kvaliteedist ja serverite tervisest. Kui vajate parimat, peate maksma lisatasu. Kindlasti teete endale nalja, kui ootate parimat WordPressi majutust hinnaga 1 dollar kuus.

Teisest küljest on 90 dollarit kuus pisut kallis, kuid 3–30 dollarit kuus on ideaalne, kui teil on väike WordPressi sait, mis ei teeni teile raha.

Ära lange “lõputu kõige” lõksu, mis peaks sind meelitama. Miski pole tegelikult piiramatu. Kuna need on sageli jagatud veebimajutusplaanid (mis on väikese WordPressi saidi BTW jaoks sobilik), on selle serveri kõigi veebisaitide vahel jaotatud piiratud arv ressursse. Nii et kui teie veebisait hakkab meelitama suuri külastajaid, sunnib veebimajutaja teid viisakalt üles suurendama. Kui teil on WordPressi portaal, mis saab miljoneid lehevaatamisi kuus, siis jagatud hostimine seda ei lõika – isegi piiramatute võimaluste korral.

Kindlasti võite alustada eelarvesõbraliku jagatud veebimajutusega, kuid peaksite oma veebisaidi kasvuga hoogustuma. Muud saadaval olevad veebimajutusplaanid hõlmavad virtuaalseid privaatservereid (VPS), spetsiaalset serverit, hallatavat VPS-i, hallatavaid pühendatud servereid ja hallatud WordPressi hostimine. WordPressi hostimise hind sõltub plaanidest, seega püsige oma eelarve piires ja pöörduge ainult veebimajutusteenuse pakkuja poole, kes pakub teie otsitud funktsioone.

Omadused ja jõudlus

WordPressi hostimisfunktsioonid

Asi pole mitte niivõrd veebi pakutavates funktsioonides (või jõudluse tasemel). See hõlmab kõike funktsioone, mida peate oma WordPressi saidi käitamiseks. Pole mõtet minna otsima WordPressi hostimiskava funktsioonidega, mida te ei kasuta enam kunagi ega tulevikus. Valmistage ette, nii et teate täpselt, mida te täna vajate ja mida peate näiteks aasta pärast.

 • Peale WordPressi peate tulevikus installima ka muid skripte – alamdomeeni või eraldi domeeni?
 • Kas peate hostima mitut WordPressi saiti??
 • Kas teie valitud WordPress-host toetab piiramatuid lisadomeene või alamdomeene või peate nende funktsioonide nautimiseks kolima teise hostisse?
 • Kas olete valmis varuteenuste eest lisatasu maksma??
 • Kas soovite kasutada tasuta domeeni eeliseid??
 • Kas veebimajutusettevõte toetab teie südamele kallist põhjust??

Need on vaid mõned küsimused, mida peaksite endalt küsima. Lõppude lõpuks on see kõik teie kohta ja see, mida soovite saavutada. Kui teil on veebipõhise ettevõtte jaoks kindel plaan, osutab see teile õigele WordPressi hostimisele.

Toimivuse tagamiseks vajate WordPressi hostiteenuse pakkujat, kes tagab kordade, ülikiirete serverite, ribalaiuse ja piisavalt kettaruumi teie vajaduste rahuldamiseks. Kui otsustate mängida odavalt, maksate selle eest, kulutades palju aega ja vaeva seisakute ja muude serveritega seotud probleemidega tegelemiseks. Odav on ju kallis.

Võtate oma WordPressi saiti tõsiselt ja peaks ka teie WordPressi hostiteenuse pakkuja. Võtke nendega ühendust ja küsige küsimusi. Lugege sõltumatuid ülevaateid või küsige usaldusväärsetelt sõpradelt soovitusi.

Teine asi. Kui veebimajutusettevõte on spetsialiseerunud ainult ettevõttepõhistele hostimislahendustele ja teil on väike WordPressi ajaveeb, pole need teile sobivad. Ka vastupidine on tõsi. Muud funktsioonid, mida WordPressi hostimise valimisel tuleks meeles pidada, on e-posti hostimine, juhtpaneelid ja turvalisus.

Klienditoe kvaliteet

Veebi pakutav klienditoe kvaliteet peaks teile ettevõtte kohta palju ütlema. Kui klienditugi jätab palju soovida, ei soovi te seda ettevõtet oma veebiettevõttega usaldada. Kui teie sait mingil põhjusel langeb, kas saate pöörduda tehnilise toe poole ja saada viivitamatut abi? Kui need on saadaval, kas nad saavad probleemi kiiresti lahendada? Või võtab abi saamine isegi väikseimate probleemide korral aega,?

Enne oma WordPressi veebisaidi veebimajutaja valimist veenduge, et neil oleks klienditeeninduse jaoks hea maine. Hea veebimajutusettevõte pakub mitmel viisil ühendust, sealhulgas telefoninumbrit (e-posti aadressi), e-posti ja vestlust. Neil on keegi, kes aitab teid ööpäevaringselt ja ööpäevaringselt, ning neil on häid ülevaateid kogu Internetis. Tehke oma uurimistöö ja valige veebitugi, mis väärtustab klienditugi.

WordPressi majutamise soovitused

Selles jaotises käsitleme WordPressi majutamise kahte kategooriat:

 • Hallatud WordPressi hostimine
 • Tüüpilised veebimajutusteenuste pakkujad

Haldaja WordPress Hosting

Hallatud WordPressi hostimisettevõtted on spetsialiseerunud WordPressi platvormi hostimislahenduste pakkumisele. See tähendab, et saate hostida ainult WordPressi saite koos nendega ja mitte midagi muud.

See sobib teile suurepäraselt, kuna kõik nende ressursid on pühendatud teie WordPressi platvormile ja me kõik teame seda kontsentreeritud pingutused = paremad tulemused. Järgnevad on praegu juhtivad hallatavad WordPressi hostimisettevõtted.

WP mootor

WP Mootori hallatav WordPressi hostimine

Ma alustan WP Engine’ist, sest meie kasuta ja armasta seda! Oleme WP Engine’i juba mõnda aega kasutanud ja kogemus on sellest maailmast lihtsalt väljas. Ma ei soovita ainult WP Engine’i, vaid selgitan teile, miks see on seal kõige paremini hallatav WordPressi hostimislahendus.

Kõigepealt on WP Mootori tugimeeskond „100% keskendunud ja pühendunud WordPressile“. Lisaks sellele kiitleb ettevõte parimate klientide toetamisega tööstuses, mis tähendab, et saate kogu aeg ülikiiret ja personaalset tuge.

See pole veel lõpp. Pärast WP Mootori kasutamise alustamist pole me kunagi pidanud muretsema WPExplorer.com’i varundamise pärast, kuna selle eest hoolitsetakse iga päev automaatselt. Ja mingeid lisakulusid (ega varjatud) pole, lisaks saate oma saidi mõne klõpsuga igal ajal taastada. Kui mõistlik? Igal WP Mootori plaanil on ülaltoodud ja järgmised omadused:

 • Turvalisuse suurendamiseks tulemüüride ja pahavara skannimine
 • Rikkalik SLA ja ilma pikaajaliste lepinguteta (makske iga kuu ja lahkuge igal ajal, kui soovite – kuigi te ei taha seda kunagi)
 • Rahvusvahelised andmekeskused, mis tagavad ülikiire laadimiskiiruse (jätke hüppel pistikprogrammidega)
 • Nii palju ruumi kui soovite
 • Piiramatu andmeedastus
 • Skaleeritavad plaanid
 • Tipptasemel riistvara
 • Sisu edastamise võrkude (CDN) tugi
 • Arendusvahendid
 • Ja veel nii palju …

See on kõige paremini hallatav WordPressi hostimislahendus teie jaoks, sõltumata sellest, kas haldate isiklikku ajaveebi, professionaalset WordPress-saiti või e-kaubanduse portaali. Neil on ka lisatasupakett koos kohandatud võimalustega teie ainulaadsete vajaduste jaoks.

Mõni WP Mootori klient sisaldab Neljakesi, ConstantContact, SoundCloud, Puhver ja GeekWire teiste seas. Automattic ka investeeritud ettevõttesse WP Engine, mis annab viimasele veelgi suurema usaldusväärsuse.

Külastage WP Engine →

Traditsioonilised veebimajutusettevõtted

Enamik veebimajutusettevõtteid toetab tarkvara WordPress. Ostke lihtsalt oma hostipakett, installige mõne klõpsuga WordPress ja teie töö on tehtud. Siiani on see valik populaarsem kui hallatud WordPressi hostimine paljudele blogijatele. See on väga eelarve (pakenditega, mille hind algab umbes 4–5 dollarit kuus), kuid alati pole kõiki WordPressi hallatava hostimisega kaasnevaid lisahüvesid. Järgmistel veebimajutajatel on hea klienditeeninduse ja turul toimimise hea maine.

Sinine vaim

bluehost-wpexplorer-promo

Kohese seadistamise, igal ajal raha tagastamise garantii, piiramatu domeeni hostimise, piiramatu ribalaiuse, piiramatu kettaruumi, piiramatu e-posti kontode, tasuta domeeni, saidi loomise tööriistade, FTP, SSL, ööpäevaringse toega, 100-dollarise Google’i reklaamikrediidi ja paariga Muud magusad omadused, on Bluehost veebimajutusettevõttes suur nimi. Lisaks oli Bluehost pakkunud eripakkumine kõigile WPExploreri lugejatele, nii et saate hostiks alustades kõigest 3,95 dollarist kuus. Kasutage allahindluse tagamiseks kindlasti sellel lehel või kupongide lehel mõnda meie linki Bluehost.

Tegelikult garanteerib WordPress Bluehostile kui WordPressi hostile. Lisaks jagatud hostimisele pakuvad nad ka VPS-i ja spetsiaalset veebimajutust, nii et ulatuse suurendamine ei oleks probleem. Lisaks, kui soovite alustada oma veebimajutusriietusega, on neil atraktiivne edasimüüjaplaan. Edasimüüjana võite olla huvitatud nende WordPressi teemade tutvumisest hostiettevõtete jaoks.

Külastage lehte Bluehost →

Hostjuht

hostgator-wordpress-hosting-wpexplorer

HostGator on oma serverites üle kaheksa (8) miljoni saidi ja see on populaarne veebimajutus. Nad pakuvad ööpäevaringset e-posti, vestlust, skype’i ja telefoni tuge. Juhtpaneeli kaudu saate mõne klõpsuga WordPressi installida.

Need tagavad ka 99,9% tööaja garantii, mis tähendab isegi madalate hindade korral, et te ei pea muretsema seisaku pärast. Nende hostimisplaanid algavad 20% -lise allahindluse tõttu 3,96 dollarist kuus. VPS-i hostimine algab 9,97 dollarist kuus ja spetsiaalsed serverid algavad 139 dollarist kuus. Edasimüüja hosting algab 19,95 dollarist kuus. See on suurepärane WordPress-i hostimislahendus, millega alustada.

Järeldus

WordPressi õige hostimise valimine on esimene samm veebiedu saavutamise suunas. Soovite vältida veebimajutusega seotud probleeme alustamisest, et keskenduda toodete loomisele, oma WordPressi saidi turundamisele ja üldiselt raha teenimine. Enne lahkumist palun võtke natuke aega oma mõtete jagamiseks allpool olevas kommentaaride osas. Soovin teile õnnelikku ja õitsvat 2014. aastat!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map