Kuidas valida parimat WordPressi e-kaubanduse lahendust

kuidas valida-parim-WordPress-pood-lahendus

Kurat on WordPressi e-poe poe seadistamisel tõepoolest üksikasjades. Peate olema oma vajadustega tõeliselt konkreetne – lõpuks valitud e-poe pistikprogramm peaks vastama kõigile teie ettevõtte nõuetele. Kaua enne oma ostukorvi valimist peab teil olema võimalus määratleda, mida teie e-pood saavutab. Ilma kindla plaanita ei jõua te kaugele. Valite vale poodiplatvormi, ebaõnnestub ebaõnnestunult, kui te muudatusi ei tee, ja siis sulgege pood.


Tänases postituses toome välja mõned kaalutlused, mida peate WordPressi poodlahenduse valimisel meeles pidama. Läheme sammu edasi ja vaatame läbi mõned parimad WordPressi e-kaubanduse lahendused turul, et saaksite oma veebipõhise äritegevuse alustada õigel noodil. Nautige!

Hind

Raha teenimiseks kulub raha, see on väga tõsi. Ärge saage seda keerdunud, oma ettevõtte mahasurumisel pole midagi valesti, kuid te ei peaks oma WordPressi poodlahenduse säästmisele tähelepanu pöörama. Lõppude lõpuks on odav kallis. Näiteks pole absoluutselt vaja raisata aega pisiasjadega tegelemisele, mille premium-tugi sekundiga lahendaks.

Peale Shopify on WordPressi e-poe pistikprogrammid, mida selles postituses käsitleme, tasuta. See tähendab, kui soovite luua tavalise veebipoe. WordPressi esmatarbekaupade parimate võimaluste kasutamiseks peaksite oma ostukorvi ostukorvi laadima laiendustega, mis ei ole odavad. Planeerige eelnevalt või rääkige vajadusel veebiarendajaga, et selgitada välja vajalikud funktsioonid. Alles siis saate oma eelarve kindlaks määrata.

Päeva lõpus pidage lihtsalt meeles, et igal WordPressi poodlahendusel (ehk pistikprogrammil) on erinev hind ja / või erinev makseviis, st ühekordne ja korduv tasu. Ükski WordPressi poodlahendus pole tegelikult tasuta. Kui te ei krediitkaarti maha pannud, olge valmis maksma higi – vähemalt enne, kui saate kasumit oma estoori tagasi künda.

Vastutulelikkus

Kui te pole 1969. aastal ummikus, sest pidutsemine pole teie jaoks lõppenud, peaksite teadma, et tohutu hulk teie kliente külastab teie veebipoodi mobiilseadmetes. On 2015. aasta ning mobiililiiklus ja reageeriv veebidisain (RWD) on kaks suundumust, mida peate vahekaartidel hoidma.

WordPressi poodlahendus, millega asute, peaks välja nägema hea ja töötama kõigis seadmetes, olgu see siis nutitelefon või lauaarvuti. Te ei tahaks klienti kaotada, kuna ta ei saanud tooteid näiteks ostukorvi lisades oma tahvelarvutis ostukorvi lisada. Kas sa nüüd tahaksid? Kas riskite sellega, eriti kui turul on tohutult palju täielikult reageerivaid WordPressi pood-pistikprogramme??

reageerimisvõime

Ma tean, et te ei jätaks raha lauale, nii et reageerige varakult või jälgige, kuidas teie ettevõte sureb. Kahtlemata saate luua oma põhisaidi mobiiliversiooni, kuid nüüd, kui meil on RWD, ei usu, et see on lihtsalt üleliigne?

Teie valitud WordPressi pood peaks põhinema tundlikel veebikujundusmeetoditel ja parimatel tavadel. Lugege reklaammaterjale küll, aga ärge unustage proovile panna demo reageerimise võimet. Teie kliendid tänavad teid hiljem.

Esteetika

Kasutajakogemus mängib ostutsüklis tohutut rolli. Soovite, et teie kliendid saaksid teie veebisaidil mõnusalt aega veeta. Ükskõik, kas ehitate selle ise või palkate arendaja, soovite, et teie esindus näeks uskumatult hea välja. Teil pole vaja WordPressi poodlahendust, mille valisite disainilahenduse ühtsuse vähendamiseks.

Ostukorv peab välimusega ja suures osas funktsionaalsusega abielluma teie WordPressi teema või malliga. Kui WordPressi poodlahendus ei päri teie teema stiile automaatselt, peaks sellel olema vähemalt valikupaneel, kuhu saate hõlpsalt kohandamist lisada.

Kasutuslihtsus

Kas poleks, tead, lihtne ja nii lõbus, kui saaksite lihtsalt oma WordPressi poodide lahenduse installida, magama minna ja järgmisel hommikul ärgata miljon tellimust? No see on muinasjuttude värk – WordPressi pood on raske töö. Viimane asi, mida soovite, on WordPressi poodlahendus, mis muudab teie ettevõtte juhtimise raskemaks.

Iga eduka e-poe taga on palju tegevusi, sealhulgas, kuid mitte ainult, tellimuste jälgimine, laovarude lisamine, vanade toodete eemaldamine ja hindade muutmine. Kas see on praegusel hetkel ilmne või pean ma teile meelde tuletama, et teie valitud WordPressi poodlahendus peaks hõlpsalt kõiki neid „back office” tegevusi toetama?

lihtne-pirukas

Uute toodete e-poodi kodeerimiseks ei tohiks te arendajat tagasi kutsuda. See peaks olema punkti ja klõpsu küsimus – ja see kehtib ka kõige muu kohta, mitte ainult toodete lisamise kohta.

Kui seda on raske kasutada, on see teile vale lahendus. Aja jooksul saate ehk teada, kuid alustades minge ostma ostukorvi, mis on teie palliplatsil eduka ettevõtte juhtimiseks vajalike oskuste osas.

Makseväravad

Pärast kõike muud peate oma klientidelt raha võtma. Paljud veebiettevõtjad teevad kõik õigesti, kuni jõuate kassasse. Siin puhkeb põrgu lahti. Näiteks olete tõesti huvitatud pakkumise ostmisest, kuid kassasse minnes ei paku kaupmees teie eelistatud makseväravat. Võib-olla on see tahtlik – nad tõesti ei saa näiteks teie PayPali makseid töödelda. Võib-olla on probleemiks nende WordPressi poodlahendus – selle toetatavate makseväravate arv on piiratud.

Samuti ei meeldi enamik kasutajaid, kui suunate nad kolmanda osapoole veebisaidile, nt. PayPal teeb makse, nii et nad viskavad ostukorvi ja klõpsavad ära. Veenduge, et teie WordPressi pood-pistikprogramm toetab kõiki vajalikke makseväravaid. Seda enam, et merrier siin tegelikult ei kehti, kuid pakub vähemalt teie klientidele piisavalt makseväravaid.

Makseväravaid saate alati lisada laienduste kaudu, tehke oma uurimistööga hästi. Püüan nimesid mitte maha jätta, vähemalt mitte enne, kui hakkame olemasolevaid poodilahendusi üle vaatama, kuid Mijireh on suurepärane makselahendus, mis toetab 90 makseväravat!

Ei, Mijireh ei ole ostukorv. See on selline lahendus (näiteks PayPal), mille panite ostukorvi ja kassasse vahele ainult tellimuste töötlemiseks. See lööb PayPali kümme nulli, kuna PayPal on vaid maksete lüüs, kuid Mijireh on makseväravate “kogum”. Lisaks toetab see kõiki peamisi poodide pistikprogramme, näiteks WooCommerce, MarketPress ja Cart66. Liigume edasi …

Otsingumootori optimeerimine

Kui see õigesti tehtud, pakub SEO teile palju veebiliiklust järgnevateks päevadeks, kuudeks ja aastateks. Kui soovite SEO-d ise teha, siis kaaluge võimalust kontrollida Yoasti koostatud WordPressi SEO juhendaja, WordPress SEO: otsingumootorite paremusjärjestus ja see on fantastiline SEO juhend Google’is.

Peale selle, nähes, et me kõik saaksime kasutada Google’i liikluse suurendamist ja muud sarnast, on asjakohane minna kasutama WordPressi e-kaubanduse lahendust, mis on SEO valmis. See annab teile edumaa.

seosõbralik

Millised on mõned asjad, mida peate tähelepanu pöörama? Otsige lahendust, mis muu hulgas toetab kategooriate ja siltide metaandmeid, HTML5, metapealkirju ja meta kirjeldusi toote kohta. Eelistatavalt peaks teie valik toimima ka teie SEO plugina (te) ga. Igatahes peaksite kõigi saadaolevate SEO pistikprogrammide abil WordPressi SEO-koodi hõlpsalt lahti muukima.

Turvalisus

Pahad on alati olemas; varitsevad ringi, nuusutavad ja ootavad teie veebisaidil väikest lünka. Siis nad hävitavad sind ja sa oled jäänud nutma. Mõelge DDOS-i rünnakutele ja mitte millelegi. DDOS on teeninduse keelamise rünnakute väljamõeldud lühend. Te peaksite WordPressi turvalisust tõsiselt võtma.

Teisisõnu peaks teie valitud WordPressi poodlahendus olema turvaline. Teie potentsiaalne isiklik teave ei tohiks kunagi sattuda valedesse kätesse. Kujutage vaid ette, kui palju kahju see tekitaks, kui volitamata isik saaks teie klientide krediitkaardiandmeid.

Oota … kas see võiks olla põhjus, miks Google hakkas HTTPS-i kasutama SEO järjestamissignaalina mõnda aega tagasi? Krediitkaarditeabe kogumiseks ja salvestamiseks oma saidil vajate PCI DSS-iga ühilduvat poodlahendust. PCI tähistab maksekaarditööstust ja DSS andmeturbe standardit.

Funktsioonid

Siin on nii palju kaalumist. Esiteks, kui WordPressi poodlahendusel on kõik funktsioonid, kuid teie ettevõtte jaoks vajalikud funktsioonid, panustaksin kogu oma rahaga, et see on teie jaoks vale lahendus.

Kuid olete algaja ja ilmselt mõtlete, millised on mõned funktsioonid, mida peate oma veebiettevõtte alustamiseks. Pole tähtis, kui põhiline teie WordPressi e-poe pistikprogramm on, peaks see toetama varude jälgimist, aruandlust, sidusprogramme, hinnakujundust ja teie konkreetset tootetüüpi, st digitaalseid allalaadimisi versus füüsilisi tooteid jne.

Lisaks kõigele muule peaks teie poodlahendus toetama laiendusi ja integratsiooni. Planeerige ette, et teaksite vajalikke funktsioone. Selle kohal olles mõelge oma ettevõtte tulevikule ja määrake funktsioonid, mis teenivad teid täna ja järgnevatel päevadel.

Üks asi veel. WordPressi poodlahendused on sageli ressursimahukad. Parima jõudluse ja parema SEO järjestamise jaoks võõrustage oma WordPressi pood WPEngine’is või koos mõnega WordPressi parimate hostimistega hõlmatud hostidest.

Skaleeritavus

Kus näete oma ettevõtet viie aasta pärast? Kui te pole täiesti pessimistlik, peaksite ootama vähemalt mingit kasvu. Teie valitud WordPressi poodlahendus ei tohiks jaguneda tükkideks, kui teie reklaamimaht kahekordistub või neljakordistub. Kas teie valitud lahendus on skaleeritav?

Teid üllatab nende inimeste arv, kes ootavad teie pakutavat ostma, ja niipea, kui olete paela lõiganud, hakkavad nad kõik jooksma – neid on miljon. Tehingud lisaks tehingutele; maksete töötlemine; tellimuste, kupongide ja allahindluste jälgimine – pange sellele nimi. Selle kõige kaudu ei tohiks teie poodlahendus järele anda.

Tehniline abi

Igaüks meist vajab natuke aega natuke abi. Isegi parimad meist takerduvad ja vajavad päästmist. Siit tuleb tehniline tugi. Ma tean, mida te mõtlete, kuid vajate võib-olla palju rohkem tuge kui arvate. Tuleb ette.

Mõte on selles, et kui olete ummikus, vajate viivitamatut abi, kuna see on teie äri praeguses valdkonnas. Ja oleks ime, kui teie niidid oleksid tugifoorumis päevade või nädalate jooksul vastamata.

Sisseoste tehes tutvuge nende tugifoorumitega ja vaadake, kes täidavad aktiivselt oma kohust. Ärge andke teistele hinnanguid kiiresti (see on silmakirjalik), peaksite tagama, et pakute oma klientidele parimat tuge (tehnilist või muud). See on ka hea karma, kui usud sellistesse asjadesse.

WordPressi e-kaubanduse lahendused

Nüüd, kui teate mõnda asja, mida peate täiusliku WordPressi poodlahenduse valimisel arvestama, liigume edasi ja vaatame üle mõned turul saadaolevatest platvormidest. Proovin kõik poodide lahendused jaotada sõltuvalt eelmises jaotises käsitletud kaalutlustest, nii et valmistuge suurepäraseks sõiduks.

WooCommerce

See WordPressi pood-pistikprogramm on üles ehitatud eeldusele, et ükskõik mille müümine peaks olema ilus. WooCommerce võimaldab teil muuta ükskõik millise WordPressi saidi kiiresti võimsaks, ettevõtte tasemel e-poe poodiks.

WooThemes on selle ehitanud, hooldanud ja tasuta kättesaadavaks teinud teiste arendajate, näiteks Claudio Sanches’i seas. WooCommerce on hõlpsasti kasutatav, selle keskmine hinnang on 4,22 / 5,00, sellel on iseloomulik hea välimus ning sellel on hulgaliselt funktsioone ja makseväravaid. Lisaks on WooCommerce laiendatav tänu hulgale tasuta ja premium-laienditele.

WooCommerce haldab mõnda väikseimat ja suurimat poodisaiti, mida näete. See on turvaline, SEO-sõbralik ja tugifoorumist võiksime järeldada, et tugi on suurepärane. Üldiselt on WooCommerce parim WordPressi poodlahendus turul umbes kuue miljoni allalaadimisega.

Lihtne digitaalne allalaadimine

Kui soovite väljastada digitaalseid tooteid, nt PDF-e-raamatud, teemad, pistikprogrammid, heli- ja videofailid, peaksite kaasas käima kauni lihtsa digitaalse allalaadimise (EDD).

EDD on loodud ühel konkreetsel eesmärgil; digitaalse sisu müümine WordPressi abil hõlpsalt. Kaasas on intuitiivne kasutajaliides (UI), mitmed makseväravad ja aruandlus muude magusate funktsioonide hulgas. Näiteks saate tarkvara litsentside kasutamist jälgida juba kaua pärast seda, kui kasutajad teie tooteid ostavad.

Lihtne digitaalne allalaadimine on tasuta ja saate selle toimivust paremate ja tasuta lisandmoodulite abil parandada. Selle WordPressi poodlahenduse reiting on 4,8 / 5,00 ja allalaadimisi on üle 490 000. Vaadake järgmist videot:

iThemes Exchange: lihtne WP-pood

IThemes arendas koos teiste arendajate seas välja ka Aaron D. Campelli. Exchange on lihtne WordPressi e-poe lahendus, mis võimaldab teil e-poe üles seada vähem kui viie (5) minutiga.

Kaasas hõlpsasti kasutatav liides, hulgaliselt funktsioone ja laiendusi ning ka suur tugi. Lisaks poodmüükide loomisele saate Exchange’i abil luua liikmesuse saite, jah, see on suur pluss, kui soovite oma estouri ümber kogukonna luua..

Vahetus on tasuta, kuid saate osta Pro Packi hinnaga 197 USD või Plugin Suite’i hinnaga $ 247. ProPackil on mõned Exchange’i lisandmoodulid, samas kui pistikprogrammikomplekt sisaldab kõiki Exchange’i lisandmooduleid ja vähemalt 20 pistikprogrammi, sealhulgas BackupBuddy, mille väärtus on 150 dollarit. Valige vastavalt oma vajadustele.

Makseid saate vastu võtta triibu või PayPali kaudu, pakkuda külalistele kassasid (kasutajad saavad kassasse sisse logida ilma kontosid loomata) ja teiste seas kuponge lisada.

MarketPress

Autor WPMUDEV väidab MarketPress aitab teil “… anda oma ostjatele esmaklassilise ostuelamuse…” ja ma nõustun sellega. Lisaks väidavad nad, et „… MarketPress ei ole ainult pood… see on tootehaldussüsteem ja kliendisuhete spetsialist…” ning oma laia funktsioonide loendi abil näete, miks:

MarketPress on ilus, turvaline, hõlpsasti kasutatav ja toetab kõiki peamisi maksete väravaid. Poe stiilimiseks võite kasutada ükskõik millist eelvalmistatud teemat või lihtsalt ühendada MarketPress oma lemmikteema WordPress.

Selle reiting on 3,9 / 5,00 ja allalaadimiste suurus on umbes 150 000 ning teades WPMUDEV-i meeskonda ja nende tootevalikut, ei valmista MarketPress pettumust.

Cart66 :: WordPressi pood

Lihtne kasutada, Mijirehi tugi, mitut tüüpi tooted, varude haldamine, kohandatud valuutad, sidusprogrammide integreerimine jne – Cart66 näib seda kõike omavat, ehkki see ei saa WooCommercei rivaalida.

Cart66 Lite on tasuta, kuid saate oma e-poodi ja kasutajakogemust täiustada Cart66 Cloudiga, mis maksab umbes 95 dollarit aastas. Cart66 Lite’i reiting on 3.0 / 5.00 ja allalaadimiste arv on umbes 165 000. Tasub vaadata. Siin on lühike videoülevaade, mille peaksite välja ostma, kui kaalute Cart66:

Austatud märkused

Meie auväärsed mainimised on suurepärased WordPressi e-kaubanduse lahendused, mida ma ei käsitle üksikasjalikult, kuna tegime seda 20 parimate e-kaubanduse WordPressi pistikprogrammide kaudu:

 • WP e-kaubandus – tasuta, hinnang 2,9 / 5,0 ja umbes kolm miljonit allalaadimist
 • JigoShop – tasuta, muljetavaldava hindega 4,4 / 5,0 ja 420 000 allalaadimisega
 • Shopp – tasuta suurepärase reitinguga 4,4 / 5,0 ja 28 000 allalaadimist
 • e-pood – tasuta; 3,5 / 5,0; 600 000 allalaadimist
 • EasyCart – tasuta, hinnang 4,2 / 5,0 ja allalaadimine 54k
 • Shopify – Premium; võimas; üle 140k rahulolevat klienti; hea hinna ja kvaliteedi suhe; kaasaegne; lihtne üles seada; lihtne WordPressi integreerimine.

Lisateave WordPressi e-kaubanduse lahenduste kohta

WordPressi poodlahendusi on kindlasti rohkem, mitmesuguste funktsioonide ja muuga ning ainus viis, kuidas oma ettevõtte jaoks parimat valida, on enda harimine. Järgmised ressursid suunavad teid õiges suunas:

Päeva lõpuks…

Teile sobiva WordPressi poodlahenduse valimine vastab teie konkreetsetele ärivajadustele. Ärge vali poodlahendust lootusega kohandada seda oma vajadustele. Valige selline lahendus, mis vastab umbes 80% teie kõige pakilisematest vajadustest. Ülejäänud 20% saate rahuldada lisandmoodulite, laienduste ja pistikprogrammide abil.

Milline on teie lemmik WordPressi poodlahendus? Mida soovite meiega jagada seoses WordPressi poodlahendustega? Kas jätsime midagi olulist välja? Andke meile kommentaarides teada! Näeme!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map