Kuidas valida parimaid sidusprogramme, mida oma WordPressi ajaveebis reklaamida

Kuidas valida parimaid sidusprogramme, mida oma WordPressi ajaveebis reklaamida

Kui olete otsustanud asutada sidusettevõtte turunduse ajaveebi, on teie esimene samm oma blogimisniši leidmine ja saidi seadistamine. Pärast seda on aeg valida sidusprogrammid. Valed programmid võivad põhjustada vähe konversioone ja vähendada müüki, seega on teie siinne otsus ülioluline.


Tõhusate sidusprogrammide valimine võimaldab teil oma ajaveebis raha teenida ja tulu teenida. Õigete sidusettevõtetega saate luua partnerlust, liituda mõttekaaslastega ja juhtida edukat ettevõtet.

Selles artiklis räägime sellest, kuidas leida täiuslikke sidusettevõtteid ja integreerida nende programmid teie sisuga. Soovitame ka tööriistu, mis aitavad teil keskenduda sidusettevõtjatele, kes on teie ajaveebi jaoks kõige sobivamad ja kasumlikumad. Sukeldugem sisse!

Mis on sidusettevõtte turundus (ja kuidas see teile kasulik olla)?

Sidusettevõtte turundus on teatud tüüpi programm, mis põhineb tulude jagamisel. Reklaamite tooteid sidusettevõtte võrgu kaudu ja teenite vahendustasu teie saidilt saadud müügi põhjal. Seda saab teha nende toodete täispikkade arvustuste loomisega, lihtsalt nende sisule linkide lisamisega ja paljude muude meetoditega..

Nagu kõigi ettevõtete puhul, nõuab sidusettevõtte turundusega alustamine aega ja vaeva. Kasu on aga palju, sealhulgas:

 • Madalad käivituskulud. Sidusettevõtte turundusblogide loomine kohapeal nõuab teatud investeeringuid (siin on teile huvipakkuva WordPressi ajaveebi käivitamise tegelikud kulud), kuid see ei tohiks teile liiga palju maksta.
 • Tootetuge pole vaja. Sidusettevõttena turundajana peate lihtsalt reklaamima teiste inimeste tooteid. See tähendab, et te ei pea muretsema oma esemete loomise ja müügi kulude pärast.
 • Paindlik ajakava. Sidusettevõtte veebisait on midagi, mida saate hallata ja kasvatada omas tempos, oma ajakava järgi.

Kui need eelised tunduvad ahvatlevad, võib sidusettevõtte ajaveeb teile sobida. Muidugi on eduka sidusettevõtte juhtimise võti õigete programmide valimine.

Kuidas tuvastada oma WordPressi ajaveebi täiuslikke sidusettevõtteid (3 peamist näpunäidet)

Kuigi sidusettevõtte turundajana on palju eeliseid, on oluline, et teeksite oma uuringud, et leida parimad liitumisprogrammid. Sukeldugem otse sisse ja selgitame, kuidas neid programme tuvastada.

1. Mõistage oma ajaveebi niši

Olenemata sellest, kas plaanite oma praeguse ajaveebi rahaks teha või uut luua, peate mõistma oma saidi niši. See on veel üks termin, mille eesmärk on keskenduda – teema, mida teie ajaveeb puudutab, ja et lugejad tuleksid teie juurde rohkem teada saama. Näiteks, Justin Chungi stuudio sobib hästi elustiilifotograafia nišisse:

Justin Chungi stuudiofotograafia

Kuigi sina saab alustage ajaveebi ja kirjutage kõigest, mis teie meeleheitlik on, sel viisil on pühendunud vaatajaskonna arendamine palju raskem. Selle asemel on tavaliselt parem valida konkreetne nišš ja sellest kinni pidada. Oma ajaveebi niši mõistmine võimaldab teil luua paremini keskendunud sisu ja meelitada inimesi, kes on teie sõnadest huvitatud.

Oma ajaveebi niši selgeks saamine annab teile võimaluse valida ka parimad sidusprogrammid. Saate uurida ja oma publikuga tuttavaks saada, et teada saada, mis neid huvitab, millised küsimused neil on ja milliseid probleeme nad üritavad lahendada. See aitab teil valida parimaid sidusettevõtteid, mille järgi tegutseda, kuna saate reklaamida tooteid, mis vastavad teie lugejate ainulaadsetele vajadustele.

2. Alustage praegu kasutatavate toodete loendist

Kui kasutate konkreetset toodet, saate juba aru selle plussidest ja miinustest. Kui tunnete seda toodet, saate sellest teadlikult ja tõepäraselt kirjutada. Sellepärast on oluline alustada toodetega, millega teil on kogemusi.

Võimalike toodete loendi koostamiseks vaadake lihtsalt oma kodu (või oma veebisaiti) ringi ja hinnake, mis on teile olnud väärtuslik. Või võite oma mälu heita pilgu oma varasematele veebiostudele. Seejärel küsige endalt, miks te iga eseme ostsite ja kuidas see teile kasulik on olnud. Teie vaatajaskond koosneb klientidest nagu teiegi, nii et saate oma isiklike kogemuste abil välja mõelda, milliseid tooteid teised inimesed võiksid huvitada.

Kui teil on loetelu võimalustest, on teie järgmine samm otsustada, millised tooted on ideaalsed sidusettevõtte kandidaadid. Proovige järgmisi näpunäiteid, et selgitada välja, millised tooted kõige paremini toimivad:

 • Kas saate toote ümber luua igihalja sisu? Parim on tugineda toodetele, mille järele on ühine ja järjepidev vajadus.
 • Kas soovitaksite seda toodet inimestele, kes teid usaldavad?? Kui teie loendis on mõni toode, mida ei soovitaksite kellelegi, kellest hoolite, ei tohiks te seda oma vaatajaskonnale pakkuda.
 • Kas toode müüja hindab oma sidusettevõtteid? Kui teie sidusettevõtte müüja ei hinda oma turundajaid, ei saa te oma vaatajaskonna väärtustamiseks seda usaldada.

Kui toode vastab kõigile ülalnimetatud kriteeriumidele, olete leidnud, et see on isiklikult väärtuslik, ja see sobib teie ajaveebi nišiga, see on ideaalne kandidaat.

3. Uurige oma potentsiaalseid sidusettevõtteid, kasutades populaarseid turuplatse

Jaga-müügi ekraanipilt

Sidusettevõtte turg või võrk on vahendaja teie kui turundaja ja teie müüja kui programmi pakkuja vahel. Turuplatsi abil saate otsustada, millised programmid on saadaval, ja otsustada, kas need on tõenäoliselt kasumlikud.

Siin on head võimalused alustamiseks:

 • ShareASale: sellel turul on üle 2500 komisjonipõhise programmi, mille vahel valida. ShareASale’i pakkumiste sortimine on hea alguskoht.
 • CJ Affiliate: CJ Affiliate pakub rohkem kui 3000 kaubamärki. Selle saidi kasutamine õigete tütarettevõtete leidmiseks nõuab mõnda täiendavat sammu, kuid on oma aega väärt.
 • ClickBank: ClickBank, sarnaselt ShareASale’iga, on sidusettevõtte turunduse standard. Alustamine on tänu oma tarbijakesksele lähenemisele lihtne.
 • Amazon: Pole üllatav, et Amazon on kindel sidusettevõtte pood alati kindel panus. Lisaks soovituslikele toodetele on miljoneid tooteid, lisaks teete vahendustasu kliendi kogu ostu eest (mitte ainult selle toote kohta, millega olete lingitud).

Iga turg pakub sidusettevõtete jaoks väärtuslikku teavet. Soovitame teil kõigil proovida, et otsustada, mis teie jaoks kõige paremini sobib.

Kuidas oma sisule sidusettevõtte linke sujuvalt lisada

Nüüd, kui olete valinud sidusprogrammid ja tooted, on aeg lisada nende lingid teie sisule. Siin on mõned näpunäited, kuidas alustada:

 • Ärge postitage mitu sidusreklaami linki. Liiga palju linke võõrustab lugejaid, kes otsivad väärtuslikku sisu.
 • Leidke tasakaal kasutajakogemuse ja raha teenimise vahel. Minimeerige oma sisu reklaamimine, et see püsiks fookuses, ja teenige raha strateegiliselt.
 • Jälgi FTC suunised toote kinnituste jaoks. Nõuetele vastavus hoiab teie ettevõtte usaldusväärsena (ja õnneks leidub ka vingeid tööriistu, näiteks tasuta) WooCommendi sidusettevõtte avalikustamine pistikprogramm, mida saate kasutada oma saidil asuvate sidusettevõtete suhete hõlpsaks avalikustamiseks).

Samuti on palju tööriistu, mis aitavad teil sidusettevõtte linke oma sisuga integreerida. Siin on mõned väärt tutvumist:

 • E-narkar võimaldab teil sidusettevõtteid otse oma saidilt või ajaveebist müüa. Oma komisjonitasusid saate hallata ka sidusettevõtte platvormi kaudu.
 • Lihtsad sidusettevõtte lingid on WordPressi pistikprogramm, mida saate kasutada oma veebisaidil asuvate kõigi sidusettevõtete linkide haldamiseks. Saate jälgida klikke, lisada lühilinke ja luua lingikategooriaid samast asukohast.

Sidusettevõtete linkide sujuv lisamine võtab harjutamist. Soovitame kõigepealt kasutada minimalistlikku lähenemist, kuni teil on vöö all kogemusi.


Kui otsustate oma ajaveebi kaudu tulu teenida, soovite seda teha võimalikult autentselt. Kui te pole tootega seotud kogemustest kohe kursis, riskite oma turundaja autoriteediga. Seetõttu on sobivate tütarettevõtete valimine nii ülioluline.

Kas teil on küsimusi selle kohta, kuidas valida oma WordPressi ajaveebi jaoks täiuslikke sidusettevõtteid? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector