Kuidas valida oma WordPressi projekti jaoks värviskeem

WordPressi värviskeemi ja parimate värvigeneraatorite valimine

WordPressi projekti värviskeemi valimine võib olla väga keeruline ja aeganõudev ülesanne. Õiged värvid aitavad luua ilusa ja tähelepanu haarava veebisaidi, mis meeldib külastajatele ja julgustab neid ikka ja jälle tagasi pöörduma. Kuid saage valesti aru ja kõik korduvad külastajate arv, müük, konversioonimäärad ja äri võivad kõik kannatada.


Teie õnneks sisaldavad paljud enim müüdud WordPressi teemad sisseehitatud värvivalikuid. Näiteks WordPressi teema hõlmab peaaegu iga lehe moodustaja mooduli jaoks värvivalijaid ja reaalajas WordPressi kohandajas sisseehitatud suvandeid. Nii et õige teema abil saate oma värviskeemi täielikult rakendada.

Parimate värvigeneraatorite selles voorus tutvume mitmesuguste tööriistadega, mis aitavad teil valida oma WordPressi veebisaidi värviskeemi. Selles artiklis nimetatud värvigeneraatorite valik pakub nende vahel palju funktsioone. Nii et hoolimata oma disainikogemusest, leiate oma vajadustele vastava värvigeneraatori tööriista.

Brändipaletid

Bold Web Design'i brändipaletid

Üks parimaid viise oma värvilahendusega alustamiseks on oma niši suurte brändide inspireerimine. Ärge muretsege – see ei hõlma Google’i otsingut ega piltide kontrollimist, et selguda sinise täiuslik varjund. Julge veebikujundus lõi käepärase brändi värvipaleti tööriist varandus 500 ettevõtet, et see lihtsaks teha!

Brändipaletid FedEx Näide

Selle tasuta värvipaleti tööriista abil on lihtne näha, mida teised teie niši kaubamärgid kasutavad. Kasutage filtreid kindla tööstusharu valimiseks ja klõpsake siis logol, et vaadata kuusnurkseid värve, mida konkreetne ettevõte kasutab oma veebisaidil ja turunduses. Kuigi me ei soovitaks ettevõtte kaubamärki kopeerida, on see suurepärane tööriist inspiratsiooni saamiseks ja värvipaleti suundumuste kuvamiseks. Nii saate hõlpsalt kitsendada suunda, mille järgi soovite oma värvid valida.

Adobe Colour CC

Adobe Colour CC

Nagu kõik Adobe tooted, Adobe Colour CC on täiustatud lahendus, mis hõlmab natuke õppimiskõverat, kui soovite selle funktsioonidest maksimaalselt kasu saada. Valige eelnevalt loodud värvipalettide hulgast või looge oma valitud värvi või üleslaaditud pildi põhjal oma.

Adobe Color CC võimaldab teil valida oma värvireeglid või ise värve käsitsi reguleerida. Kui otsite lihtsat ja kiiret värvigeneraatorit, pole see teie jaoks tarkvara. Teisest küljest, kui disain on teie asi ja teile meeldib uurida värvipalettide keerukust, on Adobe Color CC teie tänaval.

Coolorid

Coolorid

Coolorid võimaldab teil kiiresti luua ilusaid värvilahendusi, mis töötavad alati koos. Lukustage värv, mida soovite kasutada, klõpsake tühiku nuppu ja seejärel loob Coolors sobiva värviskeemi. Kui alustate pildi ümber värviskeemi, laadige pilt lihtsalt üles ja laske Coolorsil leida selle jaoks sobivad värvid.

Värve saab kohandada, kohandades temperatuuri, tooni, küllastust ja palju muud. Seejärel saab palette korraldada ja pilve salvestada, mis võimaldab teil neile juurde pääseda mis tahes asukohast.

VärvHexa

VärvHexa

VärvHexa on tasuta tööriist, mis loob teie valitud värvi jaoks värvipaleti. Kui olete värvi valinud, koostab ColorHexa selle konkreetse värvi kohta üksikasjalikku teavet. See hõlmab teie valitud värvi moodustavate värvide protsenti ja värvuse, küllastuse, heleduse ja muu statistikat.

Genereeritakse mitmeid värvipalette, aga ka muid võimalusi, varjundite ja toonide muutmist ning värvilise teksti ja ääriste eelvaateid. Kokkuvõttes on ColorHexa äärmiselt põhjalik tööriist, mis annab teile õiguse luua oma WordPressi veebisaidile õige värviskeem.

Palettr

Palettr

Palettr on huvitav värvide genereerimise tööriist. Selle asemel, et värvipalett lähtuda üksikvärvist, valib Palettr värvipaleti teema või koha ümber. Sisestage lihtsalt mõni sõna või sõnad, mis kirjeldab kõige paremini teemat või kohta. Seejärel oodake, kuni Palettr leiab sobivad värvid.

Palettr töötab, leides teie sõnadega lingitud pildid ja genereerides seejärel nende fotode ümber värvipaletid. Kahtlemata on Palettr nutikas kontseptsioon. Ja suurepärane viis inspiratsiooni leidmiseks, kui näete vaeva projekti jaoks sobivate värvide leidmise nimel.

Värvifilmid

ColorFavs

Värvifilmid on kena väike tööriist, mis loob teie valitud värvidele hulga värvipalette ja teavet. See veebisait loob URL-ilt, piltidelt või kindlale värvile vastamiseks ilusaid värvipalette. Colorfavs kuvavad täiendavad värvid ja värvide teisendused. Nende hulka kuuluvad mitmesugused värvilahendused, gradiendivarjundid, tooni kaubaalused ja palju muud.

Colorfavsi hulgast saate valida ka palju eelvalitud värvipalette. Nagu teie lemmikvärvid ja -paletid. Või looge palettide kollektsioone, mida saate salvestada ja kasutada mitmesuguste WordPressi projektide jaoks.

ColorLovers

ColorLovers

ColorLovers on kogukonna sait, mille eesmärk on pakkuda loomingulistele kohta, kus kokku tulla, oma töid jagada ja inspiratsiooni leida oma järgmise projekti jaoks. Siin saate uurida erinevaid värve, palette ja mustreid, arutada trende ja artikleid ning suhelda kogu värvika kogukonnaga.

ColorLovers sisaldab mõnda erinevat kujundusriista. FOTOKOPA on pildist inspireeritud värvigeneraator. Laadige lihtsalt üles oma foto ja PHOTOCOPA jõuab tagasi kuue pildilt tõmmatud värvipaletiga.

COPASO on ColorLoversi täiustatud värvipaleti tööriist, mis leiab teie valitud värvidele vastavaid värvipalette või uuesti üleslaaditud pilti. COPASO on üks ColorLoversi võimsamaid tööriistu, mis kajastub selle täiustatud liideses.

Materjalide kujundamise palett

Materiaalne deisgn

Materjalide kujundamise palett on äärmiselt lihtne, kui vähene põhiline, värvigeneraatori tööriist. Valige lihtsalt kaks materjali Material Designi värvivalikute seast ja see loob teie WordPressi projekti jaoks värvipaleti.

Materjalidisain sildistab iga värvi, mida see genereeritavas paletis soovitab, kuidas seda kõige paremini kasutada. Näiteks valib see ühe värvi, mida saab kõige paremini kasutada primaarse teksti värvina, ühe teisese teksti värvina jne. See on eriti kasulik neile, kellel on vähe kujundusvisiooni ja kes vajavad kogu koos töötavate värvide valimise ja kasutamise protsessi juhendamist.

Palett

Palett

Palett on veel üks suurepärane tööriist neile, kes otsivad kiiret ja hõlpsat värvide generaatorit. See lahendus töötab värvide pakkumisega, mis on piisavalt lihtne. Siis valite nagu või ei meeldi, mis võimaldab teil värvi säilitada või seda edasi anda. Seejärel lisatakse rohkem värve, mis vastavad algvärvidele, mis võimaldab teil luua viiest värvist tervikliku värviskeemi.

Palettable’il on kaks suurt plussi. Üks on värvide täissuuruses ekraaniekraan. See võimaldab teil saada hea ülevaate ja tunda, kuidas värvid koos töötavad. Teine on kasutusmugavus. Värve saate valida ja kohandada vaid mõne nupuvajutusega.

Lõplikud mõtted

Õige värvikomplekti leidmine on iga projekti äärmiselt oluline osa (peaaegu sama oluline kui parima WordPressi teema valimine). Nagu näete, on veebis saadaval hulgaliselt tööriistu, mis aitavad teil seda õigesti lahendada. Esmakordselt alustades proovige kasutada paari erinevat värvigeneraatorit. See aitab teil näha, milline neist sobib kõige paremini teie vajaduste ja kogemustega. Seejärel istuge maha ja jälgige, kuidas teie projektid teie loodud uute dünaamiliste värviskeemidega ellu tulevad.

Milline värvigeneraator teie tähelepanu köidab? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map