Kuidas vähendada oma WordPressi veebisaidi seisakuid

Teie WordPressi veebisaidi kõrgetel seisakudel on hukatuslikud tagajärjed. Kui inimesed teie saidil klõpsavad, soovivad nad seda kasutada, kuid kui see pole võrguühenduseta, kaotab teie vaatajaskond kiiresti kannatlikkuse. Mida saate teha oma WordPressi veebisaidi seisaku vähendamiseks??


Selles artiklis käsitleme seda, kuidas seisakuid võib teie WordPressi veebisait negatiivselt mõjutada ja kuidas saate seisakuid jälgida, et näha, kas see on probleem. Kriitiliselt uurime, kuidas saaksite oma tööaega paremaks muuta, et muuta teie sait võimalikult edukaks.

Miks on maasoleku aeg teie WordPressi veebisaidile halb

Terve mõistus ütleb, et te ei soovi, et teie sait oleks võrguühenduseta. Seisakuid ajab teie potentsiaalsed külastajad pettuma, ajama segadusse ja ärrituma. Kui inimesed proovivad teie saidile juurde pääseda, teevad nad seda eesmärki silmas pidades – olgu see siis meelelahutus, midagi uut õppida või osta.

Kui teie veebisait on võrguühenduseta, võib see maksta teile külastajate tagasivõtmise, uute müügivihjete, potentsiaalsete klientide ja müügi eest. Seisakuid võib tähendada ka see, et teie sait kaotab usaldusväärsuse oma vaatajaskonna ja oma tööstuses. Seisakuprobleemidega sait kujutab ebaprofessionaalsuse mainet ja see poleks tasuliste klientide esimene valik. Kindlasti ei peetaks seda oma ala juhiks ja autoriteediks.

Teine peamine põhjus, miks te ei soovi seisakutega probleeme, on see, et Google ja teised otsingumootorid ei meeldi. Regulaarne allalaadimine hakkab väga kiiresti mõjutama teie asetust nende tulemuste lehtedel ja nagu me kõik teame, mida madalamale langeb, seda vähem liiklust saate. Seetõttu on oluline, et teete kõik endast oleneva, et vähendada oma WordPressi veebisaidi seisakuid.

Seisaku jälgimiseks kasutage jälgimislahendust

Esimene asi, mida peate WordPressi veebisaidi seisakuid vähendades kaaluma, on see, kui palju see probleem teie saiti mõjutab. Seda võib olla palju rohkem kui arvate.

Üks viis selleks on seirelahenduse kasutamine, et näha, kas ja millal teie sait läheb võrguühenduseta. Siin on mõned võimalused WordPressi veebisaidi seisaku mõõtmiseks.

Jetpack

vähendage oma WordPressi veebisaidi seisakuid

Jetpack on tasuta WordPressi pistikprogramm, millel on mitu kasutust ja mis on väärt teie saidile installimist. Jetpacki üks oluline osa on selle moodul Ekraan, mis aitab teil seisakuid jälgida.

Monitor kontrollib teie saiti iga 5 minuti tagant, et näha, kas see on võrgus. Kui midagi läheb valesti, saadab Jetpack teile e-kirja, teatades, et teie sait on maas ja siis uuesti, kui see on uuesti varundatud ja töötatud. See annab teile täpse pildi sellest, millal teie sait on võrguühenduseta ja kui kaua iga kord seda töötab.

Pingdom

Pingdom

Pingdom on populaarne esmaklassiline lahendus neile, kes soovivad oma saidi toimivuse kohta natuke rohkem teavet. Pingdom pakub uptime jälgimine, kasutades üle 60 sondiserveri kogu maailmast, et testida oma veebisaiti kuni iga minutini. Kui midagi rikub, annab see teile kohe märku.

Kuid veelgi muljetavaldavamalt pakub Pingdom analüütikat, mis aitab teil mõista iga seisakuprobleemi algpõhjust. See tähendab, et saate probleemi lahendada ja vältida selle kordumist, mille tulemuseks on pikaajalisem tööaeg. Plus koos Pingdomi reaalse kasutaja jälgimise pistikprogramm saate Pingdomi tööriistu hõlpsasti oma WOrdpressi installimisega integreerida.

Esimene samm oma WordPressi veebisaidi seisaku vähendamiseks on selle tööaja mõõtmine. Lõppude lõpuks, nagu vana ütlus ütleb, et kui te ei saa seda mõõta, ei saa te seda hallata.

Valige hea mainega veebimajutaja

Kui teil on idee selle kohta, kui sageli teie saidil seisakuid on, peate alustama selle põhjustega tegelemist. Teie veebimajutus võib olla üks probleemidest, seega on oluline, et usaldaksite oma saidi professionaalsele hostimisettevõttele, kes ei lase teid maha.

WP mootor

WPEngine'i hostimine

Olete kindlasti kuulnud, et oleme neist varem rääkinud, kuid WP Engine on meie parim valik usaldusväärse hosti jaoks. Nad pakuvad täielikult hallatud WordPressi hostimiskavasid, millel on suurepärane tehniline tugi, tasuta peatuskohad, võimsad serverid ja muljetavaldav 99,95% tööaja garantii.

Võite seda tööaega näha ja küsida, miks see ei ole 99,99% ega isegi 100% – see on sellepärast, et WP Engine lubab kuni 0,05% teie serveri ajast kuus hooldus (ja nad pakuvad isegi 5% krediiti teie kuutasust iga tunni eest, kui teie sait on allapoole). See on teie serverite kiire ja turvalise töö tagamiseks. Kas olete kunagi WPExplorerit näinud? Ilmselt mitte. Selle põhjuseks on asjaolu, et WP Engine’i meeskond on nende töös suurepärane. Lisaks, kui nad arvavad, et server või andmekeskus on pikemat aega seisnud, on nad ennetavad ja viivad teie saidid üle uude serverisse, et hoida teid töövalmis.

Kas soovite lisateavet WP Mootori ja kõigi nende hallatavate WordPressi hostimiskavadega pakutavate funktsioonide kohta? Tutvuge ajaveebis meie täieliku WP Engine’i hostimise ülevaatega.

SiteGround

SiteGround

SiteGround on veel üks rikkalikult hallatav hostimisteenus. See on aga skaala odavamas lõpus ja seetõttu kättesaadavam kõigile blogijatest kuni väikeettevõteteni ja kaugemalegi. SiteGround pakub valikut hostimisvõimalusi, sealhulgas veeb, pilv ja spetsiaalne hostimine. Seadistamine on kiire ja lihtne ning kasutab hostimise valdkonnas uusimaid tehnoloogiaid.

Mis kõige tähtsam, aga nagu Pagely, on ka SiteGround tuntud oma tööaja poolest. SiteGround kiidab, et tema uptime on praegu 99,99%, rekord, mille üle võiks iga hostiettevõte olla uhke. Ehkki see maksab vähem kui Pagely, on SiteGround siiski muljetavaldav hostimislahendus, mida tasub kindlasti kaaluda.

Selle suurepärase väärtusega teenuse kohta lisateabe saamiseks lugege kindlasti meie põhjalikku SiteGround WordPressi hostimise ülevaadet.

Leheline

Leheline
Leheline on tipptasemel hostimislahendus, mis on suunatud suurtele saitidele ja suurtele ettevõtetele. Pakkudes täielikult hallatud WordPressi spetsiifilist veebimajutust Amazonase pilves, on Pagely uhke, et on äärmiselt skaleeritav. Seetõttu on see kasvavate liiklusvajadustega raskekaubamärkide jaoks populaarne valik.

Üks peamisi põhjuseid, miks Pagely on nii populaarne, on see, et seda pakutakse 100% tööaeg (kuigi teie otsustamine sõltub sellest, kas soovite seda uskuda või mitte) 100% tööaja garantii) See tähendab, et te ei pea kunagi muretsema, et teie hostimisteenus teid maha laseb. Pagely võib teile lihtsalt meelerahu anda ja kõigi veebisaitide jaoks, sõltumata teie suurusest, on see hindamatu.

Veel näpunäiteid õige hostimise valimiseks

Veebimajutuse pakkuja valimisel ärge laske end rõivastuse hinnast või suurusest mõjutada. See on võib-olla odav tehing, kuid kui teie veebi ei saa tööaega garanteerida, kaotab teie sait hostimisel säästetud raha kiiresti.

Samamoodi ei tähenda see, et hostimislahendus on hästi teada, see usaldusväärsust. Isegi tuntud võõrustajatel võib olla probleeme nii et tehke oma uurimistöö ja kontrollige enne registreerumist aruandeid hostivaid ettevõtteid.

Seega, kui soovite oma WordPressi veebisaidi seisakuid vähendada, on kvaliteetne hostimine investeerimine hea koht alustamiseks.

Hoidke oma saidi turvalisus ajakohasena

Üks peamisi viise, kuidas teie tööaega saab teostada, on turvarikkumised. Turvaprobleemid võivad ulatuda ärritavatest viirustest kuni kogu teie saidi häkkimiseni – kõik see võib teie saidi seisakuid dramaatiliselt suurendada.

Teie WordPressi saidi turvalisuse parandamiseks on palju viise. Kõige elementaarsemal tasemel peaksite regulaarselt oma paroole vahetama, WordPressi teemasid ja pistikprogramme värskendama ning iga päev pahavara skannima. WordPressi turbepistikprogrammi investeerimine on aga üks parimaid viise, kuidas oma saiti turvalisena hoida ja seisakuid minimaalselt.

Wordfence’i turvalisus

Wordfence'i turvalisus

WordPress Wordfence’i turvalisus plugin pakub teie saidile tasuta kaitset häkkerite ja pahavara eest. Selle veebirakenduse tulemüür hoiab ära probleemide tekkimise enne nende tekkimist ja Wordfence’i skannimine teavitab teid kohe, kui teie sait on ohustatud..

Samuti on olemas a lisatasu versioon sellest pistikprogrammist, mis hõlmab hulgaliselt kõrgtehnoloogilisi turvatehnoloogiaid, näiteks reaalajas ohtude kaitset. Tasuta või esmaklassiline Wordfence Security on suurepärane pistikprogramm installimiseks, kui soovite oma saiti turvalisena ja võrgus hoida.

VaultPress

VaultPress

VaultPress on WordPressi saitide esmaklassiline turva- ja varulahendus. See võimas funktsioonirikas pistikprogramm mitte ainult ei kaitse teie saiti kõigi suurte ja väikeste turvaprobleemide eest, vaid pakub kaitset ka halvima juhtumise korral..

Kujutage ette, et ärkate homme hommikul ja kogu teie veebisait oli turvarikkumise tõttu kadunud. Nüüd räägime tõsistest seisakudest, kuna peate oma saidi aeglaselt, kuid kindlalt üles ehitama.

VaultPress võimaldab teil seda teha varundage oma sait ning võimaldab selle kiiresti ja hõlpsalt taastada. Teil on alati ainult oma saidi toimiv koopia, kuid see ei tohiks teie tööaega kunagi tõsiselt mõjutada.

Õige varunduspistikprogramm aitab oluliselt vähendada teie WordPressi veebisaidi seisakuid teie saidi häkkimise või muul viisil rikutud kahetsusväärse juhtumi korral.

Hooldus ja optimeerimine

Lisaks kindla varundus- ja taastamisprotsessi juurutamisele on oluline ka oma WordPressi veebisaidi, sealhulgas selle andmebaasi, korrapärane optimeerimine ja hooldus..

Lisateavet oma veebisaidi sujuva toimimise kohta leiate meie WordPressi andmebaasi optimeerimise juhendist ja meie WordPressi veebisaidi hoolduse algaja juhendist.

Ja kui see kõik tundub liiga palju tööd, võite alati kasutada professionaalse WordPressi tugiteenuse teenuseid ja lasta neil oma WordPressi veebisaidi seisakuid vähendada.

Lõplikud mõtted

WordPressi veebisaidi seisakuid vähendava töö tähtsust ei saa alahinnata. Kui valite professionaalse veebimajutusteenuse, jälgite seisakuid ja hoiate oma saidi turvalisuse ja hooldamisega seotud ülesandeid pidevalt peal, peaksite saama oma saidi tööaega maksimeerida..

Selle tulemuseks peaks olema otsingumootorites parem paremusjärjestus, õnnelikumad külastajad ja lõppkokkuvõttes edukam ja paremini toimiv veebisait.

Kas teie veebisaidil on seisakuid? Mis teie arvates selle põhjustab? Palun andke meile allolevates kommentaarides teada, kuidas te nüüd kavatsete oma WordPressi veebisaidi seisakuid vähendada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map