Kuidas vähendada oma WordPressi saidil põrkemäära

Kui me saaksime dollari iga kord, kui keegi mainiks või küsiks põrkemäära kohta, oleksime miljonärid. Ma mõtlen, et selle “koletise” liiklusmõõdiku kohta, mis näib kõiki hirmutavat ja mitmesugust, on palju räägitud, kirjutatud ja küsitud..


Kuid see on tõenäoliselt sellepärast, et paljud piiksujad, kes võidavad, kui mainitakse põrkumiskiirust, ei tea tavaliselt midagi kurikuulsa põrke kohta ega ehk mõnda muud sellekohase liikluse mõõdikut. Oh naiivsus, mis elab Internetis. See on sama jahmatav kui ka õõvastav.

Kuid siin on tõe hetk: põrkumiskiirus on lihtsalt nende inimeste protsent, kes lahkuvad teie saidilt ilma muud kui sissepääsu lehte vaatamata. Segane palju? Tõstame selle looma eest ära müsteeriumi katte, mida nimetatakse kord ja kõik.

Oletame mõned motiveeritud potentsiaalsete otsingute otsingud Google’is „WordPressi konsultant“ ja teie sait tõuseb esimese kümne (10) tulemuse hulka lihtsalt seetõttu, et järgisite usinalt neid WordPressi SEO parimaid tavasid. Kuna teie hüpoteetiline postitus “Kuidas valida perfektset WordPressi konsultanti” näeb suurepäraselt välja tänu meta kirjeldusele, mille Google’ile esitasite, klikivad nad teie veebisaidil. Sellest konkreetsest blogipostitusest saab teie sisenemisleht või lihtsalt sisestusleht.

Kuid niipea kui nad teie veebisaidile pääsevad, avastavad nad kiiresti, et te pole just see, mida nad ootasid, nii et nad vajutavad tagasi nuppu, sisestavad uue URL-i või viskavad arvuti aknast välja. Seda pelgalt sisenemislehelt lahkumist, ilma et teie ülejäänud saidiga suheldaks, nimetatakse põrgatamiseks.

Kui jälgite neid põrkeid aja jooksul ja võrdlete neid teie saidile tulnud inimeste koguarvuga, saate suhte. Tõlkige suhe protsentides ja teil on põrkeaste.

Laske sellel natuke matemaatikal sisse vajuda. Siin on kiire illustratsioon punkti koju viimiseks. Oletame, et teie WordPressi konsultandi postitus võttis vastu 1000 külastajat ja 750 lahkus kohe pärast postituse vaatamist, siis teie põrkeprotsent oleks järgmine:

750/1000 = 0,75 = 75%; Põrkekiirus = põrkab / külastajaid kokku x 100%

Kui põrkumiskiirus peaks teile muret valmistama

Kui teie põrkeaste peaks teile muret valmistama

Nüüd, kui meil on “mis” välja, millal peaks teie põrkeprotsent teid muretsema? Oma tavapäraseid ringe tehes sattusin ilusat vaatama Neil Pateli infograafik, mis sisaldas põrkemäärade võrdluskeskmisi. Nimekirja edetabelis on ajaveebid, mille põrkemäär on kuni 98%, millele järgnevad maandumislehed 70–90% ja sisusaidid 40–60%. Plii genereerimise veebisaidid esinesid 30–50%, järgnevad jaemüügisaidid 20–40% ja järelveetavad saidid 10–30%.

Üldiselt peaksite muretsema, kui teie WordPressi põrkumismäär on üle 60%. Alla 50% on hea, aga kui suudad alla 10%, oled kuldne. Kuid ärge statistikaga higistage, peaksite oma põrkumiste määra ajalooliste esitustega mõõtma (või pigem võrdlema).

Näiteks kui olete varem registreerinud 95% -lise põrkumismäära, kuid pärast parandusmeetmete rakendamist, näiteks täna siin kirjeldatavate meetmete rakendamist, vähendasite seda 65% -ni, peaksite mullitama, sest see on suur edasiminek, ehkki see on üle 60%.

Samal ajal peate meeles pidama, et on olemas teatud tüüpi WordPressi saidid ja isegi sisu, millel on vaikimisi kõrge põrkeprotsent. Hea näide on üheleheline WordPressi veebisait. Näide sisust, mille tagasipöördumismäär on kõrge, on tänuleht, mis ei vii ühelegi teisele lehele. Veebisaitidel, nagu veebisõnastikud, võib olla ka kõrge põrkeprotsent, kuna kasutajad ei kipu tavaliselt mööda lehte, mis sisaldab otsitavat määratlust.

Pöördumismäära määramisel pidage meeles kõiki neid kaalutlusi. Kõigil eesmärkidel on 60% meie põrkeprotsent. Üle selle olete ohutsoonis. 40–60% jääb ellu, 10–40% läheb hästi, ja < 10%, you deserve a medal.

Miks vähendada oma WordPressi saidil põrkemäärasid

] Vähendage oma WordPressi saidil põrkemäärasid

Oleme juba katnud, mis ja millal. Kuid miks peaksite isegi vaeva nägema selle kõrge põrkemäära nimel? Miks on oluline säilitada kõigi aegade madal põrkemäär? Mul on kiire, nii et jõuame juba lahendusteni.

Põrkeaste on kasutaja rahulolu mõõdik

Näidake mulle veebisaiti, kus on kõrge põrkemäär, ja ma näitan teile saiti, kus on rahulolematud kasutajad. Välja arvatud ühelehelised saidid, veebisõnaraamatud, Miljoni dollari koduleht jt, kõik kõrge põrkeprotsendiga veebisaidid on sünonüümid kasutaja vähese seotusega.

Kui põrkeaste on madal, teete midagi õigesti ja peaksite oma tööga rohkem tegelema. Kui see on liiga kõrge, peate oma maja korda saama, sest parem kasutajate kaasamine käib käsikäes…

Paremad ümberarvestuskursid

Tingimusel, et teie eesmärk on WordPressi veebisaidiga raha teenida, soovite teisendada pelgalt külastajad tavalisteks lugejateks, klientideks või püsiklientideks. Teil on keeruline seda saavutada, kui inimesed ei kavatse järelejäänud saidil järele vaadata. Kui kõik teie sihtlehtedel olevad inimesed põgenevad, olete juba lahingu kaotanud.

Kui soovite maksta arveid, vajate väljavaateid klõpsama emalinkidele ja tegevusele kutsumise nuppudele. Madal põrkemäär on positiivne märk, et inimesed ei lahku teie saidilt kohe, kui nad maanduvad. Vastupidine kehtib.

Märge: Teil võib olla kõrge põrkeprotsent ja suured konversioonimäärad.

Hea näide on üheleheline WordPressi veebisait, mis palub potentsiaalsetel inimestel teile helistada. Kui lehele pääseb 1000 inimest ja 800 teile helistab, saate konversioonimäära 80%, isegi kui teie põrkeprotsent on 100%.

Veel üks näide: Oletame, et te pole veel oma toodet turule toonud ja oma sihtlehe lõppu lisate kogukonna kasvatamiseks lingid oma sotsiaalmeedia kontodele. Võite oma kogukonna kasvatada, isegi kui teie veebisaidil on kõrge põrkemäär.

Kuid kui teie CTA hõlmab teie saidi uuele lehele suunamist (nt tellimis- või rendivorm), ei saa teil olla kõrge konversioonimäär ja kõrge põrkeprotsent. Need kaks lihtsalt ei saa koos käia – tule- ja veestiil.

Kuni kasutaja teie lehega suvalisel viisil suhtleb, on teil konversioon. Kui nad lahkuvad ülejäänud teie lingitud lehtedega suheldes, on teil kõrge põrkeprotsent. Liigume edasi …

Suur põrkeaste on WordPress SEO jaoks halb

Suur põrkeaste on WordPress SEO jaoks halb

BAM! Siin on midagi, mis peaks teie tähelepanu juhtima. Mida? Inimesed peatavad kõik, mida nad teevad, ja pööravad tähelepanu SEO mainimisel. Seda seetõttu, et konversioonimäärad ja kasutajate kaasatus on ilma otsimootorite “tasuta” liikluseta?

Okei, saate liiklust alati hankida ka muudest allikatest, kuid kui te ei kasuta SEO-d ära, on teil paljudes ärides puudu. Jätate sõna otseses mõttes raha lauale.

Miks see nii on? Esiteks saab enamik veebiettevõtteid otsimootoritest tohutult palju liiklust. Ilmselt ei taha te jääda ilma. Teiseks on kõige motiveeritumad ostjad inimesed, kes otsivad lahendusi otsingumootorite kaudu. Jah, SEO on thaaat oluline. Ja kõrge põrkeprotsendi skoorimine ei tähenda seda, kuidas luua kindla SEO profiili.

Nii tõlgendavad Google’i ämblikud kõrgeid põrkemäärasid: inimesed lahkuvad teie saidilt kohe, kui nad maanduvad, kuna te pole asjassepuutuv. Te ei anna mingit väärtust, nii et te ei vääri suurt SEO asetust. Seega lükatakse teie WordPressi sait tahaplaanile ja teie konkurents võtab teie positsiooni ja liikluse. Kõrge põrkemäär on tõesti nii halb.

Teie WordPressi saidil põrkemäärade vähendamine

Meil on praimer paigas. Nüüd sukeldugem sisse. Mõne minuti pärast saate selle kõrge põrkeprotsendi, mis on takistanud teid võrguedu saavutamisele. Enne kui jätkame, kutsun teid üles neid nõuandeid kohe rakendama, mitte ainult neid lugema. See on lihtne töö ja kuna me tugevdame teie WordPressi äri, peaksite sellel lõbutsema. Ilma täiendava vaevata läheme siia …

Uurige oma liiklust

[Meie liikluse uurimine] annab meile peamised teadmised, mis aitavad meie mobiilirakenduses ja töölaual toote arengut mõjutada. See näitab meile täpselt, kuidas inimesed kasutavad meie toodet igal platvormil. – Jeffrey Fluhr, SpreeCasti tegevjuht

Kas ma peaksin rohkem ütlema? Kuidas kavatsete oma WordPressi veebisaidil põrkeprotsenti vähendada, kui te ei tea, milles probleem seisneb? Väike uurimistöö aitab teil täpselt kindlaks teha, miks registreerite graafikujärgseid põrkumismäärasid.

Võib-olla meelitate lugejaid Hiinast, kuid teie eessõna ja tooted on mõeldud USA lugejatele. Võib-olla ei kattu teie huvid teie lugejate huvidega. Kas teie kõrge põrge on seotud uute või naasvate külastajatega? Võib-olla on see tehnoloogia asi; teie sait valmistab mobiilikasutajatele pettumust.

See võib olla ükskõik. Teie kõrge põrkeprotsent võib olla seotud ühe või mitme teguriga, kuid kunagi ei tea kunagi, kui uurite oma liiklust. Selleks vajate analüüsivahendit, näiteks Google Analytics, Piwik, Hull muna, Klõps, ja Veebitrendid kui mainida vaid mõnda.

vähendamine-põrkumiskiirus-wordpress-website-google-analytics-bounce-rate-screenshot

Uurige kõike alates demograafiast kuni geograafilise asukoha, kasutaja käitumise ja märksõnadeni, mida külastajad teiste mõõdikute hulgas kasutavad. Selles otsingus ärge jätke ühtegi kivi pööramata – kõik liikluse üksikasjad peaksid teil olema sõrmeotstes. Seda rääkis mulle meie keemiaõpetaja – pange need asjad sõrmeotstele või minge koju ja registreeruge polütehnikumis. Haha, vanad head ajad.

Parandage oma WordPressi saidi kiirust

Mängime hetkeks seda mängu, mida me kõik nii väga armastame. Kujutage ette, et ostate uusimat Audi autot. Must läikiv Audi A4, kui täpne olla. Kujutage ka ette, et Google’i esimene tulemus pole Audi ametlik veebisait, sest see laps laadub üsna kiiresti.

Olete tõesti motiveeritud seda metsalist järgmisel nädalal seekord oma teed mööda sõitma. Nii et lähete Google’i otsingule, otsite Audi A4-le ja leidke hüpoteetiliselt “newcars15.com”, mis võtab terve igaviku, ja edasi-tagasi reisi ümber kosmose. Kas ootaksite ringi või otsustaksite kulutada oma 30 000 dollarit mujale? Ma tean, et ma ei ootaks, sest aeglased veebisaidid võivad sõna otseses mõttes teie elu ära imeda.

Kujutage ette kõiki neid hinnalisi hetki, mida raiskate. Ja mis garantii on see, et saate oma Audi A4 järgmisel nädalal saidilt newcars15.com, kui veebisaidi laadimine võtab igaveseks? Okei, võib-olla viin selle liiga kaugele, kuid see on vajalik sellepärast, et mulle väga meeldib, et saate asja mõte, meie puhul on see järgmine: aeglasel veebisaidil on motiveeritud väljavaated, kes löövad tagasi nuppu tagasi juba ammu enne, kui nad näevad, mida teie pakute. Oleme seda küsimust põhjalikult käsitlenud teemas Kuidas lühendada teie WordPressi lehe laadimisaega, nii et ma ei süvene üksikasjadesse.

Täiustage WordPressi saidil navigeerimist

Meil on see laps juba viiendal käigul ja maanteele peame veel jõudma. Kuidas aitab see WordPressi saidil navigeerimist, siis kuidas see vähendab põrkumiste määra? See on lihtne; suurepärane navigatsioonisüsteem on nagu kaart (või sildipostitus), mis juhendab kasutajaid teie veebisaidi kaudu.

Mary Jane pöördub Google’i poole pakkumisega leida reageeriv mitmeotstarbeline teema oma lootustandvale WordPressil põhinevale ettevõttele. Tänu kõigile jõupingutustele, mida olete teinud suurepärase blogisisu loomiseks, kuvatakse teie hüpoteetiline postitus „20 parimat tundlikku WordPressi teemat 2015“ Google’is ja ta klõpsab.

Ta loeb kogu postituse ja otsustab täieliku põnevusega vaadata teie WordPressi teemade lehte, millele pääseb mugavalt juurde teie päises, külgribal või jaluse navigeerimismenüüdes. Isegi kui ta ei osta ühtegi teie teemat, ei loeta teda põrgatamiseks.

Unusta nüüd kõik Mary Jane. Mõelge John Doe’ile, kes just leidis teie veebisaidi (olenemata sellest, mis vahendusel) ja soovib teavet leida. Kui lihtne on John Doe’il navigatsioonisüsteemi kaudu teie saidilt sisu leida? Kas sa arvad, et ta jääb kinni, kui ta ei leia seda, mida otsib?

Parimat navigatsioonisüsteemi on lihtne kasutada. See on lihtne ja arusaadav, mis tuletab mulle meelde seda ühte korda, kui otsisin Java õpetusi. Niisiis maandusin sellel lugupeetud veebisaidil ühe hea mainega ettevõtte poolt (nime ei tilkuta, ei norskata).

Veebisait nägi hea välja – professionaalne disain ja teosed. Ma räägin veebisaidist, mida usaldate piisavalt, et end õpilasena registreeruda. Kuid enne, kui proovisin pääseda tasuta Java-õpetusele, mis pidi õpilasi ahvatlema, teate, nagu mina.

Lühidalt, õpetus oli peidetud megamenüüsse mitmel tasandil ja ma võtsin aega, kuna olen üldiselt kannatlik inimene ja otsisin meeleheitlikult Java lugu. Vaatamata sellele tundsin end halvasti, kui pidin ühe kursuse leidmiseks rippmenüüd läbi vaatama, mis ei vastanud minu ootustele. Meh. Lõpetamise lõpp.

Tõeliselt hõivatud inimesel pole aega kogu teie navigeerimise jaoks vajalik ressurss kokku kammida. Muutke mis tahes oluline sisu oma navigatsioonisüsteemi kaudu uskumatult lihtsaks ja teie põrkemäärad langevad kindlasti. Kas ma saan teiega läbi? Siin on kaasavõtmine:

 • Looge lihtne sirgjooneline navigeerimine
 • Megamenüüd näevad suurepärased välja, kuid kas te neid tõesti vajate?
 • Lisage oma WordPressi saidile saidiplaan. Võite kasutada pistikprogramme, näiteks Google XML-i saidiplaanid või kasutage teemat, mis toetab saidiplaane
 • Lisage navigeerimismenüüd päisesse, jalusesse ja külgribale
 • Lisage külgribale kategooriaid, arhiive ja silte
 • Kui menüüd ebaõnnestuvad, lisage otsingukast kui tõrkekindel seade. Teie otsingukast võib parandada ka teie navigatsioonisüsteemi ja kasutajakogemust. Kasutage pistikprogrammi, näiteks Relevanssi oma WordPressi saidi jaoks võimsa ja täpse otsingumootori loomiseks

Parandage oma sisu, et vähendada põrkemäära

Parandage oma sisu, et vähendada põrkemäära

Kas sa keskusesse minnes raiskad aega kauplustes, kus müüakse viletsaid või koledaid niite? Vean kihla, et te ei tee seda, välja arvatud juhul, kui olete ühe sellise poe omanik, kes imeks suurt aega.

Halb sisu saadab teie lugejad kiiremini, kui saate neid hankida. Öelge mulle, kas olete nõus kulutama väärtuslikku aega halva sisu lugemisele, kui veebis on nii palju muid toredaid asju teha? Tead nagu Cheezburger, naljakas kassivideo YouTube’is ja TEHNIKA teiste hulgas. Mis moodustab kehva sisu?

 • Vananenud sisu – palun hoidke oma sisu ajakohastatud
 • Halvasti vormindatud ja formaadis pildid – üks piltide laius on 660 pikslit, teine ​​350 pikslit
 • Plagiaadi sisu – piltide kaasamine. Omandage meedium omanikele ja ärge kunagi kopeerige sisu. See on ebaseaduslik.
 • Muutke ja korrigeerige oma sisu, kuna ajaveebipostitus sai alguse tüübid ja muud hooletud vead on lihtsalt julmad
 • Lisaks püüdke parandada oma WordPressi ajaveebi teksti loetavust. Loetav sisu julgustab inimesi lingitud lehtedel klõpsama

Kuidas? Kasutage:

 • Täpploendid
 • Rubriigid ja alapealkirjad
 • Suuremad fondid
 • Suurepärane silmadele meeldiv värvikontrast (pidage kinni kahest-kolmest värvilahendusest)
 • Palju vaba ruumi
 • Suurepärased pildid
 • Suurepärane multimeediumisisu

WordPressi ajaveebi postituste loomisel lisage kategooriaid ja silte, et lugejad leiaksid seotud teemasid edasiseks lugemiseks. Ärge unustage oma ajaveebi ajakohastada uusima sisuga, kuna see toetab klientide lojaalsust ja SEO-d.

Lisaks määratlege algusest peale oma sihtrühm, et veenduda, et sihite õiget inimrühma. Vastasel korral seate oma vaatepildi laialt, jätate märgi maha ja kogute üles need põrkemäärad.

Täiustage oma SEO ja PPC reklaamimist

Kõik jõupingutused oma WordPressi saidi põrkemäära vähendamiseks ei tähenda midagi, kui sihite kõigepealt valet sihtrühma. Kui ma jagaksin lugusid kodulinnast, Keenast, Merust, kasutaksin minu käsutuses kohalikke SEO-tehnikaid, tagamaks, et ma ei meelita lugejaid, kes otsivad Mt. Näiteks Meru Tansaanias. Sarnasus, mida vihkan meelitada lugejaid, kes otsivad Meru kabiine Indias, või kliente, kes otsivad Meru Networks’i, mis asub Tampas, FL.

Kui meelitaksin ligi kõiki inimesi, kes mu kodulinnast tegelikult huvitatud on, registreeriks minu WordPressi veebisait kõrged põrkemäärad – kõik sellepärast, et sihisin valesid sihtrühmi.

Sama kehtib ka teie PPC reklaamikampaaniate kohta. Kui teil läheb sihtimine valesti, maksate, et meelitada kõike muud kui vajalikku liiklust. Teie SEO ja PPC kampaaniad peaksid juhinduma nutikatest märksõnauuringutest. Kasutage märksõnauurimisvahendeid, näiteks Google AdWordsi märksõnade plaanija, Sõnajälgija, Yoast soovitab ja KWFinder.com teiste hulgas.

Ärge higistage detaile, kuid meil on selja kaetud nende WordPressi SEO parimate tavadega 2015. aastaks ja pärast seda. Lisaks veenduge, et säiliksite kõigi oma kaubamärgiga tähistatud terminite, nt. oma brändi või toote nime.

Põrkekiirus ja linkimine

Põrkekiirus ja linkimine

Kui tegemist on põrkemääraga, saate teha palju asju, et linke puhastada ja oma sait tippvormis hoida. Katkiste linkide parandamine, sidumisstrateegia parandamine ja väliste linkide avamine vahekaartidele on suurepärane viis alustamiseks.

Parandage rikutud lingid

Uus külastaja pääseb teie saidile mis tahes veebilehe või postituse kaudu. Kuid kui katkised lingid viivad teie WordPressi saidi alla, ei leia teie väljavaated kunagi vajalikku teavet ja selle tulemusel vajutate tagasi nuppu. Kui nad löövad pidevalt tagasi nuppu, registreerite kõrged põrkemäärad, mis pole aju.

Saate oma WordPressi saidil katkiste linkide kontrollimiseks kasutada pistikprogrammi, näiteks Katkise lingi kontrollija. Veelgi parem, kui kasutate võrguteenust, näiteks W3C lingi kontrollija. Kõige parem on kõik oma katkised lingid varakult parandada, et peatada põrge kaua enne, kui see juhtub.

Mida teha aga siis, kui öösel mõni link puruneb liikluse suurenemise või muu põhjuse tõttu? Noh, see on lihtne – saate selle probleemiga võidelda, luues kohandatud 404 lehte või suunates katkenud lingid soovitud ressursile, näiteks sihtlehele või muule teile meelepärasele lehele.

Selle abil saate WordPressis luua kohandatud 404 lehe ja siin on a Lihtne 301 suunab pistikprogrammi aidata ettevõtte ümbersuunamisel.

Sidumine

Põrkeprotsendi nägemine on sisendlehelt põgenevate külastajate protsent. Selgete linkide lisamine sisemistele ressurssidele võib julgustada rohkem külastajaid sellel esimesel lehel klõpsama. Kui teil on huvitavat ajaveebi postitust, mis toetab teie eesmärki, linkige see teistele teie lehtedele, kaasa arvatud sihtlehed.

Perspektiivid, kes pole veel valmis teie sihtlehel konksu haarama, võiksid teie saiti põhjalikumalt uurida. Vastavate ressurssidega linkimine teeb nimetatud väljavaadete jaoks hõlpsaks. Kui nad klõpsavad, langeb teie põrkeprotsent.

Avage uutel vahekaartidel välised lingid

Enne vahekaardil sirvimist sai reaalsuseks väliste linkide avamine uutes akendes kasutajatele pahaks, kuna see ajas kasutajate kogemused segadusse. Kuid pärast sirvimist vahekaartidega muutus veebis surfamine samaaegselt avatud mõne saidi abil vaevatuks ja isegi lõbusaks.

Täna ei peaks te kartma uute väliste vahelehtede väliste linkide avamist, välja arvatud juhul, kui loomulikult hindavad kasutajad vanu brausereid, mis ei toeta vahekaarte. Kuidas aitab väliste linkide avamine uutes vahekaartides alandada teie WordPressi veebisaidi põrkemäärasid?

Oletame, et olete loonud vinge ajaveebi postituse ja linginud asjakohaste ressurssidega kolmanda osapoole veebisaidil. Kui need välised lingid avanevad samas brauseriaknas / vahekaardil, loeb analüütiline tarkvara seda väljumist. Kuid kui avate välistel linkidel uutes vahekaartides, pääseb lugeja välisele ressursile juurde teie saidilt lahkumata. Väliste linkide lisamisel märkige ruut „Ava link uues aknas / vahekaardil”, nagu allpool näidatud:

vähendamine-põrkumiskiirus-WordPress-veebisait-avatud-väline-lingid-uues-vahekaardid

Kujundage oma WordPressi sait ümber

Huumorige mind siin: kas te oleksite nõus veebisaidil ringi käima (ja sellega tegelema), mis näib olevat selle rajanud viienda teehöövli poolt? Kui teie veebisait ei ole korraliku väljanägemisega, siis ei saa oodata, et inimesed püsivad pakkumise ostmiseks piisavalt kaua ringi.

Investeerige professionaalselt kujundatud teemasse, näiteks meie enda Total Responsive Multipurpose WordPress teema. Lisaks võite alati saada professionaalseks ja hea välimusega teemad saidilt WordPress.org või müüjad, nagu näiteks teemamets ja elegantsed kujundused.

Teise võimalusena saate oma veebisaidi tükkhaaval üles ehitada, kasutades tipptasemel WordPressi leheehitajaid, näiteks Visual Composer või Beaver Builder, et mainida vaid mõnda. Võite kasutada ka vingeid lapseteemasid, mis on kaasas WordPressi teemaraamistikega, näiteks Genesis või Thesis.

Kui ükski ülaltoodud variantidest ei tundu ahvatlev ja teil on natuke raha säästmiseks, kaaluge parima WordPressi arendaja palkamist, et ehitada teile täpselt see, mida vajate (pidage ainult meeles, et see on sageli kõige kallim ja aeganõudvam variant, kus pole vaja õppida) koodi ise).

Veebisaidi ümberkujundamisel kaaluge mõne sotsiaalse tõendi lisamist; jälgijate, fännide, iseloomustuste arv – kõik, mis ütleb kliendile, et teised inimesed armastavad teie tooteid. Kui teil pole veel suuri numbreid, kaaluge sotsiaalse tõestuse jätmist alles hiljem, kuna madalad arvud võivad söövitada klientide usalduse, isegi kui olete lihtsalt aus.

Kujundage ka ümber oma sihtlehed, kasutades A / B-testimist ja sisukatseid. Üks asi, mida te ei soovi unustada, on CTA-nuppude lisamine oma sihtlehtede ilmsetele ja silmapaistvatele aladele. Maksimaalselt kolmest CTA-nupust peaks piisama; üks kohe ülaosas, teine ​​keskel ja viimane põhja poole.

Looge siinses maandumislehtede ettevõttes endiselt erinevat tüüpi sihtrühmade jaoks erinevaid sihtlehti. Kasutage iga sihtlehe jaoks ainulaadset sisu ja märksõnu, et konkreetsele vaatajaskonnale tähelepanu pöörata.

Veebilehtede ümberkujunduse juurde tagasi minnes on edasiminek minimalism või nagu ütles Maya Angelou (võib Jumal puhata oma hinge igaveses rahus): “Rafineerituse musitsiaal on ülim lihtsus.”

Kas soovite luua elegantse ja keeruka veebisaidi, mis meelitab traalides väljavaateid? Siis peate selle muutma lihtsaimaks ja hõlpsamini kasutatavaks veebisaidiks Internetis. Alustuseks eemaldage ebavajalikud elemendid, mis ei toeta ega täida teie eesmärki.

Lisaks vältige takistavaid hüpikuid ja reklaame. Lisaks veenduge, et teie WordPressi saidil pakutavad reklaamid oleksid teie sisu ja niši jaoks asjakohased. Pange külgribale asjakohased reklaamid ja võimaluse korral vältige multimeediumreklaamide iselaadimist.

Kui kõik on öeldud ja tehtud, veenduge, et teie veebisait reageeriks nii laua- kui ka mobiilikasutajatele. Valige kohe alguses tundlik WordPressi teema (näiteks Kokku). Veenduge, et ka teie valitud pistikprogrammid on optimeeritud mobiilseadmete jaoks.

Lisage seotud postitusi

Kas soovite väljavaateid sisenemislehest mööda minna? Seejärel tehke neile hõlpsam teie sisu leidmine. Saate paigutada seotud postituse vidinad oma ajaveebi postituse lõppu või külgribale – veenduge lihtsalt, et need oleksid teie lugejatele nähtavad. Hea uudis on see, et te ei pea isegi eriti pingutama, neid on lugematu arv WordPressiga seotud postituste pistikprogrammid aidata raskete tõstmiste korral.

Blogi kommenteerimine

Ehkki see ei pruugi alguses teie põrkemääradele märkimisväärset mõju avaldada, võib ajaveebi kommenteerimine pikas perspektiivis suurendada kasutaja seotust, mis alandab teie põrkemäära. Kui hoiate oma kasutajaid blogi jaotise kaudu kursis, siis peavad nad teid kindlasti rohkem usaldama, veedavad rohkem aega oma ajaveebis ja jagavad teie sisu teistega.

Päeva lõpuks…

… Oma põrkemäära vähendamine on ülimalt vinge. Selle eesmärk on anda teie potentsiaalsetele potentsiaalsetele kasutajatele kogemus, nagu poleks teie veebisaidil, – kõik, mis saadakse parimaks, mis teie valitud valdkonnas olla saate.

Kui sobitate oma väljavaadete eesmärgi oma sisu ja toodetega ning pakendate selle siis suurepärase kujunduse alla, ei takista miski teid WordPressi põrkumismäärade vähendamisest.

Järgige täna siin esitatud näpunäiteid ja kui teil on jagamiseks näpunäiteid või küsimus, kasutage palun allpool olevat kommentaaride jaotist. Meile meeldiks kuulda teie mõtteid – adiosid!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map