Kuidas teenida raha WordPressi toodete ja teenuste müümisel

 1. 1. Kuidas WordPressi ajaveebi abil raha teenida
 2. 2. Praegu loeb: Kuidas teenida raha WordPressi toodete ja teenuste müümisel
 3. 3. Kuidas muuta oma WordPressi ajaveeb ettevõtteks

Mõni aeg on möödas, kuid olen lõpuks tagasi sellega, mis on seotud WordPressi sarja raha teenimisega. Varem arvasime, kuidas WordPressi ajaveebiga raha teenida, kuid see pole ainus viis, kuidas saate WordPressit eduka ettevõtte loomiseks kasutada.


Paljud inimesed (kaasa arvatud WPExplorer) teenivad elatist, müües WordPressile tooteid ja teenuseid. Täna vaatame, mida saate luua teiste WordPressi kasutajate abistamiseks, ning konkreetseid plusse ja miinuseid, mida enne müümise alustamist kaaluda.

Raha teenige WordPressi toodetega

Kui kasutate WordPressi, siis peate kindlasti kasutama (või olete kasutanud) vähemalt mõnda kolmanda osapoole toodet oma põhiinstallatsiooniga kaasas käimiseks. Minu kogemusel on kolm peamist toodet, mille eest paljud WordPressi kasutajad on nõus maksma lisatasu.

1. & 2. Premium WordPressi teemad ja pistikprogrammid

Üks suurimaid WordPressiga seotud turge on teema- ja pistikprogrammide turg. Seal on lugematu arv sõltumatuid premium-teemakauplusi (TeemaBeans, ThemeIsle, Anariel Design jne) lisaks megateematurgudele nagu Themeforest või Templatemonster, kus võõrustatakse lugematuid tooteid paljudelt erinevatelt arendajatelt.

Kui olete arendaja ja usaldate oma kodeerimisvõimet, on lisatasu teemade või pistikprogrammide loomine suurepärane viis sissetuleku teenimiseks. Ainus vajalik investeering on teie aeg! Kui olete loonud originaalse toote, peate lihtsalt otsustama, kas soovite pigem luua oma poe, müüa turul või tasakaalustada vaeva kombinatsiooni.

Käivitage oma WordPressi teema või pistikprogrammipood

Elegantsed kujundused on ere näide sõltumatu teema- ja pistikprogrammide pood endale nime panemine. Sellest, mis sai alguse väikese teemakoosseisusaidist, on kasvanud mitme miljoni dollarine äri, mis on rajatud eeldusel, et pakutakse parima hinnaga WordPress-teemasid ja pistikprogramme taskukohase hinnaga. Teiste tähelepanuväärsete edulugude hulka kuuluvad paljude teiste hulgas OptinMonster, Themify, DesignModo, Soliloquy ja StudioPress.

Oma kaupluse alustamisel on kõige suurem mure see, et olete 100% kontrollitav kõigi otsuste üle. Teie otsustate oma hinnad. Teie otsustate, mida müüte. Teie otsustate, kas soovite tutvustusi korraldada.

Samal ajal võib oma poe pidamine olla keeruline, kuna teie juhite seda ise. See tähendab, et peate võtma täiendavaid ettevaatusabinõusid klientide andmete turvalisuse tagamiseks, järgige kindlasti kõiki kohalikke e-kaubanduse seadusi. Kui müüte ka rahvusvahelisi kauplusi, peate järgima ka muid seadusi. See on palju!

On olemas selliseid valikuid nagu Shopify, mida saate kasutada oma poe paremaks haldamiseks, kuid peate lihtsalt tegema uuringud, et näha, milline e-poe meetod teie poe jaoks kõige paremini sobib..

Müüa WordPressi turuplatsil

WPExploreri jaoks, mille oleme valinud kasutage turuplatse meie esmaklassiliste teemade jaoks. Praegu leiate meid teemametsast ja loometurult. Meie arvates oli kergem lasta kellelgi teisel meie eest tehinguid hallata, samal ajal kui teemade arendamise ja toetamisega tegeleme jätkuvalt.

Turuplatside kasutamise kaks peamist väljakutset on see, et neil on sageli ranged ja pikad ülevaatamisprotsessid ning nad võtavad ka protsendi müügist. Oleme oma kogemuste põhjal leidnud, et ülevaatamisprotsess muudab sageli esemeid paremaks ja nominaalne tasu on seda väärt, et me ei peaks oma e-kaubanduse süsteemi haldama.

Müüge oma WOrdPress tooteid kõikjal

Lõpuks on teil võimalus kasutada mõlemat ära ja müüa oma kaupu ainuõiguseta nii turgudel kui ka oma poodides.

Sellised kaubamärgid nagu Themefuse, ArrayThemes ja Anariel Design on teinud ära suure töö, kasutades ära turuplatse – ja oma kauplusi, et müüki paremini kontrollida.

Selle hoiatuse üks hoiatus on see, et mõned turuplatsid, nagu näiteks Themeforest, nõuavad eksklusiivsetelt autoritelt suuremat müügitasu. See tähendab, et peate võib-olla ilma oma sissetulekutest natuke rohkem ilma jääma, et oleksite paindlikud müüma erinevates kohtades.

Lisaks, mida rohkem kohti teie esemeid müüakse, seda rohkem kohti peate üksuste toetamiseks pakkuma. Peate looma kas keskse tugipunkti (näiteks kliendifoorumi või piletimüügisaidi, kasutades sellist teenust nagu HelpScout või ZenDesk) või võtma aega mitme autorikonto sisse logimiseks, et pakkuda klientidele piisavat üksuse tuge.

Kõik kolm võimalust on vinge viis oma toodete müümiseks. Pidage ainult meeles, et hoolimata sellest, millise meetodi valite, võtab aega, et end usaldusväärse arendaja või kaubamärgina WordPressi kogukonnas kehtestada. Ärge heitke end, kui te ei näe alguses läbimüüki. Võrkude loomine ajaveebidega aitab teil teie üksusi reklaamida, oma toodetele lisatasu lisandmooduleid luua või kaaluda täiendavate ekspositsioonide jaoks lite-versioonide loomist..

3. WordPressi e-raamatud ja kursused

Müüge WordPressi e-raamatuid või kursusi

Järgmine mainimist väärt toode ei laienda WordPressi, vaid komplimenteerib seda. Kogu maailmas on WordPressi kasutajaid miljoneid ja paljud neist alles õpivad. Miks mitte pakkuda toodet, mis aitaks neil seda teha??

Teadlikud inimesed on loonud esmaklassilisi e-raamatuid, juhendeid ja isegi veebikursusi (nagu need, mida pakutakse veebisaidil Udemy, või müüge neid ise LearnDash või mõni muu WordPressi kursustööriist), mis aitab uutel kasutajatel esmakordselt ajaveebi loomisel luua oma kohandatud pistikprogramme.

Parim osa haridustoodete pakkumisel on see, et te ei pea olema arendaja või kujundaja, et luua kasulik toode, mida kasutajad ostavad. Teil on vaja lihtsalt asjatundlikkust ja oskust teistele teada anda.

Teenige raha, pakkudes WordPressi teenuseid

WordPressi tooted pakuvad näljasetele ettevõtjatele palju võimalusi eduka ettevõtte loomiseks, kuid raha teenimiseks ei pea te toodet müüma. Paljud loomingulised inimesed on leidnud viise, kuidas pakkuda WordPressi kasutajatele lisatasu eest teenuseid.

4. WordPressi veebisaitide kujundamine ja arendamine

WordPressi veebikujundus ja arendus

Esimene teenus, mis meelde tuleb, on lihtsalt veebisaidi loomine. Paljud disainerid loovad WordPressi abil täielikult kliendisaidid. See on pikk protsess, kuna peate sageli töötama klientidega kontseptsiooni, loomise ja võimaliku hoolduse kaudu.

Kliendi veebidisaini projektiga tegelemise eeliseks on see, et võite oma pingutuste eest sageli võtta kopsakat summat, kuna kulutate sellele tõenäoliselt paar nädalat või rohkem. Kui olete keskendunud ühele projektile (või võib-olla isegi mõnele projektile, kui suudate neid žongleerida), võite kindla sissetuleku korral end kindlalt tunda..

Veebidisaini väljakutsuvaks küljeks on töö klientidega. Kõigiga klientidega ei ole tore koos töötada (usaldage meid, teame ja oleme isegi kirjutanud artikli sellest, kuidas õudusunenägudega klientidele hüvasti jätta). Mõni klient on teie tööga rahul ja te ei kuule temast enam kunagi. Teised saadavad teile sageli uusi taotlusi. Iga klient on erinev.

Teie enda otsustada, millist teenustaset soovite oma klientidele pakkuda, nii et ärge unustage enne projekti alustamist seda oma lepingusse sisse kirjutada.

5. & 6. WordPressi installimis- ja kohandamisteenused

Paku WordPressi installimine ja kohandamine

Võib-olla ei soovi te pikemas perspektiivis klientidega koostööd teha, vaid eelistaksite ükshaaval tehtud teenuseid, näiteks teema- või pistikprogrammide installimisteenuseid. Paljud eksperdid pakuvad seda täpset teenust sellistel saitidel Üles või Vabakutseline.

Mõni uus WordPressi kasutaja saab aru, kuidas blogipostitusi luua, kuid nende teadmised lõpevad sellega. See võib muuta teemade või pistikprogrammide installimise ja seadistamise neile väljakutseks. Installiteenuste pakkumisega saate lihtsalt sisse logida, teema lisada, veenduda, et see on õigesti konfigureeritud ja tehtud.

Kohandamised on WordPressis veel üks suurepärane nišš, kus vabakutselised saavad natuke lisaraha teenida. Paljud kasutajad vajavad lihtsalt abi päise paigutuse muutmisel või uue kohandatud postitustüübi lisamisel, kuid neil puuduvad selleks kodeerimise teadmised. Siin saate pakkuda oma teenuseid ühe näpuotsa alusel.

7. WordPressi haldus, hooldus ja / või tugi

Paku WordPressi hooldust

Veel üks kaalumist väärt võimalus on WordPressi hooldusteenused. Saidid meeldivad WP Butler ja WP kõver on ehitanud ettevõtteid WordPressi installide hooldamise ümber inimestele, kellel lihtsalt pole oskusi ega aega ise seda teha.

Hoolduse üks paremaid osi on see, et saate teenuse väärtuse suurendamiseks hõlpsasti lisandmoodulit lisada. Saidiauditite, varukoopiate, pahavara skannimise, kohandamiste ja muude sarnaste võimaluste pakkumine tähendab, et saate oma teenuse eest rohkem maksta.

8. WordPressi majutamine

Paku WordPressi majutust

Kui olete pisut ambitsioonikam, võiksite kaaluda ka oma hallatava WordPressi hostimisteenuse müümist. Sellega ei pea te olema tavapärane WordPressi arendaja ega kujundaja, ehkki peate mõistma WordPressi põhifunktsioone.

Parim külg on see, et majutuse pakkumise alustamiseks ei vaja te oma servereid – paljud suured hostimisettevõtted, näiteks HostGator, pakuvad valikuvõimalusena edasimüüjate hostimist. Need plaanid hõlmavad ka kasulikke tööriistu pakettide loomiseks või klientide kontode haldamiseks otse oma kasutajapaneelilt. Samuti saate luua oma hallatava hostingu koos Media Temple’i virtuaalse privaatserveri või pilve hostimisega Cloudwaysi kaudu, kuna mõlemad võimaldavad igas serveris piiramatut installimist. Peate lihtsalt oma kliente laiendama, kui omandate rohkem kliente.

Hostimise pakkumisel on see eelis, et saate klientidelt saada regulaarset korduvat sissetulekut. Pluss hostimine on loomulik lisandmoodul, kui pakute juba muid WordPressi teenuseid, näiteks veebidisaini või veebisaidi haldamist.

Enne hüppamist kaaluge kindlasti mõnda majutamise pakkumise nõuet. Lepingud, serveri turvalisus, värskendused jne. Tehke oma uurimistööga kõik korras?

9. Kohandatud WordPressi tootearendus

Kohandatud WordPressi tootearendus

Kui olete arendaja, kuid teil pole ideid oma toote kohta või soovite lihtsalt mitte luua midagi sellist, mida peate toetama, saate oma teenuseid alati pakkuda teistele arendajatele või ettevõtetele.

Sageli otsivad loojad abi teistelt arendajatelt, kellel on konkreetses valdkonnas rohkem teadmisi. Näiteks pöörduvad teemaarendajad kohandatud laienduste loomisel sageli pistikprogrammide arendajate poole. Sel juhul võivad nad palgata arendaja ühekordseks projektiks, et luua midagi, mis lisab väärtust nende oma tootele.

Jällegi, saitidele meeldib Üles ja Envato Stuudio pakuvad arendajatele kohta oma oskuste ja kvalifikatsiooni reklaamimiseks.

10. Üks-ühele või inimesele mõeldud WordPressi koolitus

Pakkuge WordPressi koolitust üks-ühele või isiklikult

Sarnaselt e-raamatute või kursuste pakkumisega tootele saate pakkuda sarnaseid õppematerjale teenuse tüüpi vormingus. WordPressi ekspertidele meeldib LisaWork on loonud karjääri, pakkudes reaalajas WordPressi seminare, kuhu uued kasutajad saavad sisse tulla, et õppida WordPressi kasutama.

Paljud uued kasutajad hindavad esimest korda veebisaidi loomise protsessi käigus küsimuste esitamise ja üks-ühele abi saamise võimalust. Saate seda võimalust kasutada tulu teeniva ettevõtte loomiseks koos täiendavate tuluvoogudega soovitatud jätkukursuste, hostimise või peamiste toodetega.

Hoia end kursis

WordPress on hämmastav platvorm mitte ainult veebisaitide jaoks, vaid ka eduka ettevõtte loomiseks. Siiani oleme jaganud parimaid viise, kuidas WordPressit oma ajaveebiga raha teenida, samuti kümme võimalust toodete ja teenuste müügist kasu saamiseks. Loodetavasti oli teave teile uus või kasulik!

Järgmise osamaksega katame selle kuidas muuta oma ajaveeb ettevõtteks ja mõned olulised sammud, mille me WPExploreri loomiseks astusime.

Seni andke meile teada, kui teil on allpool olevate kommentaaride osas küsimusi! Vastame neile hea meelega nii hästi kui võimalik, et aidata teil WordPresiga oma ettevõtet rajada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map