Kuidas suurendada sotsiaalmeediat, järgib teie WordPressi sait

Kuidas oma sotsiaalmeediat suurendada, järgib teie WordPressi sait

Järgmise sotsiaalmeedia loomine peaks nüüd olema kõigi veebipoodide, ajaveebide ja ettevõtete saitide eesmärk. Kui soovite uusi ja tagasitulevaid lugejaid, kliente ja kliente, on sotsiaalmeedias jälgijate kogukonna loomine kohustuslik.


Kuid selle fännibaasi loomine sotsiaalmeedias on lihtsamini öeldud kui tehtud. Sotsiaalmeedia võib olla aeganõudev ja töömahukas. Mis kõige pettumust valmistab, pole kindlaid võidustrateegiaid, nii et tootlust ei saa garanteerida.

Selles artiklis vaatleme, kuidas teie sotsiaalmeediat suurendada oma WordPressi saidilt. Alates teie sotsiaalmeediasisu automatiseerimisest kuni hüpikakende, tervitusribade ja sisukappide lisamiseni arutame parimaid strateegiaid, kuidas teie veebisaidi külastajad teid sotsiaalmeedias jälgiksid.

Mida peaksite oma WordPressi veebisaidil juba tegema

On olemas mõned põhilised põhistrateegiad, mida kõik WordPressi veebisaidid peaksid vastu võtma ja mis peaksid juba täna kiiresti üles seadma, kui te seda veel ei tee. Need mitte ainult ei säästa teie aega, vaid suurendavad aja jooksul teie jälgimist aeglaselt.

Lisage sotsiaalsed jälgimisnupud

Järgige nuppe

Sotsiaalsed jälgimisnupud peaksid teie saidil silmapaistval kohal olema. Nende paigutamine külgribadele on suurepärane viis veenduda, et need on pidevalt nähtavad ja teie vaatajaskonnale hõlpsasti juurdepääsetavad.

Järgige AddThis nuppe on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil lisada sotsiaalseid nuppe vertikaalselt või horisontaalselt oma külgribale või päisesse. Kasutatav arvukate populaarsete sotsiaalsete võrgustike abil saate kuvada valitud sotsiaalmeedia kanalite ikoone.

Kuva sotsiaalse jagamise nupud

Ujuv sotsiaalbaar

Teie WordPressi veebisaidil peaksid olema ühiskondlikud jagamisnupud iga sisutüki kohal või all, mida soovite jagada. See julgustab külastajaid teie sisu sotsiaalmeedias jagama. Kui teie sisu jagatakse lugejate vahel, tähendab see, et seda vaatab laiem publik. See on suurepärane viis oma saidi teadlikkuse tõstmiseks, liikluse suurendamiseks ja sotsiaalmeedias uute jälgijate saamiseks.

Ujuv sotsiaalbaar saidilt WPBeginner võimaldab teil oma saidi kõikidele lehtedele või postitustele lisada ujuva sotsiaalse riba. Seda tasuta WordPressi pistikprogrammi on kiire seadistada, see näeb hea välja ja aitab teil oma sisu jagada. Kui te seda veel ei kasuta, laadige see kohe alla.

Muutke sisu Tweetable’iks

Parem klõpsake Tweet

Mida lihtsam on teie vaatajaskonnal oma sisu jagada, seda rohkem nad seda soovi täidavad. Parem klõpsake Tweet on veel üks tasuta WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil oma postitustesse lisada klõpsamise säutsu. Valige ajaveebidest silmapaistvad tsitaadid, et muuta need ajakohastatavaks. Kui teete sel viisil oma parima sisu ülilihtsaks, siis aitab see teie blogi Twitteris jagada ja saada teile uusi Twitteri jälgijaid.

Esitage sotsiaalseid vooge

WordPressi sotsiaalne voog

Suhtlusvoogude esitamine oma WordPressi veebisaidil on veel üks viis, kuidas suurendada sotsiaalmeedia järgimist. Näitades kogu suurepärast sisu, arutelusid ja kommentaare, mida teie sotsiaalmeedia kanalites jagatakse, soovivad teie veebisaidi külastajad peagi ühineda teie sotsiaalsete jälgijate kogukonnaga.

WordPress Social Stream on lisatasu plugin, mida saab osta veebisaidilt CodeCanyon. See võimaldab teil luua suhtlusvooge kõigi oma sotsiaalsete võrgustike jaoks. Või ühendage kõik oma suhtlusvõrgustiku kanalid ühte sotsiaalvõrku. Kuna saadaval on erinevad paigutusstiilid, võimaldab see pistikprogramm kuvada teie viimaseid sotsiaalmeedia uudiseid stiilselt. See omakorda peaks aitama teie WordPressi publikule muljet avaldada ja julgustama teda teid jälgima.

Niisiis, nüüd oleme kaalunud teie WordPressi veebisaidil põhinevate sotsiaalsete meediumite suurendamise aluseid, vaatame, mida veel teha saate.

Sotsiaalmeediasisu automatiseerimine

CoScedule

Väga oluline on oma WordPressi veebisaidilt kvaliteetse sisu järjepidev jagamine oma sotsiaalmeedia kanalites. See hoiab teie sotsiaalmeedia võrgustikud aktiivsete ja huvitavatena, mis aitab kaasa järgmiste juhtumiteni.

Regulaarne postitamine erinevatesse sotsiaalmeedia kanalitesse võib aga olla väga aeganõudev. Kasutades sotsiaalmeedia haldamise tööriistad nagu CoSchedule võimaldab teil kõiki oma sotsiaalseid postitusi automatiseerida. CoSchedule võimaldab teil kõiki oma postitusi WordPressi armatuurlaual kavandada, korraldada ja hallata. Saate isegi luua sotsiaalmeediasõnumeid ja ajastada nende postitamise – seda kõike ilma WordPressi saidilt lahkumata.

Sel viisil sotsiaalmeedia postituste automatiseerimine mitte ainult ei säästa teie aega, vaid hoiab ka teie sotsiaalmeedia võrgustikud ajakohasena. Valides, keda jälgida, valivad inimesed need sotsiaalsed profiilid, mis on pidevalt kohal ja postitavad pidevalt uut sisu. Nii et jagamise automatiseerimine aitab teie jälgimiste arvu suurendamisel kaugele jõuda.

Sotsiaalmeedia hüpikute lisamine oma WordPressi veebisaidile

Sotsiaalmeedia hüpikakende kasutamine oma WordPressi veebisaidil oma sotsiaalmeedia jälgimise suurendamiseks võib olla väga tõhus. Hüpikaknad haaravad külastaja tähelepanu ja julgustavad teda konkreetsel viisil tegutsema. E-kirjade kogumiseks kasutatakse hüpikaknaid. Kui aga teie eesmärk on kasvatada oma sotsiaalmeediat järgides, on mõistlik kasutada just seda hüpikaknaid.

Hüpikute loomine OptinMonsteriga

Nagu meie

OptinMonster on juhtiv põlvkonna tarkvara, mis aitab teil oma WordPressi veebisaidil hüpikaknaid kasutades oma sotsiaalmeediat jälgida. Lõuendi abil saate kujundada kohandatud hüpikaknaid, mis vastavad teie saidi vajadustele. Saate hõlpsalt luua Twitteri jälgimisoptili, Facebooki moodi hüpikakna või mõne muu sotsiaalmeedia kanali hüpikakna.

Mõelge alati hoolikalt, kus ja millal hüpikakent kuvada. Inimesed jälgivad saiti, kuna sisu lisab nende elule mingil moel lisaväärtust. Külastajad vajavad aega teie saidiga suhtlemiseks ja sellega ühenduse loomiseks, nii et kui neile antakse võimalus teid sotsiaalmeedias jälgida, hüppavad nad sellele.

Järelikult pole hüpiku kuvamine külastajate saabumisel teie saidile tavaliselt parim viis jälgijate saamiseks. Ideaalis oodake, kuni nad on mõnda aega teie saidil olnud, või lugege teatud summa. Seejärel saate kuvada hästi ajastatud hüpikakna või ühe, mis ilmub pärast seda, kui lugeja on lehe kerinud teatud punktini. Teise võimalusena võite kasutada väljumise hüpikakent.

Exit Intent tehnoloogia kasutamine

Väljumise kavatsus

Erinev hüpikstiil, mille saate oma WordPressi veebisaidil rakendada, on väljumise hüpik. Seda tüüpi hüpikaknad kasutavad väljumiskavatsuse tehnoloogiat, et tuvastada, millal kasutaja teie saidilt lahkub. Enne külastaja kadumist kuvatakse hüpik.

Väljapääsu hüpik võib olla eriti kasulik sotsiaalmeedia kogumisel. Selleks ajaks, kui külastaja on valmis teie saidilt lahkuma, on tal hea ülevaade teie pakutavast. Seetõttu näidates väljumise hüpikakent vahetult enne nende lahkumist, on teil suur võimalus muuta nad sotsiaalmeedia jälgijaks.

Ärge alati kasutage liiga palju hüpikuid. Arvukad hüpikaknad häirivad teie vaatajaskonda ja võivad mõjutada ka teie paremusjärjestust Google’is. Proovige erinevaid hüpikuid ja jälgige analüütikat, et näha, millele teie publik kõige paremini reageerib. Seejärel käivitage hüpik, kus on kõige rohkem konversioone.

Tere riba kuvamine

Nutikas baar

Tervisriba kuvamine oma WordPressi veebisaidil on veel üks lihtne automatiseeritud viis oma sotsiaalmeedia kanalite reklaamimiseks ja järgimise julgustamiseks. Tervitusriba kleebib veebilehe üla- või alaossa või võib liikuda, kui kasutaja kerib seda lehte allapoole. Kuna see on teie publikule pidevalt nähtav, on see suurepärane koht olulise sõnumi kuvamiseks, näiteks meeldetuletus teiega liitumise kohta sotsiaalmeedias.

SumoMe on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil oma veebisaidile lisada tervitusriba või nutiriba, nagu SumoMe seda kutsub. SumoMe nutiriba saab kohandada nii, et see kuvaks teate, mis julgustab kas Twitteri jälgimist või Facebooki sarnast.

Teil on kontroll selle üle, millal ja kus nutiriba kuvatakse, ning kui uuendate versiooniks SumoMe Pro, saate oma ribale lisada nii jälgimis- kui ka teisenduspiksleid. See võimaldab teil jälgida, kui edukas on teie nutikas riba WordPressi külastajate teisendamisel sotsiaalmeedia jälgijateks.

Tere riba töötab samamoodi nagu hüpikaken, kuid on vähem pealetükkiv. Kuid see on paremini nähtav, kuna see on pidevalt teie külastajate silmis. Järelikult võib see olla väga tõhus viis oma WordPressi saidi sotsiaalse meedia jälgijate arvu suurendamiseks.

Sisukapid ja sotsiaalmeedia

Sisu kapp

Sisukappide kasutamine oma WordPressi veebisaidil aitab märkimisväärselt suurendada teie sotsiaalse meedia järgimist. Sisukapp hoiab sisu teie vaatajaskonna eest varjatud, kuni nad teevad teie valitud toimingu, mis sel juhul peaks teid jälgima ühes oma sotsiaalmeediavõrgustikus.

Ninja hüpikaknad on esmaklassiline WordPressi hüpikpistikprogramm, mis paljude muude funktsioonide hulgas võimaldab teil oma veebisaidile lisada sotsiaalmeediasisu kappe. Ninja hüpikaknad sisaldavad visuaalset redigeerijat, mis muudab teie sotsiaalse sisu kappide kohandamise teie saidi konkreetsetele vajadustele vastavaks ja teie valitud sotsiaalmeedia kanalite kuvamiseks lihtsaks..

Eduka sisukapi võti on teabe varjamine, mida teie vaatajaskond soovib. Lukustage oma populaarseimad ja kõige paremini toimivad ajaveebi postitused, skandaalsed pildid, huvitavad videod või sooduskoodid. Mida rohkem varjatud sisu on, seda rohkem inimesi jälgib teid sotsiaalmeedias, et sellele juurde pääseda.

Lõplikud mõtted

Saidi analüüsi jälgimine on oluline viis teada saada, mis töötab ja mida tuleb ümber mõelda. Proovige erinevaid strateegiaid ja jälgige tulemusi, nii et näete, millised neist saavad kõige rohkem konversioone. Ehkki kõik selle artikli meetodid võivad olla tõhusad viisid oma sotsiaalse meedia jälgimiseks, peate lõpuks leidma, mis teie vaatajaskonnale sobib.

Milliseid strateegiaid kavatsete oma WordPressi veebisaidil rakendada, et oma sotsiaalmeediat jälgida? Jagage palun allolevas kommentaaris …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map