Kuidas suurendada oma e-kaubanduse saidi veebis nähtavust

Kuidas suurendada oma e-kaubanduse saidi veebis nähtavust

WordPress on võimas tööriist ajaveebide, sihtlehtede, portfellide, ärikataloogide ja isegi veebipoodide loomiseks. Seda on lihtne kasutada ja see pakub paindlikke funktsioone, nii et ei tohiks olla üllatus, et üha enam ettevõtjaid valib oma ettevõtte loomiseks WordPressi. Kuid kuidas kogu selle suurenenud konkurentsi abil suurendada oma WooCommerce’i töötava e-kaubanduse saidi nähtavust veebis, et olla kindel, et teie sihtrühm näeb teie tooteid?


Õnneks olete WordPressi abil juba suurepärase valiku teinud. Nagu varem mainitud, on WordPressi kaks parimat osa lihtsad ja paindlikud funktsioonid. WordPress põhineb turvalisel ja kehtival koodil koos intuitiivsete võimalustega sisu loomiseks. Lisaks on see piisavalt võimas platvorm, mis sobib suurepäraselt kasutamiseks peaaegu igat tüüpi ettevõtetes, kuna peate lihtsalt installima pistikprogrammi funktsioonide lisamiseks just siis, kui teil neid vaja on – näiteks installida WooCommerce oma poe loomiseks. See on nii lihtne.

Kuid kui olete õppinud, kuidas WooCommerceiga veebipoodi üles ehitada, saate oma e-poe poe veebis nähtavuse suurendamiseks teha mõned asjad. Siin on 5 lihtsat viisi, kuidas alustada.

1. Alustage blogimist

10 parimat põhjust, miks peaksite WordPressiga ajaveebi looma

Veebipood on suurepärane viis toodete või teenuste müümiseks, eriti kuna WordPress muudab selle nii lihtsaks. Kuid üks parimaid viise oma e-poe saidi veebis nähtavuse suurendamiseks on ajaveeb. Siin on mõned põhipunktid, mida tuleks blogi pidamisel meeles pidada.

Looge suurepärane sisu

Esiteks võtke endale aega, et luua sisu, mida teie sihtrühm naudib. Pidage meeles, et teie eesmärk on meelitada potentsiaalseid kliente, nii et kirjutage oma toote nišiga seotud teemadel. Õhupuhastite müümisel kirjutage tavalistest õhusaasteainetest, nende vastu võitlemise võimalustest ja parimatest filtritest allergikutele. Kui teil on moebutiik, võiksite blogida eelseisvate festivalide, kuulsuste väljanägemise ja Instagrami trendide kohta. Saad idee.

Lisage sisemised lingid

Järgmine samm on link oma artiklites olevatele artiklitele. Sõltuvalt teie nišist võib teil olla nurgakivi sisu, mida soovite vajaduse korral linkida. Uue sisu loomisel on hea mõte oma olemasolevaid artikleid meeles pidada. Kuna WPExplorer on näiteks WordPressi ajaveeb, järeldub sellest, et üks meie põhiartiklitest käsitleb parimat WordPressi hostimist, nii et kui see on loomulik, lisame sellele lingi.

Kaasa tooted postitustesse

Kuna proovite ajaveebide abil toodete müüki suurendada, peaksite oma tooteid oma blogis reklaamima. WooCommerce teeb selle tänu sisseehitatud eripärale äärmiselt lihtsaks WooCommerce’i lühikoodid.

WooCommerce'i lühikoodid

Noir WordPressi teemas kasutatud WooCommerce’i lühikoodid.

Konkreetsete toodetega linkimiseks kasutage tootekoodid (mida näete oma WordPressi juhtpaneelil jaotises WooCommerce> Tooted, kui hõljutate iga üksuse kursorit):

[toodete ID = "1, 2, 3, 4"]

Saate ka lihtsalt näidata oma müügiartikleid, samuti lisada rohkem lühikese koodi atribuute, näiteks tooteid ühel lehel ja veergude arvu:

[sale_products per_page = "6" veergu = "3"]

Valida on veel tonni atribuutide vahel (lisateabe saamiseks klõpsake lihtsalt ülaltoodud linki). Nii et kui teil on lemmikloomapood ja kirjutate loomade rikastamisest, saate linkida mõne oma enimmüüdud kassipuuga ja isegi tellida neid nende hinnangu või populaarsuse järgi. See on suurepärane viis liikluse suunamiseks oma ajaveebist otse oma poodi.

2. Keskenduge SEO-le

SEO peaks olema mis tahes ajaveebi või veebipoe peamine fookus. Sageli öeldakse, et kui sisu on seotud SEO-ga, siis on sisu ülim, kuid hämmastava sisu kirjutamine ei taga, et teie artikkel või toode jõuaks otsingumootoritesse, nagu Google või Bing.

WordPress SEO täiustamiseks on palju juhendeid, kuid e-kaubanduse SEO osas on teie parim panus tavaliselt asustatud SEO pistikprogrammi kasutamine WooCommerce’i laiendiga.

Kasutage head SEO pistikprogrammi

WordPress SEO puhul on kaks peamist pistikprogrammi, mille kasutajad kõige rohkem valivad – kas kõik ühes SEO Pack või Yoast SEO. Kummagi variandiga ei saa te tõesti valesti minna, kuna need mõlemad pakuvad põhifunktsioone, nagu XML-saidikaart (mis on hädavajalik otsingumootoritele teie oluliste lehtede leidmiseks, indekseerimiseks ja indekseerimiseks), sisu hindamine ja linkide ümbersuunamised. Mõlemad pakuvad lisaks WooCommerce’i laiendust, et muuta teie poe SEO haldamine lihtsaks.

WooCommerce kõik-ühes-SEO paketi integratsiooni tasuta pistikprogramm

Tasuta WooCommerce – kõik ühes SEO pakett laiend lisab teie toodete kohandatud postitüübi jaoks uued valikud. Nii saate hõlpsalt hallata oma poe kõigi toodete pealkirju, kirjeldust, märksõnu ja pealkirjade atribuute.

Yoast Woocommerce SEO

Vaikimisi lisab tasuta Yoast SEO pistikprogramm tootelehtedele nende kuulsa SEO-halduri, et saaksite optimeerida oma sisu (Fleschi lugemistesti, sisu pikkuse ja passiivse hääle põhjal), märksõnade tihedust, linke, metakirjeldust ja SEO-i pealkirja otsingumootoritele , pilte ja palju muud. Kuid konkurentide ees püsimiseks võiksite kaaluda lisatasu Yoast WooCommerce SEO lisafunktsioon täiustatud funktsioonide jaoks, nagu toodete rikkalikud nööpnõelad, kaupluse riivsai ja optimeeritud saidikaardid (pistikprogramm eemaldab automaatselt filtri tulemuste lehed).

3. Suhelge sotsiaalmeedias

Kui ajaveebi seadistamine ja teie poe SEO-d käideldakse, on teie järgmine samm oma sotsiaalse jälgimise võimendamine, et suurendada oma e-poe poe nähtavust veebis. Sotsiaalmeedia võib olla teie poe jaoks tohutu liikluse allikas ja pakkudes eksklusiivseid sotsiaalse jagamise pakkumisi, saate hõlpsalt ja ilma vaevata uusi kliente kaasata..

Paku eksklusiivseid kuponge või pakkumisi

WooCommendi kupongid ja pakkumised

Üks võimalus on luua kupongid või pakkumised spetsiaalselt oma sotsiaalmeedia jälgijatele. WooCommerce sisaldab sisseehitatud funktsiooni kupongide loomiseks protsentide, dollarisumma või konkreetse toote põhjal. Võite ka lisada õnneliku tunni müügi jaoks kohandatud aegumiskuupäeva või seada kasutuslimiidi, nii et kiireloomulisuse loomiseks ainult „esimesed 15 klienti säästavad 15%“. See on suurepärane võimalus meelitada uue kliendi tähelepanu sotsiaalmeedias ja veenda teda ostu lõpule viima.

Lubage boonus „Kutsuge sõber”

WPGensi soovitus sõbrale WooCommerce

Teine võimalus on pakkuda oma praegustele klientidele stiimulit, mis soovitaks teie kaubamärki oma sõpradele ja perekonnale promo-sõbra kaudu. Nii saavad praegused kliendid oma sõbraga sidet jagades nende kontole 10-dollarise allahindluse ja nende sõbrad saavad 10-eurose kupongi, mida rakendatakse esimesel ostul.

Oma suusõnaliste tehingute lisamiseks võite proovida WooCommerce’i tasuta pistikprogrammi leidmine sõbrale pikendus. Pistikprogramm loob lihtsa suunamissüsteemi, millel on unikaalne link iga teie kliendi jaoks jagada. Kui nad viitavad uutele kasutajatele, genereerib pistikprogramm mõlemale osapoolele automaatselt ühekordseid kasutusega kuponge – peate vaid istuma ja vaatama, kas viited tulevad.

4. Hoidke seda huvitavana

Sisu ja pakkumiste loomine oma vaatajaskonna jaoks on suurepärane viis inimeste tagasi tulemiseks, kuid kuidas leida uusi inimesi teie poe külastamiseks? Muidugi võite kasutada traditsioonilisi reklaamimeetodeid, kuid siin on mõned turundusideed, mida saate oma saidi reklaamimise huvitavaks muutmiseks kasutada:

 • Uute vaatajaskondadeni jõudmiseks teiste ajaveebide võrgu- ja külalistepostitus
 • Alustage infolehte (me kasutame ja soovitame MailChimpit), et jagada teile uusi ajaveebi postitusi ja eelseisvaid kaupluste müüke / sündmusi
 • Kui soovite, et teie kauplusest mõni toode võidaks, võite klientidele sisenemiseks anda kingituse (meile meeldib kasutada Rafflecopter) sisestusvõimalustena koos oma sotsiaalmeedia ja infolehega
 • Avaldage temaatilisi artikleid pühade puhkepäevade ümardamiseks NYE, 4. juuli, uue kooliaasta jms jaoks.
 • Tehke oma brändist teada saamiseks koostööd sotsiaalsete mõjutajatega (pange tähele: see võib olla kallis, isegi VÄGA kallis, kuid olenevalt teie nišist on see üks kõige tulusamaid investeeringuid, mida oma ettevõttes teha saate).

E-poe poe reklaamimise jätkamiseks saate teha palju. Lihtsalt olge püsiv ja loov, et oma veebisaidi loomisel veebis nähtavust veelgi suurendada.

5. Registreeruge Google’is

Google'i minu ettevõte

Viimaseks soovitame tungivalt oma poe seadistamist kasutada Google’i minu ettevõte kui teil on füüsiline asukoht. Nii saate luua või nõuda oma ettevõtte kirjet Google Mapsis, lisada asjakohast teavet (nt töötunnid või menüüd), vastata klientide arvustustele Google’is ja isegi oma tulevasi sündmusi reklaamida. Lihtsalt järgige alustamise juhend oma ettevõtte kinnitamiseks ja optimeerimiseks.

Google’i minu ettevõte sisaldab ka kasulikku juhtpaneeli, et saaksite näha, kuidas kasutajad leiavad veebist teie ettevõtte profiili, mida nad klõpsavad ja kus nad asuvad (geograafiliselt). See teave aitab teil kohandada oma äritegevust ja turundusstrateegiaid, et meelitada neid rohkem kliendibaasi ja suurendada veebis nähtavust.

Kuidas saate oma e-kaubanduse saidi veebis nähtavust suurendada

Loodetavasti olete saanud meie 5 näpunäidetest, kuidas oma poe veebis nähtavust suurendada, midagi uut õppida. Või on vähemalt paar näpunäidet teie ettevõttele abiks olnud. Mis tahes ettevõtte juhtimine võib kohati üle jõu käia, kuid vähemalt WordPressi valimisel võib teie veebisait olla natuke paremini hallatav. Kuid ajaveebi loomine, teie SEO-le keskendumine, sotsiaalmeedia kasutamine, sisu reklaamimine ja selliste tööriistade kasutamine nagu Google, on teie e-kaubandussaidi veebis nähtavuse suurendamiseks kindlasti potentsiaali.

Kas teil on veel küsimusi selle kohta, kuidas veebis nähtavust suurendada? Või veel näpunäiteid teistele e-poe saitide omanikele? Jäta vaid kommentaar allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map