Kuidas suurendada aega, mida külastajad teie WordPressi veebisaidile kulutavad

Kuidas suurendada aega, mida külastajad teie WordPressi veebisaidile kulutavad

Keegi ei taha luua veebisaiti, mis tõrjub külastajaid kohe, kui nad kohale jõuavad. Kui olete oma saidil kulutanud palju aega, vaeva või raha ja soovite teada, kuidas suurendada aega, mida külastajad teie WordPressi veebisaidil veedavad, ning miks võiksite seda teha, olete jõudnud õige koht.


See juhend saidil viibimise aja suurendamiseks hõlmab eeliseid, mis on seotud sellega, et hoiate külastajaid kauem tööl, kuidas mõõta teie praegust keskmist külastaja kestust ja mida saate teha nende aja parandamiseks..

Teie veebisaidile kulutatud aja suurendamise eelised

Kui olete kuulnud, et on oluline suurendada aega, mida külastajad teie veebisaidil veedavad, kuid te pole kindel, miks on siin kõige olulisemad eelised.

Suurenenud eesmärgi konversioonimäärad

Suurenenud eesmärgi konversioonid

Külastajate pikema oma saidil hoidmise peamine eelis on see, et see aitab suurendada usaldust ja teadlikkust teie brändi kohta, suurendades samal ajal ka eesmärgi konversioonimäärasid. Ükskõik, milline on teie veebisaidi eesmärk, on sellel kindlasti eesmärk. Ükskõik, kas külastaja ostab toote, liitub teie uudiskirjaga, loob teie brändist positiivse mulje või jätab kommentaari, on enamikul veebisaitidel eesmärk.

Mida kauem saate külastaja veebisaidil kaasa lüüa, seda suurem on võimalus, et ta võtab teie sõnumiga ühendust, näeb teie pakutavat väärtust ja otsustab teid pakkumisega kurssi viia..

See võib aidata otsingumootori optimeerimisel (SEO)

Otsingumootori tulemuste lehed

Oma veebisaidi otsingumootori paremusjärjestuse parandamiseks saate teha palju. Kuid mõned SEO eksperdid väidavad, et kohapealne mõõdik mõjutab seda, kuidas otsingumootorid nagu Google otsustavad teie sisu teie tulemuste järgi järjestada. Kui Google märkab, et külastajad naasevad tulemuste lehele väga kiiresti pärast teie saidile klõpsamist, on mõistlik, et Google’i algoritm võib seda tõlgendada kui märki, et teie sait ja selle sisu ei vasta külastaja ootustele..

Seetõttu peaks teie saidi teisaldamine tulemuste lehel allapoole ja selle asendamine mõne asjakohasemaga aitama Google’il pakkuda oma kasutajatele paremat kogemust. Hea külastajale; halb sulle.

Kuna Google hoiab oma otsingumootori järjestamise algoritmi üksikasju salajas, pole võimatu öelda, kas see vastab tõele. Kuid ooteaeg või kohapealne aeg on muutumas üha populaarsemaks muutuv termin SEO-kogukonnas, nii et see on kindlasti midagi mõelda.

Kuidas kontrollida, kui kaua külastajad teie WordPressi veebisaidil kulutavad

Enne kui saame teada, kuidas suurendada aega, mida külastajad teie WordPressi veebisaidil kulutavad, vaatame lühidalt, kuidas saate seda mõõdikut kontrollida. Lõppude lõpuks, kui te juba ei mõõda, kui kaua külastajad teie saidil viibivad, siis kuidas te teate, kas olete seda suurendanud?

Kui olete kasutanud Google Analyticsit või sarnast teenust, et analüüsida, kuidas visioonid teie veebisaidi ja selle sisuga suhtlevad, näete seda mõõdikut kiiresti. Selleks logige sisse Google Analyticsi ja otsige keskmist seansi kestuse mõõdikut.

Google Analyticsi juhtpaneel

Neid andmeid peaksite leidma vaikimisi armatuurlaualt. Tänu Google Analyticsi võimsusele saate seejärel põhjalikumalt uurida, et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas teie sait sellel alal toimib. Üks andmekogum, mida võiksite uurida, on keskmine teave lehe kohta.

Google Analyticsi aeg lehel

Vaadates oma analüüsivahendi kasutajakäitumise aruandeid, näete, millised saidi lehed hoiavad teie külastajaid kauem. Samuti saate vaadata, millised lehed toimivad kogu saidi keskmisest madalamal ja võivad vajada tähelepanu.

Kuidas julgustada külastajaid teie saidil kauem viibima

OK, nii et nüüd teame, miks peaksite proovima oma saidil külastajaid kauem hoida, vaatame välja, kuidas.

Veenduge, et teie sisu on teemas

Kas teie lehtede pealkirjad vastavad teie artiklite üldisele sisule? Kui külastajad jõuavad teie saidi lehele, ootavad ühte asja ja saavad midagi muud, ei kavatse nad kauaks jääda. Aitamaks vältida seda, et külastajad tunneksid end teie sisu ees petmise või rahulolematusena, veenduge, et teie artiklite pealkirjad kajastaksid täpselt seda, mida kajastatakse. Üks lahendus on enne sobiva pealkirja ja sildi loomist oodata, kuni olete artikli kirjutanud.

Sama kehtib ka teie artiklite sissejuhatuse kirjutamise kohta. Kui olete artikli kirjutanud, võite minna tagasi ja selgitada, mida sissejuhatuses käsitletakse. Sageli alustame ühe artikli ideest ja siis süveneme kirjutamisprotsessi ajal pisut teise teema juurde. Oodates, kuni põhiartikkel on kirjutatud, saate tagada, et pealkiri, metakirjeldus, sildirida ja sissejuhatus edastavad külastajatele tõhusalt seda, mida nad loevad.

Looge hästi esitletud sisu

Võite kirjutada maailma parima artikli, kuid kui seda pole hästi esitatud, on raske seda kedagi lugema saada. Mõned punktid, mida tuleks oma sisu vormindamisel ja esitamisel arvestada, eriti veebis kirjutades, hõlmavad palju lõikude, päiste ja piltide kasutamist tekstiosade eraldamiseks.

Samuti võib aidata lausete lühikeseks pidamine, nagu ka keerukate sõnade vältimine. Oma artiklite hõlpsaks muutmise abil saate lugejatel kiiresti otsustada, kas nad soovivad investeerida oma väärtuslikku aega teie sisu lugemisse algusest lõpuni. Abiks on ka kiire laadimisega WordPressi veebisait.

Näpunäidete saamiseks sisaldab see artikkel lisateavet loetavate WordPressi ajaveebi postituste loomise kohta.

Keskenduge oma WordPressi veebisaidi navigatsioonialadele

Kui külastajatel on teie saidil keeruline navigeerida, lükkavad nad enne teie saidi ülesehituse ja menüüde mõistmist tagasi nuppu tagasi. Seetõttu on ülioluline, et veedaksite natuke aega oma veebisaidi struktuuri ja selle menüüde kavandamisel.

Arvesse tuleks võtta ka seda, milliseid linke oma peamenüüs kuvada, kuidas neid linke korraldada ja millised muud navigeerimisabivahendid sobivad. Lisaks põhimenüüdele on külgriba ja jaluse alad suurepärased kohad, kus kuvada linke oma parimale sisule. Selles artiklis on häid näpunäiteid tõhusate WordPress-menüüde loomiseks.

Oma sisu omavahel siduda

WordPressi siselinkid

Veel üks tõhus viis, kuidas suurendada aega, mida külastajad teie WordPressi veebisaidil veedavad, on lisada oma artiklitesse linke, mis suunavad külastajaid teie veebisaidi teistele lehtedele. Nagu näete, sisaldab see artikkel sisemisi linke teistele selle saidi seotud artiklitele. Need artiklid pakuvad lisateavet käsitletud punktide kohta. Võib-olla olete isegi ühe neist klõpsanud.

Sisu ühendamiseks sisaldab WordPress nüüd kasulikku funktsiooni. Lingi lisamisel oma sisusse saate kiiresti otsida oma saidi olemasolevatest artiklitest, enne kui valite, millisele linkida.

Kuva lingid seotud sisuga

Lingid seotud artiklitele

Kui külastaja on lõpetanud artikli, mille jaoks nad tulid, lugemise, soovite selle hõlbustada teie saidi mõne muu sisufailil klõpsamisega. Ehkki hea navigeerimissüsteem aitab sellest abi, on teine ​​tõhus taktika kuvada valik artikleid, mis on seotud loetavaga.

Õnneks on WordPressi jaoks olemas mõned suurepärased tasuta seotud postituste pluginad, mis kuvavad teie artiklite lõpus automaatselt sarnast sisu.

Lõplikud mõtted

Nüüd teate külastajatele teie veebisaidil kulutatud aja suurendamise eeliseid ning ka mõnda praktilist viisi oma viibimise pikendamiseks. Ükskõik, kas soovite tagasi minna olemasolevat sisu analüüsida või hakata mõnda neist taktikatest edasi kasutama, on palju ära teha, et külastajad veetaksid rohkem aega oma WordPressi veebisaidil.

Mis hoiab teid veebisaidil lummatud ja mis paneb teid kohe tagasi nuppu klõpsama? Palun jagage allpool oma kogemusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map