Kuidas suunata oma WordPressi saidile rohkem liiklust

Andke teada, kas see kõlab ebamääraselt tuttavalt. Alustasite soovist – idee purust, mis hoidis teid öösel ärkvel. Pärast ajude mässimist otsustasite idee valada plaani, võib-olla pärast seda, kui olete lugenud motiveerivat teksti, näiteks Mõtle ja kasva rikkaks Napoleoni mäe järgi.


Kuna plaan oli käes, läksite edasi ja üritasite unistuse reaalsuseks muuta. Käisite tööl, ostsite veebimajutuse, domeeninime, suurepärase WordPressi teema ja seadistasite oma esimese WordPressi saidi.

Sa kavatsesid seda teha, sa said seda oma soolestikus tunda. Su silmad olid rohelised; sa võid lõpuks tappa ja oma unistused ellu viia. Kuid plaan oli mõnevõrra vigane, kuna see ei hõlmanud liikluse loomist – ainus lõvi, mis takistab teie edu saavutamist täna.

Olete peaaegu paanikas, kui avastasite oma rumaluse, kuid hoidsite sellest siiski kinni, uurides ja relvastades ennast uue teabega liikluse genereerimise kohta. Ikka, numbreid lihtsalt polnud. Mõtlesite pidevalt, mis jõuluvana nimel juhtus „ehitama ja nad tulevad”. Mida sa oleksid võinud valesti teha??

Hakkasite kahtlema, kas saaksite oma noore ajaveebi muuta edukaks veebisaidiks ilma põhilise koostisosa, mis on veebiliiklus. Saate kiiresti aru, et see on võimatu, ja loobuge sellest mõttekäigust.

Ometi ei ole te pritsumees, nii et te ei osanud ette kujutada tööriistade maha panemist ja kaupluse sulgemist. Võib-olla polnud teil muud võimalust, nii et sulgemine polnud tegelikult lõppude lõpuks valik. Noh, ärge üldse muretsege, kui see ei kõla nagu sina, sest suur osa sellest on minu enda lugu.

Võib-olla olete just siin, sest soovite õppida mõnda asja, kuidas oma WordPressi saidile rohkem liiklust suunata. Võib-olla olete siin, sest need vähesed hitid, mida te ei saada, ei lõika seda lihtsalt ära. Tahad rohkem ja tahad seda nüüd. Võib-olla – täpselt nagu teie oma – alustasite vigase plaaniga ja mõni kuu allapoole – leidsite end siit. Võib-olla pole te isegi alustanud. Blogi loomise saate teada mõne minutiga.

Ükskõik, mis põhjusel te siin olete, on täna teie õnnelik päev, kui õpid peaaegu kõik, mida vajate, et oma WordPressil põhinevale saidile / ajaveebile rohkem liiklust suunata. Selle postituse lõpus jagame mõnda tööriista, mida saate kasutada oma veebisaidi liikluse suurendamiseks, nii et oleksite ka seda ootamas.

Nautige lõpuni ja ärge unustage kommentaarides meiega oma mõtteid jagada! Me hindame alati teie panust �� Ilma et peaksite veel sekundit tühiste asjade peale raiskama, laske sellest üle ja teeme koos.

Otsingumootori optimeerimine

Hipster kirjutas oma märkusele SEO kontseptsioone

SEO on see, kuidas ma tungisin digitaalse turunduse maailma. Ammu enne WordPressi avastamist olin SEO kirjutaja. Mis tähendab, et pidin sisu leidmiseks õppima palju otsimootorite meelitamise kunsti.

Kõik õppimine tasus end hiljem ära, kui asusin enda jaoks äri tegema. Õpitud SEO tehnikaid kasutades meisterdasin sisu, mis oli Google’is kõrgel kohal, teenides omakorda oma WordPressi ajaveebile palju liiklust.

Ja pikka aega on Google jäänud minu liikluse allikaks ka pärast seda, kui avastasin külaliste ajaveebide loomise ja vähendasin enda blogisse postitamise sagedust. See viis minu järelduseni, et SEO on parim viis veebiliikluse ligimeelitamiseks. See on lihtne töö, ehkki see võtab aega ja seda saavad häkkida kõik, kellel on vähe teadmisi ja mõni kirg.

Kuidas?

Esiteks on absoluutsete algajate huvides ülimalt oluline mainida, et SEO hõlmab teie sisu (nagu ka kogu saidi) optimeerimist, et muuta see hõlpsasti leitavaks sellistes otsingumootorites nagu Google. Selles on kõik olemas.

Eesmärk on kuvada otsimootori tulemuste lehel (SERP) kümme esimest (10) positsiooni. Parim on muidugi esimene tulla.

Teiseks jaguneb SEO kaheks kategooriaks, nimelt lehel ja väljaspool seda. Esimene hõlmab iga SEO-tegevust, mida te oma saidil teostate, ja viimane hõlmab SEO-tegevust, mis hõlmab kolmandate osapoolte veebisaite, seega ka tingimusi lehel ja off-page vastavalt.

Oma WordPressi saidile suurema liikluse suunamiseks peate lähenema SEO-le tervikuna. Peaksite tegelema nii lehe- kui ka lehevälise SEO-ga. Kuid mida peate tegema tehniliselt rääkides?

Märksõna uurimine

Märksõna uurimine

Äge märksõnade uurimine on suurepärase SEO alus. Kui kasutajatel on mõni pakiline probleem (nimetage seda vajaduseks), kiirustavad nad oma lemmikotsingumootorisse, lootusega leida lahendus.

Nad sisestavad sõnu või fraase otsingumootoritesse, vajutavad sisestusklahvi ja kui teie sisu on nende terminitega optimeeritud, eelistatakse teid. Pean silmas seda, et kui olete oma töö tõesti hästi ära teinud, kuvavad Google ja muud otsingumootorid kõigepealt teie sisu, teenides teile liiklust.

Kriitiliselt vaadates saate kohe aru, et peate teadma märksõnu või võtmelauseid, mida inimesed kasutavad teie ettevõtte kui ka toodete leidmiseks. Siit tulebki sisse märksõnauuring.

Kui olete need märksõnad / fraasid kindlaks määranud, saate neid oma sisule lisada, et parandada oma võimalusi otsingumootorites esimestena ilmuda. Kui mängite oma kaarte õigesti (mis tähendab lihtsalt nende järgimist) SEO suunised), saate alati SERP-de parimaid positsioone ja teenite endale rohkem liiklust.

Kui hoiate seda kursis – avaldate järjepidevalt SEO-valmid ajaveebisisu ja rakendate muid soovitatud SEO-tehnikaid -, saate nautida paremusjärjestust ja rohkem liiklust järgmiste päevade, kuude ja aastate jooksul. Näiteks hindan ma fraasi „uusimad SEO tehnikad ja suundumused” hästi tänu postitusele, mille avaldasin kaks aastat tagasi. Milline häbematu pistik. Haha.

Kuid kuidas lahendada seda looma nimega märksõna uurimine? Kust alustada? Võite oma reisi alustada näiteks sellise tööriistaga nagu Google AdWordsi märksõnade plaanija. Peamist märksõna silmas pidades saate Google AdWordsi märksõnade plaanijas pangas panustada, et määrata otsingumaht ja genereerida rohkem märksõnaideid.

Blogiideed võivad jõuda nii teie kui ka märksõnauuringute tegemiseni, nii et kasu on palju. Muud tööriistad hõlmavad Google Webmaster Tools, Bingi märksõna tööriist, WordTracker ja SEMRush teiste hulgas.

Teie märksõnadega relvastatud olete valmis looma vinge sisu, mida kuvatakse otsingumootorites. Ideaalne märksõna tihedus, mille poole soovitakse jõuda, on 2,5%, mis tähendab, et kui teie ajaveebi postitus on 1000 sõna pikk, peaks märksõna ilmuma loomulikult umbes 25 korda. Ärge ületage 4,0% piiri, sest Google arvab, et teie rämpspost lihtsalt on.

Lisaks lisage kindlasti oma lehe pealkirjale märksõna, eelistatavalt selle alguses. Alamrubriikide märksõnad on samuti olulised, nii et ärge unustage seda. Lisage oma märksõnad ka oma URL-idesse, et otsingumootorid saaksid neid hõlpsalt üles võtta. See pole veel lõpp. Viska mõni pilt oma pildifailide nimedesse ja lisa atribuut ALT ning kui võimalik, aseta märksõna ka ALT-sse.

Igal teie avaldatud postitusel või lehel peaksid olema pealkirjad, sildid ja metakirjeldused, kuna otsimootorid kasutavad seda teavet teie sisu järjestamiseks. Isegi kui te pole kunagi varem WordPressi postitust loonud, ei peaks pealkirjade (h1, h2, h3 … h6) lisamine olema väljakutse – need kõik on visuaalses redigeerijas.

Teisalt pole metapealkirjade ja kirjelduste (nn metaandmeid ühiselt) lisamine sugugi lihtne. Kuid ärge muretsege, saate WordPressi postitust ja lehti hõlpsalt optimeerida, kasutades WordPressi SEO pistikprogramme, näiteks Yoasti poolt loodud WordPress SEO ja Kõik ühes SEO Pack.

Veenduge, et teie veebisait on otsingumootoritele nähtav, minnes saidile Seadistused -> Lugemine oma WordPressi administraatori piirkonnas ja eemaldades valiku „Heitke otsimootoreid seda saiti indekseerimast”. Teisisõnu on kõik teie SEO jõupingutused asjatud.

Jätan selle poole, kuna oleme seda ja muid SEO tehnikaid juba oma hiljutises postituses üksikasjalikult käsitlenud: WordPressi SEO parimad tavad 2015. aastaks ja pärast seda. Vaadake seda postitust läbi, kui soovite SEO-d kasutades oma WordPressi saidile rohkem liiklust suunata. Liigume edasi …

Teie sidumisstrateegia

Sidumisstrateegia

Vaadake, kuidas ma just ülaltoodud jaotises lingi meie teise postitusega linkisin? See on see, mida me kutsume omavahel sidumiseks. Kuid kuidas see teie liiklust suurendab? See on lihtne mehaanika. Teiste postitustega linkides annate oma lugejatele võimaluse oma sisu rohkem leida.

Kui nad lihtsalt loeksid teie sisestuspostituse (näiteks selle postituse) ja lahkuksid, registreeriksite kõrgema põrkemäära ning kaotaksite SEO-punktid ja seega ka veebiliikluse. Teil oleks õigus väita, et otsimootorid armastavad loomulikku sisemist linkimist.

Samal ajal parandate oma teiste postitustega linkimise kaudu võimalusi oma sisu avastamiseks, lugemiseks ja jagamiseks. Kui kasutajad teie sisu jagavad, meelitate te rohkem liiklust ja kui see kordub, siis teie liiklus ainult kasvab.

Saate linkida oma sisus olevate teiste postitustega (nagu me just mõni hetk tagasi tegime) või kasutada ära postitustega seotud pistikprogrammide eeliseid, näiteks Zemanta või mõni neist seotud postituste pistikprogrammid. Need pistikprogrammid loovad teie postituse lõpus (või külgribal) jaotise „seotud postitused”, mis suurendavad seotust, lehevaatamisi ja lõppkokkuvõttes liiklust.

E-posti turundus

WordPress-ajaveeb-post-e-posti teel

Neil Patel, ta QuickSproutist paljastas, et üks tema suurim liikluse allikas on meililisti. Ja kui me üksikasjadesse süveneme, saate aru, miks.

Esiteks on tal tohutu meililisti, mille ta on aastate jooksul üles ehitanud. Teiseks ei näi tal olevat meilide kogumisega probleeme, sest esiteks on ta mõttejuht ja teiseks on tal olemas tööriistad, mis e-kirju teevad koristamine (parema sõna puudumise tõttu) imelihtne. Kolmandaks jagab ta suurepärast sisu oma e-uudiskirjades ja ma tean, et olen üks tema tellijaid.

E-kirjade linkidele klõpsamiseks ja QuickSprouti jaoks ei kuluta palju, kui tänu sidumisele lähete lõpuks saidile sügavamale ja registreerute isegi Crazy Eggil, ühes tema teistes ettevõtetes. Ometi paneb ta selle kõik vaeva nägema ja tulemused? Rohkem liiklust kõigile tema veebisaitidele, mitte ainult QuickSproutile. Suur osa sellest on korduvliiklus ja teate, mida nad ütlevad; korduv liiklus on seal, kus on päris raha.

Kui soovite oma WordPressi saidile rohkem liiklust suunata, soovite laenata Neil Pateli raamatust lehe. Tema stiili jäljendada ja sa peaksid saama e-posti turundust häkkida nagu plusse. See tähendab, et peaksite proovima kõigepealt luua suurepärase ajaveebi.

Siis peaksite julgustama piipasid oma uudiskirjaga liituma. Pakuge neile tasuta juhendeid, e-raamatuid ja tasuta liikmelisust – kõik, mis teie e-posti loendi täitmiseks kulub. Ära peatu siin, sööda neile järjepidevalt e-posti teel suurepärast sisu ja ärge unustage oma blogi. Aja jooksul on teie e-posti loend suurepäraseks liikluse, suunamiste ja moolah allikaks.

E-posti teel turundamine muutub lihtsamaks ja palju lõbusamaks, kui teil on olemas sobivad tööriistad ja partnerid. Ja kuna WordPress on see armuline platvorm, on meil olemas paar pistikprogrammi, mis toetavad teie e-posti turundustegevust. Paar head näidet sisaldab tasuta MailPoeti pistikprogramm, või lisatasu MyMaili pistikprogramm.

Kolmandate osapoolte e-posti turundusteenused hõlmavad AWeber, MailChimp, Pidev kontakt ja Hull Mimi teiste hulgas. Kõik need teenused integreeruvad WordPressiga hästi, võimaldades teil keskenduda olulistele – vinge sisu arendamisele ja raha teenimisele.

Kui meiliturundus ei kõla nagu teie tass teed, lubage vähemalt tellimine voo ja e-posti teel. Te ei pea protsessi higistama. Lõppude lõpuks on paar suurepärast WordPressi voo pluginad aidata selles.

Võimendage sotsiaalmeediat

Sotsiaalmeedia

Internet on koduks tohutule hulgale suhtlusportaalidele ja neid sünnib ülepäeviti. Need suhtlusvõrgustiku saidid meelitavad tohutult liiklust, liiklust, millest võite osa saada. See on seal pildistamiseks valmis ja selleks peate vaid kastma sõrmed küpsisepurki, ilma et see oleks mõeldud.

Kuidas? Võite alustada nii isiklike kui ka brändikontode loomisega mõnes suhtlusvõrgustikus, sealhulgas, kuid mitte ainult, Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Reddit ja StumbleUpon.

Teie eesmärk oleks jagada kõiki oma postitusi ja lehti nendel platvormidel. Kui leiate neilt saitidelt vähe inimesi, kes on nõus teie eesmärke kaitsma, siis olete võitnud poole lahingust. Kui vajate tõukamist, kureerib Vikipeedia korraliku suhtlusportaalide loend siin.

Kui võtate lahingu sotsiaalmeedia saitidele, peaksite oma jõupingutustes lähtuma ühest üldreeglist. Püüa pakkuda kogu aeg tõelist väärtust, mitte öelda näiteks inimeste põrgut spämmima. Kellelegi ei meeldi see tüüp ega Rand Fishkin paneb:

Lihtsalt rämpspostist eemaldamine või lingi jätmine ei vii teid eriti kaugele ja võib isegi põhjustada tagasilöögi. Selle asemel õppige köied, kasutage autentselt ja leiate, et fännid, lingid ja liiklus võivad areneda.

Peale selle on WordPress komplekteeritud vinge Jetpacki pistikprogrammiga, mis on kaasas reklaamimooduliga. Pärast aktiveerimist jagab Publicise teie postitused automaatselt oma lugejatega sotsiaalmeedias.

Kuigi see on hea asi, on teada, et Jetpacki kõigi funktsioonide aktiveerimine vähendab teie lehe kiirust märkimisväärselt, mis toob kaasa suurema põrkemäära, kehvema kasutajakogemuse (UX) ja lõppkokkuvõttes väiksema liikluse. Olge ettevaatlik ja aktiveerige ainult vajalikud funktsioonid.

Kuid oma postituste avalikustamisest ja jagamisest suhtlusvõrgustikes ei piisa. Peate minema sammu edasi ja muutma lugejate jaoks teie sisu jagamise uskumatult lihtsaks. Kas olete kunagi käinud WordPressi ajaveebis, kus on nii palju suurepärast sisu ja null sotsiaalse jagamise nuppe, et pidite oma jälgijatega jagamiseks lingi kopeerima?

Mul on – ja see on pettumust valmistav -, kuna pean lingi kopeerima ja kleepima, samal ajal kui asjaomane blogija oleks võinud just sotsiaalmeedia pistikprogrammi installida. Neid on nii palju kui tasuta ja sotsiaalse jagamise pistikprogramme nii palju, et ükski WordPressi väljaandja ei peaks veebisaiti haldama ilma jagamisnuppudeta.

WordPressil on Jetpacki jagamise nimel oma sotsiaalsed jagamisnupud, seega pole teil mingeid vabandusi. Ja kui soovite oma sotsiaalmeedia jagamismängu järgmisele tasemele viia, vaadake julgelt allpool olevat vinge kollektsiooni:

 • 25+ parimat sotsiaalmeedia pistikprogrammi WordPressile
 • Liikluse suurendamiseks sotsiaalmeedia WordPressi pluginad

Kui kirjutate suurepärast sisu ja üks teie brändi suursaadik võtab selle üles sotsiaalmeedias, siis teine ​​ja teine, läheb teie postitus viiruslikuks ja toob tagasi palju liiklust. Selline on sotsiaalmeedia jõud. Tee oma osa; looge vinge sisu ja muutke see hõlpsaks jagamiseks.

Parandage oma saidi kiirust

Kiirendage oma saiti

Suurema liikluse suurendamine oma veebisaidile ei tähenda midagi, kui te ei suuda oma külastajaid kinni hoida. Kui külastajatel on teie saidil kohutav kogemus, kuna see on tigu, ei tule nad kunagi tagasi, mis tähendab lihtsalt seda, et teie arv väheneb, isegi kui meelitate palju uusi külastajaid.

Veebimeistrina peate muretsema kahe mõõdiku järgi – uued külastused ja tagasisõidud. Kui teie liikluse juurde tuleb endiselt tohutut osa liiklust, siis teete midagi õigesti.

Kui külastate palju uusi külastusi, kuid teie põrkeprotsent on liiga kõrge, peate kogu strateegia läbi mõtlema – sest mis kasu on miljon külastajat, kes ei klõpsa kunagi teie CTA-d. Ma mõtlen, mis mõte on meelitada kogu maailm, kui nad ei viitsi enam lahkudes tagasi tulla?

Saidi kiiruse parandamine on UX-iga tugevalt seotud. Kui teie sait laaditakse väga kiiresti, hindavad külastajad teie jõupingutusi ja kuna ostmine on emotsioonidega seotud, on teil üks jalg ukse sees. Te ei kaota liiklust ja rohkem inimesi on valmis kinni pidama piisavalt kaua, et teie sööt alla neelata

Saate kontrollida, kuidas teie WordPressi veebisait kiirosakonnas töötab, kasutades selliseid tööriistu nagu GTMetrix, Pingdomi tööriistad ja Google PageSpeed ​​Insights teiste hulgas. Mis tahes lingitud tööriista abil saate kiiruskoori ja soovitusi oma saidi kiiruse parandamiseks.

Kui teie veebisait on loid (laadimine võtab rohkem kui 5 sekundit), võtke hetk ja kontrollige, kuidas WordPressi lehe laadimisaega lühendada. Google premeerib teid ka kiirema veebisaidi parema hinde määramise eest, jah, see on teile kasulik!

Kirjutage regulaarselt suurt ajaveebi sisu

Kirjutage suurepärane sisu

Suurepärase ajaveebi sisu regulaarselt kirjutamine köidab teid nii otsimootoritega kui ka inimeste lugejatega. Igal juhul on arvamuse küsimus, mis teeb postituse “suurepäraseks” ehk kaasamiseks või kolimiseks.

Arvamuse alla ei kuulu halvad grammatikad, kirjavead ja muud hooletud vead, mille eest saate kerge vaevaga redigeerida. Suurepärase sisu loomiseks peate selguse huvides tagama, et see oleks vähemalt loetav ja vigadeta. Viletsalt kirjutatud sisu, mis on vigade täis, saadab teie lugejad ja liikluse minema.

Regulaarsel kirjutamisel pöördub värsket sisu avaldav ajaveeb regulaarselt otsimootorite poole, mis tähendab, et teie veebisaidi leiab rohkem lugejaid. Samal ajal loob järjepidevus, mida avaldate regulaarselt postitades, teie lugejate seas lojaalsust, mis mõjutab tohutult teie veebiliiklust.

Nii et lugege enne avaldamist oma postitused ümber ja järgige toimetuskalendrit. Kas teil pole toimetuse kalendrit? See toimetuskalendri pistikprogramm aitab sind ��

Maksa liikluse eest

Kui maksaksite veebiliikluse eest ja saaksite selle, mille eest kokku leppisite, ei oleks te siin seda postitust lugemas, kas tahaksite? Kuid ma arvasin, et peaksin mainima, et võite sõita rohkem liiklust komplimenteerides oma tasuta liikluse genereerimise strateegia koos mõne tasulise liiklusega.

Ma ei raiska sellele teie aega; teile on avatud mitu võimalust:

 • PPC – Lühike reklaamil klõpsamise eest, mis hõlmab sellise ettevõtte nagu Google maksmist etteantud rahasumma maksmist alati, kui külastaja teie reklaamil klõpsab. Maksate iga klõpsu eest ja dollareid saate kiiresti koguda. Piisab, kui öelda, et käegakatsutavate tulemuste saavutamiseks on vaja suurt eelarvet.
 • Sotsiaalmeedia reklaamid – Saate valida oma ettevõtte reklaamimise muu hulgas sotsiaalmeedia saitidel, näiteks Facebook ja Twitter. See on suurepärane viis sotsiaalmeedia kohaloleku laiendamiseks. Ligikaudu 50 dollari eest annab Facebook teile umbes 1200 – 1500 meeldimist. Twitter pakub sarnast tehingut, kuid mul pole aimugi, kui palju jälgijaid 50 dollarit sulle kätte saab. Kas sul on aimugi? Jagage palun meiega kommentaarides. Samuti saate oma WordPressi veebisaiti reklaamida otse sotsiaalmeedias, mitte lihtsalt meeldimiste või jälgijate omandamiseks.
 • Reklaamige teistel veebisaitidel  – Kus on parim koht tohutu hulga sihitud veebiliikluse saamiseks? 10 000 templijooks münte teile, kui teie vastus on „muud teie niši veebisaidid”. Ole nüüd templijooks, mündid peavad olema midagi väärt. Naljaga pooleks – parim koht sihitud veebiliikluse saamiseks on teised populaarsed veebisaidid teie nišil. Nii et kui saate leida oma niši kirjastajatega suhteid ja lasta neil väikese tasu eest teie reklaame näidata, saate palju külastajaid, kes võiksid teie pakkumisest huvitatud olla.

Aga mis siis, kui teil pole reklaami peale kulutada? Kuidas muidu saate teistele veebisaitidele ilmuda ja oma brändi ja nime seal välja tuua?

Külaliste ajaveebid

Külaliste ajaveebid

Kaks aastat tagasi kirjutasin oma esimese külalise ajaveebi ja arvake mis, postitus oli külaliste blogimise kohta. Parema pealkirja puudumise tõttu nimetasin ma mugavalt postituse: Külaliste ajaveebide näitamise näpunäited: kas olete külalisblogija või külastaja Blojjer? See ei saanud nii palju veojõudu, kui olin oodanud, kuid hei, ma õppisin ikka köied.

Kuid sellest ajast peale olen paljudel platvormidel külalisena ajaveebidena bloginud ja kui Google’i jaoks välja arvata, on see tehnika toonud mulle palju liiklust ja avatanud teie jaoks palju uksi.

Külaliste ajaveebide teenimine on teeninud mulle kliente, võitnud mulle suurepäraseid sõpru ja parandanud minu kaubamärgi mainet kümnekordselt. Kui oleksin 100% keskendunud oma veebisaidile, poleks ma kunagi teinud samme, mille üle ma täna nii uhke olen. Aga minust piisavalt.

Külaliste ajaveebid võivad teid aidata mitmel viisil:

 • See aitab teil oma saidile rohkem liiklust suunata
 • See määrab teid eksperdiks
 • Kui olete oma nišis külalisblog, ajab see teid laiema publiku ette
 • Kui teile makstakse külaliste ajaveebi, saate elatist teenida
 • Loote ametialaseid suhteid
 • Sa õpid nii palju
 • Saate suurepäraseid pakkumisi nt tasuta hostimine, tasuta liikmemaksud, kingitused ja miski
 • Saate võimaluse ennast tõestada ja olete fantastiline
 • Jne

Ainult külalise ajaveeb pakub tõelist väärtust, mitte aga lingi teenimist. Nagu paljud eksperdid on varem öelnud, on tagasilink lihtsalt tasu kogu töö eest, mis postituse tegemisel läheb, kui tegemist on külaliste ajaveebidega..

Kui seda õigesti teha, teenib külalisblogimine teile aastaid liiklust. Garanteeritud.

Võrgustiku loomine

Internet on võrgu loomise palju lihtsamaks teinud. Võite loota näiteks Google Hangoutsile, et luua võrku mujal maailmas asuvate väljaandjatega. Samal ajal on see kõrvaldanud inimliku elemendi, muutes võrgustike loomise kiiremaks, kuid puuduvad intiimsus – asjad, mis määratlevad tugevad ärisuhted.

Teie WordPressi saidi liikluse suurendamiseks aitab inimestevaheline (või näost näkku) suhtlus palju. Saate osaleda üritustel ja kohtuda oma lugejatega isiklikult selles järgmises WordCampis. Võite minna sammu kaugemale ja isegi üritusi korraldada ning kui oodata, võib oodata liikluse järsku suurenemist.

Kui meedias on kajastust, võite oodata rohkem tabamusi – mainige kindlasti oma veebisaiti kuskil seal.

Jälgige oma liiklust sellisena, nagu see on

Teie liikluse jälgimine

Kui teie veebisaiti pole olemas, peate kindlasti lugejaid meelitama, isegi kui teil on kümme blogi postitust. Ma ei julgusta mingil moel sisu loomisel lõtvust, kuid iga korraliku sisuga veebisait tõmbab liiklust.

Arvestades, et teil on tõenäoliselt tonni postitusi (või plaanite tonni avaldada), peate mõne liikluse sisse tõmbama. Kui teete oma hoolsust ja uurite tõmbavat liiklust, saate tuvastada piirkondi, mis vajavad tugevdamist, ja piirkondi, mis vajavad tagaküljele saatmist.

Võib-olla töötab teatud tüüpi postitus paremini kui kõik ülejäänud. Võib-olla pärineb teie liiklus kindlast riigist ja sihite täielikult teist asukohta. Võib-olla ei kasuta te õigeid märksõnu. Võib-olla see, võib-olla see; saate aru.

Suuremat liiklust saate juhtida ainult oma tugevatele külgedele mängides ja / või nõrkusi kõrvaldades, mitte oma teed sundides. Uurige oma liiklust ja tehke vajalikud muudatused. Kui te ei tea, kust alustada, on teie WordPressi statistika ekraan ideaalne alguspunkt. Võite kasutada ka selliseid tööriistu nagu Google Analytics. Seejärel tehke muudatused vastavalt vajadusele.

Suurepärane ajaveebikujundus

Saate ebameeldiva veebisaidi märgata ühe miili kaugusel. Silmale valus kujundus saadab teie väljavaated, sest noh, kellele meeldib kole? Kui keegi ei taha kinni jääda, kuna teie veebisaidi kujundus on ime, rääkige mulle, mu sõber, kuidas sa liiklust suurendad?

Looge ilus, ainulaadne ja professionaalne disain, mis köidab tähelepanu, ja te ei pea liikluse püüdmise nimel vaeva nägema. See on lihtne ja kõik on seotud selle UX-punktiga, mida me varem mainisime.

Veenduge, et teie reklaamid oleksid korras ja kasutate reageerivat kujundust, et muuta oma veebisait mobiilseadmete kasutajatele valmis. Juhul kui te ei teadnud, mobiililiiklus ületab 2015. aastal lauaarvutiliikluse läheb edasi.

Link ja kommentaar teistele ajaveebidele

Meeldib ja kommenteerib

Kui mõtlete teiste WordPressi ajaveebide linkimisele ja kommenteerimisele, mõelge ütlusele: “keegi pole saar”. See on inter-net – kogu asi on üles ehitatud kontseptsiooni ja filosoofia ümber, mis seob ressursse, et moodustada veeb, millest on kasu meile kõigile.

Üksildase hundi mängimisega keelate endale võimaluse avastada kaardistamata territooriume ja kasvada. Kas teie blogi kommenteerides piiksub, kas pole see uskumatult hea? Kas te ei soovi, et veel üks inimene leiaks teie ajaveebi ja jätaks suurepärase kommentaari?

Noh, kui soovite, et rohkem inimesi leiaks teie ajaveebi ja kommenteeriks, peate ilmuma nende ajaveebides ja jätma ka kommentaari. See ei pruugi teile palju liiklust teenida, kuid see on hea karma ja saate võimaluse kohtuda teiste inimestega, keda huvitavad samad asjad nagu teie. Proovige oma parima, et lisada vestlusele tõeline väärtus – ärge rämpspostige.

Blogisisu loomisel linkige asjakohaste ressurssidega kolmandate osapoolte ajaveebides ja kuna see on hea karma, saate lõpuks lingid tagasi oma ajaveebile, eriti kui loote vinge sisu. Et teie sõber on rohkem liiklust.

Mõlemal juhul loote lõpuks sissetulevaid ja väljaminevaid linke, mis sobib suurepäraselt SEO-le ja lõpuks ka liikluse genereerimisele. See on võit, võit, võit!

Korraldage võistlusi

Võistlused ja kingitused on suurepärane viis oma ajaveebi suurema liikluse suurendamiseks. Kui teil on kinkida WordPressi teemade eripakkumine, saate lasta inimestel osaleda võistlusel, kas neile meeldib Facebookis kingitus anda või sõpradele sähvitada. Võite isegi paluda lugejatel tellida ja jagada võistlust vastavalt teile meelepärasele viisile.

Mida kaugemale sõna levib, seda rohkem liiklust oma blogisse naasete. Olete näinud, kuidas me selles ajaveebis suurepäraseid kingitusi jagame. Minge edasi ja korrake seda oma ajaveebis ning teile meeldib rohkem liiklust ja kasutajate paremat kaasatust. Kas ma peaksin rohkem ütlema?

Boonus

See postitus võib kesta terve igaviku, nii et lubage mul loetleda ülejäänud punktid (need on kõik iseenesest mõistetavad):

 • Kasutage riivsaia – need näevad otsingumootorites suurepärased välja ja saavad teie klõpsamissagedust parandada. Yoasti poolt loodud WordPress SEO sellel funktsioonil, nii et peaksite olema heades kätes.
 • Pidage kinni oma nišist, et lugejaid mitte segadusse ajada
 • Jagage vanu, kuid igihaljaid postitusi, kasutades sellist pistikprogrammi nagu Evergreen Post Tweeter
 • Osalege kogukondades ja foorumites, kus teie publik õitseb
 • Vastake ajaveebi kommentaaridele, sest lugejad armastavad seda
 • Valige arusaadavatel põhjustel õiged teemad
 • Lisage oma postitustele sobivad kategooriad ja sildid, et parandada oma otsingumootorites avastamise võimalusi
 • Ja lõpuks jätkake; ära anna alla, liikluse suurendamine on aeglane protsess, mis võtab aega

Rohkem tööriistu ja ressursse suurema liikluse tagamiseks

Nüüd, kui oleme hõlmanud valdkonnad, mida peate oma WordPressi ajaveebi liikluse suurendamiseks käsitlema, võiksime loetleda mõned pistikprogrammid, mis aitavad kõigega.

Pluginad

Nüüd sina…

Kuidas suunata oma WordPressi veebisaidile rohkem liiklust? Jagage palun meiega kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector