Kuidas saada oma WordPressi ajaveebi kohta rohkem kommentaare

Kuidas saada oma WordPressi ajaveebi kohta rohkem kommentaare

Oma publiku kaasamine on WordPressi eduka veebisaidi haldamise oluline osa. Elujõulise veebikogukonna loomisel suurendate oma veebisaidi liiklust, kindlustate tagasitulevate külastajate turvalisuse ja aitate sellest tulenevalt oma saidil oma eesmärkide saavutamiseks vastu võtta.


Inimeste julgustamine ajaveebi artikleid kommenteerima, neile vastama ja neid arutama on tõhus viis teie saidil toimuva suhtluse edendamiseks. Kuid kõik, kes ajaveebi peavad, teavad, kui raske on algselt vestlust voolata. Kuidas siis oma blogisse rohkem kommentaare saada??

Selles artiklis vaatleme mõnda põhinippi, kuidas suurendada oma ajaveebi kommentaaride arvu, alates artiklite üleskutsetele lisamisest, kommentaaridele vastamisest ja poleemika tekitamisest. Seejärel arutame, kuidas teie kommentaaride süsteemi uuendada, sealhulgas gravataaride lubamine, kommentaaridele e-posti teel teavituste rakendamine ja kolmanda osapoole kommentaarisüsteemi Disqus kasutamine. Lõpetuseks kaalume, kuidas stiimulite pakkumine, näiteks võistluste korraldamine, saate oma ajaveebi kohta rohkem kommentaare.

Üldised näpunäited

Nagu tavaliselt, võivad kõige tõhusamad olla mõned kõige mõistlikumad ja mõistlikumad strateegiad. Vaatame siis lühidalt mõnda üldist nõuannet, mida peaksite oma ajaveebi rakendama …

Valige huvitavad teemad, millest kirjutada

See võib tunduda ilmne, kuid huvitavate või populaarsete teemade valimine, millest rääkida, ja mis tekitavad teie publikus elevust, on üks parimaid viise, kuidas oma blogis rohkem kommentaare saada.

Selle hiilgav näide on artikkel, mis avaldati just sel kuul meie enda ajaveebis siin WPExploreris. 8 tõestatud viisi WordPressiga raha teenimiseks on seda kirjutades siiani saanud 95 kommentaari, st igaühe standardite järgi on see suur arv. Ja teema, mis on nii paljudel inimestel piisavalt elevust tekitanud, et neid kommenteerida? Raha muidugi!

Osalege poleemikat

Valige kirjutamiseks vaieldavad teemad või võtke sellel teemal vastuoluline seisukoht. Kui teie vaatajaskond on šokeeritud, vihane või kui teil on lihtsalt tavalisest status quo’st midagi muud mõelda, siis jagavad nad suurema tõenäosusega oma mõtteid oma blogis.

Te ei pea seda lähenemist kasutama iga kirjutatava postituse korral. Kuid mõned hästi läbimõeldud vastuolulised artiklid peaksid saama kommentaarid ja aitama suurendada teie sotsiaalmeedia osakaalu.

Lisage igale postitusele üleskutse tegevusele

Üleskutse tegevusele

Lisage kindlasti iga postituse lõppu üleskutse tegevusele. Esitage üks põhiküsimus artikli kohta, mida teie külastajad just lugesid, et neid mõtlema panna. Seejärel paluge neil allpool oma mõtteid jagada, et nad teaksid, mida neilt soovitakse. Kui märkad kommentaarides arutluse alla ja palud külastajatel lihtsalt kommentaari teha, julgustatakse neid seda tegema.

Vasta kommentaaridele

Kommentaaridele vastamine

Kui soovite luua interaktiivse ajaveebi, kus külastajad vastavad üksteise kommentaaridele ja arutavad arvamusi, peate olema eeskujuks. Vastake igale kommentaarile, nii saavad kasutajad teada, et nende kommentaarid on väärtuslikud. Esitage küsimusi, et aidata teil oma publiku vahel vestlusi luua. Kui olete oma ajaveebis kohal ja nähtav, aitab see teie vaatajaskonda teie sisu ja kogukonnaga suhelda.

Täiendage oma kommentaaride jaotist

Kommentaaride jaotise funktsionaalsuse parandamine ja kasutajasõbralikumaks muutmine peaks oma blogis saadud kommentaaride arvu positiivselt mõjutama. Vaatame paar võimalust kommentaaride jaotise täiendamiseks …

Gravataaride lubamine oma WordPressi veebisaidil

Gravatar

Graafik on globaalselt tunnustatud avatar, mis on kasutaja graafiline esitus. Tavaliselt on see foto, kuid see võib olla ka joonis või logo. Kõik inimesed saavad looge oma gravatar, mis kuvatakse siis automaatselt nende nime kõrval, kui nad teevad veebis asju, näiteks kommenteerivad blogipostitust. See annab inimestele veebipõhise identiteedi ja lihtsustab nende äratundmist.

Gravatar Megan

Gravataaride kasutamine oma WordPressi veebisaidil on oluline, kuna see aitab kommentaaride jätjatele nägusid või identiteete anda. See tugevdab kogukonda, mida proovite luua, kuna see aitab teie publikul üksteist ära tunda ja sellega ühenduse luua.

Gravataaride lubamine teie saidil on väga sirge. Valige WordPressi juhtpaneelil lihtsalt Seaded> Arutelu.

Arutelu

Kerige lehel allapoole kuni avataredeni. Nüüd veenduge, et linnuke oleks nupul Kuva avatari. Kui soovite oma vaatajaskonnal üksteisega tõeliselt tuttavaks saada, peaksite valima ka „Gravativeri hõljukkaardid”.

Avatarid

Seejärel saate valida ka oma saidil kuvatavatele gravataaridele sobiva hinnangu ja vaikimisi kasutatava granaadi ikooni nendele vaatajaskonna liikmetele, kes pole veel oma gravaatorit üles seadnud.

Ärge unustage klõpsata lehe allosas nuppu Salvesta muudatused. Nüüd, kui saate ajaveebi uue kommentaari, ilmub inimese graafik, mis aitab teistel lugejatel kommentaatoriga suhelda.

Seadistage kommentaaridele vastamise e-posti teatised

Telli kommentaarid uuesti laaditud

Kui külastaja kommenteerib blogipostitust, siis unustavad nad pärast teie saidilt lahkumist kõik selle sageli. Ideaalis soovite, et nad vaataksid oma kommentaari uuesti läbi ja vastaksid kõikidele kommentaaridele, mille nende kommentaar on tekitanud. Kui seadistate oma ajaveebis e-posti teel teavitusi, saavad külastajad olla kursis iga konkreetse postituse kohta kirjutatud kommentaariga või vastuse kommentaariga, mille nad lahkusid..

Telli kommentaarid uuesti laaditud on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab kommentaatoritel registreeruda, et saada e-posti teel märguandeid, kui keegi postitust kommenteerib või kommentaarile vastab. Kommentaare täpsustava e-kirja saamisel naasevad külastajad tõenäolisemalt postituse juurde ja liituvad uuesti aruteluga.

Kui soovite uuendada oma kommentaaride jaotise funktsionaalsust, on see hea installimiseks plugin. See mitte ainult ei julgusta tagasikülastajaid ja suurendab teie ajaveebi kommentaaride arvu, vaid soodustab ka arutelusid ja aitab teie kasutajatel teie kogukonnas rohkem kaasa lüüa..

Kasutage kolmanda osapoole märkuste süsteemi

Disqus

Kui otsite keerukamaid, elavamaid ja kasutajasõbralikumaid funktsioone, kui vaike WordPressi kommentaaride jaotis lubab, siis peaksite kaaluma kolmanda osapoole kommentaaride süsteemi kasutamist.

Kommentaaride süsteem Disqus asendab teie WordPressi kommentaaride süsteemi, hoolitsedes teie kommentaaride majutamise ja haldamise eest. Disqus kohandub teie saidi kujundusega või saate seda kohandada oma maitse järgi, andes kommentaaride lõigule atraktiivse külje. Funktsioonide hulka kuuluvad reaalajas arutelud, foto- ja videotugi meedia lisamiseks kommentaaridesse, kommentaaride hääletamine ja palju muud. Külastajad saavad sisse logida ka Google’i või paljude teiste sotsiaalmeedia kanalite kaudu.

Nagu näete, sisaldab Disqus mitmeid funktsioone, mis värskendavad teie kommentaaride jaotist. Disqus teeb külastajatele kommentaaride tegemise äärmiselt lihtsaks. Veelgi olulisem on, et see teeb kommentaaridest lõbusa ja huvitava väljavaate, aidates luua kaasavat ja aktiivset kogukonda.

Pakkuge stiimuleid

Veel üks muljetavaldav viis tulemuste parandamiseks on stiimulite pakkumine, et meelitada oma lugejaid oma blogi postitustele kommentaari kirjutama.

Las kommenteerijad jätavad lingid

KommentaarLuv

Sageli teevad seda kommenteerivad inimesed seetõttu, et tahavad jätta lingi tagasi oma saidile. Kuid see, et kellegi kommentaarist lahkumise peamine põhjus on linkide loomine, ei tähenda see, et tema kommentaar pole teile väärtuslik ega kasulik.

Ehkki teised, kelle veebisait on teie nišis, võivad olla teie konkurendid, võivad nad kuuluda ka teie kogukonda. Nende sisemised kommentaarid võivad tekitada diskussiooni või tuua teie saidile oma jälgijad. Seega võib pikas perspektiivis kommentaaride arvu suurendamine aidata inimestel oma saidile linkida.

KommentaarLuv on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis autasustab lugejaid, pannes kommentaari lõppu automaatselt lingi nende viimasele blogipostitusele. See julgustab lugejaid teie blogisse kommentaari jätma, kuna nad saavad reklaamida oma saidi sisu ja hankida oma saidile lingi tagasi.

Korraldage kinkevõistlus

Rafflecopter

Konkurss on suurepärane viis meelitada külastajaid teie saidiga tegelema – kõigile meeldib tasuta kingitus! Proovige kasutada kinkekonkurssi, et rohkem inimesi teie blogi kommenteeriks. Pakkuge lihtsalt oma publikule võimalust oma võistlusele astuda, kui ta kommenteerib konkreetset ajaveebi postitust.

Rafflecopter muudab kinkevõistluse seadistamise, haldamise ja läbiviimise äärmiselt lihtsaks. Lihtsalt registreeruge Rafflecopteri kontole ja looge siis mõne lihtsa sammuga oma võistlus. Seejärel saab teie kingituse WordPressi saidile lisada vidinakoodi kaudu, pistikprogrammi pole vaja. Rafflecopter on tasuta kasutamiseks, kuid on olemas pro plaanid saadaval kui soovite minna üle premium-teenusele.

Auhinnaks pakkuge mõnda oma toodet või teenust või kui see pole sobiv, siis võite valida mõne Amazoni vautšeri. Valige, kas korraldada võistlus artikli ümber, mis sisaldab olulist sisu, mida soovite oma külastajatelt lugeda. Kasutage näiteks ühte oma kõige populaarsemat või vaieldavamat artiklit. Või artikkel, mis reklaamib teie kõige kallimaid tooteid või sisaldab teie kõige paremini maksvaid sidusettevõtte linke. Konkurss aitab suunata selle artikli liiklust ja kommentaarid julgustavad inimesi sisu üle arutlema.

Lisateavet oma ajaveebi kohta

Veenduge alati, et teie artiklid oleksid kvaliteetsed, huvitavad ja regulaarselt avaldatavaid. See on esimene ja kõige olulisem samm oma saidi ümber kogukonna loomiseks. Kui teil on probleeme oma ajaveebi sisuga, kaaluge vabakutselise töölevõtmist, kes kirjutaks teile.

Kui olete hästi kirjutatud ja järjepidevalt värskendatud ajaveebi prooviversiooni, on selles artiklis mainitud erinevad strateegiad näha, mis teie vaatajaskonnaga töötab.

Milliseid strateegiaid rakendate oma ajaveebis, et suurendada saadud kommentaaride arvu? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map