Kuidas saada oma ajaveebipostitustes rohkem sotsiaalseid aktsiaid

Kuidas saada oma ajaveebipostitustes rohkem sotsiaalseid aktsiaid

Niisiis, sa alustasid ajaveebi. Palju õnne! See on teie jaoks väga põnev aeg. Sa paned end sinna välja. Jagage oma mõtteid ja unistusi kogu maailmale. Kuid olete kirjutanud paar postitust, mõelnud palju neid läbi, lugenud neid igaühel kümme korda tagasi ja nüüd mõtlete tõenäoliselt: kas keegi isegi kuulab mind? Ja kuidas kuradit ma saan rohkem sotsiaalseid aktsiaid?


Sisu kirjutamine on esimene samm, kuid selle levitamiseks on veelgi suurem võitlus. Siin käsitleme seda, kuidas oma ajaveebi postitustele rohkem sotsiaalseid aktsiaid saada, nii et te ei karju lihtsalt tühjusse.

1. Postikvaliteet, kaasahaarav sisu

Postituse kvaliteet, sisu kaasamine, et saada rohkem sotsiaalseid aktsiaid

Võite unustada kõik klikibaitide pealkirjad, et proovida inimesi oma artikli juurde meelitada, kuid selleks, et julgustada lugejaid seda edasi andma, ei asenda see head ja kvaliteetset sisu..

Eesmärk on postitada ajaveebe, kus on palju teavet ja mis pakuvad väärtust. Kas olete emmeblogija, kes on hiljuti avastanud lapsevanemate häkkimise, mida te pole kuskilt mujalt lugenud? Kirjutage sellest ja üksikasjalikult.

Samuti peaksite võtma aega WordPress SEO parimate tavade tundmaõppimiseks ja rakendamiseks, eriti kuna need kehtivad lehel oleva SEO kohta. Uurige märksõna või sõnu, mida soovite oma artiklis sihtida (Serpstat on selle jaoks suurepärane tööriist), kasutage kogu sisu ja kõigi kasutatud pealkirjade või piltide korral oma märksõna (sid) ja kirjutage kindlasti pilkupüüdev otsimootori jaoks optimeeritud pealkiri ja metakirjeldus.

Lisaks pikakujulised artiklid (vastavalt Backlinko edetabeli artiklid on üle 1800 sõna), mis sobivad suurepäraselt SEO-le ja aitavad teil koha leida kui a Google’i esiletoodud katkend.

Suurepärane otsingutulem = rohkem liiklust = rohkem sotsiaalseid aktsiaid. Nagu näete, on hea SEO-ga hea sisu esimene samm sotsiaalsete aktsiate saamiseks.

2. Kasutage Visuaale

Inimesed armastavad pilte ja muud ilusat graafikat. Liiga palju teksti korraga võib olla üle jõu käiv ja lugejad kaotavad kiiresti huvi. Proovige oma sisu illustreerimiseks kasutada ekraanipilte või haarake paar tasuta kõrge eraldusvõimega pilti saidilt, näiteks Unsplash.

Visuaalide kasutamine julgustab kindlasti rohkem jagamist sotsiaalsetel saitidel nagu Pinterest ja Flipboard, mis on väga fotojuhitavad, kuid õigesti mõõdetud foto on oluline iga võrgu jaoks. Soovite, et teie jälgijate voogudes paistaks silma Tweet või +1.

Hea mõte on luua jagatav pilt nende sotsiaalsete kanalite jaoks, mida soovite sihtida. Selleks võib teie artikli paremaks reklaamimiseks vaja minna teie sotsiaalsete võrgustike spetsiifiliste varade loomiseks pisut pingutusi, kuid see on teie aega väärt. Siin on mõned soovitatavad pildisuurused populaarsetele võrkudele, et anda teile idee sellest pildi mõõtmed peaksite kasutama rohkem jagamist:

 • Facebook 1200 × 630
 • Google+ 1200 × 900 (suhe on umbes 4: 3)
 • Instagram 1080 × 1080
 • Pinterest vähemalt 600 × 600 (kuigi paljud ajaveebid soovitavad kasutada suhet 2: 3, veenduge, et teie piltide laius oleks vähemalt 600 pikslit)
 • Twitter 1024 × 512 (suhe 2: 1)
 • Tumblr 1280 × 750

Proovige kasutada malli

Ultimate Social Media Template Pack

Kas pole kindel, kust alustada? Pole probleem. Kui oleksite jõudnud Creative Marketsi sotsiaalmeedia mallide sektsiooni, on neil tuhandeid sotsiaalmeedia mallide kimbud ja stardipaketid, mille hulgast valida.

Enamik neist sisaldab ülekatete, fondide ja filtritega stiilsed fotomallid, nii et peate vaid teksti lihtsalt redigeerima ja võimalusel põhifoto välja lülitama (meile meeldib Poego Ultimate Social Media Template Pack, kuna see on terviklik ja värskendatud 2018. aastaks) ). See säästab palju aega, kuna te ei pea mõtlema pildi mõõtmetele või loomingulisele paigutusele – mall hoolitseb selle eest teie eest.

3. Kasutage sotsiaalse jagamise pistikprogrammi

Kui soovite oma ajaveebis rohkem sotsiaalseid aktsiaid saada, kasutage sotsiaalse jagamise pistikprogrammi

Isegi kui kirjutate kõige hämmastavama, lõbusama ajaveebi postituse, ei lähe see kunagi viiruslikuks, kui te ei paku lugejatele hõlpsat viisi selle levitamiseks..

Parim viis jagamise julgustamiseks on rakendada sotsiaalmeedia nuppe oma ajaveebi silmapaistvates kohtades. Näiteks pakub WordPressi AddThis jagamisriistad mõnda võimalust, mida on äärmiselt lihtne paigaldada ja mis aitab teil oma postitustele rohkem sotsiaalseid aktsiaid saada..

Ülaltoodud näiteleht sisaldab nii ujuvat jagamismenüüd, mis liigub kasutajaga sirvides mööda lehte, kui ka suvandit „inline”, mis jääb teie valitud asukohas staatiliseks.

See pistikprogramm on suurepärane võimalus, kuna see märgib mitu kasti korraga. Te ei pea minema igasse sotsiaalvõrgustikku ja mõtlema, kuidas installida iga üksik Facebook Like või Twitter Tweet nuppu. AddThis toetab jagamist enam kui 200 teenusega, võimaldades külastajatel jagada veebis veedetavat aega kõikjal, mistõttu soovitavad ajaveebide pakkujad AddThis järjekindlalt WordPressi üheks parimaks sotsiaalmeedia pistikprogrammiks..

4. Jagage seda ise

Hankige oma blogis rohkem sotsiaalseid aktsiaid, jagades oma sisu

Ärge kartke natuke ennast reklaamida. Kui olete oma postituse avaldamise lükanud, peaks järgmine samm olema selle ise levitamine. Jagage seda kõigis oma sotsiaalmeedia kanalites!

Looge loominguline ja meeldejääv sildiliin, mida jagada koos pildi ja linki oma artikliga. See on hea mõte lisada hashtage, mis on teie sisu jaoks asjakohased, kuid mida kasutatakse ka tavaliselt. Uue sihtrühmani jõudmiseks võite hüpata isegi iganädalastel plaanilistel vestlustel, mis keskenduvad kindlale räsimärgile. Siin on mõned näpunäited mitu hashtagi kasutada:

 • Facebooki eesmärk pole ükski või ainult 1 hashtag
 • Google+ lisab teie sisule automaatselt räsimärke
 • Instagram lubab kuni 30 hashtagi, kuid tavaliselt on parem mitte minna üle 15-le
 • Pinterest lubab kasutada kuni 20 hashtaglit ja ehkki kindlasti võite kasutada kõiki 20, lisage kindlasti vähemalt paar võtme hashtagit (ehkki mida täpsem on sõna või isegi fraas, seda parem).
 • Vidistama Twitteri jaoks kasutage 2 räsimärki, mis aitavad teie säutsude toimivust tõsta
 • Tumblr lubab otsida vaid viiest esimesest sildist, seega pole mõtet rohkem lisada

Samuti on sotsiaalne valideerimine reaalne asi, seega siin väike nipp: andmed näitavad, et mida kõrgem on artikli osakaal, seda tõenäolisemalt teised seda jagavad. Nii et veenduge, et jagamise ajal tehke seda teie saidil rakendatud jagamisriistade kaudu.

5. Paluge lugejatel jagada

Mõnikord, kui soovite midagi elus, peate seda lihtsalt küsima. Soovituse jõud on väga hirmutav taktika ja te ei peaks selle kasutamist häbenema.

Kasutades veebisaidi ülekatteid, näiteks hüpikriista või ribareklaami, saate oma tegevuses üleskutse tegevusele luua. On tõestatud, et veebisaidi ülekatted suurendavad konversioonide arvu.

Hankige pistikprogrammi Highlight and Share abil rohkem sotsiaalseid aktsiaid

Teine võimalus on kasutada oma veebisaidil säutsu funktsiooni teksti esiletõstmist. Üks lihtne võimalus on tasuta Tõstke esile ja jagage pistikprogramm mis sisaldab sotsiaalsete võrgustike lihtsaid sätteid, katkendlikule sisule lisamise võimalust ja otseteede automaatset kasutamist.

Kui soovite proovida teistsugust strateegiat, võiksite isegi pakkuda inimestele väikese stiimuli midagi võita, kui nad jagavad teie ajaveebi. Toetamiseks pöörduge oma nišis asuva ettevõtte poole, pakkudes oma toote jaoks toodet või liikmelisust. Seejärel kasutage sellist teenust nagu Rafflecopter oma võistluse loomiseks – koos sotsiaalse sisenemise võimalustega (nt „Jälgi mind Twitteris” või „Jaga seda Facebookis”).

Sotsiaalsete aktsiate saamiseks näpunäidete kogumine

Oma saidil sotsiaalse jagamise soodustamine ei pea olema keeruline võrrand. Suur edukuse komponent on lihtsalt ilmumise jätkamine ning järjepidevus postitamise ja reklaamimisega. Seega, kui teil on aeglane algus, ärge loobuge! Lubame, et aja jooksul saate rohkem sotsiaalseid aktsiaid ja näete, et need arvud hakkavad tõusma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map