Kuidas saab sotsiaalne kaubandus kasu teie WordPressi saidist

Kuidas saab sotsiaalne kaubandus kasu teie WordPressi saidist

Ettevõtte sotsiaalmeedia võib tarbijaid mõnikord valesti hõõruda. Enamik inimesi ei soovi näha reklaame, mis asuvad nende Facebooki voogude küljel. Nad ei soovi ka teie ajaveebi, ettevõtte või e-kaubanduse veebisaidi pidevat reklaamimist.


Suhtlusvõrgustikud on dramaatiliselt, sisu ja inimeste platvormide kasutamise viisi poolest drastiliselt erinevad. Kuid üldiselt kasutavad inimesed neid omavahel võrgustamiseks, naermiseks, inspiratsiooni saamiseks, teemadest rääkimiseks ja võib-olla mõne asja või kahe ostmiseks.

Ja sellest ei saa mõned ettevõtted aru. Ostmine on sotsiaalmeedia kasutaja jaoks sageli asjade loendis viimane element. See ei tähenda aga, et peaksite sotsiaalset kaubandust täielikult vältima, kui haldate ettevõtte WordPressi saiti.

Seetõttu tekib küsimus, kuidas saaks sotsiaalne kaubandus teie WordPressi saiti kasu tuua?

Automatiseeritud tööriistad hõlbustavad sünkroonimist ja varude haldamist

Üks veebimeistrite esitatud küsimusi sotsiaalse kaubanduse kohta on see, kuidas sünkroonida oma varusid sotsiaalsete veebisaitidega? Kas on mõni Facebooki rakendus, mida peate kauni Facebooki poe esitamiseks läbi töötama?

Vastus sellele, et rakendusi on palju, kuid ametlikku Facebooki lahendust pole.

Näiteks on lemmikuks osutunud Shopify Lite’i plaan, mis pakub teie WordPressi saidi jaoks e-poe nuppe koos poeosaga, et oma tooteid oma Facebooki lehel jagada ja müüa..

Veel üks variant, millega minna, on nn Ecwid, millel on tasuta plaan ja WordPressi poodide üks lihtsamaid integratsioone. Põhimõtteliselt saate e-poe poe lisada mõne minutiga. Teie WordPressi saidil kuvatakse ostukorv, mis võimaldab klientidel tooteid läbi sõeluda ja sisseoste teha.

Ecwid pakub ka täielikku Facebooki poodi, mis tähendab, et kõik teie WordPressi saidi tooted sünkroonitakse Facebooki lehega, hoides teid varude osas varvastel. Mitte ainult, vaid Ecwid pakub tuge paljudele teistele sotsiaalsetele ja turuvõimalustele, nagu eBay, Amazon, Blogger ja Tumblr, mis kõik integreeruvad sujuvalt WordPressiga.

Selliste pistikprogrammide nagu WooCommerce tugevust ei saa eitada. Ainus probleem on see, et WooCommerceil pole kohest tööriista, mis käivitaks Facebooki poe või midagi sellist Ostetavad nööpnõelad Pinterestis. Seetõttu peate leidma alternatiivse pistikprogrammi või laienduse, nagu näiteks WooCommerce Facebooki laiendiga StoreYa-st.

See kalliskivi võimaldab luua imelise Facebooki poe, kuid ettevõttel on ka võimalusi Twitteri müümiseks, Instagrami poe galeriide, YouTube’i vahekaartide, kupongide ja Pinterest müümiseks.

Sotsiaalne müük tähendab sotsiaalseid aktsiaid

Sotsiaalsest kaubandusest on WordPressi saidil kasu mitmel viisil, kuid peamine viis on see, kui ollakse seal, kus kliendid asuvad, ja kasutada ära jagamist.

Mõelge WooCommerceiga oma WordPressi saidil müügi tegemisele. Võimalik, et tootelehel on mõned suhtlusnupud, kuid mitte nii, et paljud inimesed jagavad seda sõpradega. Mitte ainult see, vaid ka teie veebisait ei ole täpselt keskus, mida teie kliendid saavad iga päev külastada.

Facebooki kasutajad veedavad aga tunde aega sotsiaalvõrgustikus ning sama võib öelda Twitteri, Pinteresti ja Instagrami kohta. Seega on loogiline, et tihti saate rohkem veojõudu luua, luues Facebooki poe.

Lisaks on teie sotsiaalpoodist eset ostnud inimene juba selles sotsiaalses keskkonnas. Võimalik, et nad soovivad selles olukorras jagada ostetud sisu või hakata teie lehte jälgima. Sõltumata sellest meeldib inimestele sotsiaalmeedias vestelda, nii et kui eesmärk on panna nad rääkima oma WordPressi saidist, olete õigel teel.

Saate ühendada suurepärase sisu ja tootepakkumised

Üks võimalus Facebooki ja Instagrami (ja veelgi visuaalsemate sotsiaalsete võrgustike) seas silma paista on uimastatavate fotode loomine ja jagamine. Näiteks intrigeerib kohandatud kingapood kliente suurema tõenäosusega kõrbes asuvate inimeste kaunite saapade ja kingadega, mitte valge taustaga saabastega..

Lühidalt, sotsiaalmeedia annab teile vabanduse oma sisuga loovaks muutuda. Võib-olla olete oma veebisaidi tootelehtedel loovuse vahele jätnud, kuid samasugune müük sotsiaalmeedias on vähe tõenäoline.

Mõned ettevõtted kasutavad oma WordPressi ajaveebide koostamiseks õpetusi, loendeid ja muud sisu – kõik ideega müüa rohkem tooteid. Oletagem näiteks, et teil on riistvarakauplus, nii et proovite müüa rohkem kolb. Kui teete Facebooki postituse, mis ärgitab inimesi rohkem kolvi ostma, pole Facebookis mingit äri. Lõppude lõpuks pole see just Facebook.

Kui aga teete ajaveebipostituse või infograafiku, kus antakse ülevaade, kuidas tualettruumi sukelduda, hakkate oma klientidele kasulikku sisu pakkuma. Lisaks sellele, et teete inimesi õnnelikuks, saate ka oma kolvi reklaamida ajaveebipostituses või infograafikas. Saate sageli linkida isegi otse oma sotsiaalse kaubanduse lehele.

Õige sotsiaalne jagamine muudab teie kaubamärgi mõistlikumaks

Ei saa eitada, et sotsiaalmeedias tutvumine muudab teie brändi paremini kättesaadavaks; see tähendab, et kui läheneda sellele õigesti. Nagu me eespool mainisime, kulutavad kliendid Facebookis rohkem aega kui teie WordPressi sait. Siiski saate neid oma saidile suunata selliste kohtade abil nagu Facebook ja Instagram.

Kuid me räägime pidevalt sotsiaalpoodidest ja võimaluste jagamisest. Aga klienditeenindus? Selliste tööriistadega nagu Facebook Messenger ja tavalised vanad Facebook, Pinterest, Instagram ja Twitter kommentaarid saavad kliendid juurdepääsu teie ettevõtte isiklikumale versioonile.

Võite arvata, et teie saidi teadmistebaas või tugikeskus on piisavalt hea, kuid pange ennast kliendi ette.

Mulle isiklikult ei meeldi ettevõtte helistamine ja eeldan, et meilisõnumi saatmine reageerib mulle aeglasemalt. Ettevõtted reageerivad mulle aga tihti kiiresti ja pisut juhuslikult, kui teen sotsiaalmeedias kommentaare või saadan sõnumeid.

Sama saab teha mis tahes WordPressi saidiga ja te ei sunni oma kliente nende mugavatest suhtlusseadetest eemalduma..

Kas olete valmis oma WordPressi saidi jaoks sotsiaalset kaubandust kasutama??

Sotsiaalne kaubandus võib olla kasulik mitmel viisil. Mõnikord on kõik, mida proovite teha, leida oma praeguse e-poe veebisaidi jaoks rohkem ettevõtteid. Teinekord olete rohkem huvitatud oma WordPressi ajaveebi laiendamisest mõne Facebookis müüdava kaubaga. Sõltumata teie ettevõtmise ulatusest peate edu saavutama sotsiaalse kaubanduse kaudu. Parim osa sotsiaalmeedia saitide kaudu müümise kohta on asjaolu, et selle käivitamine ei maksa üldiselt raha.

Kui teil on küsimusi oma WordPressi saidi sotsiaalse kaubanduse eeliste kasutamise kohta, andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map