Kuidas parooliga kaitsta oma kogu WordPressi saiti

Kuidas parooliga kaitsta oma kogu WordPressi saiti

Erinevalt WordPressi liikmelisuse pistikprogrammidest ei vaja paroolikaitse lisamine oma WordPressi saidile kasutaja registreerumist ega sisselogimist, mis on paljudel juhtudel kasulik. Saate lihtsa parooliga blokeerida juurdepääsu teatud WordPressi privaatsetele lehtedele ja postitustele. Mõnikord võiksite sisemise arutelu ja suhtluse jaoks privaatse saidi seadistamisel või ajal, kui teie veebisait on väljatöötamisel, kogu WordPressi saiti parooliga kaitsta. Nii pääseb parooliga ligi igaüks, kellel on parool, ilma et peaksite end registreerima.


Kogu WordPressi saidi parooliga kaitsmiseks on mitmesuguseid pistikprogramme. Selles postituses räägime parimatest paroolikaitse WordPressi pistikprogrammidest, mis on teie kaalumist väärt.

1. Parooliga kaitstud

Parooliga kaitstud WordPressi pistikprogramm

Parooliga kaitstud pistikprogramm kaitseb kogu WordPressi saiti ühe parooliga. Kõik, mida peate tegema, on kõigepealt sisselülitamine ja seejärel parooli sisestamine. Selle tulemusel blokeeritakse teie koduleht ja ülejäänud saidi lehed avalikkuse ees.

See pistikprogramm võimaldab administraatoritel ja sisse loginud kasutajatel pääseda juurde kogu teie WordPressi veebisaidile ilma parooli sisestamata. On olemas võimalus hoida oma RSS-kanalid avalikult ka siis, kui teie sait on kaitstud. Lihtne ja arusaadav paroolikaitseline on hinnatud parooliga kaitstud pistikprogrammina WordPressi pistikprogrammide hoidlas, millel on palju 5-tärnilisi ülevaateid.

Parooliga kaitstud WordPressi pistikprogrammi seaded

Miinuspoolelt ei paku pistikprogramm paroolikaitsega seotud lisafunktsioone. Kaasas ka üsna aegunud kasutajaliides.

Plussid

 • Sirge ja lihtne kasutada
 • Andke administraatoritele või sisse loginud kasutajatele automaatne juurdepääs

Miinused

 • Kaitske WordPressi sisu ainult piiratud võimaluste ja muude funktsioonideta
 • Tulge koos aegunud kasutajaliidesega

2. Peida minu sait

Peida minu saidi WordPressi pistikprogramm

Peida minu sait pakub täpsemat lahendust saidi parooliga kaitsmiseks avalikkuse või otsimootorite eest.

Ehkki saate lubada kogu saidi paroolikaitse, kontrollides lihtsalt sätete ruutu, ei piirdu pistikprogramm sellega. See võimaldab teie kasutajatel mõnda aega sisse logida. See tähendab, et kasutajad pääsevad saidile uuesti parooli sisestamata, kuni eelnevalt määratud aeg möödub.

Lisaks saate määrata parooli vihje, mis tuletab külastajatele parooli meelde. See võib olla lihtne või maksimaalselt 53 tähemärgiga küsimus või vihje, mida teaksid ainult teie volitatud kasutajad. Kui kardate, et soovimatud kasutajad võivad vihje põhjal parooli ära arvata, võite selle tühjaks jätta.

Teie saidi võiks muuta juurdepääsetavaks kasutajatele, kes logivad sisse administraatoritena või pärinevad kindlalt IP-aadressilt. Viimane on kasulik funktsioon, mida sarnastes pistikprogrammides ei leidu. Samamoodi pakub suvand Peida minu sait julma jõu kaitset, mis aitab takistada häkkeritel teie parooli ära arutamast, kasutades meetodit „Brute Force“..

Viimane võimalus on näidata sisselogimislehel teatist, et kasutajatel oleks teada, et see on privaatne veebisait või sait on arendamisel. Uuele versioonile üle minnes saate oma sisselogimislehel kuvada kohandatud teatise. Hide My Site premium-versioon pakub ka mitmesuguseid pilkupüüdvaid sisselogimislehe teemasid, mille hulgast saate valida, sõltuvalt teie veebisaidi kujundusest.

Peida minu saidi WordPressi stiilisuvandid

Hoolimata nendest lisafunktsioonidest, on veel arenguruumi, eriti kasutajaliidese osas. Näiteks seadete suvandid võiks jagada rühmadesse, et kasutajatel oleks neid kergem sirvida.

Veelgi enam, sarnaselt teiste parooliga kaitstud pistikprogrammidega ei kaitse peida minu sait pilte ega muid failide manuseid. Kui inimesed leiavad kuidagi meediumifaili täpse URL-i, saavad nad sellele lihtsalt juurde pääseda ja selle alla laadida.

Plussid

 • Esitage erinevaid sisselogimislehe teemasid
 • Kohandage teavitussõnumeid
 • Luba juurdepääs kindlatele IP-aadressidele

Miinused

 • Kasutajaliidest saaks paremaks muuta
 • Ei kaitse manusfaile

3. Paroolikaitse WordPress

Paroolikaitse WordPressi pistikprogramm

Paroolikaitse WordPressi pistikprogramm pakub veel ühe huvitava lahenduse kogu WordPressi saidi parooliga kaitsmiseks. Kogu teie veebisaidi sisu, sealhulgas lehed, postitused ja muud kohandatud postitustüübid, välja arvatud meediumifailid, on kaitstud. Turvalisuse huvides on parool krüptitud. See tähendab, et see pole nähtav kellelegi, sealhulgas administraatoritele. Puuduseks on see, et peate parooli lähtestama juhuks, kui unustate selle.

Terve veebisaidi turvamise ajal saate ühe või mitu konkreetset lehte välistada. Sisselogimislehe otse kuvamise asemel võiksite kuvada varsti saabuva või maandumislehe, et külastajatele teada anda, et see on privaatne sait.

Sarnaselt funktsiooniga Peida minu sait kestus vabastab paroolikaitse WordPress kasutajad parooli küpsiste aegudes uuesti sama parooli sisestamast. Aegumisaega saate muuta pistikprogrammi seadete lehel.

Lisaks saidiülestele kaitsefunktsioonidele sisaldab paroolikaitse WordPress paljusid muid täiustatud funktsioone. Pistikprogramm võimaldab teil seada mitu parooli ühel lehel ja postituses. Veelgi enam, igal kasutajarollil võib olla ka erinev parool, st üks tellijatele, üks toimetajatele.

Pistikprogrammide vahemällu salvestamine ja serveripoolne vahemälu võib põhjustada vastuolusid paroolikaitsefunktsioonidega. Paroolikaitse WordPress lahendab selle väiksemate konfiguratsioonidega.

Paroolikaitse WordPress Pro

Paroolikaitse Pro Versioon läheb veelgi kaugemale ja võimaldab teil mitte ainult hallata kõiki paroole sõbraliku hüpikakna all, vaid luua ka piiramatuid paroole kasutajarollis või sama parooli mitmele lehele. Saate kohandada ka veateateid.

Ehkki see pistikprogramm ei kaitse pilte ja üleslaaditud faile, saab seda integreerida Vältige otsese juurdepääsu kulda URL-ide otsese juurdepääsu blokeerimiseks kõigile meediumifailidele, sealhulgas piltidele, videotele või PDF-idele.

Paroolikaitse WordPress on enamiku kasutajate jaoks suhteliselt uus. Sellegipoolest annab selle kaasaegne kasutajaliides ebaõiglase eelise kahe ülaltoodud pistikprogrammi ees. Erinevad jaotised, rippvalikud ja lülitusnupud on lihtsad ja hõlpsasti kasutatavad.

Plussid

 • Võimalik välja jätta konkreetsed lehed kogu saidi kaitse alt
 • Esitage muid parooliga kaitstud funktsioone
 • Failide üleslaadimise kaitsmiseks integreerige funktsiooni Prevent Direct Access Gold ennetamisega
 • Tule kaasaegse kasutajaliidesega ja seda on lihtne kasutada

Miinused

 • Sisselogimislehe kohandamiseks pole võimalusi
 • Enamike kasutajate jaoks suhteliselt uus

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks võib öelda, et kõik kolm mainitud pistikprogrammi on suurepärased võimalused kogu WordPressi saidi parooliga kaitsmiseks. Parooliga kaitstud võib olla kõige populaarsem paroolikaitse plugin, kuid sellel on aegunud kasutajaliides ja piiratud võimalused. Teisalt pakub Peida minu sait terviklikumat lahendust kogu WordPressi saidi parooliga kaitsmiseks, sealhulgas juurdepääsu võimaldamine kindlatele IP-aadressidele. Ja lõpuks, paroolikaitse WordPress võimaldab teil mitte ainult mõnda konkreetset lehte kogu saidi paroolikaitsest välja jätta, vaid ka parooliga kaitstavaid lehti ja kasutajarollide postitusi..

Milline on kõige sobivam pistikprogramm kogu WordPressi saidi parooliga kaitsmiseks? Palun andke meile allpool kommentaaride jaotisesse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map