Kuidas parooliga kaitsta allalaadimisi WordPressiga

Kuidas parooliga kaitsta allalaadimisi WordPressiga

Allalaaditavad üksused, sealhulgas e-raamatud, juhendid, kontrollnimekirjad või isegi koolitusvideod, mängivad võtmerolli peaaegu kõigil veebisaitidel. Saate müüa digitaalseid tooteid otse WordPressis või pakkuda neid faile tasuta kingitustena, et külastajaid kaasata ja oma e-posti tellijate nimekirja suurendada.


Digitaalse piraatluse suurenemise tõttu on vaja pöörata rohkem tähelepanu allalaadimise kaitsele. Võtke näiteks tarkvarapiraatlus. Piraattarkvara moodustab rohkem kui üks kolmandik kogu aktiivsest tarkvarast kogu maailmas, makstes tööstusele miljardeid dollareid aastas.

Selles postituses käsitleme kõige populaarsemat meetodit ainult teie WordPressi allalaadimiste tagamiseks (mitte kogu WordPressi saidi parooliga kaitsmise asemel). Seejärel näitame teile, kuidas kasutada lihtsat allalaadimismonitori ja paroolikaitse WordPress Pro pistikprogramme oma failide parooliga kaitsmiseks.

Miks parooliga kaitsta WordPressi allalaadimisi?

Allalaadimiste kaitsmiseks on mitmesuguseid lahendusi, alates otsesele failidele juurdepääsu piiramisest kuni otsimootori indekseerimise ennetamiseni. Kõige tavalisem viis on nõuda kasutajatel enne allalaadimist sisse logimist. See võib aga paljudele kasutajatele ebamugav olla, kuna nad peavad ka oma kontosid registreerima, sisse logima ja meeles pidama.

Teine populaarne võimalus on lihtsalt paroolikaitse määramine. Allalaadimiste tõhusaks kindlustamiseks saate oma failid paroolidega lukustada. WordPress pakub isegi sisseehitatud funktsiooni sisu paroolikaitse toetamiseks. See funktsioon ei aita siiski nende privaatsete lehtede või postituste manustatud või manustatud kilpfaile. Kuidas saate allalaadimisi parooliga kaitsta??

Installige lihtsalt allalaaditavad üksused parooliga lihtsalt kolmanda osapoole pistikprogrammide abil. Kaks populaarset pistikprogrammi – lihtne allalaadimismonitor ja paroolikaitse WordPress Pro – on teie kaalumist väärt.

Kasutage pistikprogrammi Lihtne allalaadimismonitor

Lihtne allalaadimismonitori pistikprogramm

Lihtne allalaadimismonitor (SDM) aitab teie digitaalseid allalaadimisi hallata ja jälgida. See pakub funktsiooni parooliga kaitsmiseks ka allalaaditavaid faile ja dokumente. Privaatsetele failidele pääsevad juurde vaid need, kellel on õige parool.

Pistikprogrammi installimiseks ja failide parooliga kaitsmise alustamiseks toimige järgmiselt.

1. samm: installige pistikprogramm

 1. Minema Plugin> Add New oma WordPressi administraatori juhtpaneelil
 2. Tippige märksõna lahtrisse „Lihtne allalaadimismonitor”
 3. Installige ja aktiveerige pistikprogramm

2. samm: kaitske oma faile parooliga

 1. Klõpsake nuppu Lisa uus all Allalaadimised vasakpoolses navigeerimismenüüs
  Lihtne allalaadimismonitor: lisage allalaadimine
 2. Sisestage faili üksikasjad, näiteks pealkiri, kirjeldus ja pisipilt
  Lihtne allalaadimismonitor: üksikasjad
 3. Klõpsake nuppu Redigeeri kõrval Nähtavus sisse Avalda ala
 4. Valige Parooliga kaitstud ja sisestage oma parool
  Lihtne allalaadimismonitor: parooliga kaitstud
 5. Avaldage leht

3. samm: sisestage sisule lühinumber

Liikuge lehe alaossa, kus näete jaotist Lühikoodid.

Lihtne allalaadimismonitor: lühinumber

Kopeerige see lühikood lihtsalt ja kleepige sellele lehele või postitusele, kus soovite oma kaitstud faili näidata. Seda kasutatakse faili nupu Laadi alla kohe kuvamiseks. Siin on see, mida külastajad näevad, kui nad avavad lühikoodi sisaldava lehe:

Lihtne allalaadimismonitor: Frontend

SDM-i tasuta versioon piirab kasutajaid mõne funktsiooniga. Pistikprogrammi funktsioonide laiendamiseks võite osta mõned tasulised lisandmoodulid, näiteks peida allalaadimisnupp või saatke administraatorile teatis kui kasutaja on üksuse alla laadinud.

Sarnaselt WordPressi sisseehitatud funktsiooniga võimaldab SDM teil seada ühe parooli ainult iga allalaaditava faili jaoks. Ka nende paroolide salvestamiseks ei salvestata küpsist. Kui kaitsete ühe parooliga rohkem kui 2 faili samas sisus, peavad kasutajad sisestama paroolid iga allalaadimise jaoks eraldi.

Pealegi peate meeles pidama failide ID-sid ja paroole. Seetõttu peate õudusunenäoks, kui peate palju faile kaitsma.

Kui soovite allalaaditavate failide kaitsmiseks seada mitu parooli või lubada kasutajatel kõigil kaitstud failidel ja sisulisel sisselogimisel parooli sisestada, peaksite kaaluma PPWP Pro-d. See pistikprogramm ei aita mitte ainult sisulõike parooliga kaitsta, vaid piirab ka juurdepääsu sisule manustatud kaitstud failidele.

Lisage paroolikaitse WordPressi otsese juurdepääsu takistamine

Otsese juurdepääsu takistamine

Faili paroolikaitsefunktsiooni nõuetekohaseks töötamiseks peate installima koos PDA (Gold Direct plugin) pistikprogrammi enne otsest juurdepääsu (PDA) Paroolikaitse WordPress (PPWP). Kuigi PDA Gold toetab otsese failide juurdepääsu kaitsmist otsimootorite indekseerimise ja volitamata kasutajate eest, pakub PPWP Pro lihtsat viisi nendele failidele juurdepääsu saamiseks ilma kasutajakontot loomata..

Erinevalt SDM-ist, mis nõuab iga üksiku allalaaditava faili jaoks lühinumbri loomist, võimaldab PPWP Pro kõigi nende failide kaitsmiseks luua ühe lühikoodi..

Paroolikaitseprotsessi muutmiseks kasutajasõbralikumaks mittetehnoloogiliste asjatundjatega integreerub PPWP Pro sujuvalt WordPressi parimate leheehitajatega nagu Elementor või Beaver Builder. See võimaldab teil faile UI-ploki abil sisu redigeerimisel otse valida ja kaitsta. Elementori kasutamise alustamiseks tehke järgmist.

 1. Elemendi või otsinguvidina alt leiate elemendi Paroolikaitse (PPWP)
  PPWP Elemendi vidin
 2. Viige plokk sinna, kus kaitstud fail kuvatakse
  PPWP elemendi vidina valikud
 3. Sisestage oma paroolid
 4. Vajadusel määrake lubatud nimekirjas olevad rollid
 5. Valige Lisage meedium all Kaitstud sisu ala
  PPWP Add Media
 6. Tulemus Kaitske seda faili märkeruut failis Manuse üksikasjad ja kopeerige ka faili link
  PPWP manuse üksikasjad
 7. Sisestage kaitstud faili URL vorminguga: Teie faili nimi jaotises Tekstvaade
  PPWP kaitstud link

Kui külastajad pääsevad juurde kaitstud allalaadimist sisaldavale lehele, ei saa nad seda otse alla laadida. Selle asemel kuvatakse faili kirjeldus ja paroolivorm. Kaitstud failidele pääseb juurde vaid siis, kui sisestate õige parooli.

PPWP-fail

Lehel saate luua isegi mitu allalaadimisjaotist. Kui neid kaitstakse sama parooliga, saavad kasutajad kõigi nende failide juurde pääsemiseks parooli üks kord sisestada.

Üksikute allalaadimiste turvamise asemel saate kogu lehte parooliga kaitsta. Kõiki kaitstud sisule manustatud faile piiratakse automaatselt ühekordse allalaadimisega. Selle tulemusel on nii lehe sisu kui ka failid kaitstud üheaegselt.

Valges nimekirjas olevad kasutajarollid saavad teie faile vaadata ja alla laadida ilma paroole sisestamata.

Paroolivormi kohandamisel saate muuta vormi kirjeldust ja värskendada faili pealkirja lühikoodi atribuutide muutmine. Lihtsam lahendus on sisseehitatud suvandite redigeerimine PPWP elemendi all lehe ehitaja redigeerijas.

PPWP toimetaja

Täpsemad paroolikaitsevalikud

PDA Goldiga integreerimisel on PPWP Pro varustatud 2 täpsema võimalusega:

Kohandage vaikeküpsiseid
PPWP Pro abil on teil võimalik küpsiste aegumistähtaeg seada. Kasutajad ei pea selle aja jooksul parooli uuesti sisestama

Seadke allalaadimislimiit
PDA Gold aitab kaitsta faili URL-e, luues aegunud allalaadimislingid. Pärast mitme kliki möödumist saate allalaadimislingid aeguda. See takistab kasutajatel jagada allalaadimislinke teistega. Lisaks ei indekseerita teie faile ega kuvata ühelgi otsingumootori tulemuste lehel.

Valmis allalaaditud faile parooliga kaitsma?

Failide parooliga kaitsmiseks on erinevaid viise. Võite kasutada kas lihtsat allalaadimismonitorit koos lisatasu lisanditega või PPWP Pro-d koos PDA Gold-pistikprogrammidega. Neil on oma eelised ja puudused, mis mõjutavad teie WordPressi failide allalaadimise haldamist ja kaitset.

Peate looma allalaaditavate failide jaoks uued manuslehed ja neid kaitsma, kui kasutate rakendust Simple Download Monitor. PPWP Pro pistikprogramm võimaldab teil oma postitusi või lehe sisu redigeerides oma faile otse kaitsta. Samuti on PPWP Pro abil failide allalaadimise kaitsmiseks lihtsam määrata mitu parooli.

Lühidalt, kui otsite tasuta ja jõulist lahendust WordPressi allalaadimiste tagamiseks, minge rakenduse Simple Download Monitor alla. Muul juhul installige PPWP Pro juhuks, kui eelistate lihtsamat kaitseprotsessi ja keerukamaid funktsioone.

Millise pistikprogrammi valiksite oma allalaadimiste parooliga kaitsmiseks? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map