Kuidas parandada oma WordPressi saidi põrkemäära

Põrkekiirus on defineeritud kui mitu korda külastaja teie saidilt lahkub, klõpsamata linkidele ega külastamata ühtegi teist lehte. Madala põrkeprotsendiga saidid ütlevad teile, et see on huvitav sait, mis on täis fantastilisi asju, mida vaadata / lugeda. Sait suudab kasutaja tähelepanu köita. Üks parimatest näidetest on 9GAG. Inimesed veedavad sellel saidil mitu minutit itsitades. Interneti-mõõdikute puhul, kui külastaja veedab uuel saidil rohkem kui 5 minutit – see on tõesti suur asi.


411 põrkekursside kohta

Veebimeistrid ootavad pidevalt oma saidi põrkemäära parandamist. Kui nad leiavad mõne kindla saidi, millel on madal põrkemäär, proovivad nad kohe õppida ja rakendada selles kasutatavaid tehnikaid. Kõrge põrge (isegi 100%) on alati halb asi. Inimesed on hõivatud. Niipea kui nad leiavad, mida nad otsivad, lahkuvad nad teie saidilt. See on väga levinud ühelehelistel veebisaitidel või kõik-ühes maandumislehtedel. Otsimootorile, a mitmeleheküljeline sait (see on peaaegu kõik WordPressi ajaveebid fyi) kõrge põrkeprotsendiga on punane signaal.

Sellel saidil pole asjakohast sisu, lükake see alla SERP-ile ”

See tähendab, et teie sait pole köitev ega huvitav. Mis kõige hullem, sellel pole asjakohast sisu. Kogu veebiarendusmeeskonna – veebimeistri, kujundajate ja sisu kuraatorite – ühine vastutus on panna külastajatele sööt sisse – lootes, et nad jäävad nende saagiks ja muutuvad lõpuks lugejaks.

Lõppkokkuvõttes tahame kliente. Mitte ainult külastajad.

Selles artiklis räägime mõnedest parimatest viisidest oma WordPressi saidi põrkemäära parandamiseks. Kasutame mõnda pistikprogrammi ja mõnda tõestatud tehnikat, mida parimad blogijad kasutavad oma saidi põrkemäära parandamiseks.

Miks pöörata tähelepanu oma saidi põrkemäärale?

Pöörake tähelepanu kursside põrgetele

Sest see on üks peamisi viise, kuidas mõõta kasutajate seotust teie saidiga. Üsna mõnda aega tagasi rääkisin sellest, kuidas muuta teie külastajad lugejateks. Üks parimaid viise selle muutuse mõõtmiseks on saidi põrkemäära uurimine. Google’il on oma (mõnevõrra keeruline) põrkumismäära selgitus ja see on hea lugemine inimestele, kes soovivad õppida tehnilisi termineid. Madala põrkeprotsendiga sait kirjeldab järgmisi asju.

 • Kasutajate parem kaasamine: See ütleb teile, et külastajad on huvitatud teie saidi sisust. Nad peavad teie saiti piisavalt oluliseks, et sellele aega kulutada. Sina tahavad vajan seda.
 • Kõrgem SEO paremusjärjestus: Põrkekiirus ja saidi kiirus on kaks kahest sajast tegurist, mida Google kasutab teie saidi järjestamiseks konkreetse märksõna suhtes. Teie saidi kvaliteedi mõõtmiseks kasutatakse põrkemäära. 10-leheküljeline sait saab paremat asetust kui 100-leheküljeline sait, kui väiksema saidi kvaliteet on parem. Google ja kõik otsimootorid soovivad kvaliteeti, mitte kvantiteeti. Mida parem on teie põrkeaste – seda kõrgemale ronite SERP-i redelil.
 • Suuremad konversioonid: Olgem ausad. Soovime, et meie toode müüks. Soovime, et inimesed ostaksid meie uudiskirjade pimesi tellimise ja meie vidinaid uuesti retkeerimise asemel meie toodet tegelikult ära. See on kahtlemata hea asi. Kuid päeva lõpuks on müük palju parem kui müümata jätmine. Kui lisate aega ja vaeva oma saidi põrkemäära parandamiseks, looge kontakti oma lugejatega. Nad usaldavad teie kaubamärki ja teie loote identiteedi oma nišikogukonnas. See muudab teid lugejad lõppkokkuvõttes klientideks.

Kümme peamist põhjust, miks kõrge põrkemäär ja kuidas neid parandada

Asjatundjate ütluste põhjal olen loetlenud op 10 tegurit, mis põhjustavad teie saidi kõrge põrkemäära. Püüdke neid iga hinna eest vältida.

 1. Suur lehe laadimisaeg, st aeglane veebisait
 2. Segadusega disain halva navigeerimisega (puuduvad riivsai)
 3. Mittereageeriv disain
 4. Pealetükkivad hüpikaknad
 5. Liiga palju kuulutusi
 6. Ebasobivad reklaamid
 7. Katkised lingid – 404 lehte ei leitud jne.
 8. MySQL või PHP vead postitustes ja lehtedel
 9. Ühiskondliku tõendi puudumine
 10. Halb sisu

Nüüd, kui olete probleemidest teadlik, arutame nende lahendusi.

Parandage oma WordPressi saidi kiirust

Parandage oma saidi kiirust

Ikka ja jälle oleme rääkinud selle olulisusest. Teie sait peaks laadima kiiresti, eelistatavalt 3–4 sekundi jooksul. Inimesed tarbivad tänapäeval nii palju meediat, et iga millisekund loeb. Siin on paar viisi, kuidas oma saidi kiirust parandada:

  1. Kasutades WordPressi vahemällu pistikprogrammi, näiteks W3 kogu vahemälu
  2. Kasutades sisuedastusvõrku, näiteks MaxCDN
 1. Haldatava WordPressi hostimisteenuse (nt Media Temple või WPEngine) kasutamine
 2. Piltide optimeerimine nende tihendamise või õige vormingu abil

Kui olete muudatused ellu viinud, saate oma saidi kiirust mõõta selliste tööriistadega nagu Pingdom, GTmetrix ja WebPageTest. GTmetrix annab teile kõige üksikasjalikumat teavet oma saidi toimivuse kohta.

Saidi kujundus

Veebisaidi kujundamine

Kasutage puhast, tundlikku ja silmapaistmatut WordPressi teemat. Teema, mida oma saidil kasutate, peaks olema selline, et inimesed leiaksid hõlpsalt seda, mida nad otsivad. Nad ei peaks seda otsima üle 3 sekundi.

 • Kasutage peamist mõistlikult külgriba, esmane menüüriba ja jalus. Inimeste silmad on nendega harjunud ja hoidkem seda niimoodi.
 • Kui teie ajaveeb keskendub esseedele ja luulele, oleks mõistlik kasutada tugevate teemadega teema keskenduda tüpograafiale. Vaadake Gregory oma Sädelev meel suurepärase näite minimalistlikust disainist.
 • Kasutage asjakohaseid pilte. Nad on väärt tuhat sõna. Nendest allikatest leiate suurepäraseid tasuta aktsiapilte.
 • Kasutage seotud postituste pistikprogrammi nagu YAARP või nRelate.
 • On ütlematagi selge, et teie sait peab olema reageeriv. See on esimene mobiiltelefonide vanus ja selleks pole lihtsalt mingit vabandust.

Kuulutused

Kuulutused

Oleks rumal reklaamid teie saidilt täielikult eemaldada. See on üks peamisi tuluallikaid! Mida sa siis teed? Veenduge, et reklaamid oleksid asjakohased. Ebasobivad reklaamid põhjustavad rohkem kahju kui kasumit. Kui kasutate Google AdWordsi, ei pea te muretsema, kuna Google kulutab suurema osa oma teadus- ja arendustegevusest paremate reklaamide esitamiseks. Ja neil on selles väga hea olla. Kuid kui kasutate ise hallatavaid ribareklaame, veenduge, et toode / sait, millele linkite, on tegelikult kasulik. Link millegi külge ainult siis, kui soovitaksite seda. Blogijate seas lootustandev valik on BuySellAds. See on suurepärane platvorm nišispetsiifiliste reklaamivõrkude jaoks.

Hüpikaknad

Põhjus, miks väljumiskava tehnoloogia nii populaarseks sai. Skript ootab kasutamise lahkumist – teisel korral liigutab ta hiirt risti nupu poole, ilmub hüpik. Siit tuleneb ka termin väljumise kavatsus. OptinMonster on üks parimatest WordPressi opt-in pistikprogrammidest, mis on omandanud väljumise eesmärgi tehnoloogia. Populaarsed saidid, nagu Social Media Examiner ja Search Engine Journal, kasutavad OptinMonsterit.

Siiski on nii palju saite, mis endiselt ei kasuta seda väljumise eesmärgi tehnoloogiat. Lugejana häirib see mind tõesti, kui üritan midagi lugeda ja iga mõne minuti tagant ilmub ekraanile hüpik. See on siiski minu isiklik arvamus ja see võib teie arvates erineda. �� Siin on midagi, mida võite juba teada.

Kui teie sisu on piisavalt hea, jälgivad inimesed teie saiti automaatselt ja / või tellivad selle.

Katkised lingid ja tarkvaravead

Katkised lingid ja tarkvaravead

Teie saidi vananedes genereerite palju linke – nii sisemisi kui ka väliseid. Parema kasutajakogemuse saamiseks võite ka saidi struktuuri aeg-ajalt üle vaadata. Selle käigus on väga loomulik maanduda katkiste linkidega. Siin on probleem – katkised lingid põhjustavad tõsise löögi teie saidi struktuurile ja SEO reitingule. Ärge muretsege. Kasutage pistikprogrammi nagu Katkise lingi kontrollija kõigi oma saidi linkide analüüsimiseks ja surnud linkide parandamiseks.

Tarkvaravead tulenevad halvasti konfigureeritud PHP-skriptidest, serveri ülekoormusest, pistikprogrammidevahelistest konfliktidest või pistikprogrammide-teema konfliktidest. Selle põhjustamiseks on palju viise ja iga lahenduse jaoks on vaja põhjalikke tehnilisi teadmisi. Parim lahendus on mitte kasutada vastuolulisi pistikprogramme / teemasid. Kui see on veebiserveri probleem, võtke siiski ühendust tugiteenusega. Kui teie eelarve seda toetab, liikuge hallatava WordPressi hostimisteenuse juurde, näiteks WPEngine.

Sotsiaalne tõend

Sotsiaalne tõend

Sotsiaalne tõend tähendab lihtsalt seda, kui populaarne teie sisu on. Kui palju inimesi on seda konkreetset postitust jaganud? Need on asjad, mida peate arvestama. Kui teil on uus sait, läheb see nulli lähedale. Ärge muretsege. Tee kindlaks mitte kuvada jagamise staatika. Just jagamisnupud teeksid. Parem nipp –

Kulutage oma sisu reklaamimiseks kaks korda rohkem aega, nagu tegite selle loomisega.

Sisu on kuningas

Viimane, kuid mitte vähem tähtis – veenduge, et teie sisu oleks tipptasemel. Veetke aega oma sisu lugemiseks, uurimiseks ja värskendamiseks nii, et sellest saaks: etalon selle konkreetse teema jaoks. Oletame, et kirjutate teemat „parimad sotsiaalpsühholoogia raamatud”. 10 nime kirjutamine ei lõika seda. Kaasa hinnangud, ei. arvustuste, müügi ja autori tausta ning teie isikliku ülevaate kohta. Mis on selles raamatus head? Mis on asju, millest raamat puudub? Lõppkokkuvõttes peaks teie postitus olema nii hea, et lugeja:

“Kuule! Selles postituses on kõik, mida ma otsin. Parem järjehoidja! ”

Vaadake Gregory artiklit 50 kohustuslikku sotsiaalpsühholoogiaraamatut. Kas saate selle artikli osas mõnda parandust pakkuda??

Järeldus

Täna oleme käsitlenud mõnda parimat viisi teie põrkemäära parandamiseks, parandades seeläbi teie kasutajate kaasatust. Kui teil on meie jaoks mõni näpunäide, andke meile sellest teada – meie lugejatelt on see alati hea meel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map