Kuidas parandada oma WordPressi saidi mainet kohe

Kuidas parandada oma WordPressi saidi mainet kohe

Teie veebisaidi üldine edu võib täielikult sõltuda sellest, kas inimesed petavad teid halbade arvustuste ja kommentaaridega või mitte. Ehkki keskmisel ettevõttel pole tuhandeid halbu Yelp arvustusi, oleme liiga palju kordi näinud, kuidas tagasisidele õigesti vastamata jätmine võib teie tulevase maine jaoks probleeme tekitada.


Üldiselt ei ole Internet koht, kus häbeneda oma äri suurepärasust. Vastasel juhul on inimesed, kes teie etteheiteid teevad, valjemini kui teie.

Suurepärase maine loomine pole lihtne, kuid väikese tööga saate seda teha. Ja me näitame teile, kuidas täna alustada.

1. Vastake kõigile oma kaubamärgi arvustustele / kommentaaridele

Kasutajad teevad teie veebisaidi, kaubamärgi ja ettevõtte kohta kommentaare kogu Interneti kaudu. Nende kommentaaride ja arvustuste tähelepanuta jätmine näib ainult seda, et teid ei huvita tagasiside.

Tänase seisuga on parimad kohad, kus oma brändi mainimisi otsida:

 • Google’i teavitused (artiklite ja arvustuste otsimine Internetist)
 • Twitter (otsides kogu Twitterist ja vaadates teie enda lehe kommentaare)
 • Facebook (peamiselt teie enda lehe kommentaaride jaoks)
 • Yelp (See on äärmiselt oluline kohaliku ettevõtte juhtimisel)

Blogiülevaated võivad minna ükskõik kummale poole, kuid sidusettevõtte või saateprogrammi omamine (vt allpool) võib parandada teie kirjalike arvustuste saamise tõenäosust. Hinnangud ja arvustused kohtades nagu Google ja Yelp toimuvad aga sagedamini, kui inimesed on vihased.

Kui näete oma ajaveebis märkust või märkmeid, siis vastake iga kord järgmise valemiga:

 • Vabandage ebamugavuste pärast
 • Tänan neid mure eest
 • Tehke probleem õigesti (kupongide või tasuta pakkumisega)

See meetod näitab tulevikus kõigile, et olete mõistlik ettevõte. Tõenäoliselt vaadatakse arvustust pähklina.

2. Muutke arvustuste / kommentaaride kirjutamine heade klientide jaoks äärmiselt lihtsaks

Siin on tohutult palju stiimuleid ja korralikke sõnumside kanaleid. Sama kehtib ajastuse kohta. Näiteks võite olla kinnisvaramaakler ja soovite, et teie varasemad kliendid kirjutaksid teie Google’i ettevõtte lehel häid ülevaateid.

On hädavajalik saata meilisõnum paar päeva pärast töö lõpetamist. Nii ei unusta nad seda. Peaks olema link ülevaatuse lehele, mis muudab võimatuks segadusse ajada. Samuti on tore lisada juhiseid ja isikupärastatud kirja, et nad tunneksid end sunnitud arvustust kirjutama.

Stiimulid on samuti kasulikud, kui te ei ütle neile, et nad peavad hea arvustuse kirjutama.

Pistikprogrammi abil saate hõlpsalt tagada, et te ei unusta kunagi klientide järelmeetmeid. Kui installite e-kaubanduse laienduse, näiteks WooCommerce’i meeldetuletusmeilisõnumid, saate hõlpsalt automatiseerida klientidele oma ülevaatuse meeldetuletusi, et need 5-tärnid kokku panna!

3. Muutke endale autoriteet kogukonnas nii võrgus kui ka väljaspool seda

Võib-olla ütled sa: “Asutuse ajaveebi või foorumi hääle loomine veebis võtab natuke aega.”

Nädalavahetusel saab aga lihtsalt messil käia, kaarte väljastada ja näidata, et soovite olla aktiivne kogukonna osa, see on midagi, mida saate teha.

Seetõttu viige oma piirkonna tööstuse funktsioonide leidmiseks läbi kiire Google’i otsing. Kui mõni on tulemas, printige mõned visiitkaardid välja ja minge! Kui ei, siis otsige vastavat veebifoorumit, tutvustage ennast ja hakake vastama ning küsimustele esitama.

4. Uurige endisi kliente / kliente välja ja miks nad teid armastavad

Alates varasemate klientide iseloomustustest kuni kolmandate osapoolte logodeni on tohutu tõuge iga veebiettevõtte jaoks tõestamine, et olete teinud koostööd teiste ettevõtetega (potentsiaalselt tuntud klientidega).

Sõltuvalt kasutatavast WordPressi teemast võib kliendi tutvustamine olla sama lihtne ja uue mooduli lisamine. Teema Total abil saate valida pildivõrkude, karussellide ja liugurite hulgast, mida saab hõlpsalt sisestada ja kohandada mis tahes lehekülje paigutusele (seal on isegi päris kena Pressi leht Hoogustage demo ikoonikastide abil).

5. Esitage akvalaadid, pole tähtis, kui väikesed

Auhinnad on tohutud kõigile ettevõtetele. Isegi paljud filmid ja Broadway saated saavad auhindade järgi elada ja surra. Auhinnad on lahedad see, et need kõik koosneb kellestki. Võite väita, et mõned on usaldusväärsemad kui teised, kuid klientidele ja klientidele meeldib näha, et vähemalt olete millegi eest tunnustatud.

Võtke autotööstusele J.D. Power and Associates’i esialgne kvaliteediauhind. Organisatsioon annab auhinna välja pärast probleemide mõõtmist omandiõiguse esimese 90 päeva jooksul. Paljud inimesed näevad seda naljana (kuna 90 päeva on auto omamiseks nii lühike aeg). Iga auhinna võitja teeb võidu siiski nagu hull. Nagu nad peaksid, kuna see on kohustatud nende mainet parandama.

6. Paku iga võimalikku kontaktmeetodit

Laske oma klientidel võimaluse korral helistada, vestelda, meilida või saata operaatorituvi. See on mõistetav, kui mõned veebiettevõtted ei saa telefonikõnedega hakkama. Kuid kiirete suhete jaoks peaksite vähemalt kaaluma vestluspaneeli.

Pluginad on jällegi suurepärane võimalus oma veebisaidile lisafunktsionaalsuse lisamiseks. Meile meeldib kohandatud kontaktvormi loomiseks kontaktvorm 7 ja WPForms. Või võite proovida ühte neist soovitatud reaalajas vestluse pistikprogrammidest, et saaksite oma klientidega reaalajas suhelda.

7. Võimaldage hõlpsat juurdepääsu peenprintimisele

See sõltub teie ettevõtte tüübist. Kui teil on e-kaubanduse sait, on see punkt eriti oluline, arvestades lehtede arvu, mille pühendate peentrükile.

Näiteks peate võib-olla kirjutama üles teenusetingimused ja tagastamispoliitika. Enamik kliente jätab mõlemad vahele, kuid mõned ostavad ainult siis, kui näevad, et teil on mõlemad. Seetõttu lisage hõlpsaks juurdepääsuks jalusesse selged lingid.

8. Lingimisel pöörduge maandumislehtede poole

Kas müüte tooteid või teenuseid Google Ads’i kaudu? Kas teil on Facebooki lehte, kuhu lingite oma veebisaidi teatud uute üksustega??

Ükskõik, kas teil on igal aastaajal blogi veebiseminariga või täielik e-poe pood, kus on igal hooajal uusi tooteid, on teada, et maandumislehed muudavad kliendid paremaks ja tunnevad teid sagedamini. Best Buy on maandunud sihtlehtedel kindla maine, näidates klientidele Google’i reklaamidel klõpsates otse õigeid tooteid.

Kas pole kindel, kust alustada? Tutvuge meie täieliku juhendiga, kuidas WordPressi abil maandumislehti luua. Me hõlmame kolme viisi, kuidas saate oma sihtlehte luua teemade, pistikprogrammide või kohandatud koodi abil.

9. Muutke turvalisus pidevaks prioriteediks

Kui kasutajad ei näe e-kaubanduse saidil SSL-sertifikaati, on neil mõjuv põhjus lahkuda tagasi tulemata. Sama kehtib ka paljude teie blogis oleva rämpsposti kommentaaride kohta. See teeb just nii, et tundub, et sind ei huvita, kes su saidile tuleb.

Alates rämpspostist kuni pistikprogrammide, teemade ja WordPressi värskendamiseni mängib turvalisus suurt rolli selles, kuidas inimesed teie veebimaineid näevad. Ehkki teil on ainult mõned WordPressi usaldussignaalid, mille hulgast valida, kas näidata, et teie sait on turvaline (nagu McAfee Secure), on teie ülesandeks katta kõik esiküljel ja taustal.

10. Saidi eesmärgi seinale kirjutamine ja sellele kleepimine

Kas teie brändil on missiooni kirjeldus? Kas olete kehtestanud reeglite kogumi, mis muudavad teid ainulaadseks? Kui ei, siis on aeg pliiats paberile panna. Miks? Sest mingil hetkel hakkavad inimesed nägema, et teie ettevõttel on eesmärk. Aga kui eesmärk pole järjekindel, ei usalda keegi sind tulevikus.

Näiteks on Zappos teinud endale nime, pakkudes kiiret kohaletoimetamist ja mõne kliendi jaoks juhuslikku üllatust üleöö. Kui mõned kliendid saaksid siiski keskmise või aeglase saatmise, arvaksid nad: “Huh, ma arvasin, et see on Zappose kaudu ostmise mõte,” ja ei tee enam kunagi seal ostlemisvõimalusi.

Lühidalt öeldes teatage oma ainulaadsusest ja pidage kinni antud lubadustest.

11. Laske inimestel uurida teie ettevõtte kohta rohkem teavet sotsiaalmeedia linkide kaudu

Sotsiaalmeedia kontode loomine on üks asi, aga teine ​​on nende linkide esitamine oma veebisaidil.

Miks? Sest sotsiaalmeedia kontod võimaldavad ettevõtet veelgi uurida.

Sotsiaalkontod pakuvad teie brändile isikupärasema pilgu. Kliendid näevad inimesi töötamas, toredaid tegevusi ja üritusi, sotsiaalseid jõupingutusi ja palju muud. Meil on WPExploreri juhendid, mis hõlmavad Instagrami e-kaubanduse, SnapChat & WordPressi, sotsiaalsete jälgijate arvu suurendamise ja muu jaoks. Heitke pilk ja hakake oma järgmisi asju üles ehitama.

12. Mõelge soovituspreemiate ja sidusettevõtete üle

Üks on kindel. Kui teised saavad tõenäolisemalt tasu teie ettevõtte eest kenasti rääkimise eest, seda rohkem saate soovitusi. Sidusettevõtte või viiteprogrammi juures on huvitav see, et mõlemal kulub õige WordPressi pistikprogrammiga konfigureerimiseks vaid mõni hetk. Seal on palju vingeid sidusettevõtte WordPressi pistikprogramme, kuid üks meie lemmikutest on AffiliateWP.

Pärast seda saate hakata komisjonitasusid jagama inimestele, kes teie ettevõtet üle vaatavad või soovitavad. See ei ole garantii, et saate häid arvustusi, kuid see kindlasti suurendab teie võimalusi.

Veel näpunäiteid saidi maine kohta?

Mõnda parimat viisi oma saidi maine parandamiseks saab teha umbes järgmise tunni jooksul. Kui teil on oma saidi maine kohta näpunäidete kohta küsimusi või ettepanekuid, andke meile sellest teada allolevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map