Kuidas parandada oma veebisaidil WordPressi rikutud linke

Kuidas parandada saidil WordPressi katkenud linke

Howdy daamid ja sugulased. Täidame need kruusid ja räägime WordPressi katkenud linkidest; okas, mis torkab silma sama palju kui WordPressi rämpspost. Kuid ärge mind siit minema viige, keskendume täna täielikult sellele, kuidas leida ja parandada teie WordPressi saiti vaevavaid katkiseid linke.


Tuntud ka kui surnud lingid (kes iganes nende terminitega välja tuleb), on WordPressi katkised lingid nii halvad, kui nad kõlavad. Alustuseks kärbitakse surnud lingid tänu mitmele põhjusele või mitmele põhjusele, seega pole kindlat viisi põhjuse kindlakstegemiseks. Teiseks ja mis veelgi olulisem – WordPressi purustatud linkidel on teie WordPressi saidile kahjulik mõju.

Mis aga tegelikult on katkenud lüli? Katkine link on 1) mis tahes link, mis viib olematu ressursini, ja 2) valesti paigutatud link, mis viib tõrkelehele 404, või mis tahes muu leht, välja arvatud ettenähtud leht. Teisisõnu, katkine link viib teid ja teie lugejaid kuhugi.

WordPressi rikutud linkide põhjused

Kui teie statistikavidin näitab, et kasutajad satuvad teie saidi lingil klõpsamisel tõrkelehele 404, siis purustatud lingid söövad teie ettevõtet seestpoolt välja. Kuid te ei mäleta ressursside (helifailide, videofailide, piltide, dokumentide, postituste, lehtede jne) mahavõtmist ega midagi muud, mis võib põhjustada 404 viga. Niisiis, kuidas see võib olla, kui teil on surnud lingid, mis segavad teie jaoks asju?

Jääge rahulikuks, WordPressi katkenud lingid annavad selle ettevõtjatele vasakule, paremale ja keskele terve päeva jooksul. On tõsi, et te ei ole üksi, kuid asjad säravad minutiga. WordPressi katkenud lingid tabasid mitmel põhjusel, näiteks:

 • Hiljutine kolimine uude hostisse ei olnud nii edukas, kui sa ette kujutasid
 • Lingisite kolmanda osapoole ressursiga ja see kolmas isik eemaldas selle või muutis selle URL-i
 • Võib-olla muutsite vana postituse URL-i, kuid unustasite värskendada kõiki postitusele linkivaid lehti ja postitusi
 • Mõned pahad tegid sind ümber
 • Uus äristrateegia hõlmas teie domeeninime muutmist
 • Kuna eksimine on inimlik, kirjutasite lingi valesti, nt jätsite välja kirja või lingi osa http: //
 • Kommenteerijad jätsid lingid, mis ei vii kuhugi
 • Teie hostil on ebaharilikud tulemüüri seaded, sest … noh … mõned hostid mängivad jämedalt
 • Kas kolisite Bloggerist WordPressi ja teie püsilinkid muutusid? Seda juhtub muide palju
 • Kui unustasite pärast saidi HTML-ist WordPressiks teisendamist linke parandada, siis olete lingid katki
 • Kolmanda osapoole veebisait, millega linkite, on võrguühenduseta, kuna omanik ei ole majutamise eest maksnud või tal on suletud uksed

Phew, milline see nimekiri on ja kuigi seda pole kohane eeldada, siis arvaksin, et neid on veel. Ärge muretsege, kui teie oma on WordPressi purustatud linkide üksikjuhtum; lahendused, mida pakume sekundi jooksul, peaksid teie hädade eest kord ja lõplikult hoolitsema. Aga kõigepealt las on võta selfie liikuge edasi surnud linkide mõjule teie WordPressi saidil.

WordPressi rikutud linkide mõju

Katkiste linkide mõju

Lingitud lingid võivad teie veebisaiti negatiivselt mõjutada mitmel viisil, kuid siin on mõned kõige murettekitavamad.

Halb kasutajakogemus

Keegi ei lohuta, et maandub kardetud 404 tõrke lehel. Kui te ei teadnud, ei soovi enamik kasutajaid teie veebisaidil ringi liikuda, kui nad ei leia seda, milleks nad otsisid. Nutikas 404 vealeht leevendab probleemi, kuid mingil määral.

Kõige parem on parandada katkenud linke, et lugejad ei jõuaks teie 404 vealehele algusesse. Lõppude lõpuks tõestab halb kasutajakogemus muu hulgas ka halba mainet.

Kadunud liiklus

Veebiettevõtte jaoks on liiklus nagu veri, mis voolab teie veenides. See on kallis kaup, ilma milleta teie veebisait kaob ja sureb. Ilma liikluseta on teie veebisait sama mõttetu kui rinnanibu rinnanibud (tere, GOT fännid). Sellegipoolest peate liiklusega delikaatselt hakkama saama, vastasel juhul kuivab kaev ära.

Terve linkimisprofiil on täpselt see, mida peate liikluse liikumiseks omandamisest konversioonini. Kui teie ja teie lugejate vahel tekivad katkenud lingid, kaotate viimase ja teie mõistvus lendab aknast välja. Kaotad numbrid ja see teeb halvasti haiget.

Kui teie müügilehe keskel on murtud link, häirib liiklusvoog, mis tutvustab meile meie järgmist punkti.

Kadunud tulu

Siin on hüpoteetiline olukord. Teie veebisaidil läheb tõesti hästi. Teie WordPressi turundustaktika tasub end ära ja analüütika abil tõmbate numbreid õigetest allikatest. Teiste sõnadega, tõmbad sihitud liiklust; omamoodi inimesed, kes ostavad.

Siiski on üks probleem. Teie ümberarvestuskursid imevad suurt aega. Midagi tühjendab teie turundusdollareid ja vaeva. Panite A-1-etenduse ette nii kaugele, kui liiklus suureneb, kuid rahaline tasu imeb teid ära. See on masendav.

Nagu te olete, korraldate veebisaidi auditeerimist ja olete oma meelehärmiks, kui olete katkestanud lingid, mis osutavad teie toodetele, mis tähendab, et teie kliendid lahkuvad juba ammu enne, kui saate sissemakseid teha. Teie konkurent naeratab kogu aeg panka ja teie ” ummikus finantssegaduses.

Võib-olla pole see nii. Teil on väljaminevaid linke, mis osutavad teie sidusprogrammile, ja asjad lähevad hästi, kuni sidusettevõtte pakkuja muudab taktikat või turuplatsi korral langeb toote tarnija välja. Kuid te ei tea seda, nii et kaotate palju raha.

See võib juhtuda teiega, just nagu juhtus sõbra Rayga:

{Mõni} sidusettevõtte pakkuja on pisut tige, sest kui toote tarnija langeb välja ja enam ei kasuta seda, suunavad nad kogu selle liikluse oma kodulehele ümber. Seetõttu leidsin raportist, et üks „surnud link”, millel WAS tootele klõpsas, libistati sidusettevõtte pakkuja avalehele (nüüd pole see seotud) – see tähendab {maksab mulle üle 2830 kliki!}, See on minu jaoks kadunud müük. Oletame, et müügi {konversiooni} määr oli 1%, see tähendab 20–30 kaotatud müüki. – Ray, nagu näha Broken Link Checker WordPress Link: parandage katkised lingid ja ümbersuunamised – ShoutMeLoud

Märkus. Autori tehtud muudatused traksidega.

Kas ma peaksin rohkem ütlema? Parandage nende katkised lingid.

Kehv SEO profiil

Paremusjärjestus otsingumootorites on lihtne, kui teete kõik õiged asjad. See tähendab, et teete kõik, mida Google soovitab, ja tehke seda raamatu järgi; ei mingit trikitamist.

Ehkki Google ei anna umbes 404 tõrkelehte, ei arvestata sellega kasutajakogemuse paremusjärjestus. Kui pakute vinge kasutajakogemust, aitab see „… tagada, et teie saidi külastajad tajuvad seda positiivselt, julgustades jagamist, järjehoidjate lisamist, tagasisõite ja sissetulevaid linke – kõik signaalid, mis tõrjuvad otsimootoritele alla ja aitavad kaasa kõrgele paremusjärjestusele.“

Katkised lingid, nii poisid kui ka tüdrukud, kahjustavad kasutajakogemust, mis tähendab, et need on sama halvad teie SEO profiili jaoks.

Teiseks indekseerivad Google’i ämblikud teie saiti ja järgivad linke teie sisu rohkemaks indekseerimiseks. Kui teie sisu on suurepärane (veel üks SEO reitingu mõõdik), premeerib Google teid parema asetusega. Kui Google ei saa teie sisu indekseerida, kuna surnud lingid peatavad ämblikud nende teele surnud, siis arvake, mis teie auastmega juhtub?

Katkised lingid täidavad teie SEO paremusjärjestuse, mis langeb madalale liiklusele, mille tulemuseks on saamatajäänud tulu, mis viib lõpuks migreenini ja saate minu triivi.

Nüüd, kui saate öelda, et WordPressi purunenud lingid on ärile kahjulikud, kas olete motiveeritud neid parandama? Hea, kaevame sisse.

Kuidas parandada WordPressi rikutud linke

Teile saadaval on mitu võimalust WordPressi purustatud linkide hõlpsaks ja kiireks leidmiseks ja parandamiseks. Me liigitame need viisid järgmiselt:

 • Katkise lingi kontrollimise pistikprogrammid
 • Lingi kontrollija teenused
 • Muud linkide kontrollimise tööriistad

Me käsitleme mõnes kategoorias mõnda võimalust, kuna vajate vaid seda Broken Link Checker plugin. See on 100% ja paljude standardite järgi üsna muljetavaldav.

Alustame WordPressi katkiste linkide pistikprogrammidega.

WordPressi rikutud lingi pistikprogrammid

Kohustustest loobumine: Serveri ressursse tühjendavate katkiste linkide pluginate kohta on palju räägitud. Selle tulemusel blokeerivad mõned hostid osa pistikprogrammidest. Kui märkate mõne nende pistikprogrammide kasutamisel märkimisväärset jõudluse langust, desaktiveerige pistikprogramm pärast parandades oma katkiseid linke. Tegelikult aktiveerige pistikprogramm ainult siis, kui peate oma WordPressi saiti rikkis linkide osas kontrollima.

Kuna vastik väljapääs on siin, siis siin on mõned parimad WordPressi katkenud lingi pistikprogrammid, et kunagi veebi armuda.

Katkise lingi kontrollija

Katkise lingi kontrollija

Üle 400 000 aktiivse installimisega ja tähe reitinguga 4.10 / 5.00 on see pistikprogramm vaieldamatult üks juhtivaid WordPressi katkenud lingi kontrollijaid.

Vladimir Prelovac ja Janis Elsts ehitasid Broken Link Chekeri, mis kontrollib “… teie postitusi, kommentaare ja muud sisu vigaste linkide ja puuduvate piltide osas ning teavitab teid, kui neid leidub.” Jep, see on nii lihtne.

See pistikprogramm kammib teie postitused, lehed, ajaveebi, kommentaarid ja kohandatud väljad katkiste linkide jaoks ning teavitab teid WP-i administraatori juhtpaneeli või e-posti teel. Võite peatada otsingumootorite purunenud linkide jälgimise ja kuvada surnud linke oma postitustes erinevalt, et mitte lugejaid segadusse ajada.

Broken Link Checker on väga konfigureeritav, mis tähendab, et saate linke filtreerida URL-i, ankurdatava teksti ja nii edasi. Kui pistikprogramm tuvastab katkised lingid, saate need parandada otse pistikprogrammi lehelt. Me kraapime siin lihtsalt kutid pinda, kuna sellel pistikprogrammil on veel palju funktsioone.

WP katkenud lingi oleku kontrollija

Katkise lingi oleku kontrollija

Numero dos läheb SeedPlugins’i koos Pau Iglesiasega WP Broken Link Status Checkerile. See tõmbab pisut raskust niipalju, kui tuvastatakse purunenud lüli, kuid see imeb niipalju, kui kinnituslingi mädanik läheb.

Ma ütlen seda seetõttu, et peate külastama mõjutatud postitust / lehte lihtsalt surnud lingi redigeerimiseks või eemaldamiseks. Võite selle lingi lihtsalt prügikasti visata, mis on omamoodi subjektiivne. Peale selle on seda katkise lingi WordPressi pistikprogrammi lihtne installida, konfigureerida ja see hindab reitinguosakonnas hästi.

Administraatoril on valikuid iga skannimise kohandamiseks ja tulemusi saate vaadata pistikprogrammi lehel või e-posti teel. WP Link Status Pro versiooniga ($ 20 dollarit) saate ilmselgelt rohkem funktsioone..

Lingi kontrollija

Lingi kontrollija

Alustuseks ei saa te seda pistikprogrammi kasutada unikaalses kohalikus arenduskeskkonnas. See tähendab, et arendaja kasutab teie saidil purustatud linkide kontrollimiseks välist serverit. Ta ütleb, et serverisse ei laadita tundlikku teavet, kuid millised on teie mõtted selle kohta?

Tasuta versioon võimaldab teil kontrollida esimesi 500 linki, mis on piirav, kuna meil on tasuta võimalusi ilma piiranguteta. Üle 500 lingi kontrollimiseks vajate profiversiooni.

Teisest küljest on serveri koormus väike, mis on hea asi. Seadistamine on lihtne, töötab väljaspool kasti, kuid märkasin kerget kokkupõrget Broken Link Checkeriga. See mängib aga koos teiste pistikprogrammidega. Pro-versioon võimaldab skannimist muu hulgas ajastada. Selle kõrgem reiting on 3.70 / 5.00 ja aktiivsete installide arv üle 2k.

Üldiselt Katkise lingi kontrollija plugin teeb seda minu eest.

Lingi kontrollija teenused

Kuigi WordPressi purustatud linkide pistikprogrammid aitavad teil katkiseid linke tuvastada ja parandada, aitavad linkide kontrollimise teenused ainult endisi. See on parem kui mitte midagi, eks? Ainus negatiivne külg on see, et peate parandama WordPressi purunenud lingid käsitsi (valusalt) või pistikprogrammide abil.

Kuna näete, et vajate ikkagi pistikprogrammi, näiteks jällegi Broken Link Checker, teen järgmise osa kokkuvõtteks juhuks, kui soovite mõnda neist teenustest kontrollida. Teha? Hea küll.

Kolmanda osapoole linkide kontrollimise teenused hõlmavad järgmist:

 • W3C lingi kontrollija – See linkide kontrollija näitab teile kõiki surnud linke, nende olekukoodi (nt 404, 403, 301 jne) ja soovitatud toimimisviisi.
 • Google Webmaster Tools – See on suurepärane tööriist mitte ainult katkiste linkide, vaid ka muude saidi vigade kontrollimiseks. Peate selle Google’ile üle andma, sest need tüübid pakuvad muude vigade hulgas teile palju teavet katkenud linkide kohta. Nad liigitavad vead isegi kategooriatesse ja pakuvad teile mahlaseid üksikasju, näiteks millal katkised lingid esmakordselt tuvastati.
 • Online rikutud lingi kontroll – See on põhiline veebitööriist, mis on kasulik, kui peate skannima suurt veebisaiti. See võtab aega ja tasuta versioon võimaldab teil skannida kuni 3000 lehte. Lisaks vajate dokumentide (PDF, DOC, XLS jne) ja piltide linkide kontrollimiseks tasulist versiooni, mis on omamoodi rämps.

WordPressi rikutud linkide parandamine

Kõigi eelmise jaotise tööriistadega peaksite surnud lingid jäädvustama juba ammu enne, kui need teie WordPressi saidil hävitavad. Kõik, mida peate tegema, on surnud linkide ümberkirjutamine, asendamine või eemaldamine.

Kolm ülalnimetatud toimingut võivad põhjustada liikluses olulist kaotust, eriti kui parandate sisemistele postitustele / lehtedele viitavaid linke. Näiteks kui uuendate oma saiti nullist, ostate uue domeeni või muudate postituse / lehe nälkjaid, siis häirite oma linkimismustrit. Parem alternatiiv oleks vanade linkide ümbersuunamine uutele. Nii saate säilitada liikluse ja SEO mahla.

Ikka linkide parandamise teemadel võib mõni muu veebisait teie domeenile valesti linkida, mis tähendab, et seda linki külastavad külastajad ei leia teid. Selle lahendamiseks pöörduge lihtsalt vastava väljaandja poole. Vale lingi saate suunata ka teisele lehele, kuid see on teema teiseks päevaks.

Kui seevastu lingivad postituse või lehega valesti (kuid ärge ajage domeeni osa segamini), suunduvad seda linki lugevad lugejad teie 404-lehele. Teil on siin kaks võimalust: lugejate hõivamiseks võite ehitada muljetavaldava 404 vealehe või suunata see liiklus mujale.

Nagu me osa saame …

WordPressi purustatud linkide parandamine annab parema kasutajakogemuse ja liikluse, mis mõlemad tähendavad paremat konversiooni.

Surnud linke saate leida ja parandada mis tahes selles postituses soovitatud meetodi ja tööriista abil. Kui aitate mind, siis ma juurdlen Katkise lingi kontrollija igal kellaajal.

Loodame, et see postitus aitab teil oma WordPressi saidil purunenud linke parandada. Kui tunnete teiste meetodite ja tööriistade tundmist, jagage neid allpool olevas kommentaaride jaotises vabalt. Siit leiate tervislikuma saidi. Terviseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map