Kuidas panna WordPress hooldusrežiimi või lisada peatselt saabuv leht

Igal inimesel on oma ettekujutus veebisaidi ajutisest sulgemisest. Uus blogija ei pruugi hoolida sellest, kui keegi ei näe arenduse ajal veebisaidil midagi, seetõttu lülitavad nad veebisaidi välja, kuni nad on käivitamiseks valmis. Teisest küljest pole olemasoleval e-poe kauplusel luksust täielikult sulgeda. Klientidele peab olema teade ja ideaaljuhul tuleks leida viis klientide e-posti aadresside saamiseks või võib-olla isegi ebamugavuste eest kupongid ära anda..


Üldiselt on WordPressi saidi ajutise keelamise põhjused erinevad. Seetõttu on teil ülesande täitmiseks mõned võimalused. Esimene neist pole täpselt ajukirurgia, kuna installite ülilihtsa pistikprogrammi, mis teeb suurema osa tööst teie heaks. Hooldusrežiimi ja varsti kuvatavate pistikprogrammide pistikprogrammid on aga keerukamad ja ettevõttele paremad.

Millal peaksite oma WordPressi saidi ajutiselt keelama?

Arutasime mõningaid juhtumeid, kus teie saidi keelamine võiks olla hea mõte, kuid on oluline mõista kõiki neid olukordi. Miks? Sest võite neid mingil hetkel kohata. Kui olete valmis veebisaidi ootuste ja protseduuride korral, kui asjad valesti lähevad, olete kindlam, kui suudate WordPressi saiti hallata. Nii et… millal peaksite oma veebisaidi keelama??

 • Kui teie saiti häkkitakse ja soovite välistada kõik muud ohud.
 • Teie saiti häkkitakse ja pigem näevad teie kliendid turvaprobleemina tühja ekraani.
 • Soovite oma veebisaidil regulaarselt hooldustöid teha.
 • Teil on vaja aega oma WordPressi saidi arendamiseks, nii et pigem näeksid teie kliendid hooldus- või peatselt saabuvat lehte, mitte pooleldi valmis veebisaiti.
 • Soovite keskenduda muudele ettevõtmistele, kuid võiksite sellele WordPressi saidile tagasi tulla. Seetõttu ei soovi te seda täielikult kustutada.

1. kiire meetod: installige saidi pistikprogrammi keelamine

Ma ei ole mitmete pistikprogrammide installimise tohutu fänn (arvestades, et võite oma saiti aeglustada või turvaauke avada), kuid sellise pistikprogrammi abil saate selle aktiveerida ainult siis, kui seda vajate. Kui olete oma saidi keelamise lõpetanud, saate plugina desaktiveerida, nii et see ei mõjuta teie veebisaiti.

WordPressi pistikprogrammi nimetatakse Keela sait. See on suurepärane lahendus kogu teie WordPressi saidi esikülje blokeerimiseks, võimaldades samas juurdepääsu juhtpaneeli / administraatori alale. Pistikprogrammi Keela saidiga on asi selles, et see on umbes nii lihtne, nagu nad tulevad. Peate saatma kiirsõnumi, mis selgitab, mis juhtub teie klientidega, kuid te ei peaks ootama tööriistu graafika üleslaadimiseks, e-posti aadresside kogumiseks või oma sotsiaalse meedia kontodega linkimiseks.

Saate siiski sisestada mis tahes HTML-koodi, mida soovite. Nii et tehniliselt on see oskuste olemasolul täielikult kohandatav.

Kuidas oma WordPress pistikprogrammiga ajutiselt keelata

Alustuseks installige ja aktiveerige tasuta pistikprogrammi Keela saidi WordPress. Pärast seda leidke juhtpaneeli menüüst vahekaart Keela sait ja klõpsake sellel. See viib teid saidi keelamise ainsale seadete lehele. Nagu mainitud, on see algeline pistikprogramm, kuid sellega saab töö tehtud.

Alustuseks vali jaotises Luba pritsimisleht Jah. Kohandatud sõnumi väli on see, kuhu kirjutate lause või kaks, et külastajatele selgitada, mis toimub. Samuti võite loodavamaks muutmiseks minna kohandatud väljundi HTML-i ja lisada selliseid asju nagu meediumid, kohandatud tekst ja lingid.

Administraatori juurdepääs on vaikimisi seatud Jah ja see peaks selliseks jääma. Ma pole täiesti kindel, miks soovite kunagi oma administraatorid (peamiselt teie) lukustada, kuid veenduge, et te ei lülitaks seda välja. Pistikprogramm annab teile võimaluse ka autenditud kasutajatel lehest mööda minna. Peamine põhjus, miks valisite selle jah, on see, kui vajate oma töö jätkamiseks mõnda kaasautorit või kirjanikku. Muul juhul tehke see väli Ei, nii et ükski kasutaja ei pääse prügilehest.

Pärast seda saate sätted salvestada ja oma esipaneeli kontrollida, kas pistikprogramm töötab korralikult. Kui te ei näe, et teie WordPressi sait on keelatud, peate tõenäoliselt oma administraatori kontolt välja logima.

Kuna see on ajutine parandus, minge tagasi samale seadete lehele, et keelata splash-leht alati, kui olete selleks valmis.

Kiirmeetod 2: kasutage teema teemat

Looge valmimisjärgne leht kokku

Võimalik, et teie WordPressi teema sisaldab sisseehitatud ehitusjärgse lehe suvandit. Näiteks pakub teema WordPress kokku, et saate kujundada oma peagi saabuva või valmimisjärgus lehe, kasutades Visual Composeri lehe koostajat.

Kokku valmimisjärgus

Rakenduse Total abil looge kõigepealt oma uus leht, lisades kõik moodulid, mida soovite kuvada (infoleht, kontaktvorm, sotsiaalsed lingid, meediumikanalid jne). Järgmisena liikuge lehele Teemapaneel> Ehitusjärgus WordPressi juhtpaneelilt. Siit märkige ruut, et lubada funktsioon Under Construction, valige loodud leht ja salvestage.

Ehituse lehe eemaldamiseks, kui teie veebisait on selle suureks avalikustamiseks valmis, tühjendage lihtsalt märkeruut „luba” ja salvestage. See selleks! Kokku on ülilihtne oma veebisaidi käitamise ajal vastavalt vajadusele edasi-tagasi vahetada.

3. meetod: saate väljamõeldise hooldusrežiimi või varsti tuleva pistikprogrammi abil

Ülalpool kirjeldatud kiirmeetodil on oma eelised (peamiselt võimaldab teil oma saidi mõne minuti jooksul keelata), kuid see pole peaaegu nii produktiivne kui tõeline hooldusrežiim või peatselt saabuv leht.

Kuid kõigepealt peaksime rääkima hooldusrežiimi ja peatselt saabuva lehe erinevusest.

Peatselt tulevat lehte on vaja siis, kui töötate endiselt oma saidil, kuid soovite tekitada tulevasi buzze ja saada potentsiaalselt klientide e-posti aadresse. Nendel peagi ilmuvatel lehtedel on sageli videoid, pilte, kommentaaride sektsioone ja sotsiaalmeedia nuppe. Kõige tavalisem on kasutada peagi saabuvat lehte uue toote või ettevõtte jaoks. Sait indekseeritakse ka otsingumootorite poolt, nii et hakkate oma SEO-d täiustama.

Hooldusrežiimi lehte kasutatakse siis, kui teie veebisait praegu töötab, kuid teil on vaja kiiret viisi, kuidas klientidele teada anda, kui teete hooldustöid või kohandate veebisaidi kujundust. Kuna see on ajutine leht, käsib hooldusrežiimi leht otsimootoritel mitte indekseerida veebisaiti selles olekus.

WordPressi saidi ajutiseks keelamiseks sobivad nii hooldus kui ka peagi ilmuvad lehed. Tegelikult on need tõenäoliselt teie parim panus.

Enamiku funktsioonide kasutamiseks minge peagi saabuva hooldusrežiimi või hooldusrežiimi pistikprogrammiga. Ehkki me käsitleme teid äärmiselt tõhusalt Peagi ilmub lehe- ja hooldusrežiim SeedProd poolt plugin, siin on mõned muud pluginad, mida tuleks kaaluda:

SeedProd’i peatselt saabuva lehe- ja hooldusrežiimi kasutamine

Pärast installimist ja aktiveerimist leiate sätted menüüst Varsti saabuv leht ja Hooldusrežiim.

Leiate neli vahekaarti, mille vahel valida. Põhirõhk peaks olema sisul. Valige, kas soovite lehte Coming Soon või Hooldusrežiimi. Arutasime erinevust selles artiklis veidi varem.

Samuti on teil võimalus muuta selliseid asju nagu SEO pealkiri, SEO meta kirjeldus ja Analyticsi kood. Need kõik on täiesti vabatahtlikud, kuid need võivad teid aidata.

Viimane samm on navigeerimine vahekaardile Coming Soon. Siin saate muuta üksusi, nagu taustavärv, pildi ja teksti värv.

Pärast kujunduse valmimist võib teie tulemuseks olla ilus Coming Soon leht, millel on logo, taustpilt ja palju muud.

Kas olete valmis oma WordPressi saidi ajutiselt keelama?

Esimene (lihtne) meetod, millest me rääkisime, sobib kõige paremini väiksemate ajaveebide jaoks, millel pole palju järgnevat. See pole ka halb meetod uute saitide jaoks. Tõeline tagasitulek tuleb aga peatselt saabuvalt lehelt. Uuemad saidid ja tooted saavad nendelt ajutistelt lehtedelt palju rohkem nähtavust, kuid siiski saate oma veebisaiti värskendada ilma, et keegi seda näeks. Samuti on hooldusrežiimi leht kiireks parandamiseks tore.

Kui teil on küsimusi oma WordPressi saidi ajutise keelamise kohta, andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map