Kuidas optimeerida oma WordPressi veebisaiti kohaliku SEO jaoks

Kuidas optimeerida oma WordPressi veebisaiti kohaliku SEO jaoks

Kas teadsite, et 46% kõigist Google’i otsingutest otsib kohalikku teavet ja 97% inimestest kasutab kohaliku ettevõtte leidmiseks otsimootoreid. 88% tarbijatest otsides oma mobiilseadmetest kohaliku ettevõtte teabe kontakti või külastage ettevõtet 24 tunni jooksul.


Kui sellest ei piisa kohaliku SEO olulisuse mõistmiseks, ei tea ma, mis veel seda teeb.

Nendel päevadel otsivad kõik kõigepealt Internetti, et leida teavet ettevõtete kohta, kellega nad tahavad äri teha. Kui soovite leida läheduses asuvat telliskivide ja mördi kauplust, on teie parim panus Internet, mis on täidetud otsingutulemustega, mis on mõeldud klientide juhendamiseks nende avatud uste kaudu.

Ainuüksi WordPressi sisuhaldussüsteem on võimeline 34% maailma veebisaite. Edetabel otsingutulemustes on midagi kõik veebisaitide omanikud soovivad seda teha, olenemata sellest, kas nad omavad kohalikku ettevõtet või on nad lihtsalt veebis kohal.

Kuidas tagate, et teie kohalik ettevõte eristub rahva hulgast??

Oleme uurinud kõiki parimaid viise, kuidas optimeerida teie WordPressi veebisaiti kohaliku SEO jaoks, et saaksite konkurentsi välja lüüa ja tagada rohkem isiklikke müüke kui kunagi varem..

Vaatame kõigepealt lühidalt, mis on kohalik SEO.

Mis on kohalik SEO?

Kohalik SEO erineb tavapärasest SEO-st selle poolest, et selle eesmärk on reklaamida teie füüsilist ettevõtet kohalikes otsingutes. Teisisõnu võimaldab see potentsiaalsetel klientidel leida otsingutulemustes teavet teie tellise- ja mördipoe kohta, et nad saaksid isiklikult külastada.

Kui inimene kasutab oma otsingutes kindlaid geograafilisi täpsustajaid, näiteks linn, osariik, postiindeks või termineid nagu „lähedal“ või „minu lähedal“, tunnistab Google otsingut kohalikuks ja pakub selle piirkonna otsingutulemusi.

Kohaliku SEO otsingu näide

Kohalik SEO on oluline paljudel põhjustel. Siin on mõned kõige kaalukamad:

 • Kõrgem auaste: Keskendumine kohalikule SEO optimeerimisele aitab teie kohalikku ettevõtet otsingutulemustes kõrgemal asetada ja suurendab teie ettevõtte nähtavust. Selle tulemuseks on suurem kaubamärgi tuntus, rohkem sissejuhatusi ja lõppkokkuvõttes suurem tulu.
 • Tehke hea esmamulje: Me kõik teame, mida asjakohasem on teie sait, seda kõrgem on see Google’is. Lõppude lõpuks premeerib Google neid, kes pakuvad saidikülastajatele tähelisi kasutajakogemusi. Optimeerides oma saiti kohaliku SEO jaoks, mitte ainult ei tõuse te kõrgemale kohale, vaid seate ka neile, kes plaanivad teie ettevõtet külastada. Müügi suurendamise ja läheduses asuva konkurentsi peksmise võti on see, et inimestel oleks hõlbus õppida teie ettevõtte kohta, leida teie füüsiline pood ja teiega ühendust võtta..
 • Tasuta reklaam: Olenemata sellest, kas võtate osa klõpsu tasumise (PPC) reklaamimisest või mitte, on tõsi, et kohalikud otsingutulemid on a teie ettevõtte reklaamimise tasuta vorm. Mõelge sellele: teave, mille lisate oma saidile kohaliku ettevõtte kohta, kasutab märksõnu, köitvaid koopiaid, köitvaid pilte ning ülevaateid ja hinnanguid. Seda teavet näevad inimesed kohalikke otsinguid tehes ja seda kasutatakse otsustusprotsessis.
 • Müügi suurendamine: 78% asukohapõhiste otsingute tulemuseks on võrguühenduseta ost. Need, kes otsivad kohalikke ettevõtteid tahavad tegelikult oma raha kulutada neis füüsilistes poodides. Kui teete õigesti, tähendab see, et teie taskus on nii raha kui ka väljaspool seda rohkem raha.

Siin on kaheksa praktilist viisi, kuidas optimeerida oma WordPressi saiti kohaliku SEO jaoks.

1. Pange klientidel jätma õigustatud ülevaated

84% inimestest usaldab veebiarvustusi sama palju kui oma sõpru ja pereliikmeid. Sellepärast on teie ettevõtte arvustused mitme kanali kaudu nii olulised. Need ülevaated mitte ainult ei aita inimestel otsustada, kas teiega äri teha, vaid aitavad Googlel reastada teid ka selle jaoks, et saavutada õige tulemus vaatajaskonna jaoks.

Üks lihtsamaid viise, kuidas inimestelt arvustusi küsida, on saata automatiseeritud e-posti kampaania neile, kes ostavad teie tooteid või teenuseid veebist. Kui teil on preemiaprogrammis registreerumiseks isiklikke kliente, võite lisada e-posti kampaania, milles palutakse neil ka oma ost üle vaadata. WooCommerce punktide ja preemiate lisandmoodul on suurepärane võimalus ergutada kliente jätma arvustusi punktipõhiste allahindluste kohta.

Teine suurepärane koht arvustuste julgustamiseks on Google ise.

Google'i arvustused

Lisaks ilmuvad Yelpi arvustused alati Google’i esimesel lehel, nii et nende arvustuste loomisega töötamine on suurepärane strateegia. On oluline, et suhtleksite kõigi retsensentidega ja töötaksite oma ettevõtte positiivse valguse kujundamisel, isegi kui probleemid tekivad.

2. Avaldage oma veebisaidil kohalikku sisu

Kui teie eesmärk on kindlustada müük ja võrguühenduseta müük, on oluline optimeerida oma veebisaidi sisu nii, et see hõlmaks ka kohalikku teavet.

Koduleht Kohalik SEO

Kohaliku SEO näide: Paljastama

Näiteks peaks teie veebisaidi avalehel olema täpselt kirjas, kes te olete, kus asute ja mida teete. Google indekseerib teie veebisaidi ja indekseerib otsingutulemid, mis on tema arvates kõige asjakohasemad.

3. Täitke oma veebisait kohalike tingimustega

Peaksite värskendama ka oma veebisaidi pealkirjade silte, päiste silte ja metakirjeldusi. Google kasutab neid elemente teie saidi sisu mõistmiseks. Kuni kohalik sisu (nt märksõnad ja asukohad) on sinna lisatud, siis olete kohalikes otsingutulemustes kõrgemal kohal.

Pärmi SEO meta

WordPressi kasutamisel on selle teabe optimeerimiseks üks paremaid viise Pärmi SEO sisse panema. See pistikprogramm pakub väljad otsingutulemustes kuvatavate märksõnade, SEO pealkirjade, näppude ja metakirjelduste lisamiseks.

4. Esitage oma Google’i minu ettevõtte leht

Kui soovite ilmuda ihaldatud Google 3-packis ja edendada oma SERP-sid, peate oma Google’i ärikataloog.

Google'i ärikataloog

Pole kindel, milline on Google 3-pack? See on kohalike otsingutulemuste esikolmik, mis sisaldab lühikesi teabe lõigusid iga ettevõtte kohta, aidates kliente suunata otse nende välisuksele.

Google'i 3-pakk

Siin on mõned parimad tavad, mida oma Google’i minu ettevõtte lehe taotlemisel järgida:

 • Kui teil on mitu asukohta, taotlege nende kõigi kohta eraldi ja hallake neid siis ühe sisselogimise kaudu
 • Kasutage peamisi ja LSI-märksõnu, kuna neid on peaaegu 20% teie võimalustest Kohalikku paketti paigutamist
 • Leidke kategooria, mis sobib kõige paremini teie ettevõttega, isegi kui te ei leia täpset vastet
 • Uuendage regulaarselt oma ettevõttes tehtud muudatusi, nii et saavutate õiged tulemused ja klientidel on alati õige teave (nt asukoht, telefoninumbrid, e-post jne.)
 • Kaasake pilte visuaalse atraktiivsuse lisamiseks
 • Ärge unustage julgustada kliente lahkuma Google’i arvustustest, kuna need ilmuvad ka siin

Teenuse Google’i minu ettevõte tasuta lehe saamine on üks lihtsamaid viise, kuidas oma kohaliku SEO jõupingutusi edendada.

5. Kasutage ära kohalikke SEO pistikprogramme

Seal on käputäis tõeliselt häid SEO pistikprogramme, mis muudavad teie kohaliku SEO jõupingutuste parandamise käepäraseks.

1. WP SEO struktureeritud andmete skeem

WP SEO struktureeritud andmete skeem

Selle pistikprogrammi taga olevad arendajad mõistavad, kui keeruline võib olla veebisaidil struktureeritud andmete ja skeemide rakendamine (isegi professionaalsetele SEO ekspertidele). Seetõttu lõid nad selle pistikprogrammi, et aidata saidiomanikel hõlpsalt lisada organisatsioonide, arvustuste, restoranide, teenuste ja kohalike ettevõtete skeemid.

Tavalises otsingus kuvatakse tulemused koos lehe pealkirja, URL-i ja metakirjeldusega. Skeemimärgistust omavad pildid, ülevaated, kuupäevad ja kellaajad, töötunnid ja muu sõltuvalt tulemuse tüübist.

Google Rich Snippet

Google’i otsingutulemusi sirvides märkate, et paljud kohalikud ettevõtted ei rakenda oma veebisaitidel skeemimärgistust, ehkki sellise pistikprogrammi kasutamisel on see lihtne. Nii et eristuge rahvahulgast ja pakkuge potentsiaalsetele klientidele kohe.

2. WP Google Maps

Parimad kaardistamise pluginad: WP Google Maps

Teine suurepärane viis otsingutulemustes märkamiseks ja kohaliku SEO-pingutuse suurendamiseks on lisada oma veebisaidile Google Map, mida otsingumootorid saavad indekseerida.

See annab ka liikvel olles kohalikke otsinguid tegevatele ettevõtetele hõlpsa viisi oma ettevõtte leidmiseks. See on lihtne viis oma ettevõtte reklaamimiseks ja rohkemate klientide saamiseks.

6. Optimeerige oma saidi sisu

Kui teil on mitu ettevõtte asukohta ja viitate neile kõigile samal veebilehel, ei saa te loota, et kuvatakse kohalikes otsingutulemustes. Google ei tea, millistes tulemustes teid paigutatakse, kui loetlete erinevaid asukohti.

Selle probleemi lahendamiseks looge kogu saidi sisu jaoks eraldi veebilehed ja optimeerige iga veebisait nende konkreetse asukoha ja märksõnade jaoks.

Kas see võtab rohkem aega ja vaeva? 

Jah.

Kas see on seda väärt?? 

Kui näete, et müük hakkab igas kaupluse asukohas tõusma, andke meile sellest teada!

Pärmi XML-i saidiplaan

Kui otsite mõnda muud tõhusat viisi, kuidas tagada oma saidi sisu indekseerimine õigetes kohalikes otsingutulemustes, siis looge oma saidi sisust XML-saidikaart. Saate seda teha mis tahes hulga algajasõbralike SEO pistikprogrammide abil, näiteks Pärmi SEO (mida me varem mainisime).

Ühe klõpsuga saate luua XML-saidikaardi, mida Google ja teised otsingumootorid saavad kasutada teie saidi andmete analüüsimiseks ja teie õigeks järjestamiseks.

7. Optimeerige mobiilile

Pärast seda, kui Google teatas oma esimestest mobiiltelefonide indekseerimisega seotud jõupingutustest, on teie mobiilisaidi optimeerimine muutunud olulisemaks kui kunagi varem. Google vastutab teie järjestamise eest Google’i otsingutulemustes. Kui teile ei meeldi, kuidas teie mobiilisait kasutajate jaoks töötab, võite oodata, et teie SERP-d kannatavad.

Lisaks teadke kohaliku SEO kohta järgmist:

 • Kaks kolmandikku mobiilikasutajatest ostavad suurema tõenäosusega saite, mis on kohandatud vastavalt kasutaja asukohale
 • Ja aastaks 2021 on mobiilsidevahendite hinnanguline mõju kohalikule müügile enam kui 1,4 triljonit dollarit
 • Mõistete “minu lähedal” ja “lähedal” kasutamine on olnud suurenenud 900% viimase kahe aasta jooksul

Ja see on vaid mõned veenvad mobiiliotsingu statistika, mis suurendab kohaliku ettevõtte müüki.

Mida lihtsam on inimestel teie veebisaiti vaadata ja kohaliku ettevõtte teabele juurde pääseda, seda parem. Kui te pole kindel, kuidas öelda, mida inimesed näevad, kui nad mobiilseadmete abil teie saidil klõpsavad, kasutage reaalajas kohandajas sisseehitatud reageerivaid eelvaateid. Mine lihtsalt Välimus> Kohanda, ja kasutage oma saidi eelvaate kuvamiseks kohandamismenüü allosas töölaua-, laua- ja telefoniikoone.

Vastuvõtlik eelvaade

Selle abil saate vaadata, kuidas teie veebisait ilmub mitut tüüpi seadmetes, ja isegi navigeerida saidil reaalajas, et veenduda ka selle, kas kõik töötab korralikult.

8. Muutke oma veebisait kiireks

Viimane asi, mida puudutame, kuna see on traditsiooniline SEO strateegia, mis kehtib ka kohaliku SEO puhul, on saidi kiirus ja toimivus. Kui järgite kõiki ülaltoodud toimivaid näpunäiteid ja näpunäiteid, kuid ei optimeeri oma veebisaiti kiireks laadimiseks, ei kuvata teid kunagi kohalikes otsingutulemustes.

Lõppude lõpuks ootavad paljud tarbijad teie veebisaidi laadimist vähem kui 2 sekundiga ja 53% inimesi loobub teie saidist, kui laadimine võtab rohkem kui 3 sekundit.

Pole palju aega, et veenda inimesi kinni jääma, oma tellise- ja mördipoest teada saama ning oma teed suunama.

Google soosib kiiresti laaditavaid veebisaite, mis pakuvad kõigile saidi külastajatele erakordset kasutuskogemust. Nii et leidke oma veebisaidi etalonkiirus, kasutades tasuta kiirustesti tööriista, näiteks Pingdom.

Pingdom Speedi tulemuste näide

Pingdom Speedi tulemuste näide

Oma saidi üldise kiiruse ja toimivuse mõõtmiseks võite valida paljude testimiskohtade vahel. Kui teie sait on analüüsitud, saate järgmise teabe:

 • Üldine jõudlusaste
 • Lehe suurus
 • Laadimisaeg
 • Taotluste arv

Samuti leiate suurepäraseid võimalusi oma saidi kiiruse ja toimivuse parandamiseks. Mõni neist soovitustest võib sisaldada vahemälupistikprogrammi kasutamist, piltide tihendamist, HTTP-taotluste vähendamist, URL-i ümbersuunamiste vältimist, DNS-i otsingute vähendamist ja palju muud.

Kui teate, kui kiire on teie veebisait praegu, saate teha mõned väikesed muudatused ja testida uuesti, kuni te ei saa enam paremaks muuta. See on siis, kui teate, et teie veebisait kuulub kohalike otsingute edetabelisse, kuna see sobib kohalikule vaatajaskonnale, rakendab kohalikke SEO strateegiaid ja laadib saidi külastajatele kiiresti.

Lõplikud mõtted

Sellel digitaalajastul konkureerivad füüsilise äriga ettevõtjad otseselt sama sihtrühma jaoks konkureerivate veebiettevõtete buumiga. On oluline, et hoolitseksite inimeste eest, kes soovivad äri ajamiseks külastada telliskivide ja mördi kauplust. Parim viis selleks on kohaliku SEO edendamine.

Kui teil võtab aega oma WordPressi veebisaidi hindamiseks ja isegi vaid mõne ülaltoodud kohaliku SEO strateegia rakendamiseks, leiate oma ettevõtte paremusjärjestusest asjakohastes kohalikes otsingutulemustes kiiresti. Pidage meeles: edu saavutamiseks peate enda eest kaitsma. Keegi ei kavatse seda teie heaks teha. Nii et minge sinna ja asuge oma veebisaiti optimeerima kohaliku SEO jaoks, nii et läheduses olevad saavad kasu kõigest, mida teil pakkuda on.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map