Kuidas optimeerida oma WordPressi saidi ajaveebi postitusi enne avaldamist

Kuidas optimeerida oma WordPressi saidi ajaveebi postitusi enne avaldamist

Tere mu sõber. Kui olete minusugune blogija, siis peaksite teadma, kuidas on korraga kanda zillioni mütse. Enda ajaveebi omanikuna olete sina see, kes otsib õigeid andmeid, mida peaks teie publikule huvitav olema. Olete ainus, kes reageerib teie sisu kirjutamisele, redigeerimisele ja SEO optimeerimisele. Nende kõigi ja paljude muude ülesannete korraga ajamine pole nali. Kui klõpsate nupul „Avalda“, on lihtne olulistest punktidest mööda vaadata. Nii et oleme kindlad, et te ei jätnud midagi vahele, oleme otsustanud koostada selle blogijate kontrollnimekirja.


Selles postituses pakun 15 peamist asja, mida peate tegema enne nupu “avaldamine” vajutamist. Ehkki see võib esmapilgul tunduda liiga palju, on enamik neist sammudest üsna lihtsad ja kiiresti saavutatavad. Pealegi on hea teksti koopia kirjutamine väärt paar lisaminutit selle redigeerimiseks, nii et teie lugejad hindavad kogu seda aega ja vaeva, mida te selle kallal töötate..

1. samm: looge kaalukas pealkiri

Teie ajaveebi postituse pealkiri on üks võimsamaid elemente, mida see võib sisaldada. Sõltuvalt sellest, kuidas te seda struktureerite, otsustavad inimesed, kas teie väljaanne on nende tähelepanu väärt. Pealkirja kirjutamisviisi põhjal / ei saa teie ajaveeb otsingumootoritest koormatud orgaanilise liikluse koormust. Reeglina on postituse pealkiri viimane asi, millega blogijad postituse loomise ajal tegelevad. Vähemalt nii loome MonsterPosti postitusi.

Postituse pealkirja kallal töötades on palju erinevaid tehnikaid. Alustage teose pealkirjaga. See on teie pealkirja lõpliku versiooni alus. Hoidke pealkiri lühike. Selle nõuetekohaseks kuvamiseks otsingutulemustes piisab kuni 70 tähemärgist. Kui olete oma postituse pealkirja versiooni välja mõelnud, uurige seda kellegi teisega. Ärge unustage märksõnade või fraaside lisamist pealkirja. See suurendab teie võimalusi jõuda õige publikuni ja saada otsingumootorites laiemat tutvustust.

2. samm. Vormindage koopia

Väiksemateks osadeks jaotatud teksti on lihtsam lugeda. Pikkade lõikude vältimine on hea tava. 5-6 tekstirida on paragrahvide õige pikkus, mida teie publik loeb, mitte ei jäta vahele.

Reeglina skaneerivad inimesed mõnda ajaveebipostitust enne sisu lugemist sisu läbi. Alamrubriikide abil saate oma artikli sõnumi lugejatele paremini edastada. Sel moel näevad kasutajad teie postituses esile tõstetud ideede kiiret plaani, saades nii paremini aru, mis teie postituses tegelikult on.

3. samm: pildi vormindamine

Me kõik teame, et ühele veebilehele lisatud pilt võrdub tuhande sõnaga. Võib-olla ei kahjusta miski teie veebilehte rohkem kui halva kvaliteediga pilt ja halvasti vormindatud fotod. Seega, enne kui teie postitus reaalajas ilmub, veenduge, et iga visuaalsisu on õigesti mõõdetud ja näeb hea välja mis tahes seadme ekraanil.

Lisaks kvaliteetsetele, asjassepuutuvatele fotodele on ka postitused, ajakohastage oma blogi kõrge eraldusvõimega logoga, mis muudab teie projekti laiemas veebiringkonnas paremini äratuntavaks. Ärge unustage ka piltide alt-siltide ja pealkirjasiltide optimeerimist. See aitab teil muuta oma sisu veebis levinumaks.

Kui töötate WordPressi abil, mis on loodud näiteks TemplateMonsteri (näiteks) valmisteema alusel, on teil kõik käepärast SEO-optimeerimise tööriistad. Nii et mõelge lihtsalt oma sisule ja otsingupäringule, mida teie sihtrühm kasutab selle leidmiseks.

4. samm: esiletõstetud pildid

See punkt on eriti oluline kõigi jaoks, kes haldavad WordPressil põhinevat ajaveebi. Väljaannete täiustamine esiletoodud piltidega võib olla oluline mitmel põhjusel. Esmajoones saate esiletõstetud pildi abil kasutajate tähelepanu köita. Sõltuvalt kujundusviisist võib esiletõstetud pilt kanda kas intrigeerivat sõnumit või selgelt öelda asju, mida kavatsete oma postituses esile tõsta.

Esiletõstetud pildid postitustele

Tänu laienevale WordPress funktsiooni, saab teie väljaande esiletõstetud pilti kasutada mitmel viisil. Näiteks saab selle automaatselt tõmmata, et kasutada seda hiljutiste postituste liugurina.

Vertikaalsete esiletoodud piltide lisamine koos nende peal olevate tekstidega aitab teil oma sisule rohkem tähelepanu pöörata, kui inimene sirvib sotsiaalmeedia platvormide uudistevoogu. Sotsiaalmeedia olulisusest räägime selles postituses veidi hiljem. Siiski muudab hästi läbimõeldud vertikaalne esiletõstetud pilt teie sisu nähtavamaks, suurendades sellega teie võimalusi suurema liikluse suurendamiseks.

5. samm: SEO

Isegi kui laadite oma postituse üles uhkete piltidega ja kirjutate geniaalse koopia, lähevad kõik jõupingutused asjata, kui te ei optimeeri andmeid otsimootorite jaoks. See, kuidas teie ajaveeb järjestatakse SERP-de majandusharu märksõnade järgi, on orgaanilise liikluse ja müügivihjete tekitamise suurendamisel ülitähtis..

Oma ajaveebipostituse hõlpsamaks muutmiseks lisage kindlasti teksti valdkonnapõhised märksõnad. Andmete optimeerimisel veenduge, et märksõnad ei mõjuta üldist loetavust. Ärge unustage ka sisemiste linkide lisamist oma ajaveebi teistele lehtedele. See ei aita mitte ainult oma sisu otsingumootorite jaoks paremini optimeerida, vaid annab lugejatele ka rohkem väärtust, pakkudes neile kiiret juurdepääsu teie saidi muudele asjakohastele andmetele..

6. samm: linkide kontroll

Kui olete oma sisule siselinke lisanud, on viimane aeg kontrollida, kuidas kõik töötab. Reeglina tuleks seda teha käsitsi, et mitte jätta ühtegi sisulist katkist linki vahele.

Välised lingid vajavad ka täpset käsitsi kontrolli. Kas teie sisu sisaldab mingeid CTA-nuppe? Mine vaata neid ka.

7. samm: seadmeülene kontrollimine

Üha sagedamini eelistavad inimesed mobiilseadmeid, kui neil on vaja uudiseid vaadata või eelistatud teemade värskendusi näha. Sellepärast kontrollige enne sisu sisselülitamist veel kord, kui hästi kuvatavad andmed kuvavad erineva suurusega ekraane.

Saidi ehitamine a alusel on alati suur eelis reageeriv raamistik. See vabastab teid vajadusest välja töötada oma saidi eraldi versioonid laua- ja mobiilseadmete jaoks, mis on ühtaegu nii kuluefektiivne kui ka aega säästev.

Veelgi enam, Google reastab oma otsingutulemustes mobiilisõbralikud saidid kõrgemale. Niisiis, kui muudate oma sisu korrektseks kuvamiseks erinevates ekraanisuurustes, saate kaks lindu ühe kiviga tappa. Ühelt poolt muutub teie ajaveeb kasutajasõbralikumaks. Teisest küljest saab see Google’is paremini leitavaks.

Teie õnneks on populaarseimad teemad juba reageerivalt kujundatud. Näiteks teema Total pakub vedelat reageerivat paigutust kohe karbist välja. Kuid see teema sisaldab ka boonusevalikuid, kui soovite seada oma kohandatud saidilaiused kõigile seadme suurustele.

8. samm: brauseriteülene ühilduvus

Nüüd, kui me teame, et teie sisu toimib sujuvalt mis tahes seadme ekraanil, on aeg kontrollida, kui hästi seda kõigis suuremates veebibrauserites kuvatakse. Mõelge võimalikele veebibrauserirakendustele, mida teie vaatajaskond võib kasutada, ja vaadake, kui hästi sisu sinna laadib ja kuvab.

9. samm: julgustage arutelusid

Naastes postituse redigeerimise juurde, teeme teie koopia mõtlemapanevaks ja arutelu julgustavaks. Kuidas te teate, kas teie artikkel tõi lugejate jaoks mingit väärtust, kui te ei saa nende kommentaare?

Üks tõestatud viise postituste all peetud arutelude soodustamiseks on lugejatele artikli lõpus paar küsimust esitada. Kontuurlõikes otsivad inimesed tavaliselt reaalajas lühikokkuvõtet asjadest, mille olete oma väljaandes esile tõstnud, või mingisugust nn üleskutset tegevusele. Kui lõpetate oma teksti kahe või teise küsimusega, võite oma lugejaid julgustada jätma kommentaari oma muljetega asjadest, mille olete esile tõstnud, või jagama oma kogemusi soovitatud teemal..

10. samm: korrektuur

See kõlab nagu midagi, mida blogijad peaksid vaikimisi tegema, kuid mingil põhjusel ei lugenud kõik korduvalt oma postitusi enne avaldamist. Selleks, et te ei näeks välja nagu idioot, kes oli liiga laisk, et kontrollida teksti enne selle levitamist, on tungivalt soovitatav mitu korda uuesti kirjutada, mida olete kirjutanud.

Võib esineda tavalisi kirjavigu, mida võiksite teha kiirustades oma mõtteid dokumendis väljendades. Me kõik oleme inimesed ja teeme vigu. Nii et ärge kahjustage oma mainet ja laske oma lugejatel nautida iga teie jagatavat tekstirida, korrigeerige oma tekste hoolikalt läbi.

Kui töötate ajaveebiväljaande kallal, kirjutage sellest pool ja salvestage mustand. Vaadake läbi kõik teie kirjutatud sõnad ja kontrollige veelkord, kas te pole kirjavigu teinud. Enne trükise ilmumist korrigeerige kõik kirjutamisvood. Loe lause lause järel. Korrigeerige neid paar korda korduvalt ja alles seejärel jätkake liikumist.

11. samm: avaldamine ja kinnitamine

Kuna olete teinud kõik redigeerimise ja optimeerimise tööd, on viimane aeg oma postitus reaalajas muuta. Järgmine samm on teie artikli kinnitamine Pinterestis. Kui te pole oma ajaveebi jaoks veel eraldi tahvlit loonud, on viimane aeg seda teha.

Niipea kui teie väljaanne ilmub, lisage pildid, mille te sellesse oma Pinteresti tahvlile lisate. Paari päeva pärast minge edasi ja leidke vastavad tahvlid, kus saaksite sama teha. Nii lihtsaid korduvaid toiminguid tehes saate oma väljaannet levitada laiemale vaatajaskonnale, muutes oma ajaveebi veebis hõlpsamini leitavaks.

12. samm: jagage oma postitust Facebookis ja Twitteris

Jagage oma väljaannet Facebookis ja Twitteris edasi levitades. Saate neid jagada käsitsi või kasutada ajagraafikujärgseid programme, mis teevad kõik teie jaoks automaatselt tehtud. Kui soovite oma postitusi paremini märgata, lisage neile tweets ja Facebooki postitused koos piltidega. Kui laadite oma visuaalse sisuga sotsiaalmeedia postitusi üles, veenduge, et määraksite need vastavalt Facebooki ja Twitteri standardid.

13. samm: postitage mitu korda Tweets

Twitteri voogu värskendatakse tohutu kiirusega uute postitustega. Seega on tõenäoline, et just üks kord jagatud väljaanne kaob pidevalt teiste säutsude voos. Et seda ei juhtuks, soovitatakse järgmise paari päeva jooksul pärast nende avaldamist teie ajaveebis mitu korda Twitteris uusi blogipostitusi jagada..

Oma postituste käsitsi jagamine ikka ja jälle võib tunduda hirmutav ülesanne. Sel ajal tulevad mängu postitusplaanide programmid. Nende abiga saate seada sama postituse ilmuma uudistevoogudes paari päeva jooksul pärast avaldamist, samuti tuletada mõne kuu jooksul sotsiaalmeedia kogukonnale selle olemasolust meelde tuletada. Nii saate oma vanemat sisu ikka ja jälle ringlusse anda.

14. samm: kommentaarid

Kui teie postitus saab kommentaari, ärge jätke seda vastuseta. See hõlmab mõlemaid kommentaare, mille inimesed teie blogis ja sotsiaalmeedias postituse alla jätavad. Tehke täiendavaid jõupingutusi, et vastata küsimustele sisaldavatele kommentaaridele. Ka eriti läbimõeldud lugejad peaksid oma mõtlemistele vastuse saama.

Kommentaaridele vastates näitate, et hoolite oma lugejate arvamusest ja väärtustate iga hetke, mille nad teie artikli lugemiseks kulutasid. Seda nähes tulevad inimesed suurema tõenäosusega tagasi, sest nad näevad, kui palju neid hinnatakse.

15. samm: Analytics

Lisaks kasutajakommentaaridele, mis on teie postituste avaliku huvi tugevaks näitajaks, on soovitatav jälgida kogu lehevaatamiste ja peegelduste koguarvu, mille iga eelmisel kuul avaldatud postitus on saavutanud. Google Analytics aitab teil seda ülesannet paremini hallata kui miski muu. Statistika näitab teile, millised teemad on teie lugejate hulgas kõige nõutumad, nii saate paremini aru, kuidas peaksite suurema edu nimel edasi liikuma..

Mähkimine üles

Siin me läheme. Need olid 15 kõige tõestatud ja tõhusamat sammu, mida blogijad peavad enne oma postituste veebis avaldamist arvestama. Mõned neist on järele proovitud ja tõesed, kuid mitte vähem tõhusad. Rakendage neid praktikas ja vaadake, kui palju rohkem publik teie ajaveebiga tegelema hakkab.

Muide, kas on veel midagi, mida tuleks teie arvates nimekirjas mainida? Kuulame teie mõtteid kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map