Kuidas oma WordPressi veebisaiti veebiväliselt reklaamida?

Kuidas reklaamida ja reklaamida oma WordPressi veebisaiti veebiväliselt?

Kui inimesed mõtlevad väljapoole reklaamimist, tuleb meiliturundus kohe meelde. Kuid lisaks dünaamilise e-posti kampaania loomisele saate veel teha oma WordPressi veebisaidi reklaamimiseks veebiväliselt?


Selles artiklis vaatleme mitmesuguseid veebiväliseid tehnikaid, mida saate rakendada nii veebis kui ka väljaspool seda, et aidata teil jõuda laiema vaatajaskonnani ja suunata liiklust oma WordPressi veebisaidile. Alates külaliste postitamisest ja netisaadete hostimisest kuni mitmesuguste sotsiaalmeediumistrateegiate, kohaliku reklaamimise ja isiklikel üritustel käimiseni, loodetavasti leiate siit näpunäiteid, mis aitavad teil oma saiti reklaamida.

Kirjutage külalispostitusi

Külaliste postitamine on suurepärane viis oma WordPressi veebisaidi reklaamimiseks väljaspool saiti. Külaliste postitamine toimub siis, kui avaldate ühe oma postituse kellegi teise veebisaidil. Kuigi see on sageli tasuta, saate oma biograafia koos artikli all kuvatava saidi lingiga. Seetõttu ei aita teie artikkel mitte ainult uue vaatajaskonnani jõudmist, vaid see peaks ka teie saidile liiklust suunama.

Külaliste postitamise alustamiseks võtke ühendust oma veebisaidiga sarnases nišis asuvate veebisaitidega ja ka otsese konkureerimisega. Nende saidi lugejad on teie sihtrühm ja just neid inimesi soovite proovida oma külaliste postitustega jõuda.

Külalispostituse kirjutamisel, kuigi annate sisu tasuta ära, peavad teie artiklid siiski vastama kõrgeimale standardile. Valige teemad, mis on huvitavad, ainulaadsed ja aitavad lugejatel mingisuguseid probleeme lahendada. Külastaja postituse väärtuse ja kvaliteedi põhjal otsustavad lugejad, kas teie veebisait on väärt külastamist, nii et veenduge, et avaldate neile muljet.

Ilmuge saates

Netisaated

Teise saidi taskuhäälingusaadetes külalisena ilmumine on veel üks viis laiema vaatajaskonnani jõudmiseks ja oma veebisaidile liikluse suurendamiseks. Jälle peate minema paljude teede poole pöördumiseks, et küsida, kas saate rääkida nende netisaadetest. Veenduge, et need taskuhäälingusaated on mingil viisil teie niši jaoks asjakohased, nii et teie poole pöörduv vaatajaskond on teie sihtturg.

Teil võidakse paluda netisaate kaasvastaja või intervjueeritud külaline. Mõlemal juhul kavandage hoolikalt, mida kavatsete öelda, ja veenduge, et pakutav tarkus on väärtuslik neile, kellele proovite meeldida. Samuti on oluline, et podcastis kajastuks teie isikupära. See aitab külastajatel teiega emotsionaalsel tasemel ühendust võtta, suurendades nende tõenäosust teie saiti külastada.

Enne, kui olete nõus podcastis rääkima, kontrollige, kas produtsent rõõmustab teie veebisaidi reklaamimise üle ja jagab oma saidi veebiaadressi kuulajatega. Kui võimalik, esitage (oma saidil) sisu, mis toetab taskuhäälingusaate teemat ja on vaatajaskonnale kasulik. Seejärel saate jagada taskuhäälingusaate lisasisu URL-i, julgustades kuulajaid oma veebisaidile minema.

Looge oma Podcast

itunes

Oma taskuhäälingusaate loomine ja iTunes’is loetlemine on veel üks hea viis oma saidi reklaamimiseks. Taskuhäälingusaate saate WordPressiga hõlpsalt luua. Miljonid inimesed laadivad alla iTunes, nii et ka oma taskuhäälingusaate (või taskuhäälingusaadete seeria) siia lisamine annab teie veebisaidile võimaluse avaldada tohutut vaatajaskonda.

Taskuhäälingusaate ajal saate oma saidi sisu kinnitada ja selgitada, miks kuulajad peaksid teie saiti külastama. Ärge ainult pingutage. Keegi ei taha kuulata taskuhäälingusaadet, mis on kogu reklaam ja pole sisu. Looge netisaateid huvitavatel ja kasulikel teemadel, mis on alati seotud teie veebisaidi nišiga. Kui teie publikule avaldab muljet see, mida nad kuulevad, vaatavad nad suurema tõenäosusega teie saiti.

Arvustused ja hinnangud on iTunesi suureks muutmise oluline aspekt. Mida rohkem positiivseid arvustusi on, seda tõenäolisem on, et teie sihtrühm oma taskuhäälingusaate alla laadib, isegi kui nad pole teist teist või teie veebisaidilt varem kuulnud. Oma arvustuste arvu suurendamiseks tuletage iga taskuhäälingusaate lõpus meelde, et kuulajad jätavad teile arvustuse.

Ole kohal sotsiaalmeedias

Puhver

Pidevalt sotsiaalmeedias viibimine ja sellega tegelemine on tõhus viis oma sotsiaalsete fännide baasi loomiseks. Just siis saate oma sisu jagada ja oma veebisaiti reklaamida.

Esiteks peate tuvastama, kus teie vaatajaskond hangoutis viibib. Seejärel pange need sotsiaalmeedia kanalid oma tähelepanu alla. Veetke iga päev aega, et meeldida ja jagada teiste inimeste postitusi. Jälgige teisi oma nišis ja kommenteerige nende pilte. Ja postitage asjakohaseid artikleid ja sisu oma WordPressi veebisaidilt.

Kasutades automatiseeritud tööriista nagu Puhver võimaldab teil olla aktiivne sotsiaalmeedias isegi magama jäädes. Saate WordPressi postitusi Bufferiga automaatselt jagada, ajastades oma artiklid ette, et need igal ajal päeval või öösel avaldada. Puhver võimaldab teil ka kõiki oma sotsiaalmeedia kontosid ühelt armatuurlaualt hallata, säästes aega erinevatele kontodele sisse- ja väljalogimisel ning aidates hoida oma sotsiaalset strateegiat hästi korraldatuna.

Looge Facebooki leht

Facebooki leht

A Facebooki leht oma ettevõtte reklaamimiseks on suurepärane võimalus oma veebisaidi ümber kaasatud kogukonna loomiseks. Kuna Facebook on endiselt üle 2 miljardi igakuise kasutajaga sotsiaalmeediaplatvormidest suurim, on Facebooki leht üsna kohustuslik.

Edukat Facebooki lehte tuleks pidevalt värskendada huvitava ja kasuliku teabega. Küsige ja vastake küsimustele, julgustades inimesi teie lehele postitama ja mitmesuguseid küsimusi arutama. Veenduge, et teie leht sisaldaks linke teie veebisaidile, muutes teie Facebooki jälgijatel teie WordPressi veebisaidi külastamise võimalikult lihtsaks.

Parimate tulemuste saamiseks Facebookis peaksite kaaluma oma lehe reklaamimist. Facebooki kuulutusi on lihtne üles seada ja need aitavad tagada, et teie postitused on suunatud uutele potentsiaalsetele jälgijatele, aga ka teie praegustele jälgijatele. Samuti saate seadistada uuesti turundamise, reklaamides oma lehte neile, kes on juba teie saiti külastanud, kuid pole teid veel Facebookis jälginud.

Kui olete Facebookis tugeva jälje üles ehitanud, on teil aktiivne platvorm, kus saate oma veebisaidi sisu jagada, oma veebisaiti reklaamida ning oma teenuseid ja tooteid turustada. Pidage siiski meeles, et teie leht peab lugejatele väärtust lisama. Ärge muutke oma lehte liiga reklaamiliseks või müügipõhiseks, kuna see kaotab teie jälgijad.

Korraldage võistlusi sotsiaalmeedias

Võistluste korraldamine sotsiaalmeedias on suurepärane võimalus oma kaubamärki laiema vaatajaskonnaga jagada ja oma saidi sisu või tooteid reklaamida. Facebook sobib eriti hästi võistlustele ja olen kindel, et olete näinud rohkem kui paar võistlustööd, mida sõbrad jagavad.

Facebooki võistlust on lihtne korraldada. Looge lihtsalt postitus, mis sisaldab pilti sellest, mida võiks võita. Seejärel peavad Facebooki vaatajad teie lehele meeldima ja teie postitust võistlustele pääsemiseks jagama. Selle tulemuseks on uued jälgijad ja see aitab teie veebisaiti turundada.

Alustamiseks peate kõigepealt tegema vali auhind ära andma. Mida kenam auhind, seda parem, seda rohkem huvi teie võistluse vastu tekitatakse. Veenduge siiski alati, et see oleks asjakohane teie WordPressi veebisaidi niši jaoks ja kas teil on selline kingitus lubatud. Peaksite oma piirkonna kingituste osas natuke uurima. Mõnes riigis, osariigis ja / või linnas on seadused kinkeauhinna väärtuste kohta. Näiteks nõuavad USA-s auhinnaks, mille väärtus on 600 dollarit või rohkem, aasta lõpul auhinna võitjale saatmiseks 1099-vormingut muud vormi, mis sisaldaks nende maksudes.

Pärast auhinna valimist peate paigutama reeglid. See hõlmab auhinna selget kindlaksmääramist ja selle väärtust, annetuse kestust, sisenemise viise, kes saavad siseneda, kuidas võitja valitakse ja tehnilisi küsimusi (kuidas käituda duplikaattellimustega, voolukatkestusega, loodusõnnetusega jne). Kui kasutate kolmanda osapoole teenust, näiteks Rafflecopter, neil on reeglite / tingimuste generaator, mis muudab selle juriidilise natuke lihtsamaks.

Järgmine samm on võtta ilus fotograaf auhinnast. Atraktiivne ja pilkupüüdev foto aitab inimeste tähelepanu köita ja julgustab neid võistlustega liituma, näiteks teie leht meeldib ja teie postitust jagama..

Lõpuks, pärast kindlaksmääratud ajavahemikku, peate kuuluta võitja välja. Tehke sellest palju, et tuletada oma Facebooki jälgijatele meelde teie korraldatud võistlust ja jätkata oma saidi reklaamimist.

Looge oma YouTube’i kanal

Youtube

Oma YouTube’i kanali loomine on veel üks tõhus viis oma WordPressi veebisaidi reklaamimiseks väljaspool saiti. YouTube’is vaadatakse iga päev viis miljardit videot, nii et see on suurepärane platvorm, mille abil saate jõuda uuele turule ja suunata oma saidile liiklust..

Oma YouTube’i kanali loomiseks lihtsalt registreeruge ja lisage vajalik teave. See hõlmab teie kanalile nime andmist, veebisaidi logo üleslaadimist kanalile, kirjelduse kirjutamist ning oma veebisaidi ja sotsiaalmeedia kanalite linkide lisamist.

Teie YouTube’i kanali jaoks videote tootmine võib olla aeganõudev. Ratta uuesti leiutamise aja säästmiseks proovige uuesti oma veebisaidile postitatud sisu teksti kujul uuesti genereerida. See tagab, et sisu on asjakohane selle vaatajaskonna tüübi jaoks, kellega soovite ühenduse luua, samuti tagate, et te ei põle ennast välja.

YouTube’i kanali vaatajate teie veebisaiti külastama julgustamiseks on palju ära teha. Kirjutage iga video kirjeldus koos tegevusele kutsumise ja oma veebisaidi aadressiga. Arutage oma videos oma veebisaidi sisu ja jagage lehe URL-i, kust vaatajad saavad rohkem lugeda. Ja kasutage YouTube’i kaardid, mis võimaldavad teil lisada igale videole märkmeid, mis näitavad linke teie WordPressi veebisaidile.

Osalege üritustel

Wordcamp

Lisaks veebipõhisele tegevusele on WordPressi veebisaidi turustamiseks palju ka võrguühenduseta tegevusi, milles saate ka osaleda. Wordcamps on suurepärane võimalus kohtuda mõttekaaslastega ja aidata oma nime ja brändi WordPressi kogukonnas tuntumaks saada. Kui inimesed on teiega kohtunud ja nendega emotsionaalse ühenduse loonud, mäletavad nad neid, külastavad neid ja soovitavad neid tulevikus isegi teistele. Kohalikud kohtumised või tööstuskonverentsid on ka head turundusvõimalused, mis võivad olla viljakad.

Mõelge kohalikule reklaamimisele

Kui teil on füüsiline pood või ruumid, võib teie ettevõtte ja veebisaidi kohalik reklaam olla rahuldust pakkuv. Kaaluge reklaamimist kohalikus raadios või kohalikes paberites või ajakirjades. Ürituse või kohaliku spordimeeskonna sponsorlus võib samuti olla hea viis oma ettevõtte reklaamimiseks ja liikluse suunamiseks oma WordPressi veebisaidile.

Mähkimine üles

Mitte kõik käesolevas artiklis nimetatud saidivälised turundusmeetodid pole teie saidi niši jaoks sobivad. Valige tehnikad, mis teie arvates sobivad teie WordPressi veebisaidiga kõige paremini. Seejärel looge tegevuskava, et iga strateegia saaks teie jaoks toimida. Edu!

Milliseid strateegiaid saate kasutada oma WordPressi veebisaidi reklaamimiseks väljaspool saiti? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map