Kuidas oma WordPressi veebisaidil tavakülastajaid kasvatada

Kuidas kasvatada oma WordPressi saidi vaatajaskonda

Sellest, kuidas külastajaid oma WordPressi veebisaidile meelitada, on palju kirjutatud. SEO, kvaliteetne sisu, sotsiaalmeedia reklaam. Mis saab nende külastajate regulaarsest naasmisest?


Veebisaidi tõeliseks õnnestumiseks vajate usaldusväärsete külastajate pidevat voogu. Kuid kuidas seda tagada??

Noh, õnneks on WordPressi veebisaidil tavakülastajate vaatajaskonna kasvatamiseks palju võimalusi. Valitud valikud sõltuvad suuresti teie kasutatava saidi tüübist.
Kui loote kogukonna, et inimesed saaksid veebis kokku tulla ja suhelda, võiksite valida liikmesuse mudeli või muuta oma sait rohkem sotsiaalseks võrgustikuks.

Kui müüte tooteid või teavet, peaksite lojaalse jälgija loomiseks kaaluma võistluste, tutvustuste või veebiseminaride korraldamist. Mis iganes saidil teil on, peaksite kindlasti mõtlema e-posti jõu kasutamisele.

Selles artiklis uurime, kuidas saaksite rakendada mõnda neist strateegiatest ja taktikatest, mis aitavad teil luua korduvkülastajate lojaalset vaatajaskonda

Liikmelisuse saidid

Piira WordPressi sisu Pro
Võimalik, et kõige ilmsem valik saidi tavakülastajate julgustamiseks on sellele liikmelisuse komponendi lisamine.

Liikmesuse saidid töötavad eeldusel, et peate sisu nägemiseks liituma. Liikmelisus võib olla tasuta, kuid tasub kaaluda naasvate külastajate julgustamist ja teie saidi tasu teenimist. Kui kliendid on tasunud eksklusiivse sisuga eliitklubiga liitumise eest, siis veenduvad nad naasmises.

Piira sisu Pro on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis annab teile kõik tööriistad, mida liikmeksoleku saidi loomiseks vajate. See pistikprogramm võimaldab teil inimestelt teatud sisu vaatamise eest tasu võtta ja see pakub mitmesuguseid võimalusi, näiteks mitme liikmelisuse taset, et saaksite rahuldada oma vaatajaskonna erinevaid vajadusi.

Piiratud sisuprogrammi abil saate luua liikmesuse saidi, mille liikmeks maksmine on inimestel ja naaseb seeläbi uuesti ja uuesti, et saada oma raha väärt.

Suhtle BuddyPressiga

BuddyPress

Kui te ei soovi luua täiemahulist premium-liikmesuse saiti, kuid siiski peaksite looma oma saidil osalevate mõttekaaslaste mõtlejate kogukonna, võiksite valida BuddyPress. Tasuta WordPressi plugin BuddyPress aitab teil oma veebisaidile lisada palju suhtlusvõrkude funktsioone.

BuddyPressi installimisega saavad liikmed luua oma profiilid ja saate seadistada kasutajarühmi, sõnumside, tegevusvooge ja palju muud. See julgustab kogukonda teie saidil tekkima ja aktiivseks muutuma, võimaldades inimestel arutada ning jagada mõtteid ja teavet konkreetse teema või niši kohta. Tavakülastajate sotsiaalse saidi loomisel on võtmeks inimeste aitamine niimoodi ühenduste loomisel.

Postitusloendi tähtsus

MailChimp

Postitusloendid on olulised kõigi veebisaitide jaoks, kes soovivad luua järgmist. Kui teil on kellegi e-kiri, saate temaga ühendust pidada ja hakata looma raportit.

E-kirju saates tuletab see teie saidi külastajatele meelde ja hoiab neid kursis teie lisatud uue ja huvitava sisuga, mida nad muidu ei pruugi teada. Oluline on meeles pidada, et kui soovite püsikülastajaid, peate saatma regulaarselt e-kirju.

MailChimp on freemium’i e-posti turundustööriist, mis kogub, salvestab postiaadresse ja saadab teie e-kirjad automaatselt või alati, kui teil on midagi öelda. E-kirjade saatmine MailChimpi kaudu on lihtne viis, kuidas julgustada inimesi teie saiti uuesti külastama.

Saatke välja uudiseid võistluste, tasuta e-raamatute, uute toodete või põnevate sündmuste kohta, mis paneb neid teie saidi URL-i laadima. Lisage kindlasti oma saidi link, et inimesed saaksid seda külastada otse e-kirja kaudu. Mida lihtsam on teie saidile jõuda, seda rohkem tagasitulevaid külastajaid saate.

Veebiseminaride kasutamine külastajatele oma saidile naasmise meeldetuletuseks

VeebiseminaridOnAir
Veebiseminarid on äärmiselt kasulik tööriist, mis tuletab inimestele meelde regulaarselt teie saidile naasmist. Inimesed mõtlevad sageli veebiseminaride kasumi teenimiseks või uute külastajate meelitamiseks.

Regulaarsed veebiseminarid on aga nutikas viis külastajaid kinni hoida. Sageli ei jõua saidi uued külastajad tagasi lihtsalt seetõttu, et nad on selle saidi unustanud või ei leia selleks aega. Veebiseminaride kavandamise kaudu on inimestel teie saidi külastamiseks kindel kuupäev ja konkreetne põhjus.

VeebiseminaridOnAir on võimas võimalus veebiseminaride majutamiseks. See lahendus pakub automatiseeritud veebiseminaare, võimalusi tasulisteks veebiseminarideks, reaalajas vestlusi ja küsimusi ning palju muud. See tähendab, et saate keskenduda oma veebiseminari kvaliteedile ega pea muretsema tehniliste üksikasjade pärast.

BuddyPress töötab hästi veebiseminaridega, kuna külastajad saavad seejärel teie saidil viibida või kogu nädala jooksul naasta, kasutades BuddyPressi foorumeid, et arutada veebiseminari teemat või selles sisalduvaid küsimusi. See julgustab tugevat aktiivset kogukonda ja muidugi ka ihaldatud sagedast külastajat.

Kas soovite regulaarset külastajat? Korraldage regulaarseid pakkumisi

WooCommercePromotionManager

Pakkumised on ikka ja jälle osutunud väga edukaks viisiks saidi külastajate julgustamiseks. Kui soovite aga julgustada oma külastajaid teie saiti sagedamini külastama, ei pruugi ühekordne reklaam olla parim viis selle saavutamiseks. Regulaarsete kampaaniate korraldamisel on teil suurem võimalus saada oma sihtrühm mitu korda tagasi. Seega proovige ühe suure kampaania korraldamise asemel väiksemaid, kuid regulaarsemaid pakkumisi. Näiteks „10% allahindlust valitud toodetest igal esmaspäeval”.

WooCommerce Promotion Manager on populaarne WordPressi plugin, mida saate kasutada sooduskampaaniate seadistamiseks. Selle pistikprogrammi installimine maksab kõigest 25 dollarit ja see säästab palju aega ja vaeva. See võimaldab teil valida müügitooteid, pakkumiste kellaaegu ja kuupäevi ning kuvada slaidiseansi ribareklaame reklaamikampaaniate reklaamimiseks. Kasutage MailChimpi koos oma reklaamidega, tuletades tellijatele meelde teie viimaseid pakkumisi ja julgustades neid teie saiti uuesti külastama, et neid kontrollida.

Ehkki reklaamikampaaniad on suurepärane võimalus julgustada kedagi teie saiti külastama, peaksite enne nende käivitamist kaaluma mõnda asja. Number üks, kas saate endale lubada reklaami korraldamist? Kontrollige oma numbreid, müügi suurendamiseks on suurepärane, kuid ainult siis, kui teenite kasumit.

Number kaks, kas te kindlasti võidate neist? Jälgige oma reklaame hoolikalt. Kas inimesed ostavad sooduspakkumistega samal ajal ka muid täishinnaga tooteid? Kas soovite uusi külastaja e-posti aadresse hõivata? Ja mis kõige tähtsam, kas külastajad naasevad pidevalt tagasi?

Inimesed armastavad võistlusi

PhotoContestWordPressPlugin

Konkurents, nagu reklaamikampaania, on ka teine ​​viis, mille abil saate oma saidile rohkem liiklust suunata. Võistlus on teie publikule huvitav ja lõbus ning loob hea tunde. Inimesed armastavad tasuta kraami, nii et meenete loomine on kindel viis e-kirjade kogumiseks ja jälgijate lisamiseks. Kuidas oleks aga lood tavakülastajate loomisega?

Noh, see sõltub väga palju sellest, millist võistlust korraldate. Valimiseks on palju häid WordPressi pistikprogrammi võimalusi, mis aitavad teil luua ja hallata mitmesuguseid võistlusi.

Soovite vaid seda, mis soodustab külastajate vahelist suhtlust ja paneb nad teie saidile või sotsiaalmeedia lehtedele naasma, et näha, mida jagatakse. Fotokonkursi WordPressi pistikprogramm on hea valik, kuna see julgustab inimesi fotosid jagama.

Pildid huvitavad inimesi alati rohkem kui teksti, nii et kui saate luua võistluse, kus inimesed jagavad põnevaid fotosid, võib tulemuseks olla see, et vaatajad naasevad sageli, et näha, mis on lisatud.

Ükskõik, mis tüübi valite, mõelge võistlusele hoolikalt ja jälgige seda tähelepanelikult. Võib-olla olete kogunud palju e-posti aadresse, kuid mida veel? Kas need e-posti aadressid on muudetud teie ajaveebi tavapäraseks liikluseks? Kas olete pärast võistluse lõppu hoidnud tugevat sotsiaalset kohalolekut, tuletades inimestele meelde oma saiti?

Kui valisite konkursi, mis julgustas kommenteerima ja arutlema, kas see on teie saidil paremat kaasatust parandanud? Võib juhtuda, et peate korraldama mitu võistlussarja, nii et te ei meelita mitte ainult ühe külastajaga uusi külastajaid, vaid julgustate tagasipöördujaid edasiste võimalustega midagi võitma.

Lõplikud mõtted

Selles artiklis on palju ideid, mis aitavad suurendada teie saidi regulaarsete külastajate arvu. Määratlege, millist tüüpi sait teil on ja mõelge hoolikalt läbi, millised valikud teile kõige paremini sobivad.

Ükskõik, mille valite, jälgige seda kindlasti. Kas see töötab? Kas saate regulaarselt külastajaid? Kas saate seda rahaliselt ja oma ajaga juhtida? Kui üks kontseptsioon ei paranda külastajate arvu tagastamist, proovige teist. Regulaarse publiku loomine on raske ja pidev töö, kuid see on kindlasti seda väärt.

Kuidas kavatsete oma veebisaidi vaatajaskonda kasvatada või külastajaid korrata? Mis hoiab teid tagasi külastatud veebisaitide juurde? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map