Kuidas oma WordPressi saiti brändida

Kuidas oma WordPressi saiti brändida

Oma veebisaidi loomisel on ülioluline kaasata nii pilkupüüdev kaubamärk kui ka köitev sisu. Lõppude lõpuks, kui klient teie saiti külastab, soovite ju, et ta kujundaks teie ettevõttest positiivse mulje ja mäletaks seda hiljem. Seda on aga lihtsam öelda kui teha.


Hea uudis on see WordPress omab palju suurepäraseid tööriistu tugeva kaubamärgiga veebisaidi loomiseks. Vaja on vaid mõnda lihtsat sammu, näiteks õige teema valimine, kohandatud logo rakendamine ja selgete kontaktkanalite kaasamine.

Selles postituses räägime läbi teie kaubamärki tõhusalt esindava WordPressi saidi loomise protsessi. Läheme selle juurde!

Miks on oluline oma veebisaidile tugeva kaubamärgi loomine

Tugev kaubamärk aitab teie publikul teie ettevõtet meelde jätta. Kui teie bränding on järjekindel ja selge, annab see uutele klientidele teada, mida oodata, ja aitab eelmistel klientidel teie sisu ja tooteid mujal tunda.

Veelgi enam, teie veebisait on teie kaubamärgi kriitiline osa. Sellisena peaks see sisaldama kõiki samu kaubamärgielemente, mida kasutate muudel kandjatel ja isegi füüsilistel materjalidel. Näiteks ei määratle Facebook oma identiteeti mitte ainult logoga, vaid ka konkreetse sinise varjundi abil.

Facebooki brändiressursid

Kui keegi seda logo ja värvikombinatsiooni näeb, arvavad nad tõenäoliselt, et see on Facebook. Muidugi, see on ainult üks näide. Võite kaaluda ka Apple’i veebisaiti.

Apple'i bränding

Apple on tuntud oma silmapaistva ja lihtsustatud kaubamärgi poolest. Veebisaidil on silmatorkavaid pilte, mida korvab palju negatiivset ruumi. Lisaks on selle sisu hõlpsasti navigeeritav, eriti arvestades selle suurt tootevalikut.

Sellise tugeva kaubamärgi säilitamine kõigil platvormidel, sealhulgas teie veebisaidil, võib tulusid suurendada 23 protsenti. Mis veel, 71 protsenti tarbijatest eeldage sama kogemust oma brändiga, kui nad seda kogevad, mis tähendab, et annate neile seda, mida nad soovivad.

Teisisõnu, teie veebisaidi jaoks on kriitilise tähtsusega teie kaubamärgi esindamine. Õige juurutamise korral ei erista see teid mitte ainult konkurentsist, vaid aitab teil ka klientidega suhelda ja püsivaid suhteid luua.

Kuidas luua kaubamärgiga WordPressi veebisait (5 sammu)

Õnneks muudab WordPress oma veebisaidi brändinguks ülesande hõlpsamaks, kui võite arvata. Enne alustamist peate esmalt seadistama WordPressi veebisaidi, kui te seda veel teinud pole. Kui olete selle teinud, võite hakata oma teema juurde lisama mõnda olulist kaubamärgielementi.

1. samm. Valige teema, millel on palju kaubamärgivalikuid

Oma veebisaidi teema valimisel on oluline valida see, millel on sobivad brändimisvalikud. Kui õige teema on paigas, saate hõlpsamini lisada soovitud brändielemente.

Muidugi, kui saadaval on nii palju valikuid, võib olla keeruline ühe kasuks otsustada. Suurepärane koht alustamiseks oleks aga meie enda teema Total. See pakub peaaegu kõike, mida vajate, sealhulgas logo paigutust ja eelhäälestatud Meeskond ja Meist lehed.

Kokku reageeriv mitmeotstarbeline WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lisaks on sellel teemal unikaalse kaubamärgi loomiseks vajalikud kohandamisvalikud. Näiteks saate avalehe liugurit kasutada meeskonna liikmete, toodete või teie ettevõtte asukoha piltide kuvamiseks. Samuti on palju kujundusvalikuid, mida saate teha värvide, fontide, paigutuste jms osas.

Kui olete teema valinud, saate selle oma WordPressi saidile installida. Alustuseks minge Välimus> Kujundused, ja seejärel valides Lisa uus lehe ülaosas.

WordPressi teemad

Järgmisel lehel saate otsida tasuta teemat või klõpsata nuppu Laadige teema üles nuppu, et laadida üles ostetud lisatasu teema (nagu kokku) zip-fail. Seejärel installige ja aktiveerige lihtsalt ekraanil kuvatavate juhiste järgi. Pärast seda saate kohe oma WordPressi teema kohandada vastavalt oma vajadustele!

Võib-olla on kõige olulisem brändielement teie logo. Visuaalse meediumi, näiteks veebisaidi puhul kehtib see eriti tõsi. Teie logo on üks esimesi asju, mida uued külastajad näevad, ja element, mida nad tõenäoliselt mäletavad isegi pärast teie saidilt lahkumist..

Selle loomisel saate palgata professionaali või ise logo kujundada. Tegelikult kasutavad paljud ettevõtted tekstilogosid või muid väga lihtsaid elemente, sealhulgas WordPress ise.

WordPressi logo

Kui otsustate valida DIY marsruudi, on proovimiseks palju tasuta tööriistu. Näiteks võite kasutada tasuta veebifondid ja graafikaprogramm, näiteks Inkscape või GIMP. Muidugi võib see meetod olla keeruline ja aeganõudev ning see pole kõigile sobiv.

Üks lihtsamaid ja tõhusamaid viise logo ehitamiseks on logo valmistaja teenus, näiteks Looka.

Looka logo tegija

Selle tööriista abil sisestate lihtsalt oma ettevõtte nime ja valite oma stiilieelistused. See genereerib teile kohandatud logovalikud. Sealt saate oma lemmikut näpistada ja kohandada, kuni see sobib. See on soodsam kui disainerite palkamine ja võimaldab teil siiski teha oma kohandatud muudatusi.

Kui teil on oma logo, peate selle oma veebisaidile paigutama. Selleks minge saidile Välimus> Kohanda oma WordPressi juhtpaneelil. See viib teid WordPressi kohandaja juurde. Sealt liikuge lehele Päis> Logo (pange tähele, et siin olevad valikud võivad teie kasutatavast teemast olenevalt erineda).

Teema logo kokkulaadimine kokku

Siin saate oma logofaili valida või üles laadida (samuti kohandada teksti logo, kui see on teie eelistus), et see teie saidi päises kuvataks. Muidugi saate oma logo lisada ka muudesse võtmekohtadesse, sealhulgas vidina piirkondadesse, näiteks saidi jalus ja külgriba.

3. samm: looge olulised lehed brändi usaldusväärsuse suurendamiseks

Ehkki teie ettevõtte nimi ja logo on olulised, on teie bränd palju enamat kui lihtsalt need asjad. See on ka teie lugu ja sisu.

Seetõttu koondavad paljud kaubamärgid teatud põhjuseid või keskenduvad konkreetsete probleemide lahendamisele. Kliendid tunnevad kaubamärki palju lähemal, kui nad saavad selle või selle asutajatega kuidagi suhestuda. Näiteks kui asutasite oma ettevõtte garaažis või kui teil oli muid tagasihoidlikke algusi, siis soovite sellest oma klientidele rääkida. Kõik armastavad edulugu.

Sel põhjusel on teie Meist leht on veel üks oluline lisand, mis võib teie brändile väärtust lisada. See aitab suurendada teie ettevõtte usaldusväärsust. Näiteks Meist Veekeetja kartulikrõpsude veebisaidi lehel on selgitatud, kuidas ettevõte kaubikuga alustas.

Veekeetja bränd meist

Muud olulised lehed, mida oma veebisaidile lisada, on kontaktide leht, ajaveeb ja teie töö portfoolio (või toodete loetelu). Mõelge igale põhilehele hoolikalt, kuidas selle sisu teie brändiga sobib. Püsige kogu värvilahenduse juures ja lisage ainult sisu, mis vastab teie brändi sõnumile ja väärtustele.

Kui peate WordPressis looma uue lehe, minge aadressile Lehed> Lisa uus. Sealt saate seda vabalt kohandada nii palju kui soovite.

WordPressi lisamine Uus leht

Lisage kindlasti loodava lehe pealkiri, näiteks Meist. Siis saate vabalt rääkida oma kaubamärgi loo allpool ja lisada palju pilte ja muid visuaale.

4. samm: kaasake külastajatele palju võimalusi kontakti saamiseks

Teie saidi külastajatel on ülioluline omada alati selget viisi, kuidas nad saavad teiega ühendust võtta. See võib ettevõtte veebisaidi jaoks tunduda ilmne, kuid võite olla üllatunud, kui paljud veebisaidid ei tee seda õigesti. Lisaks on see oluline osa teie üldisest kaubamärgistrateegiast.

Muidugi on enamikul veebisaitidel päises või peamenüüs lingitud kontaktleht. Kuid enama kui ainult selle ühe elemendi kaasamine võib olla tõhus meetod. Näiteks pakub Neil Patel temani jõudmiseks palju erinevaid võimalusi, näiteks oluliste lehtede keskel olevad nupud tegevusele (CTA)..

Neil Patel

See aitab muuta protsessi teie külastajatele võimalikult lihtsaks. Kontakti saamiseks võite lisada mitu viisi, näiteks e-posti aadressi, telefoninumbri ja reaalajas vestluse valikud. Lisaks võite kaaluda sotsiaalse jagamise funktsioone, kontaktvorme ja isegi e-posti turundust.

Selliste elementide lisamiseks oma WordPressi veebisaidile aitab see leida spetsiaalset pistikprogrammi. Kontaktvorm 7, näiteks saab luua külastajatele lihtsa, kuid klanitud viisi ühenduse võtmiseks. Pärast pistikprogrammi installimist ja aktiveerimist on teil uus Võtke ühendust suvand oma WordPressi administraatori külgribal.

Looge kontaktvorm

Elemendi lisamiseks oma kontaktivormi asetage kursor soovitud kohta ja valige siis ülalolevatest valikutest, mida soovite lisada.

Sisestage sildi sisu vorm

Sellel ekraanil saate konfigureerida ka välja atribuudid, mille lisate oma kontaktivormile. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Sisestage silt. Seejärel valige Salvesta, ja luuakse lühikood, mida saate oma veebisaidil kõikjal kopeerida ja kleepida.

5. samm: juhtige oma brändi sisu, sisu, sisu abil koju

Sisu on paljude kaubamärkide liikumapanev jõud. Eduka veebisaidi haldamisel saab teie sisu kasutada nii potentsiaalsete klientide meelitamiseks kui ka SEO täiustamiseks.

See on põhjus, miks paljud veebisaidid hõlmavad ajaveebi oma brändingupingutuste osana. Blogi on suurepärane viis värske sisu genereerimiseks ja teie saidile liikluse suurendamiseks. Võite alustada oma veebisaidil ajaveebilehe loomisega, mis on WordPressi kasutamisel lihtne.

Tegelikult on paljudel teemadel (näiteks Kokku) teie ajaveebi jaoks eelnevalt ehitatud leht. Selle kohandamiseks minge lehele Välimus> Kohanda WordPressi juhtpaneelilt. Seejärel klõpsake nuppu Blogi jaotise kohandamise alustamiseks.

Rakenduse Total abil on teie veebipäeviku peamise arhiivi ja sissekannete kohandamiseks (kui külastate veebisaiti) tonni sisseehitatud võimalusi teie veebisait.com/blog või kui sisestate ajaveebi postituste ruudustiku või karusselli, kasutades teema lehe koostajat), samuti oma individuaalse üksiku postituse lehe paigutusi.

Teemablogi kohandaja sätted kokku

Sisu osas proovige kirjutada postitusi, mis vastavad teie üldisele kaubamärgile. Selleks saate luua kvaliteetset sisu, mida teie sihtrühmale meeldib lugeda. Muud võimalused oma sisu parendamiseks hõlmavad tugeva märksõnastrateegia rakendamist ja kasutamist Google’i märksõnade plaanija et leida termineid, mis on teie kaubamärgi jaoks nii konkureerivad kui ka asjakohased.


Oma veebisaidi kaubamärgistamine on üks tõhusamaid viise klientidega kontaktide loomiseks. Lõppude lõpuks on teie kaubamärk see, mida nad mäletavad, ja mis paneb nad teie ettevõttesse naasma, kui nad vajavad teie pakutavaid tooteid või teenuseid.

Kas teil on küsimus selle kohta, kuidas luua tugeva kaubamärgiga WordPressi veebisait? Küsige altpoolt kommentaaride jaotiselt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map