Kuidas oma WordPressi saidil sisu hankida ja seda jagada

NÕUANDED Kuidas oma WordPressi saiti sisu hankida ja jagada

Kui kaalute oma veebisaidile või ajaveebile uue sisu lisamist, siis mõtlete tõenäoliselt pikkade vormiartiklite või originaalsete postituste loomisele. See on täiesti loomulik ja enamik saite soovib tähtsustada ainulaadset sisu. Kuid see võib olla ka nutikas samm, et hankida ja jagada oma lugejatega asjakohast kolmanda osapoole sisu alati, kui teil selleks võimalus on.


Üks parimatest asjadest Interneti puhul on see, kui palju teabele see juurdepääsu pakub – seal on artikkel või veebisait peaaegu kõige kohta. Selle sisuga linkimine või sellest abistavateks ressurssideks kureerimine on nii teenus teie lugejatele kui ka suurepärane viis enda surve mõningaseks vähendamiseks.

Selles artiklis räägime sellest, miks võiksite jagada kolmanda osapoole sisu, ja arutame selle levinumaid viise. Seejärel tutvustame mõnda käepärast WordPressi pistikprogrammi, mis aitavad teil töö ära teha. Alustame!

Kas peaksite kaaluma kolmanda osapoole sisu jagamist?

WP RSS-i koondaja: WPNewsDesk

Suurepärane näide on WP uudistepunkt (powered by RSS Aggregator Pro), mis jagab veebis usaldusväärsetest WordPressi allikatest pärit uudiseid.

On oluline, et teie veebisaidil oleks palju kvaliteetset ja originaalset sisu. Enda ainulaadsete ideede jagamine positsioneerib teid eksperdina ja hõlmab ka liiga palju sisu dubleerimine võib teie saidil olla otsimootori optimeerimise jaoks problemaatiline. Siiski on väga kasulik oma töö kõrval ka välist sisu viidata ja jagada.

Kolmanda osapoole sisu hankimine ja jagamine on nutikas idee järgmistel (ja muudel) põhjustel:

 • See leevendab teie töökoormust – saate oma saidile lisada rohkem kasulikku sisu, ilma et peaksite kõike ise tegema.
 • Väliste allikate ja tsitaatide pakkumine parandab teie enda sisu usaldusväärsust.
 • Saate end positsioneerida teadliku autoriteedina, suunates lugejad teabe leidmiseks parimatesse kohtadesse.
 • Teiste sisu jagamine on suurepärane viis kontaktide ja suhete edendamiseks.

Kui te ei loo kunagi linke väliste ressurssidega ega jaga neid, siis ei jää te võimalust saada osa suuremast vestlusest, mis on juba veebis olemas. Proovige leida tasakaal originaalse ja teie jaoks sobiva sisu vahel.

Kuidas jagada sisu WordPressiga

Arutleme nüüd selle üle, kuidas kolmandate osapoolte sisu tegelikult jagama hakata. Seal on palju võimalusi ja parim lähenemisviis sina sõltub teie saidist, väljast ja vaatajaskonnast. Kõige tõenäolisemalt soovite kasutada strateegiate kombinatsiooni.

Siin on mõned kõige tõhusamad lähenemisviisid:

 • Lihtne linkimine. Väliste linkide loomine oma sisus on lihtne ja see võimaldab teil esitada tsitaate koos lisateabega, millel teil pole aega (või ruumi) enda katmiseks. See on põhistrateegia, millest igaüks võib kasu saada.
 • Sisu koondamine. See lähenemine kasutab sisu jagamise protsessi automatiseerimiseks RSS-vooge. Mis omakorda teeb sellest kiire ja lihtsa valiku. Saate manustada oma saidile vooge, et tõmmata ja kuvada asjakohast sisu kogu veebist. See pakub teie lugejatele olulise teabe värskendusi reaalajas ja säästab palju aega. ]
 • Sisu kuratsioon. Kuratsioon on väliste ressursside leidmine ja nende lugejatele tutvustamine ajaveebi, infolehe, sotsiaalvõrgustiku või mõne muu meetodi abil. Alustate kolmandate osapoolte sisust, kuid lisage oma sisustus või arvamused. See on nendest võimalustest võib-olla kõige aeganõudvam, kuid võib pakkuda kõige suuremat kontrolli ja potentsiaalset väärtust.

Kõik need lähenemisviisid nõuavad väikest ettevalmistustööd. Õnneks pakub WordPress palju tööriistu, mis aitavad teil sisu jagamise strateegiaid rakendada.

On tõsi, et WordPressi üks parimaid asju on see, et seal on pistikprogramm peaaegu kõigeks, mida võiksite teha. Ideaalse pistikprogrammi leidmine võib siiski olla keeruline, nii et allpool oleme kokku kogunud mõned parimad sisu valimise ja koondamise võimalused kolmanda osapoole sisu jagamiseks.

1. WP RSS koondaja

WP RSS-i koondaja pistikprogramm

Kui sisu koondamise idee teid huvitab, on see pistikprogramm, mida kontrollida. WP RSS Aggregator võimaldab teil ühendada mitu RSS-kanalit ja kuvada need koos oma saidil. Saate valida allikad, mis on teie arvates kõige väärtuslikumad, integreerida need ühte käepärasesse loendisse ja lasta pistikprogrammil teha ülejäänu. WP RSS-agregaator on kindel võimalus, kui soovite jagada kasulikku kolmandate osapoolte sisu ilma, et käsi muutuksite käsitsi tööd tegemata..

Põhijooned

 • Importige ja ühendage nii palju RSS-kanaleid kui vaja
 • Oma saidil sööda sisu hõlpsaks kuvamiseks kasutage lühinumbrit
 • Kehtestage mitmesugused imporditava, kuvatava ja säilitatava sisu piirangud

WP RSS Aggregatori põhiversioon on tasuta, kuid kui soovite paljusid selle kasulikumaid funktsioone (näiteks RSS-i sisu postitusena importimine ja väljavõtete ja piltide kuvamine vooüksustest), peate ostma ühe või mitu selle lisatasu lisandmoodulid.

2. Kaja RSS

Echo RSS maaletooja / generaator

Teine võimalus on meile Echo pistikprogramm RSS-kanalitest postituste loomiseks ning lugejatele oma piiramatu arvu kohandatud RSS-kanalite loomiseks. See pistikprogramm pakub lihtsat viisi vaatajaskonnale suunatud sisu kureerimiseks. Pistikprogramm haakub avalikesse RSS-voogudesse, et luua oma ajaveebis postitusi, mida saate seejärel kasutada oma RSS-i loomiseks.

Põhijooned

 • Kasutab SimplePie API-t
 • Postituste automaatne genereerimine
 • Looge piiramatuid RSS-vooge

Siin on suur probleem see, et sisu pole tegelikult ainulaadne. Ehkki see pakub lihtsat viisi oma lugejatele nišisisu pakkumiseks (näiteks võite jagada ja linkida omaenda vahetus saidi erinevate ajaveebide krüpto-näpunäiteid), ei soovitaks ma sellele kogu oma sisu korral lootma jääda. loomise vajadused.

3. MyCurator

MyCuratori pistikprogramm

MyCuratori pistikprogramm on natuke ainulaadne. Allikate pakkumise asemel tuleb pistikprogramm teile artiklitega, mis tema arvates on asjakohased. Kuidas? Pärast teema loomist olete huvitatud leidma teile ressursse lihtsalt pistikprogrammi pakutavate üles-alla hääletustulemustega. Teie häälte põhjal soovib MyCurator pakkuda teie artikli loomise vajaduste jaoks sihitud sisu.

Põhijooned

 • Nutika sisu valimine üles / alla hääletamise kaudu
 • Seadista RSS ja lähteteated
 • Täpsustage oma keel

Saate MyCuratorit ühe teema jaoks tasuta kasutada, kuid lisaks sellele peate lisatasu paketi jaoks registreeruma. Professionaalsete plaanide hind on kuni 6 teemat 15 dollarit kuus ja piiramatute teemade korral äriplaanide hind 30 dollarit kuus.

4. Vajutage edasi

PressForwardi pistikprogramm

PressForward on tasuta pistikprogramm, mille abil saate kujundada oma sisu koondamiseks kohandatud allikate komplekti. Pistikprogramm töötab koos RSS-kanalitega, nagu ka paljud muud meie loendis olevad võimalused, samuti konkreetsete lähtelehtede järjehoidja. Kuid ainulaadne on see, et on olemas sisseehitatud suvandid omistamiseks, automaatseks ümbersuunamiseks algsele allikale ja meeskondade toetamiseks (nt kaasautorid, toimetajad või muud kasutajarollid).

Põhijooned

 • RSS, Atomi voog ja järjehoidjate hankimine
 • Integreerige standardiseeritud sisu
 • Salvestage kureeritud sisu mustanditena
 • Lisage sisu omistamine või suunake lähteallikale

Lõbus tõsiasi selle 100% tasuta (müümata jätmise) pistikprogrammi kohta on see, et seda hooldab George Masoni ülikool. See loodi osana nende sarnaselt nimega PressForward projektist, mille eesmärk on tsentraliseerida digitaalne meedia ja luua sisu sõlmpunkte.

5. Kuratsioonisviit

Pilt Curation Suite'i pistikprogrammist.

Kui sisu kureerimine on rohkem teie stiil, siis tutvuge Curation Suite’iga. See terviklik lahendus lisab teie postituste redigeerijasse külgriba, mis võimaldab teil otsida välist sisu ilma kuhugi minemata. See kogub sisu paljudest allikatest, mis keskenduvad uudistele, sotsiaalmeediale, piltidele ja videotele. Curation Suite on ideaalne tööriist ressursside kiireks leidmiseks ja korraldamiseks, et luua kasulikke kureeritud lehti või postitusi.

Põhijooned

 • Piirake oma otsinguid kindlate allikatega
 • Lisage visuaalse redigeerija abil oma postitusele sisu kiiresti
 • Kasutage otseteid, mis võimaldavad teil oma saidile sisu lisada, isegi kui te pole armatuurlaual

Curation Suite pole odav – see maksab teile aastase liikmemaksu eest 197 dollarit aastas (või 24 dollarit kuus, kui eelistaksite seda teed minna). See on aga ideaalne võimalus neile, kes soovivad sisu kureerimisega tõsiselt suhtuda. See säästab pikas perspektiivis palju aega ja energiat.

6. Voolu voog

Vooluhulga sotsiaalne voog WordPressi pistikprogramm

Ülaltoodud pluginad on suurepärased RSS-kanalitest sisu koondamisel või traditsioonilise sisu kureerimisel. Aga kuidas on sotsiaalmeedias? Siin paistab Flow Flow. Flow Flow abil saate sotsiaalsetest voogudest eemale tõmmata, et luua oma lugejatele asjakohane sisuvõrk.

Põhijooned

 • Vastuvõtlik paigutus AJAX-i laadimisega
 • Sotsiaalmeedia nupud ja loendurid
 • Võrkude sortimis- ja otsimisvõimalused
 • Mitme saidiga ühilduv

Seda öeldes – Flow Flow tasuta versioon toetab ainult Facebooki, Twitterit, Instagrami ja Pinterest. Kui soovite kasutada RSS-voogu, ajaveebi postitusi või muid võrke (Youtube, Soundcloud, Tumblr jne), peate üle minema versioonile Flow Flow Pro. Kuid arvestades, et selle hind on mõistlik 35 dollarit, ütleksin, et see on seda investeeringut väärt.


Veebi kaudu sisu hankimine on suurepärane viis end osaks laiemast kogukonnast. Te suurendate oma usaldusväärsust, jagades kasulikke ressursse, ja kutsute teisi vastutasuks oma sisu jagama. Lisaks saate oma veebisaiti või ajaveebi kiiremini laiendada, lisades materjali kiiremini.

Kas teil on näpunäiteid, kuidas leida vinge sisu, mida oma lugejatega jagada? Räägi meile neist allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector