Kuidas oma ümberarvestuskursse suurendada, näpunäited WordPressi e-kaubanduse jaoks

Suurendage ümberarvestuskurssi

Kas teil on e-poe pood? Või ehk teil on telliskivide ja mördi jaemüügiettevõte uue veebiplatvormiga? Või müüte tooteid või teenuseid veebis oma potentsiaalsete klientidega suhtlemiseks portaalina?


Kui jah, siis loodan, et leiate selle artikli meelelahutuslikuks ja inspireerivaks. Mida saaksite teha selleks, et saada suurem protsent unikaalseid külastajaid teie käest? Noh, see sõltub palju tööstuse tüübist või nišist. Kuid proovida saab palju asju, mis hõlmavad peaaegu kõiki nišše.

Enne kui alustame, tahaksin käsitleda mõnda asja konversioonimäärade kohta.

 • Mitte iga külastaja pole potentsiaalne klient. Ärge lööge end halva konversioonimäära üle.
 • Ignoreerige müra. Kui teie veebisait langeb populaarse veebisaidi esilehele, heidab see teie ümberarvestuskursid maha.
 • Erinevad tööstusharud ja erinevad tooted mängivad erinevaid reegleid. Mõnel tootel on kõrgem ümberarvestuskurss kui teistel.

Õige demograafilise rühma sihtimine võib teie üldiste konversioonimäärade jaoks imet teha. Arvestades, kes on teie kliendid, kus nad on, millises eluetapis nad on, kas nad pääsevad tõenäoliselt teie saidile mobiilseadmete kaudu, on nende sissetulekute tase ja haridustase uskumatult oluline e-kaubanduse ettevõtmise ja väga kasulik ka turunduskampaaniates. 

Ma arvasin, et seda rääkimata oleks kriminaalne. Kuid arvestades kõiki asju, mida saate oma veebisaidi jaoks praegu palju teha, et suurendada praegu vastuvõetud liikluse konversioonimäärasid.

Väärtustaju on kõik

Teil on lühike võimalus näidata oma potentsiaalsele kliendile, et teil on midagi väärtuslikku, mis aitab teda või tema ettevõtet. Kui teil õnnestub oma külastajal veenda, et neil oleks teie tootega paremini kui ilma, arvestaksid kulud, mis neil toote ostmisel tekivad, olete seda teinud!

Kas sa ei usalda mind? „Marginaalid iPhone 6 ja 6 Plus jaoks pärast komponentide maksumust, montaaži, testi, garantiid ja amortisatsiooni jäävad vahemikku hinnanguliselt 56–59%, mis on varasemate iPhone’ide lähedal. – Forbes

iphone

Miks on inimesed nõus maksma nii palju rohkem kui see, mis kulub telefoni loomiseks? – sotsiaalne usaldusväärsus ja omaksvõtt, vähemalt sel juhul. Kuid teie ettevõttel pole Apple’i brändi väärtust. Seega peame vaeva nägema ja edastame teie toote kohta teavet kiiresti ja tõhusalt.

Suurepärane tootepilt ja koopia on teie väärtuse pakkumise esimene oluline samm

Peate tegema tööd suurepäraste tootepiltide ja tootekoopiate pakkumise nimel. Mitu pilti erinevate nurkade alt koos sobiva valgustuse ja taustaga, eelistatavalt suumiga. Tootekoopiad täieliku teabega toodete kohta, kuid kokkuvõtlikult.

Pole tähtis, mida te müüte, mähkmeid või tipptasemel mobiiltelefone. Teie võime suhelda teie toote väärtusega on kõik. Kui te ei suuda seda tõhusalt teha, on ülejäänud aeg lihtsalt akadeemiline. Kui te ei realiseeri ühtegi müüki, pole teie ettevõte palju äri. Ja kui te potentsiaalse kliendi väärtuse pakkumise testi järjekindlalt läbi ei vea, ei saa te seda kunagi.

Kui olete potentsiaalsele kliendile tõestanud, et teie tootel on midagi väärtuslikku pakkuda, on teil võimalus. Kuidas saate seda teha? Ehitage parem veebipood. Seal on palju suurepäraseid WordPressi teemasid, kuhu on sisse ehitatud ilus WooCommerce või muu e-poe pood.

šikk-wordpress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Üks meie lemmikuid on Chic, moodne ja elegantne pood ja ajaveeb, mis sobib suurepäraselt toodete tutvustamiseks ja teie seotud tööstusteemaliseks ajaveetmiseks (meigimüük? Lisage meigijuhendeid oma blogis olevate toodete abil. T-särkide rea müük? Ajaveebi isikliku stiili ja trendid … nagu teie t-särgid. saate idee).

jaemüüja-tundlik-WordPress-teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Teine suurepärane võimalus on enimmüüdud jaemüüjate teema. Kui teil on mitmekesisem tootesari, sisaldab jaemüüja hulgaliselt kasulikke veebisaite ja tootelehtede malle, mis aitavad teil alustada kõike teie pakutavat. Muidugi saab valida paljude muude teemade hulgast ja kui olete leidnud veebis kõige paremini teie tooteid esindava teema, on aeg teha oma veebisaidile mõned täiendused.

Mida te ka vajate

Kui klient saab teada, et leidub mõni toode, mis talle võiks meeldida, on lõpliku ostunupule meeldimise ja selle klõpsamise ning ostu lõpetamise vahel veel palju samme..

Makseväravad

Ikka on palju inimesi, kes tunnevad oma krediitkaardiandmete Internetis edastamise pärast suurt muret. Soovite tagada, et inimestel on kõik võimalikud makseviisid eri makseväravate kaudu nii paljudes valuutades kui võimalik. 

Samuti peate tagama, et te ei koondaks suurt osa oma tuludest eri lüüside üleminekutasudeks. Saididel, mis pakuvad nii krediitkaardimakse lüüsi kui ka PayPali, on tavaliselt kõrgem konversioonimäär kui saitidel, mis pakuvad ainult ühte neist võimalustest.

Kui kasutate WooCommerce’i, on tšeki, pangaülekande, sularahaga tasumise ja tavalise PayPali maksevalikud kõik standardsed. Kuid võib-olla soovite aktsepteerida krediitkaardimakseid Stripe’i, Authorize.net’i või PayPal Pro kaudu. Kas kasutate lihtsaid digitaalseid allalaadimisi? Vaadake nende laiendite lehte, et leida lisandmoodulid lüüsidele, mida teie kliendid taotlevad. Poes on rohkem makseväravaid, sõltumata sellest, millist e-poe platvormi kasutate, on sadu tasuta ja esmaklassilisi pistikprogramme..

Saidi kiirus ja UX

Saidi kiirus on iga saidi jaoks ülioluline, iga sekund loeb. Pikkade laadimisaegadega aeglased veebisaidid mõjutavad teie lõpptulemust märkimisväärselt – ühe sekundi pikkune viivitus võib teie tulemusi tuua ümberarvestuskurss langes 7%.  Halb kasutajakogemus tähendab, et te ei viibi teie veebisaidil liiga kaua inimesi ja see tähendab väiksemat sissetulekut. Meil on WordPressi kiirendamise kohta palju suurepäraseid artikleid, kuid siin on teile mõned juhised:

 • Täiustage oma WordPressi saidi laadimiskiirust vahemälu abil
 • 5 tööriista WordPressi saidi jõudluse ja kiiruse testimiseks
 • Teie WordPressi veebisaidi kiirendamiseks tasuta pistikprogrammid

Hõre veebisait ja head navigeerimisfunktsioonid muudavad mis tahes veebisaidi, eriti e-poe saidid palju paremaks. Ümberkujundamine võib maksta teile üsna palju, halb disain võib teile maksta kõik. Kas pole kindel, kust alustada? Proovige kasutada soojuse kaardistamise pistikprogrammi, et näha, kuhu kliendid klõpsavad, ja hakake oma kujundust täpsustama, et suunata külastajaid sinna, kus soovite klõpsata.

E-posti turundus

See on endiselt väga tõhus viis klientide tagasisaamiseks oma veebisaidile kraami ostma. Olete saanud inimese e-posti aadressi, kuna ta on tõenäoliselt teie veebisaidil varem oste teinud, neil on palju suurem tõenäosus teie veebisaidil osta..

E-posti konversioonimäärad on kindlasti paremad kui suhtlus ja otsing. Kasutage e-turundust oma müügimahtude suurendamiseks ja müügitulemuste suurendamiseks. Üks parimaid viise oma e-posti loendi suurendamiseks on pistikprogrammid. Mõni inimene ei pruugi neid armastada, kuid lubamine on tõestatud viis tellijate arvu suurendamiseks.

Bloom: reaalajas eelvaade

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Bloom on mõjuv põhjus praegu üks populaarseimaid konversiooni soodustavaid pistikprogramme turul. Seda on lihtne paigaldada, kohandada ja rakendada peaaegu iga kasutaja jaoks. Seal on palju sisseehitatud malle, paigutusvalikuid, fonte ja isegi sisseehitatud jälgimist, mis aitavad teil oma veebisaidile parimat optiini luua.

Hüpikuteguri pistikprogramm

Kas otsite tasuta varianti? Proovige Hüpikaku tegija. Ehkki see on tasuta, pakub see pistikprogramm hulgaliselt funktsioone kohandamiseks (laadige lihtsalt üles oma optiini teemad), sisu sihtimiseks, reageerivaid hüpikaknaid ja palju muud.

Toote hinnang ja ülevaated

70% inimestest konsulteerib enne ostu sooritamist arvustuse või reitinguga ning klientide arv suurendab toote konversiooni koguni 74%, saate seda lugeda PeopleClaimist. Reitingud ja ülevaated on süsteemi ja selle mängijate automaatne kontroll. See on vabaturu ilu tegevuses. Häid tooteid müüakse rohkem, halvad tooted kaovad.

taqyeem-rating-reviews-plugin

Paljud äri- ja mitmeotstarbelised teemad, nagu näiteks Total, sisaldavad juba kliendi iseloomustusi kohandatud postitüübina. Või kui kasutate WooCommerce, on klientide hinnangud ja arvustused sisseehitatud (need peaksid vaikimisi olema lubatud). Kuid kui teie teemal pole teile meeldivaid iseloomustusi, siis vaadake neid WordPressi lihtsaid iseloomustuste pluginaid ja ka meie lemmikreitingute ja arvustuste pluginaid.

Ostukorvi käiguteave ja loobumisega tegelemine

Edasijõudnute jälgijad on kasulikud, nad ütlevad kliendile ostuprotsessis – ostuprotsessis on jäänud konkreetne arv toiminguid. Lühem on parem, mitte kellelegi ei meeldi kulutada rohkem aega kui vaja, et oma ostukorvi vaadata ja makseid teha.

Peaaegu kaks kolmandikku kärudest loobutakse sellistest põhjustest nagu tarnekulud ja kohaletoimetamiseks kulunud aeg. Hüljatud kärude taastamine ja kärudest loobumise määra vähendamine on teema juba iseenesest. Kevin Goldi otsinguturundusstandardit käsitlev artikkel on väga kasulik, aitamaks teil välja mõelda, kuidas vähendada ostukorvi hülgamise määra.

Woocommerce-taastada-hüljatud-käru

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Jällegi on vastus pistikprogrammis. Nii WooCommerce kui ka lihtne digitaalne allalaadimine pakuvad vingeid hüljatud ostukorvi pluginaid, mida saate rakendada järelmeetmete võtmiseks klientidega, kes lisavad tooteid ostukorvi, kuid ei jätka ostmist. Mõlemal juhul saadab pistikprogramm e-postiga potentsiaalsetele ostjatele e-posti aadressi, et meelde tuletada, mida nad puuduvad (ja nende meelitamiseks võite lisada isegi kupongikoodid)..

Lisage usaldusväärsus

Turvalisus on hea, tagades, et teie ostjad teavad, et investeerite parimatesse turvaprotsessidesse, on parem. Inimesed soovivad tunda end turvaliselt, kui Internetti raha üle antakse. Ettevõtte reitinguagentuuride ja Interneti-turvalisuse eestvedajate mõned kinnitusemärgid (nähtavad tehingutel, tehingueelsel ekraanil ja veebisaidi jalus) on teie saidi usaldusväärsuse suurendamiseks väga kasulikud..

Teine võimalus oma usaldusväärsuse näitamiseks on SSL-sertifikaat. See on kohustuslik, kui teil on veebipood. Kuid isegi kui reklaamite lihtsalt mõnda toodet, on selle väikese lukusümboli nägemine navigeerimisribal potentsiaalsete klientide jaoks tohutu usalduse suurendamise võimalus ja nime NameCheap (või mõni muu domeeniettevõte) kõigest 7,88 dollari väärtuses on see väärt investeering.

Tugisüsteemid ja tagastamine

KKK, reaalajas vestlused, 24 * 7 tugi telefoni ja e-posti teel on absoluutne kohustus, kui soovite konkureerida parimatega e-kaubanduse valdkonnas. Kui teie veebisait on suhteliselt väiksem ja te ei saa täiendavat personali endale lubada, teenib teid võib-olla KKK-süsteem koos tugipiletimehhanismiga. Tegelikult rääkisime just sellest, kuidas WordPressiga kasutajatuge seadistada, ja jagasime teiega häid teemasid (saate isegi oma kasutajatoe oma praegusele veebisaidile lisada, kui teil on WordPressi mitme saidi võimalusi).

BoldSofti küsitlusest selgus, et 63% live-vestlusega vastanutest teatas, et naasevad tõenäoliselt saidile, 62% olid üsna kindlad, et tõenäoliselt ostavad saidilt uuesti ostu ja 38% vastanutest viisid ostu jooksul käimasolev otsevestlus. Niisiis, kui te ei soovi eraldi kasutajatoe seadistamist, võite pöörduda reaalajas vestluse pistikprogrammide poole.

WordPress-live-chat-plugin-wpexplorer

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Vaieldamatult on üks parimaid live-vestluse pistikprogramme WordPressi Live Chat (mugav huh). Mis teeb selle suurepärase valiku iga väikeettevõtte jaoks, on asjaolu, et see on pistikprogramm (erinevalt teenusest), seega pole selle kasutamisega igakuiseid korduvaid kulusid. Lihtsalt installige, kohandage oma nahk ja lubage oma vestluskonsoolil hakata kliente aitama.

Registreerimisprotsess / võimalus

E-posti ID kogumine on suurepärane idee, kuid ärge kunagi sundige inimesi oma veebisaidile registreeruma. Kui saate seda teha nii, et inimesed saaksid osta ilma registreerimata, siis tehke seda. Kuid pakkuge alati registreerimist. Muutke registreerimisprotsess võimalikult lihtsaks ja valutuks.

Sotsiaalsete sisselogimiste lisamine WordPressi on veel üks hea mõte, saate ka oma kasutaja kohta palju teavet, mis osutub kasulikuks edaspidistes turundustegevuses. 26% kasutajatest loobuks ostukorvist pärast toodete lisamist, kui proovite jõustada kohustuslikku registreerimist.

userpro sotsiaalne sisselogimine

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

UserPro on tõenäoliselt kõige tuntum variant selles valdkonnas. 6 populaarse sotsiaalmeedias sisselogimisvõimalusega, sünkroonimisvõimalus teiste populaarsete pistikprogrammidega, nagu WooCommerce & bbPress, kasutajate embleemid ja saavutused (sobib suurepäraselt teie parimate klientide või sagedaste arvustajate austamiseks), uudiskirjade integreerimine ja hulgaliselt kohandamisvõimalusi, pole ime, et see pistikprogramm on müünud ​​üle 10 000 inimese.

Suurepärased otsingu- ja filtrimehhanismid

Inimestel, kes ostavad Interneti kaudu, on palju võimalusi. Saidiotsingut kasutavad kasutajad teevad ostu tõenäolisemalt 5-6 korda. Kui teie veebisait on suur, kohmakas ja raskesti navigeeritav isegi heade navigeerimisfunktsioonide abil, on tõhusa filtrimehhanismiga täpsema sisemise otsingu funktsioon väga soovitatav, arvestades tavalise e-kaubanduse saidi tootepakkumiste kataloogi suurust.

SearchWP

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Töö jaoks on lemmik plugin SearchWP. Te ei leia sealt paremat täpsema otsingu pistikprogrammi. Selle üksikasjalikud seaded aitavad teil tõesti oma kliente aidata. Kui peate minema tasuta valikuga, Relevanssi on hea algus (kuid tegelikult ei saa seda võrrelda SearchWP-ga).

Tasuta saatmine

Tasuta kohaletoimetamine võidab kasutajaga alati punkte. Kui te ei saa kõigile tasuta kohaletoimetamist pakkuda, pakkuge seda vähemalt oma parimatele klientidele või inimestele, kes ostavad korraga rohkem kui konkreetne rahaline väärtus. WooCommerceil on isegi kupongide jaoks sisseehitatud funktsioon, nii et miks mitte luua teatud summa ületavatele kaupadele tasuta laeva allahindlus (sest olgem ausad, olgem tasuta laevakupongi kiusata).

Kui te ei paku tasuta saatmist, tehke sellest ilmselgeks niipea, kui keegi lisab toote ostukorvi, siis ei kulu uute kulude kehtestamisega viivitamine teie kasuks. 61% klientidest on vähemalt “mõnevõrra tõenäoline”, et tühistavad oma ostu, kui tasuta saatmist ei pakuta.

Nupud tegevusele

Lihtne hästi paigutatud nupp tegevusele saate oma ümberarvestuskursid katuse kaudu saata! Vaadake seda juhtumit Looduse õhk kus CTA-s suurenes konversioon ilmatu 591%. Ja arva ära mis? Kui kasutate programmi Total (või mõnda muud veebis olevat teemat, mis on kaasas Visual Composeri pukseerimislehe ehitajaga), on sisseehitatud tegutsemiskutse mudel. Lisage see strateegiliselt oma kodulehele ja tootelehtedele, et lugejatele tähelepanu pöörata.

Naasvad külastajad

Tagasipöörduvaid külastajaid on palju lihtsam teisendada kui esmakordseid külastajaid, tegelikult kuus korda lihtsam. Teie tagasikülastajad ja esmakordsed külastajad on märkimisväärselt erinevad, nii et kohelge neid erinevalt. Proovige isikupärastada naasvate külastajate kogemusi, kupongikoodid teevad jälle imet, nii et ehk võiksite oma WooCommerce’i kliendi arve kohandada nii, et ta lisaks tagasisisseostu jaoks erisoodustuse.

Ja palju muud!

Saate kasutada sooduspakkumisi, optimeerida mobiilse e-kaubanduse jaoks ja nii edasi. Nende asjade arv, mida saate potentsiaalselt konversiooni ja müügimahu suurendamiseks teha, on lõputu. Ülalpool kirjeldasin vähe proovitud tehnikaid, mida e-kaubanduse ettevõtted tavaliselt kasutavad.

Mõned mainitud tehnikad võivad teie jaoks paremini töötada kui teised, kuid teate oma kliendibaasi. Või vähemalt saate nende abil mõnda ülaltoodud toimingut teostades tutvuda. Proovige koos pakutavate trikkide kombinatsiooni tõhusa turunduse ja oma veebisaidi järjepideva ümberhindamisega – see võib muuta teie saidi palju paremaks ja kliendid võtavad seda arvesse!

Sinu kord

Proovige e-kaubanduses alati uusi asju proovida. Mis töötab kellegi teise jaoks, ei pruugi teie heaks töötada. Andke meile teada, mis on teie strateegia, mis töötas või mis mitte. Soovime jagada teie näpunäiteid teiste lugejatega. Terviseks ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map