Kuidas oma saidile sündmustehalduse pistikprogrammi valida

Kuidas oma saidile sündmustehalduse pistikprogrammi valida

WordPress on avatud lähtekoodiga platvorm, mis loob kindla raamistiku igat tüüpi veebisaitidele. Siiski pakub see nišispetsiifilisi funktsioone vähe. Kui soovite luua midagi muud peale lihtsa ajaveebi või ettevõtte saidi, peate võib-olla juurdepääsu lisafunktsioonidele.


See kehtib siis, kui soovite oma veebisaidi kaudu üritusi reklaamida. Peate saama sündmusi üles loetleda, pakkuda inimestele võimalust piletite ostmiseks jne. Nende funktsioonide nullist rakendamine on aeganõudev – kuid õige pistikprogrammi abil saab see juhtuda kiiresti.

Selles postituses räägime sellest, milliseid funktsioone vajate oma sündmuste veebisaidile ja kuidas valida õige avatud lähtekoodiga sündmuste haldamise pistikprogramm. Alustame!

Miks võib teil vaja minna sündmuste haldamise pistikprogrammi

Teie veebisait võib olla suurepärane viis igat tüüpi eelseisvate sündmuste kohta sõna saamiseks. See võimaldab teil majutada kogu vajaliku teabe ühest kohast ja meelitada otsingumootori liikluse kaudu uusi potentsiaalseid osalejaid.

Sündmuste näide

Ürituste hostimine on ka teie saidi jaoks väga skaleeritav rakendus. Võite lihtsalt loetleda ühe või kaks sündmust või luua terve veebisaidi, mis põhineb kontsertide, kohtumiste, konverentside, mängude või nende kombinatsioonide reklaamimisel ja haldamisel..

Kuid mõlemal juhul vajate rohkem funktsioone, kui WordPress üksi suudab pakkuda. Ärge mõistke meid valesti – WordPress loob suurepärase aluse teie sündmuste veebisaidile. Seda on lihtne kasutada, paindlik ja turvaline. Siiski tahate mõnda täiendavat funktsiooni, näiteks:

 • Võimalus oma sündmusi kuvada ja korraldada
 • Kalender, kus saate kõiki tulevasi sündmusi ühes kohas näidata
 • Funktsioon külastajatele piletite ostmiseks
 • Võimalus hallata osalejate teavet ja registreerimisi

Ükski neist pole WordPressi vaikimisi installimisel lihtne, kuid parema pistikprogrammi abil võivad kõik üllatavalt lihtsad olla.

Mida otsida sündmuste pistikprogrammist

Kõigepealt on nutikas otsida avatud lähtekoodiga sündmuste haldamise lahendust. WordPress ise on avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et selle lähtekoodi saab muuta mis tahes viisil. Sama kehtib enamiku WordPressi pistikprogrammide kohta.

See on oluline, kuna see tähendab, et teil on täielik vabadus sündmuste veebisaidi toimimise üle. Isegi kui soovite praegu asjad lihtsaks muuta, saate tee peal funktsioone ja funktsioone vastavalt oma vajadustele muuta.

WordPress.org tasuta sündmuste pistikprogrammid

Ürituste haldamise pistikprogramme pole keeruline leida – WordPressi pistikprogrammide kataloogis on palju tasuta võimalusi (otsige lihtsalt sõna „sündmus”), aga ka erinevate arendajate premium-pakkumisi. Trikk seisneb teie saidi jaoks parima valiku valimisel.

WordPressi sündmuste registreerimise pistikprogramm võib pakkuda laias valikus funktsioone. Vaatame kiiresti kõige olulisemaid funktsioone, mis teie valitud lahendusel peavad olema, nii et teate, millele keskenduda:

 • Ürituste kohandatud postitustüüp. Sarnaselt sellele, kuidas e-kaubanduse pistikprogramm, näiteks WooCommerce, lisab teie saidile uute toodete valiku, peaks sündmuste pistikprogramm pakkuma teile võimalust sündmuste postitustüüpide loomiseks. See võimaldab teil hoida oma sündmused eraldi saidi muust sisust (nt postitused ja lehed). Lisaks on see hõlpsamaks iga sündmuse jaoks lisateabe, sealhulgas hindade ja asukohtade lisamine.
 • Ürituste kalender. Samuti on kasulik omada kalendrit, mis kuvab kõik teie sündmused ühes kohas. See teeb külastajatele hõlpsamini nähtavaks kõik saadaoleva ilma, et nad peaksid paljudel eri lehtedel otsima. Kui nad näevad kalendris sündmust, mis huvitab neid, peaks neil olema võimalus selle kohta rohkem teada saada.
 • Piletimüügi ja registreerimise funktsioonid. Kui kõik teie üritused pole tasuta, on mõistlik lubada veebiostud. Inimesed registreeruvad tõenäolisemalt, kui nad saavad kogu teie saidil kogu registreerimisprotsessi lõpule viia. See funktsioon peaks olema ka paindlik – võimaldades teil määrata hindu, pakkuda erinevat tüüpi pileteid ja nii edasi.

Muidugi on ka muid funktsioone, mis võivad kasuks tulla. Näiteks võivad mõned pistikprogrammid pakkuda funktsioone, mis aitavad teil ka sündmusi hallata. See võib hõlmata viisi kõigi sündmusest osavõtjate nägemiseks ja haldamiseks ning piletite skannimiseks. Ülaltoodud kolme funktsiooni võib aga pidada hädavajalikuks, kui soovite oma saidi kaudu sündmusi reklaamida.

Valige endale sobiv sündmushalduslahendus

Kui teate, mida otsite, pole avatud lähtekoodiga sündmuste registreerimise lahenduse valimine sugugi keeruline. Järgmises kolmes etapis tutvustame teile seda protsessi.

1. samm: koostage soovitud funktsioonide loend

See esimene samm nõuab, et mõistaksite täpselt, mida soovite oma saidi kaudu teha. See tähendab sellistele küsimustele vastamist nagu:

 • Mis tüüpi üritusi te reklaamite?
 • Kas peate loetlema ainult mõned sündmused või paljud neist?
 • Kas enamik teie üritusi on tasuta või on need koos hinnaga??
 • Millist teavet peate potentsiaalsetele osalejatele pakkuma?
 • Kui suured on teie üritused ja kui palju vajate nende haldamiseks?

Need vastused pakuvad vihjeid vajalike funktsioonide kohta. Näiteks kui plaanite loetleda regulaarselt suuri sündmusi, on teil vaja kindlat kalendrit ja palju halduse funktsioone. Teisest küljest, kui reklaamite mõnda väikest üritust siin ja seal, on teie vajadused lihtsamad.

Sel hetkel saate minna edasi ja koostada sündmuste haldamise lahendusest soovitud funktsioonide loend. Enamikul juhtudel peaks see hõlmama järgmist: kolm suurt arutasime varem (sündmuste postituse tüüp, kalender ja piletimüügi funktsioonid). Kuid soovite lisada ka kõik funktsioonid, mis on unikaalsed teie konkreetse saidi ja vajaduste jaoks.

2. samm: otsustage, kas soovite tasuta või esmaklassilist lahendust

Kui olete WordPressiga üldse tuttav, teate tõenäoliselt, et pistikprogramme on paaris tavalises variandis. Mõni on tasuta, samas kui teistele on hind lisatud. Paljud on oma olemuselt ka freemium, mis tähendab, et neil on nii tasuta kui ka premium versioon.

Millist tüüpi pistikprogrammi valite, sõltub suuresti kahest tegurist:

 1. Teie eelarve. Kui teil on vähe raha või kui teil pole raha, millega töötada, võib turvalisem panus olla tasuta pistikprogramm. Teisest küljest, kui teie eelarve seda võimaldab, võib lisatasu plugin olla väärt investeering, kui plaanite ürituste kaudu raha teenida. Sõltuvalt valitud pistikprogrammist ja määramist võib see teile maksta vahemikus 50 kuni paarisaja dollarit.
 2. Teie vajadused. Üldreeglina pakuvad premium-pistikprogrammid keerukamaid funktsioone kui tasuta alternatiivid. Nii et parim valik sõltub osaliselt sellest, kui palju funktsioone te vajate ja kas soovite oma sündmuste saiti lihtsaks muuta või lisada keerukaid funktsioone.

Paljudel juhtudel on freemium plugin ülekaalukalt teie parim panus. Selle põhjuseks on asjaolu, et võite alustada vabast astmest, ilma et peaksite asjaga riskima. Saate teada, kuidas pistikprogramm töötab, ja saate otsustada, kas selle põhifunktsioonid vastavad teie nõuetele või mitte. Seejärel saate uuemale versioonile üle minna, kui otsustate, et vajate juurdepääsu suuremale funktsioonide komplektile.

Vaatame näiteks pistikprogrammi Event Espresso.

EventEspresso

Sellel sündmustehalduslahendusel on liitversioon Event Espresso Decaf, mis on loetletud WordPressi pluginate kataloogis. See sisaldab piletimüügi ja registreerimise funktsioone, automatiseeritud kinnitusmeilisõnumeid ja isegi rakendusi, mis aitavad teil pileteid skannida ja jälgida ürituste külastatavust.

Siis on lisatasu versioon, mis on ka avatud lähtekoodiga variant:

EventEspresso Pro

See hõlmab lisafunktsioone, nagu kindel sündmuste kalender ja võimalus luua mitu hinnakujunduse ja piletite valikut. Mõnda neist funktsioonidest saab ka osta iseseisvate lisandmoodulitena, mis on veel üks tee, mida võite võtta. Õige kombinatsiooni tasuta pistikprogrammi ja mõne lisandmooduliga saate sageli kõik vajaliku üsna madala käivituskuluga..

3. samm: hinnake oma pistikprogrammi nimekirja

Kui olete teada saanud, mida otsite, on üle jäänud vaid turu uurimine. Saate vaadata WordPressi pistikprogrammide kataloogi, premium-turuplatse, näiteks CodeCanyon, ja sõltumatuid arendajate saite (tehke lihtsalt oma uurimistööd, et olla kindel, et saate pistikprogrammi usaldusväärsetest allikatest).

Kui loote endale meelepäraste sündmuste kalendri pistikprogrammide nimekirja, peate neid kõiki hoolikalt hindama. Selleks peate arvestama:

 • Funktsioonide komplekt: Kas pistikprogramm pakub teie loendist kõiki olulisi funktsioone?
 • Hinnakujundus: Kas pistikprogramm sobib teie eelarvega (vajadusel lisatasude astmed ja lisandmoodulid)?
 • Hinnangud ja ülevaated: Mida on teistel kasutajatel pistikprogrammi kohta öelda??
 • Ühilduvus: Kas pistikprogramm on ajakohane ja kas see sobib teie WordPressi versiooniga (ja teie sündmuse WordPressi teema või muude pistikprogrammidega)?
 • Toetus: Kas arendaja toetab pistikprogrammi, ideaaljuhul mitme kanali kaudu?

Lõpuks, kui see on vähegi võimalik, võiksite enne sellele pühendumist proovida juhtima sündmuste haldamise pistikprogrammi. Kui demo pole saadaval, haarake tasuta versioon ja seadistage see testveebisaidile. Mõnikord on pistikprogrammiga kätt proovimine parim viis, et teha kindlaks, kas teile meeldib seda pikema aja jooksul kasutada.


Kui soovite oma üritustel suurt külastatavust soodustada, vajate õigeid tööriistu. Paindlik avatud lähtekoodiga lahendus võimaldab teil valida, milliseid funktsioone te vajate. Seda saab hõlpsasti saavutada, kui loote oma saidi WordPressi abil ja laiendate seda õige pistikprogrammi kaudu.

Mis on teie lemmikürituste haldamise tööriist? Räägi meile sellest allpool kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map