Kuidas oma krüptovaluuta WordPressi saiti raha teenida

Kuidas oma krüptovaluuta WordPressi saiti raha teenida

Paljud inimesed soovivad krüptovaluuta veebisaidi loomise lainet kurvastada. Kuna nii paljud inimesed soovivad õppida tundma erinevaid münte ja investeerida, on suurepärane aeg haarata üks oma lemmik krüptovaluuta WordPressi teemadest ja luua oma ajaveeb. Kuid üllataval hulgal neist, kes on juba krüptovaluutadele pühendatud veebisaidi või ajaveebi ehitanud, pole aimugi, kuidas või miks teie krüptovaluuta WordPress saidil raha teenida.


Siinkohal jagan teiega ideid oma krüptovaluuta WordPressi saidi või ajaveebi raha teenimiseks. Pane tähele! Kui teil pole veel krüptovaluuta veebisaiti, saate selle hõlpsalt Cryptoni WordPressi teema abil üles ehitada. Sellel on kõik, mida võiksite oma saidi loomiseks vaja minna.

Cryptoni WordPressi teema

Selle malli komplekt sisaldab nahkade komplekti krüptovaluuta ajaveebi, ajakirja, treeneri ja poe jaoks. Iga nahk on täpselt kujundatud nii, et see sobiks mikronihiga, nii et te ei pea teema jaoks teie jaoks tööd tegema palju täiendavaid kujunduse või funktsionaalsuse muudatusi..

Millised on teie võimalused?

Ehkki WordPressiga on kindlasti lõputult palju võimalusi raha teenimiseks, keskendume põhilistele monetiseerimisstrateegiatele, mis on mõeldud spetsiaalselt krüptovaluutade huvilistele. Ärge muretsege, et selles loendis on ainult neli eset, kui teil õnnestub vajutada paremaid võimendusi, on teil võimalik saada märkimisväärset sissetulekut ja võib-olla isegi loobuda sellest 9–5 töökohast.

Nii et siin on krüptovaluuta WordPressi saidi monetiseerimiseks kõige lihtsamad viisid:

 • sidusprogrammid
 • kaevandamise pistikprogrammid
 • veebisaidi- ja mobiilireklaamid
 • külaliste postitused

Need on neli monetiseerimissammast, mida iga krüptovaluuta veebisaidi omanik peab meeles pidama ja millele toetuma.

Sidusprogrammid

Praegu on palju krüptovaluutavahetusi, kus inimesed saavad sularaha krüptodeks teisendada, ja kõigil neil vahetusprogrammidel on sidusprogramm, kus saate registreerida ja edastada kliente huvipakkuvasse vahetusse.

Siin on 25 tavalist krüptovaluutainvestorit, mida investorid võivad kasutada:

 1. etoro.com
 2. cryptogo.com
 3. www.binance.com
 4. 24option.com
 5. localbitcoins.com
 6. coinbase.com
 7. xcoins.io
 8. cex.io
 9. changelly.com
 10. paxful.com
 11. coinmama.com
 12. kraken.com
 13. poloniex.com
 14. gemini.com
 15. blockchain.info
 16. coinexchange.io
 17. bitcoin.de
 18. bithumb.com
 19. coinatmradar.com
 20. bit-z.com
 21. bitso.com
 22. bitpanda.com
 23. quadrigacx.com
 24. värav.io
 25. coincheck.com
 26. ja nii edasi…

See on naljakas, kuid see on vaid väike nimekiri hiljuti loodud vahetustest, kuid see on hea koht alustamiseks. Usaldusväärsete programmide leidmiseks lugege alati läbi peentrüki ja lepingutingimused.

Kui olete uutes sidusprogrammides, toimivad nad järgmiselt: keegi külastab teie veebisaiti, kus on kasulikku krüptovaluutateavet või ülevaadet ülalnimetatud loendist, lisate artiklisse oma spetsiaalse viitelingi (see sisaldab teie sidusettevõtte ID), Kui lugeja klõpsab teie lingil ja kulutab veidi raha, saate raha eest preemia (või „sidusettevõtte vahendustasu“). See on suurepärane viis oma veebisaidilt üldise passiivse sissetuleku saamiseks. Järgige kindlasti oma riigi / linna seadusi ja avalikustage, et kasutate oma sisus sidusettevõtte linke.

Kaevandamise pistikprogrammid

Teine võimalus oma krüptovaluuta WordPressi saidil raha teenimiseks on kaevandamise pluginad, mis kasutavad teie veebisaidi külastajate arvutiressursse. Ehkki see võib tunduda fantastiliselt hea võimalus mõne täiendava mündi genereerimiseks, on see üsna libe tee. Kõik inimesed ei nõustu teiega oma ressursse jagama, mis võib põhjustada suuremat põrkemäära.

Pane tähele! Peate oma külastajaid hoiatama, et teie veebisaidi taustal töötab kaevandamise tarkvara. Paigutage saidiülene ribareklaam (nagu need, mis hoiatavad kasutajaid küpsiste kasutamise eest), andes neile teada, et kavatsete münte kaevandada nende riistvara abil, ja andke neile valik, kas nõustuda või keelata nende ressursside kasutamine.

Brauseri kaevandamise skriptidega on seotud üsna palju skandaale, mis annavad neile mõnevõrra halva nime. Just eelmisel aastal avastati, et keegi oli installinud skripti Monero müntide kaevandamiseks CBS Showtime veebisait.

Nii et kui olete 100% kindel, et soovite või peate oma WordPressi veebisaidil sellist pistikprogrammi leidma, siis võite nende üksuste vahel vabalt valida.

Lihtne Monero Miner – münditaru

Lihtne Monero Miner - münditaru

Lihtne Monero võimaldab teil teenida raha monooni kaevandamise abil, kasutades külastajaid protsessorit. Selle pistikprogrammi eeliseks on see, et saate oma kasutajate keskseadmeid juhtida (või „drosseliga ühendada“) ning lisada oma veebisaidile vidina, et kasutajad saaksid kaevandamist kiirendada, aeglustada või välja lülitada, kui nad seda soovivad. Pistikprogrammi Simple Miner peamised omadused on:

 • Minu kasutajate protsessor
 • Vidinad kaevandamise suurendamiseks, vähendamiseks või peatamiseks
 • Ülemine / alumine riba ja teatiste hüpikvalikud
 • Teksti, värvi jms visuaalse juhtimise võimalused
 • Statistika kogu räsi, räsi sekundis töötamise kohta, kogu ootus kuni väljamaksmiseni

WP Monero Miner, kasutades münditaru

WP Monero Miner, kasutades münditaru

WP Monero Mineri tasuta pistikprogrammi abil saate teenida raha, kaevandades monooni Mündi taru kaudu. Pistikprogramm sisaldab kasulikku vidinat, et teie saidi külastajad saaksid kaevandamist alustada / lõpetada. Ja kui uuendate pistikprogrammi pro-versiooniks, saate kasutada spetsiaalset kaitstud sisu lühikoodi, mis avab esmaklassilise sisu pärast konkreetse summa kaevandamist. WP Monero Mineri täiendavate funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Sisselogimisvorm PoW (“Proof of Work”) captchas
 • Mineri vidin kaevandamise kiiruse käivitamiseks / peatamiseks ja juhtimiseks
 • Prouuendus kohandatud lühikoodide, mallide, adblock-kaitse ja muu jaoks

SpareChange Miner

SpareChange Miner

SpareChange on hõlpsasti kasutatava WordPressi plugina abil oma veebisaidil JavaScriptipõhise kaevandaja käitamiseks lihtne viis. On sisseehitatud hüpik, mida saate kasutada lugejate teavitamiseks kaevandamisest, et nad saaksid selle lubada või keelata. Kuid SpareChange’i väga lahe omadus on see, et reklaamiplokkide tuvastamine on lisatud (isegi tasuta pistikprogrammiga). Põhifunktsioonid, mida peaksite teadma, on:

 • Kaevandaja võimaluste GUI-juhtimine
 • SpareChange.io alumine väljamakse lävi (0,05XMR
 • API juhtimine
 • Seadke kaevandamise kiirus
 • Automaattuvastus, et vähendada protsessori mõju
 • Hüpikakna nõusoleku vidin
 • Reklaamiploki tuvastamine

Moonify – Monero (XMR) kaevandaja

Moonify - Monero (XMR) kaevandaja

Moonify monero miner aitab teil oma veebisaidilt lisatulu teenida, kasutades saidikülastaja protsessorit (nende loomulikult nõusolekul). See pistikprogramm ei ole taustteabe hankija – sisseehitatud alumine teavitusriba teeb külastajatel hõlpsaks soovi korral igal ajal lubamise või loobumise. Tänu kiirusekontrollile ja lisatud analüütilisele seadmele on selle kasutamine aga väga hõlbus ja kasulik. Teised omadused:

 • CPU kaevandamine
 • Kaasas kaevandamise kiiruse liugur
 • Altpoolt teavitusriba nõusoleku saamiseks
 • Analytics räsi, seansside, seadmete jms jaoks

Veebisait ja mobiilireklaamid

Veebisaidireklaame saab jagada mitmeks tüübiks. Võite lisada oma veebisaidile koodi, et kuvada reklaame teie kasutatava võrgu ja kasutaja veebikogemuse põhjal, või müüa oma veebisaidil reklaamipinda, kuhu saidi ja toote omanikud saavad oma reklaame paigutada (teie nõusolekul).

Google AdSense

Google Adsense

Kõige populaarsem ja usaldusväärsem variant on Google AdSense’i reklaamivõrk. Selle kasutamine on üsna lihtne, kui järgite meie Google Adsense for WordPress juhendit. Kuid põhimõtteliselt peate tegema ainult järgmist:

 • Registreeri konto
 • Hankige see heaks
 • Lisage oma veebisaidi mõnele vidinaalale ribareklaamikood

Süsteem näitab kasutajatele isikustatud reklaame nende veebikogemuse põhjal ja iga kord, kui keegi tabab ribareklaami, saate selle eest rahalist tasu. Mõnel inimesel õnnestub kuus saada ainult AdSenseist rohkem kui tuhandeid.

BuySellAds

BuySellAds

BuySellAds on reklaamiruumi digitaalne turg. Seal saate kas osta või müüa reklaamipinda suure liiklusega ajaveebides ja veebisaitidel. Kui teie ressursil on piisavalt liiklust, saate registreeruda allikana ja müüa oma veebisaidil ribareklaame (Coindesk näiteks võtab tasu 30 CMPM, mis nende hinnangulise 13 miljoni kuise näitamise korral võiks iga kuu toota tunduvalt üle 100 000 dollari).

Kui teile BuySellAds mingil põhjusel ei meeldi, on WordPressi saitide jaoks palju muid reklaamimisvõimalusi ja sidusprogramme.

Külaliste postitused

Ja lõpuks oleme jõudnud selle teose viimase punktini: külaliste postitustele. See on lihtsaim monetiseerimisviis, kuid see sõltub 100% teie veebisaidi liikluse mahust. Mida suurem on teie igakuine seansside summa, seda kõrgemat hinnasilti saate ühe postituse eest tasuda.

30K seanssiga kuus ajaveebid võivad võtta vähemalt 100 dollarit ühe blogipostituse eest, sõltuvalt nende niši autoriteedist – tõenäoliselt rohkem. Kui soovite luua püsivaid külaliste sissetulekuid, peate veenduma, et teil on blogijate ja saidiomanike meelitamiseks piisavalt liiklust. Olge kvaliteetse sisu loomisel hoolikas ja veenduge, et olete oma saidi ülesehitamiseks aktiivne sotsiaalmeedias.

Ärge unustage lehe loomist ja selle lisamist jalusesse või peamisse, et külastajad saaksid hõlpsalt teada saada teie valmisolekust külalispostitusi vastu võtta..

Alustage oma krüptovaluuta WordPressi saidi raha teenimist juba täna

Nüüd, kui teate, kuidas oma krüptovaluuta WordPress saidil raha teenida, tehke seda! Mida sa ootad? Kui rakendate ühte (või kõiki) ülalnimetatud strateegiaid, on vaja palju mündi teha. Kui teil on küsimusi, küsige palun allpool. Või kui teil on muid krüptovaluuta raha teenimiseks mõeldud strateegiaid, jagage WordPressi sait neid kommentaarides – võime neid lihtsalt sellesse postitusse lisada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map