Kuidas naelutada oma WordPressi veebisaidile suurepäraseid blogiideesid

Enne jätkamist mõistke, et hämmastavate ajaveebideede genereerimisel ja WordPressi saidile hämmastava sisu loomisel on tohutu erinevus. Võitva sisuturunduskampaania jaoks vajate tipptasemel postitusi, kuid kuidas luua hämmastavat sisu ilma suurepäraste ajaveebide ideedeta?


See on suur küsimus, kas pole nii? Kuidas genereerida suurepäraseid ajaveebiideesid, mis hoiavad teie WordPressi ajaveebi tulekahju põlemas ja teie pangakonto saldo kasvab? Miks mõned poisid teavad lihtsalt ajaveebide ideid, et maksimaalset mõju saavutada, põhjustades sageli mehisust?

Kuidas suurepäraseid blogiideesid koheselt genereerida

Kui teil on huvi, kuidas saada parimaid ajaveebide ideid, et murda välja rutem, ületada kirjaniku blokk või lihtsalt lisada oma ajaveebile oma elu, võtke õhku (ja lonks kõik, mis teil on), kui jõudsite õigesse kohta. Me kõik vajame kohati inspiratsiooni, nii et tere tulemast ja tunneme end kodus (oleme linkinud isegi iga näpunäite jaoks kasuliku artikli – kui soovite rohkem lugeda, klõpsake lihtsalt piltidel!).

1. Küsige oma lugejatelt

Parimad WordPressi viktoriini pluginad, et parandada kasutajate kaasatust

Jep, sa tõesti ei tea lihtsalt seda, kui palju tagasisidet teie lugejad pakuvad. Saate luua palju hämmastavaid ajaveebiideesid, lihtsalt küsides oma lugejatelt, mida nad soovivad lugeda. Jah, lihtsalt küsige, aga kui see ei kõla nagu teie, võite kasutada nutikaid meetodeid, näiteks lihtsaid uuringuid.

Näiteks lisasin üks kord oma e-posti teel registreerumise vormidele lisavälja ja palusin tellijatel mainida oma suurimat väljakutset sisuturunduse valdkonnas. Kogusin teie ja minu vahel kuude kaupa piisavalt blogiideid ja uudiskirja jaoks natuke lisa.

Küsige ja saate kõik teie käsutuses olevad meetodid ja kasutage neid. Õnneks on tänapäeval olemas sotsiaalmeedia, mis tähendab, et suurepäraste ajaveebide ideede saamine on vaid vestluse kaugusel. Võtke oma lugejatega ühendust, et luua asjakohast sisu, mis vastab nende probleemidele.

2. Ajurünnak

WordPressi blogimisnõuanded edu saavutamiseks

See võib kõlada nagu üks neist “juhuslikest” asjadest, kuid tegelikult juhtus see eile. Lähedane sõber nimega Duncan (vaata? Ta on tegelikult päris) tuli külla ja me rääkisime kõrvalprojektist, mille kallal töötan. Mingil ajahetkel tegime ajurünnakuid, mille tulemuseks oli paar ajaveebiideed.

Olin nii põnevil enda mainitud ilmutuse üle, et töötan teie WordPressi saidi ajaveebide ideede naelutamise postituse kallal. Nii et me ajurünnakus tegime nii palju rohkem ja genereerisime veelgi rohkem ideid, millest mõnel pole midagi pistmist sisuga, vaid kõrvalprojekti muude aspektidega.

Kas meeskond on juba olemas? Tore! Võite ideid ajurünnakuid kasutada ja kasutada selliseid tööriistu nagu Trello muu hulgas protsessi juhtimiseks. Ajurünnak nõuab vaid ühte täiendavat aju, seega palun vaid ajurünnakuid ja nautige vestlusi, mis teil on ümbritsevate inimestega.

3. Kontrollige oma kommentaare

Kuidas saada oma WordPressi ajaveebi kohta rohkem kommentaare

Me kõik unistame avaldada postitusi, mis tõmbavad palju kommentaare. Mõnda asja saab võrrelda sellega, kui tunnete saada oma esimesi kommentaare. See on virgutav, kuna võite öelda, et poisid räägivad teie kohta.

Kuid kas teadsite, nagu ka otse lugejate käest küsida, võite oma kommentaaride alalt koguda palju ajaveebiideesid? Milliseid olulisi küsimusi lugejad küsivad? Milliseid valupunkte nad teie postitusele vastates väljendavad? Need kõik on küpsed võimalused suurepäraste ajaveebide ideede saamiseks.

Saate seda lähenemisviisi laiendada ka teistele oma valdkonna ajaveebidele ja vaadata ka nende kommentaaride sektsioone. Mida lugejad küsivad? Mis häirib lugejaid ja kas saate oma sisu kaudu lahendust pakkuda? Kindlasti näete, kuidas kommentaaride jaotis on rikas asjakohaste ajaveebide ideede allikas, eks?

Kõrvalt: Kui teil on kalduvus, saate oma teadmisi näidata, vastates kommentaatori küsimusele seal ja siis. Vaata seda. Ehitate autoriteeti ja kogute ajaveebide ideid samal neetud ajal, oma blogis või mujal! Nüüd ma tean, miks kommentaarid on nii väärtuslikud.

4. Määratlege oma sihtrühm

WordPressi vaatajaskond parem: oluline arvestada mõõdikutega

Kuidas kuradit te üldse sisu loote, kui teil pole aimugi, kellele see mõeldud on? Tõenäoliselt ei saa te parimatest ajaveebide ideedest naelutada, kuna te pole oma sihtrühma veel määratlenud. Mis sulle ideaalsele kliendile meeldib? Mida nad tõenäoliselt läbi saavad ja kuidas saate seda valu leevendada?

Kristallselge pildi abil inimesest, kellega proovite jõuda, tulevad teile suurepärased ajaveebiideed. Ja kuna loote sihitud ja isikupärastatud sisu, teevad teie postitused imesid nii teie lugejate kui ka otsingumootorite jaoks.

Võtke oma väljavaate mõistmiseks aega. Mis on nende motivatsioon? Miks nad teie saidil asuvad? Kas neil on vajadust, mida saate rahuldada tasuta sisuga? Tead, sellised asjad. Tõesti, see on üks parimaid näpunäiteid, mille saate täna ära võtta. Kunagi kirjutasin sinisest tekstist lihtsalt selleks, et oma blogi sisuga täita, kuid tulemused olid kohutavad, kuni ma määratlesin sihtrühma. See on lihtne.

5. Kaasake märksõnade uurimine

WordPress SEO: märksõnauuringud (ja mida teha märksõnadega)

Lisaks sihtrühma määratlemisele tuleb ka märksõna uurimine. Nii et teil on nüüd selge pilt oma vaatajaskonnast ja paar märksõna, mis kirjeldavad nende valupunkte. Võib-olla isegi täpsed märksõnad, mida nad teie veebisaidi leidmiseks kasutavad. Mõte on selles, et vajate märksõnu, nii et hankige märksõnad.

Kasutage neid märksõnu, et genereerida rohkem märksõnaideid, mis loob viljaka aluse sihitud ajaveebiideedele, millel on just teie soovitud mõju. AdWordsi märksõna tööriist on selles osas elupäästja. Mõelge lihtsalt oma märksõnadele tööriista ja jälgige, kuidas võlu toimuma hakkab.

Seal on ka muid lugematuid märksõnade uurimise tööriistu, sealhulgas Moz Keyword Explorer, KWFinder ja SEMRush, mis tähendab, et saate genereerida nii palju ajaveebiideesid kui vaja ja oma protsessi SEO-d toetada. Suur SEO hõlmab nutikat märksõna uurimist.

6. Järgige vestlust sotsiaalmeedias

Kuidas oma sotsiaalmeediat suurendada, järgib teie WordPressi sait

Reaalajas vestlused sotsiaalmeedias on teie saidi jaoks suurepärased ajaveebide ideede allikad. Otsige lihtsalt küsimusi, arutelusid või isegi uudiseid mis tahes teema kohta oma valdkonnas ja te ei saa kunagi suurepäraseid ajaveebide ideid kunagi otsa..

Võtke näiteks Quora või Reddit. Kõigist elualadest pärit lugejad otsivad neid saite sageli ja otsivad päikese all vastuseid praktiliselt igale teemale. Kuna kutt otsib suurepäraseid ajaveebide ideid tulevaste postituste jaoks, näete selgelt, et see üks nipp kannab palju kaalu.

Lihtsalt otsige Twitterist või oma lemmik sotsiaalmeedia saidilt ja saate tõenäoliselt rohkem ajaveebiideesid, kui võite kunagi kasutada. Tegelikult peidavad ajaveebide ideed #hashtags, @mentions, share, piltide ja palju muud. Valige lihtsalt need, mis teile meeldivad, ja jooksege kaasa.

7. Google Auto soovitused: kiire tulekahju näpunäide

Kuidas luua WordPressi ajaveebi postitust

Tänapäeval ennustab Google neile kirjutades teie otsingupäringuid. See vahva autosuggest funktsioon on põhimõtteliselt inimeste poolt proovitud asjadest proovide võtmine. See on ajaveebi-ideede kiire allikas praktiliselt iga teema jaoks, mida võite ette kujutada. Lisaks saate parema otsingu paremusjärjestuse, sest jällegi, see on kraam, mida inimesed tahavad.

Lihtsalt käivitage meie lemmikotsingumootor, hea Google Google ja kirjutage ära. Automaatne pakkumine algab kohe teemaloendiga. Pärast lemmikteemade valimist saate pealkirju natuke muuta vastavalt oma erinevatele vajadustele.

Näiteks kui kirjutaksin „Kuidas blogi luua“ ja see funktsioon andis mulle paar ideed, võiksin pöörduda ja painutada ideesid, nagu ma tahan. Google autosuggest abil saate hõlpsalt ja kiiresti tulla paljude ideedega. Ma mõtlen, et tule, nad tegid sinust suurepärase tööriista, miks nad siis maha lasta?

8. Rendi- / hostiautorid

10 parimat WordPressi mitme autoriga halduse pistikprogrammi

Ühe mehe operatsioonil on oma plussid, kuid mastaabisäästu üle ei saa lihtsalt vaielda. Kui haldate mitme autoriga ajaveebi, mitte soolooperatsiooni, saate toota palju rohkem ajaveebide ideid ja sisu. Võite maksta kirjanikele, tervitada külalisblogijaid või teha mõlemat.

Andy of Newsforshoppers lõi veebiajakirja, mis abistab tarbijaid veebis ostmisel. Ta tegi seda kõike, kasutades tulude jagamise mudelit ja pühendunud ajakirjanike meeskonda, kes hoiavad veebisaidi värske sisuga. Kirjanikud saavad 70% nende postituste teenitavast AdSense’i rahast ja Andrew ei pea kunagi ajaveebideede pärast muretsema.

Seda mudelit kasutavad paljud teised veebisaidid ja see on tõrkeks efektiivne. Keskendute oma ettevõtte juhtimise muudele aspektidele ja lasite kellelgi teisel hoolitseda ajaveebide ideede ja sisu loomise eest. See kehtib ka juhul, kui soovite avaldada kogu sisu oma nime või monikeri, näiteks „Toimetuse töötajad” all.

9. Intervjuueksperdid

Parimad Podcasti pluginad ja lahendused WordPressile

Kellele ei meeldi lugeda (ega kuulata) seda, mida mõni ekspert mõne huvipakkuva teema kohta ütles? Ekspertintervjuud on iseenesest suurepärased ajaveebiideed, rääkimata sellest, kui palju tarkust vastustest saada võite. Intervjuusid on lihtne välja mõelda ja luua, kuid need võivad kiiresti luua usaldusväärsuse ja usalduse.

Pöörduge oma valdkonna ekspertide poole ja paluge neil kuttidel vastata lugejate jaoks olulistele küsimustele. Avaldage intervjuud alati, eriti vanasõnalisel päeval, kui lihtsalt ei õnnestu loomingulistel mahladel voolata.

Te ei pea intervjuude kohta pikalt ja vaeva nägema, peate lihtsalt esitama küsimuse või hulga küsimusi. Saatke küsimused välja oma valitumatele ekspertidele ja koondage nende vastused veenvatesse postitustesse. Või proovige leida oma podcasti jaoks külalisi. See ei lisa mitte ainult teie ajaveebi uut sisu, vaid ka mitmesuguseid meediavorme, et uusi lugejaid / kuulajaid köita.

10. Joyride on trendid

WordPressi turunõuanded ja suundumused

Trendid on suurepärane viirusepõhiste ajaveebide ideede allikas. Ja kuna trendid keerlevad selle üle, mis on kindlal ajal kuum, pakuvad nad uudiste postituste jaoks sööta. Kõik trendid on sama head kui kuumad. Kui te ei tegutse kiiresti, võite lihtsalt kaotada võimaluse viiruse liikluse tõkestamiseks.

Parim osa on see, et seal on lugematu arv tööriistu, mis aitavad teil olla kursis kõigi valdkondade uusimate uudiste ja trendidega. Alustuseks on meil Google’i teavitused, mis annab teile iga hetk teada teie märksõnadest. Saate luua mitu märguannet, kuid ärge üle pingutage, vastasel juhul upitate meili.

Trendid võivad teid teavitada ka inimeste huvide muutumisest aja jooksul, mis on suurepärane võimalus ennustada, mis saab edasi. Kui kogute piisavalt andmeid ja mängite nutikalt, saate hõlpsalt luua igihalja sisu, mis töötab täna ja tulevikus.

11. Hoidke järjehoidjaid

10 WordPressi ressurssi, mille peate kohe järjehoidjatesse lisama

Inspiratsioon elab kõikjal ja kosmoseuuringuid käsitlev artikkel võib teie geeniuse särata sama hõlpsalt kui põnev postitus teie tööstuses. Kui leiate teavet, mis võiks tulevikus kasulikuks osutuda, on mõistlik järjehoidja salvestada.

Brauserid võimaldavad teil järjehoidjaid segmenteerida, mis tähendab, et teil võib olla mitu kausta erinevateks vajadusteks. Ainus järjehoidjate varjukülg on see, et kõik võivad räpasega kokku saada. Lisaks peate ainult artikli leidmiseks kaevama.

Peamine eelis on muidugi see, et teil on igal ajahetkel laiendatud ajaveebide ideede kogum. See tähendab, et vajate ainult tõsist summat kohvi stimulandid, et kirjutada see lisapostitus, mida peate rataste pöörde hoidmiseks.

12. Ela natuke

Oma WordPressi veebisaidi kasvatamiseks väljapoole tegevust

Ja selle all peame silmas korraks sellest pimedast ekraanist eemaldumist. Elu on mõeldud elamiseks, mitte elamiseks ülestõusmisel, kui Jay-Z-i sõnad on midagi, mida mööda minna. Peate natuke lahti laskma ja lihtsalt olema. Nautige sõbraga tassi kohvi, minge koos perega filmi või suusatama – tehke lihtsalt midagi muud kui kirjutage.

Nõustute, et kirjaniku blokk tabab kõige raskemalt siis, kui olete läbi põlenud. Kui teil pole aimugi, mida teha tühja lehe selja taha jäädes, kaovad kõik muud ajaveebide ideed lihtsalt õhu kätte. Poof, just nii. Nendel aegadel peate mõistma, et te ei kuulu elusse, vaid elu ise.

Minge värsket õhku hingama, väheke reisima, midagi lugema, harrastama harrastust, veeta aega koos armastatud inimestega – tehke lihtsalt midagi, et anda endale nii vajalik paus. Vaene sa, kogu selle õlgade raskuse tõttu ei saa te ilmselt mõelda idee päästa oma elu. Mängi vähe või ole loll.

14. Koostage ideeloend

25+ näpunäidet WordPressi ajaveebispetsialistidele

See on või leib, mis on ülaltoodud punkt. Järjehoidjate salvestamine pole kindlasti kõigi jaoks tass teed. Lisaks on järjehoidjate salvestamiseks vaja brauserit. Kuid nagu juba mainisime, võite inspiratsiooni leida kõikjalt.

Suurepärane ajaveebiidee võib ebatavalistel aegadel silma paista ja võite lihtsalt uskuda, et see on pühendunud teie kõigutatavale inimmälule kogu igaviku. Ärge laske end tüürida, laske märkmeplaat valmis ideid üles kirjutada. Kui te vihkate paberit, kuidas oleks näiteks selliste rakendustega nagu Evernote?

Unustasite inspiratsiooni, mis teid alati vargsi varitses, kas teadsite, et saate kelmuste ideede loomiseks oma meelt tegelikult petta? Jah, tõesti saate. Võtke välja paberitükk ja kirjutage oma pealaest üles 10 blogiideed. Visake see tükk ära ja koostage veel kümme nimekirja. Korda iga päev.

15. Ära kunagi varasta, laena

30 WordPressi spetsialisti, keda Twitteris jälgida

Külastage oma tööstuse populaarseid blogisid, jälgige neid sotsiaalmeedias ja vaadake, mis on kuum. Populaarsetes ajaveebides on tavaliselt kirjanike meeskonnad, kes pakuvad regulaarselt ideesid. Populaarsetel ajaveebidel on ka suurepärased toimetustiimid ja kogu shebang tähendab, et suurem osa tööst on juba teie heaks tehtud.

Saate koguda oma niši piires populaarsete ajaveebide parimaid ideid. Teie ülesandeks on nendest ideedest värske ja originaalse sisu loomine, vastasel juhul varastate kellegi teise töö. Kindlasti leiate mis tahes ajaveebist motivatsiooni või isegi mõne muu teema populaarse teema kohta.

Laenake ideid ja ehitage teema ümber oma töö. Ärge lihtsalt varastage sisu, sest see võib tähendada seaduse kibeda lõppu ja Google’i sarnaste lahenduste ees seismist. Lõppude lõpuks, miks leiutada ratas uuesti?

16. Korraldage võistlusi ja kingitusi

Suurendage oma vaatajaskonda WordPressi konkursside abil

Oh vabamüürlast meist kõigist. Jumal, me teeme igasugu asju tasuta kraami eest. Kuid kui leidub midagi, mida me armastame sama palju kui tasuta mänge, on see võimalus omamoodi võistlusel maha visata. Oleme üsna konkureerivad liigid, kas pole? Kuid see on tõenäoliselt lihtsalt emake loodus, kelle teed pääsevad.

Igal juhul on mul olnud võimalus osaleda paaril kingitusel ja konkursil ning tulemused olid iga kord hämmastavad. Alustuseks pakuvad nad suurepäraseid ajaveebide ideesid, konkursse ja kingitusi, kuna kõik, mida vajate, on midagi kinkida.

Kui teie ideede kaevus on kuiv, võite alati loota konkurssidele ja kingitustele kui pick-me-up tüüpi postitustele. Neil läheb liikluse ja müügivihjete genereerimisel üsna hästi ning arvestades, et te ei pea oma ööbimisvõistluste või kingituste korraldamisel kogu öö üleval olema, võime öelda, et olete kõik head sõbrad.

Sinu kord…

Ma ei solva teie intelligentsust, väites, et see on täielik juhend suurepäraste ajaveebide ideede esitamiseks. Me ei saa ümber lükata, et lähenemisviise on nii palju, kui sellel planeedil on inimesi, mis tähendab, et selle loendi kasvatamiseks on veel palju ruumi.

Enne kui lähete, kas oleksite nõus jagama, kuidas oma WordPressi saidile suurepäraseid blogiideid genereerida? Milliseid tööriistu te üldse kasutate ja millised nipid resoneerivad teiega kõige rohkem? Tänud ette ja kõik parimad naelutasid kõiki parimaid blogiideid ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map