Kuidas muuta oma WordPressi sait rakenduseks, samm-sammult

WordPressi mobiilivalmidus

Miks teha rakendus esiteks, ma kuulen teid küsimas? Rakendused ei pruugi olla turustamiseks enam eriti kasulikud, kuid need on teie klientidele üsna mugavad – pakkudes neile rohkem valikuvõimalust teie saidiga suhtlemise osas. Mobiilse interneti jätkuva kasvuga (nüüd kasutab rohkem inimesi mobiilirakenduste kui lauaarvutite kaudu Internetti) õitsevad rakendused, kuna enamik neist pole kuskil nii ebamugavad või probleemsed kui mobiilsed veebibrauserid.


Ka ühe ehitamise kulud ja pettumused on läinud kaugele. Vanasti huvitas rakendusi palju ettevõtteid, kuid enamik ei suutnud neid üles ehitada. See oli lihtsalt liiga raske. Või kulukas (enamiku sõidukite hind on suurem kui 100 dollarit tunnis)

Kuid õnneks on nüüd asjad teisiti. Pädeva rakenduse ehitamiseks ei vaja te enam palju raha ega teadmiste kodeerimist. Ja mis veelgi parem – teil on võimalusi. Täna vaatame:

 • Veendudes, et teie WordPressi sait reageerib mobiilile
 • Oma rakenduse loomine (ja kodeerimine) rakendusega PhoneGap
 • Rakenduse loomiseks kasutage WordPressi pistikprogrammi (teise nimega lihtne viis)

Märkus tasuta rakenduste koostajate kohta

Viimase paari aasta jooksul on ilmunud tonni tasuta rakenduse loomise võimalusi, kuid üks kõige usaldusväärsemaid on Adobe’i PhoneGap Build. Kuna nende sait reklaamib, laadige oma HTML5-, CSS- ja JavaScripti failid lihtsalt üles ja sait kogub need kohe allalaaditavaks rakenduseks. Mis kõige parem, see saab ehitada kolm üheaegselt nii Androidi, Windows Phone 8 kui ka iOS jaoks – säästes palju aega.

Tulemus pole midagi liiga väljamõeldud. Tegelikult varjab see meetod teie kodulehte kui rakendust. Kui vaataja ikooni koputab, suunatakse ta lihtsalt samale mobiiliveebisaidile, mida nad näeksid, kas nad peaksid sellele juurde pääsema oma telefoni brauseri kaudu. Seega, et see meetod oleks efektiivne, peab teil olema olemasolev sait, mis on optimeeritud mobiilivaatamiseks.

1. Veenduge, et teie WordPressi saidil oleks mobiiliversioon

Kui teie WordPressi saiti pole mobiilseadmete jaoks optimeeritud, pole sellel tegelikult mingit mõtet. Nii et optimeerige seda! Muidugi on kõige lihtsam kasutada lihtsalt mobiilile reageerivat WordPressi teemat, nagu näiteks Total. Kuid kui teie teema ei reageeri, on palju pistikprogramme, mis võivad aidata.

iThemes Mobile

iThemes Mobile

Info ja allalaadimine

iThemes Mobile võimaldab teil praeguse saidi kujunduse põhjal luua lihtsaid, kuid tõhusaid mobiilteemasid. Halduspaneel võimaldab teil kohandada nende välimuse enamikku aspekte, ilma et peaksite koodiga segama.

Mis tahes mobiilteemade lüliti

Mis tahes mobiilteemade lüliti

Mis tahes mobiilteemade vahetaja on põhiline pistikprogramm, mis tuvastab seadme, mida teie vaataja kasutab, ja kuvab selle seadme jaoks konkreetse teema. Nii et kui soovite tasakaalustada mitmeid teemasid – üks iga mobiili OS-i jaoks -, saate seda teha nii.

WordPressi mobiilipakk

WordPressi mobiilipaketi pistikprogramm

Lõpuks on olemas WordPressi mobiilipakett, mis pakub hulga platvormideüleseid mobiilseid veebirakendusi, kasutajaliidest ja nende muutmise võimalusi ning hõlpsat integreerimist Google Analyticsiga.

2. Rakenduse loomiseks kasutage rakendust PhoneGap Build

Adobe PhoneGap Build

Kui olete asjatundlik ja soovite kätt saada, saate Adobe PhoneGapi abil luua rakenduse oma WordPressi veebisaidile. Adobe sisaldab nende dokumentides täielikku üksikasjalikku juhendit, kuid siin on lühike ülevaade toimingutest, mida peate järgima.

1. samm: ettevalmistamine

Enne alustamist veenduge, et teil on võimalus oma rakendust testida. Mobiilseadmete vaadete jäljendamiseks võite kasutada brauseri dev-tööriistu või proovida mõnda sellist teenust CrossBrowseri testimine. Kuid kui saate seda hallata, on kõige parem, kui teil on käes iOS ja Android-seade.

Järgmisena peate tegema installige Adobe PhoneGap Build oma arvutis. Klõpsake Maci või PC-versiooni allalaadimiseks ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid. Adobe soovitab paigaldada ka tasuta PhoneGapi arendaja rakendus nii et saate oma rakendust ehitamise ajal kohe testida.

2. samm: looge rakendus

Järgmisena kasutage programmi PhoneGap looge oma rakendus. Pange tähele – PhoneGap põhineb Cordoval, nii et rakenduse kodeerimiseks peate selle mõistma.

Alustamiseks valige vaikenäide „Tere maailm“, Framework7, Push Notification, React Hot Loader või Tühi mall. Seejärel peate valima, kus oma kohalikul kõvakettal projekti kallal töötate, ning sisestama nimi ja ID. Kui olete lõpetanud, edastab PhoneGap serveriaadressi, mida saate kasutada oma rakenduse vaatamiseks.

Vaatluse saamiseks vajavad teie juurkataloog telefoni rakenduse loomiseks võtmefaile PhoneGapile. Täpsemalt teie index.html (vähemalt), config.xml ja alamkataloogide kaustad (viimane on operatsioonisüsteemispetsiifiline).

Siin on näide otse rakendusest PhoneGap projekti struktuur leht:

PhoneGapi rakenduse projekti struktuur\

Peate looma ka oma ikoonid. Muidugi saate sellega ise hakkama või saate kasutada tasuta veebitööriista. Ikoonivoog on suurepärane tööriist, mis aitab teil eelseadistatud piltide, värvivalikute, kallete jms abil kiiresti luua professionaalsete rakenduste ikoone. Kujundage lihtsalt oma ikoon, looge tasuta konto ja laadige failid alla. Kui teil juba on ikoon, kuid vajate selle muutmist kõigi seadmete ja opsüsteemide jaoks, siis tasuta Rakenduse ikoonitegija saab seda lihtsalt teha. Kuid kui teete kiire Google’i otsingu, leiate ikooni loomiseks palju muid veebisaite, teenuseid ja rakendusi..

3. samm: oma rakenduse testimine

Kui teie rakendus on valmis ja kasutamiseks valmis, saate seda testida, kasutades varem installitud rakendust PhoneGap Developer. Kasutage kindlasti antud serveriaadressi. Sealt saate oma rakendust oma mobiilseadmes vaadata, probleemide tõrkeotsingut teha, parandusi lisada, uuesti üles laadida ja uuesti üles ehitada kuni täiuslikuks.

Oluline märkus: PhoneGap Builder saab iOS-iga töötada ainult siis, kui olete liitunud iOS-i arendajaprogrammiga (mille artikli kirjutamise hind oli 99 dollarit aastas) ja kui olete oma sertifikaadid esitanud. Programmi tarkvara abil saate selle ka ise sinna üles ehitada. Kuid soovitame PhoneGapi seetõttu, et saate säästa aega, tehes kõiki kolme korraga – eitades vajadust seda teha eraldi. Nii et jah, maksate paljude teenuste eest, mida te võib-olla ei kasuta, kuid kui soovite oma rakendust ükskõik millisesse iPodi tootele, on teil siin selline nagu tünni peal.

3. Kasutage WordPressi jaoks alternatiivseid rakenduste koostajaid

Lisaks iOS-i tööriistadele on ka palju muid rakenduste loomise teenuseid ja pistikprogramme, mida saate kasutada. Need on oluliselt lihtsamad kui rakenduse ise loomine. Mõni neist ehitab tasuta (vähemalt) ka Androidi rakenduse. Ehkki kindlasti peaksite kontrollima arendaja peamist saiti.

AppPresser

AppPresser

AppPresser on suurim, populaarseim ja väidetavalt ka esimene mobiilirakenduse raamistik WordPressile. See pakub täielikku integreerimist: kus enamik rakenduste koostajaid kasutab ainult teie WordPressi saidi voogu, võimaldab AppPresser kasutada kõiki oma pistikprogramme, postitusi ja lehti. Lisaks värskendab see rakendust automaatselt niipea, kui olete oma saidil muudatusi teinud. See toetab täielikult ka e-kaubandust.

WPMobile’i rakendus

WPMobile'i rakendus

WPMobile App võimaldab teil oma saidil luua nii Androidi kui ka iOS-i rakendusi. Kuigi baas plugin on tasuta, peate oma rakenduse tegelikuks loomiseks maksma eluaegse litsentsi (alates 79 € ühe rakenduse vormingu eest või 149 € mõlema jaoks). WPMobile Appi abil on teil kohandamisvõimalused, tasuta reaalajas testimine, rakenduste automaatsed värskendused, tõuke teavituse tugi, sotsiaalne integratsioon ja esmaklassiline tugi (tervitusfunktsioon, kui takerdate).

MobiLoud

Mobiloud

Hingelisemaks (alates 120 dollarist kuus) tegeleb MobiLoud teie jaoks peaaegu kõigega (sealhulgas rakenduse esitamisega App Store’isse ja Google Playsse), muutes seega hinna üsna mõistlikuks. MobiLoudi abil pakub teie lõplik rakendus seadmevahelist ühilduvust, hõlpsat suhtlusvõrgustiku jagamist, monetiseerimist (reklaamide või tellimuste kaudu), tõukemärguandeid ja palju muud. Ja kui teenus on ühendatud nende pistikprogrammiga (ülalpool lingitud), saate hallata teie rakendust ja edastada märguandeid WordPressist.

Lõpuks on hunnik inimesi, kellele saate maksta, et seda teie eest teha. Nii palju lihtsaid ja taskukohaseid meisterdamise mehi ei pea te põhirakenduse jaoks seda teed minema.


Rakenduse ehitamiseks on palju võimalusi ja ehkki see tundub esmapilgul hirmutav, muudavad ülaltoodud meetodid selle uskumatult lihtsaks. Lihtsalt veenduge, et teil oleks alustuseks hea mobiiliveebisait, eks? Las ma siis saan selle. Kas mul oli siin midagi viga? Kas on muid meetodeid, millest peaksin teadma? Jätke oma tagasiside allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map