Kuidas muuta oma WordPressi saidi printimine valmis

Kuidas veenduda, kas teie WordPressi sait on printimiseks valmis

Veebidisainerina, arendajana või veebisaidiomanikuna on harva vaja, et oma veebisaidi lehed trükitaks. Kui aga tekib vajadus ja peate oma veebilehed printerisse saatma, soovite olla kindel, et need ilmuvad paberil sama hästi kui ekraanidel.


Kui teie veebisait ei ole printimiseks valmis, näevad teie lehed mitte ainult paberil segamini, vaid võivad ka madala kvaliteediga paberil trükkida. Ilmselt ei taha seda teie ega teie veebikülastajad näha. Pidage meeles, et mitte kõik veebikülastajad ei loe veebisisu veebisisu.

Selles postituses räägime sellest, kuidas teha WordPressi veebisait printimiseks valmis nii, et kõik prinditud lehed tunduvad paberil krõbedad ja korras. Esiteks, milleks on vaja trükivalmis veebisaiti?

Miks teha oma WordPressi veebisait printimiseks valmis?

Võite õigustatult küsida, miks peate oma veebisaidi printimiseks valmis tegema, arvestades, et enamik Interneti-kasutajaid kasutab veebis surfamiseks digitaalseid seadmeid. Tõde on see, et te ei tohiks teha oletusi selle kohta, kuidas inimesed teie veebisaidi sisu loevad. Fakt on see, et enamus veebisaidi külastajaid loeb sisu otse veebis, kuid hea on pakkuda neile vähestele, kes võivad teie veebilehti välja printida. Ja arvestades, et veebisaidi printimiseks valmis saamine pole palju tööd, on vähe põhjust seda mitte teha.

Üldiselt peaksite hoolitsema kõigi võimalike võimaluste üle, sealhulgas juurdepääs teie sisule, sealhulgas printimine. Põhimõtteliselt soovite olla valmis kõigeks, milleks teie veebikülastajad soovivad teie sisu kasutada. Kui lugeja leiab näiteks oma tööga seotud postituse ja otsustab kasutada seda esitluse võrdluspunktina, tahavad nad selle välja printida. Te ei saa kunagi teada, kes teie saiti külastab ja kuidas nad sisu kasutavad. Niisiis, kuidas saab teie WordPressi ajaveeb nii digitaalekraanidel kui ka paberil selgeks muuta?

Prindivalmis WordPressi pistikprogrammid

Nagu WordPressi paranduste põhjal võite eeldada, on alati olemas pistikprogramm. Enda jaoks CSS-i kirjutamine on võimas, kuid see vajab pisut planeerimist, rääkimata lisatundidest tekkivate probleemide testimisel ja parandamisel. Niisiis, kui te ei soovi CSS-i kirjutamist räpaseks ajada, hankige selle jaoks lihtsalt pistikprogramm. Sõltuvalt ajaveebi paigutuse keerukusest saate kasutada mitut pistikprogrammi. Siin on mõned kaalutlused:

Lihtne sotsiaalne jagamine WordPressi pistikprogramm

lihtne-sotsiaalne-jaga-sõnade jaoks

CodeCanyoni üks populaarsemaid pistikprogramme Easy Social Share on pakutud suurepäraste funktsioonidega, mis muudavad lugejate teie blogi jagamise hõlpsaks. Pistikprogramm mitte ainult ei toeta enam kui 20 peamist sotsiaalset võrgustikku, vaid sisaldab ka kasulikku suvandit Prindi, mille saate lisada mis tahes postitusele või lehele. Ja kuna nupp Prinditakse kõigi sotsiaalsete jagamisnuppudega, on see kiire ja sujuv viis prindivaliku lisamiseks oma veebisaidile.

Prindi sõbralik ja nupuvaba WordPressi plugin

wordpress-print0 sõbralik-pdf-nupp

Nupp Prindi sõbralik ja PDF loob ühe nupuvajutusega teie veebilehtede prindiversioonid. Seejärel saate lehed salvestada PDF-vormingus või printida paberile. See toetab enam kui 20 keelt ja kohandab keelt automaatselt vastavalt kasutaja keeleseadetele. Pistikprogrammil on palju muid funktsioone ja mis kõige parem – saate seda tasuta kasutada (koos reklaamidega). Kui soovite reklaamivaba versiooni, peate ostma tellimuse.

WP Prindi tasuta WordPressi pistikprogramm

wp-print-plugin

See on veel üks suurepärane väike pistikprogramm, mis muudab teie WordPressi ajaveebi probleemideta printimiseks valmis. Sellel pole nii palju funktsioone kui eelmisel pistikprogrammil, kuid sellel on auväärne seadete komplekt prinditavate leheelementide juhtimiseks. Veebilehel kuvab see ühe printimisnupu, mis võimaldab kasutajatel luua soovitud lehekülje printimiseks valmis versiooni.

Kohandatud CSS printimiseks

Kui teile meeldib kodeerimine, siis CSS on hea lähtepunkt, kui soovite oma WordPressi ajaveebi printimise valmis teha. Tegelikult hõlmab veebisaidi printimiseks valmistamine sisuliselt mõne CSS-i stiili kirjutamist elementide peitmiseks või kuvamiseks, et need oleksid paberil selged. Kui teie teema pole printimiseks valmis või soovite lisada kohandatud printimisstiile, looge esmalt kindlasti lapseteema, et saaksite lisada oma kohandatud CSS-i või installida ja aktiveerida oma lemmik-CSS-i pistikprogrammi.

Nüüd peate vaid oma kohandatud printimisstiilid (CSS) lisama, et muuta oma veebilehed printimiseks valmis ja seda on ka lihtne teha. Lihtsalt tehke deklaratsioon ja kirjutage deklaratsiooni juurde oma stiilid näiteks järgmiselt:

@media print {
/ * teie trükistiilid * /
}

Deklaratsioon on meediumipäring, mis kasutab määratud stiile, et kontrollida teie veebilehtede väljanägemist printimisel .

Teiseks meetodiks on kõik prindistiilid eraldi CSS-faili panna. See on puhtam ja paremini organiseeritud toimimisviis ning eriti mugav oma blogi hooldusülesannete täitmisel. Lihtsalt looge uus CSS-fail ja kirjutage oma stiilid (unustamata alustada kaustaga @media print deklaratsiooni ja laadige oma kohandatud prinditud CSS-fail oma teemasse. See, mida oma stiilifaili lisate, on täielikult teie enda otsustada, kuid põhimõtteliselt lisate oma ajaveebi prindiversioonile kõik, mida soovite kuvada.

Siin on mõned üldised juhised printimise kujundamiseks:

 • On mõned osad, mida te ei soovi prinditud versioonis kuvada, näiteks külgriba. Sel juhul, kui kasutate kuva: puudub nende osade peitmiseks korraldage ülejäänud plokid kindlasti ümber nii, et trükitud lehed ei näeks segamini.
 • Kasutage em või piksli mõõtmete asemel fondi suuruse punkte, mis sobivad kõige paremini digitaalkuvarite jaoks. Teisalt töötavad printerid punktidega kõige paremini.
 • Teie ajaveebi prinditud versioon peaks kasutama kogu laiust. Digitaalseadmetes on hea laiuse suurusi piirata, kuid paberile printimisel ei tundu see hea.
 • Eemaldage kommentaaride jaotisest sisu, eriti kui teie blogi on väga aktiivne.
 • Eemaldage navigeerimise ja jaluse sisu (kasutage lihtsalt kuva: puudub nende elementide kohta). Enamikul juhtudest on prindiversioonides oluline ainult teie lehtede teksti sisu, nii et see peaks olema teie prinditud CSS-i kirjutamisel põhirõhk..
 • Eelmisele punktile lisades peaksite kaaluma ka kõigi piltide peitmist, välja arvatud juhul, kui need on asjakohase teksti sisu mõistmiseks hädavajalikud. Ilmselt peaksid kõik muud interaktiivsed meediumielemendid olema vaikimisi peidetud, kuna need on lihtsalt paberil segadused. Lingid tuleks ka eemaldada, kuna need on paberil mõttetud.

WordPress.org-il on kena näide printimisstiilist, mida saate oma kirjutamisel kasutada viitena. Vaata seda siin.

Mähkimine üles

Veebisaidi printimiseks valmis tegemine pole see, mida paljud inimesed oma veebisaitide loomisel mõtlevad. Siiski on oluline kujundada nii veebi kui ka printida algusest peale. Kui te seda siiski ei teinud ja tunnete end nüüd köites kinni, on seda üsna lihtne parandada. Tegelikult, arvestades seda, kui lihtne on oma teemas prindistiile rakendada, peaks enamik inimesi – isegi WordPressi uustulnukad – saama neid muudatusi ise teha, eriti kui kasutate ühte ülalpool soovitatud pistikprogrammidest..

Kas kavatsete oma ajaveebi trükikõlblikuks muuta? Kui olete need abinõud juba kasutusele võtnud, kuidas see läks? Hea meelega kuuleksin järgmistest kommentaaridest kõike teie kogemuste kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map