Kuidas muuta oma WordPressi ettevõtte sait sotsiaalsemaks

Oma ettevõtte veebipõhise olemasolu tuvastamisel on lihtne seda kõike natuke liiga tõsiselt võtta. Ja peaksite muidugi – aga see on täiesti okei, kui ka natukene lõbutsete. Ja üks viis lõbususe integreerimiseks oma veebisaidile on muuta see sotsiaalselt jagatavaks ja interaktiivseks. See mitte ainult ei suurenda tõenäosust, et külastajad jagavad teie saiti, sisu ja ajaveebi postitusi oma sotsiaalkanalites, vaid suurendab ka teie vaatajaskonna võimalusi teiega otse suhelda. Ja mida rohkem saate end veebis tõelise inimesena määratleda, seda parema vastuvõtu saate oma ettevõtte jaoks.


Kui teie sait põhineb WordPressil, on teie sotsiaalse nähtavuse suurendamine ülilihtne. Seal on tonni pluginaid, mis seda võimaldavad. Kuid millised neist on funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse osas parimad ja millised sobivad kõige paremini ettevõtetele? Ärge muretsege. Ma olen sind katnud. Siin on mõned kohustuslikud tööriistad, mis muudavad teie WordPressi ettevõtte saidi sotsiaalsemaks:

Jetpack

Jetpack

Kuigi see võib tunduda ilmne, Jetpack on üks jõuline tööriist iga WordPressi saidi jaoks, mis tähendab, et see teenis selles loendis oma õige koha (Checkout Ajeet postitus Jetpackis selle võimsa WordPressi pistikprogrammi kohta lisateabe saamiseks).

Muu hulgas pakub Jetpack sujuvalt sotsiaalse meedia integratsiooni. Lisaks sellele, et teil on võimalus oma uusi ajaveebi postitusi kohe pärast avaldamist automaatselt jagada, saate ka iga postituse alla lisada diskreetsed suhtlusjaotusnupud. See on suurepärane lahendus neile, kes ei soovi oma saite tonni pistikprogrammidega üle koormata. Jetpack teeb nii palju asju, et koefitsiendid on head, saate seda ikkagi kasutada – isegi kui mitte sotsiaalse jagamise komponendi jaoks.

BuddyPress

Buddypress

BuddyPress on WordPressi täisfunktsionaalne sotsiaalne pistikprogramm. Teie saidi külastajad saavad luua kohandatud kasutajaprofiile ja otse oma saidile saate luua sotsiaalse võrgustiku. Kui teil on mitu saiti, kuvatakse sotsiaalse integratsiooni funktsioonid ühtlaselt. Samuti on võimalik seadistada ja hallata teatisi, lubada privaatsõnumeid ja installida mitmesuguseid kolmanda osapoole laiendusi.

See on kuum tööriist ja kui sotsiaalne integratsioon ja kogukonna loomine on teie ettevõtte jaoks oluline (see peaks olema), on see pistikprogramm vaieldamatult vajalik. Tutvuge meie BuddyPressi lühijuhendiga, mis aitab teil alustada.

Tweetable Shortcode

Tweetable Shortcode

Kui teete regulaarselt blogi, siis on tõenäoline, et lugejad pääsevad igast postitusest. Ja selle asemel, et lihtsalt loetleda neid postituse allosas, kuhu nad võiksid üle käia, on hea mõte juhtida tähelepanu ainult sellele, kus nad tekstis asuvad. Tweetable Shortcode pistikprogrammi abil on kasutajatel hõlpsasti nuppude klõpsamisega võimalik tutvuda teie bitti teie sisust, mille nad on leidnud. Seejärel jagatakse teie postituste tsitaate Twitteris ja te ei pidanud isegi sõrme tõstma.

Pärast installimist ilmub teie postituse redigeerimise tööriistaribale lühinumbri nupp. Seejärel peate lihtsalt esile tõstma teksti, mida soovite helihaaval pakkuda, ja klõpsake sellel nupul. See selleks! Pistikprogramm maksab küll 10 dollarit, kuid see on seda väärt, kui soovite oma Twitteri strateegiat paremaks muuta.

Kontaktvorm 7

Kontaktvorm 7

Üks parimaid viise, kuidas oma ettevõtte saiti sotsiaalsemaks muuta, on kontaktivormi installimine. Ja üks parimaid pistikprogramme selle ülesande täitmiseks on Kontaktvorm 7. Seda on lihtne paigaldada ja seadistada. Valige lihtsalt väljad, mida soovite kaasata, kohandage teksti ja sisestage. See hõlmab rämpsposti filtreerimist, nii et teie postkasti selle tulemusel rämps ei ujuta. Mis tahes hea ärisait võimaldab potentsiaalsetel ja praegustel klientidel kontakti saada, seega on see kohustuslik. Ja kuna saate välju kohandada, pole tegelikult vabandusi. Vormi kohandamine vastavalt teie ettevõttele. Lihtne.

Jagage nuppe AddThis

Jagage nuppe AddThis

siin on nii palju sotsiaalse jagamise pistikprogramme, kuid üks, mis minu arvates tundub tõesti tore, on Jagage nuppe AddThis. See on konfigureeritud töötama enam kui 330 sotsiaalse võrgustiku ja sotsiaalse järjehoidjate saidiga. Sellesse loendisse on kantud kõik peigmehed. Saate selle sättida, nii et neid nuppe kuvatakse teie postituste kõikjal, sealhulgas postituste kohal ja all.

Kui registreerute AddThis.com konto kaudu saate juurdepääsu oma sisu jagamise statistikale. AddThis on ka teisi sotsiaalse integratsiooni pistikprogramme, mida tasub vaadata Järgige AddThis nuppe, mis kuvatakse kas teie avalehe ülaosas või iga lehe vasakus servas, AddThis Tervitusriba, mis lisab ekraani ülaossa riba, mis tervitab külastajaid vastavalt nende suhtlusvõrgustike eelistustele ja muule.

Sotsiaalne sisselogimine

Sotsiaalne sisselogimine

Kui teile on esmatähtis võimalikult sujuva kogemuse pakkumine, saate sellest rõõmu tunda Sotsiaalne sisselogimine. Selle pistikprogrammi abil on teie saidi külastajatel lihtne sisse logida ja kommentaare lisada oma sotsiaalse võrgustiku profiilide abil. See on vidinal ja lühikoodil põhinev, nii et saate selle oma saidile kuhu iganes paigutada ja see töötab kõigi populaarsete saitide, näiteks Facebooki, Twitteri ja Google+ abil. See töötab ka koos BuddyPressiga, nii et kui tegelete sotsiaalse integreerimisega, on see teie jaoks pistikprogramm.

Digg Digg

Digg Digg

Viimane pistikprogramm, millest täna räägin, pole keegi muu kui Digg Digg by Buffer. Ujuvat jagamisriba pakutakse tervele hulgale saitidele kogu veebis ja see on muutunud omamoodi WordPressi alustalaks. Riba kuvatakse ekraani vasakus servas ja hõljub kasutaja kerimisel sisu ülaosas.

See kuvab paljude erinevate saitide sotsiaalse jagamise nupud ja saate valida, milliseid saite kuvada. Ainult proovide võtmiseks toetab Digg Digg Twitterit, Facebook Likes, Facebook Shares, LinkedIn, Google +1, Buffer, StumbleUpon, Pinterest, Tumblr ja palju muud. See kasutab ka laiska laadimist, mis tähendab, et ta ei raba teie saiti alla. Ja kui te ei kuulu ujuva riba juurde, võite lihtsalt lasta nupud kuvada postituste üla- või alaosas. See on paindlikkus, mis mulle meeldib kõige rohkem.


Sotsiaalmeedia on muutumas üha olulisemaks ettevõtte juhtimise oluliseks komponendiks. Lihtsalt on teil seda vaja, kui soovite veebis edu saavutada. Ehkki kõigis populaarsetes võrkudes registreerimine võib olla hirmutav, on kõige vähem võimalik teha külastajatel teiega ühenduse loomist ja teie sisu jagamist lihtsaks. Isegi kui see on kõik, mida teete, saate ikkagi palju paremini hakkama kui enamik teisi.

Selle asemel, et panna külastajaid lisajalu tegema ja oma Twitteri profiili, e-posti aadressi või Google’i otsingu kaudu pakutavat jälitama, kasutage ülaltoodud pistikprogramme, et muuta oma ettevõtte sait ka esmapilgul sotsiaalsemaks. Ehitage kohapeal kogukondi. Integreeruge populaarsete sotsiaalsete võrgustikega. Laske hõlpsalt suhelda. Luba sotsiaalne jagamine. Need on tänapäevase saidi hädavajalikud asjad. Ja õnneks teeb teie saidi olemasolu WordPressis kõik selle pisut lihtsamaks.

Milliseid samme olete oma ettevõtte saidi sotsiaalsemaks muutmiseks võtnud? Kas kasutate mõnda ülaltoodud pistikprogrammidest või kasutate muid tööriistu? Mulle meeldiks kuulda, mida te arvate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map