Kuidas muuta oma WordPressi ajaveeb ettevõtteks

 1. 1. Kuidas WordPressi ajaveebi abil raha teenida
 2. 2. Kuidas teenida raha WordPressi toodete ja teenuste müümisel
 3. 3. Praegu loeb: Kuidas muuta oma WordPressi ajaveeb ettevõtteks

Tere tulemast meie postitusse, kuidas WordPress-sarjaga raha teenida! On käes õige aeg? Oleme juba arutanud, kuidas teie WordPressi ajaveebist tulu teenida sidusettevõttena ja loojana. Järgmine samm on hoolitseda kõigi muude asjade eest, mis tuleb ära teha, et muuta oma ajaveeb täieõiguslikuks ettevõtmiseks.


Enne alustamist tahame lihtsalt selgeks teha: me ei ole juristid ega raamatupidajad. Me ei anna teile juriidilist ega rahalist nõu. Jagame lihtsalt oma tegevuse alustamiseks tehtud samme ja näpunäiteid selle kohta, mis meie heaks töötas. Enne mis tahes otsuste tegemist soovitame võtta aega, et teha palju uurimusi ja võimaluse korral professionaaliga rääkida.

Loo bränd

Loo bränd

Ettevõtte või ajaveebi loomisel peate mõtlema, milline peaks olema teie üldine kaubamärk. See hõlmab paljusid tegureid, nimelt:

BRÄND

nimi, termin, kujundus, sümbol või mõni muu omadus, mis eristab ühe müüja kaupa või teenust teiste müüjate omast erinevalt

Nime valimine

Kõigepealt peate mõtlema oma ettevõtte nime. See võib olla teie enda nimi, kui juhite ettevõtet, kus olete peamine funktsioon – nt Chris Lema ja Carrie Dils.

Teise võimalusena võite tulla mõne muu nimega, kuigi soovitame luua nimi vastavalt oma nišile. Ja tõtt-öelda – teie ettevõtte nimi võib lihtsalt langeda selleni, millised domeeninimed on endiselt saadaval. Nii juhtus, kui valisime WPExploreri. Istusime arvutilaua taga ja kirjutasime lihtsalt WP ja muude sõnade kombinatsioone GoDaddy registripidajale. WPExplorer oli saadaval, see töötas ja selgub, et see sobis ideaalselt meie kaubamärgiga.

Logo loomine

Kui teil on nimi, peate otsustama, kas soovite pilti lisada. Paljud ettevõtted kasutavad lihtsalt oma nime logona. Kui soovite seda teed minna, võiksite kaaluda Google’i fonti või sündmusel premium-fonti (nt Typekit, või saadaval disainilahenduste turgudel (nt Creative Market)), et lisada natuke visuaalset huvi.

Kujutise logo loomiseks on palju suurepäraseid võimalusi. Meil on terve artikkel veebisaidi logo loomiseks eelarvesõbralike võimaluste kohta. Või võite anda Shopify tasuta logo koostaja proovida.

Oma logo loomisel otsustasime, et soovime töötada otse disaineriga. Nii et me kulutasime tonni aega Dribbble’i logode uurimiseks. Leidsime Stevan Rodic ja me armastame väga, kuidas meie logo välja kujunes. Paar aastat tagasi oma suure ümberkujundamisega värvisime värve natuke, kuid teleskoop on jäänud samaks (tegelikult – me armastame seda nii palju, et lisasime selle isegi FontAwesome’i).

Veebikujunduse valimine

Oma kaubamärgi kõigi erinevate elementide omavaheliseks sidumiseks peate valima vinge veebisaidi kujunduse. Nii nagu enamikul asjadest elus, on teil ka paar võimalust.

Teie esimene võimalus on kasutage teemat. Oma veebisaidi väljanägemise paremaks kontrollimiseks soovitame mitmeotstarbelist teemat, millel on palju kohandamisvõimalusi, ja ka lehekülje koostajat. Muidugi meeldiks meile, kui proovite meie teema WordPress kokku, kuna see on tõesti üks kõige funktsioonirikkamaid teemasid veebis. Kuid iga eelarve jaoks on saadaval palju suurepäraseid WordPressi teemasid. Teema on hõlpsasti seadistatav ja enamus on varustatud suurepärase dokumentatsiooniga, nii et saate uue kujunduse seadistamise kiirelt kätte (Totalil on isegi sisseehitatud demoimportija, et saaksite näidisandmeid importida vaid mõne hiireklõpsuga).

Teine võimalus on omada kohandatud kujundus loodud just teie veebisaidi jaoks. Kui olete arendaja (meie õnneks on meil AJ ja ta on fantastiline), ei pea te kulutama peenraha. Saate kohandada oma teema loomist, mis laiendab teie kaubamärki suurepäraselt. Kui te pole arendaja, maksab kohandatud teema ja kujundus teile tõenäoliselt üsna suure muudatuste osa. Eriotstarbelised teemad võivad maksta mõnest tuhandest kuni kümnete tuhandete dollariteni, kuid kohandatud teema tähendab, et teie veebisait näeb välja täpselt selline, nagu soovite. Proovige veebisaiti nagu Üles, Vabakutseline või võite proovida küsida mõnelt oma lemmikteema arendajalt, kas see on saadaval.

Tee ametlikuks

Muutke oma ettevõte ametlikuks

Kui olete meie kaubamärgi välja mõelnud, on järgmine suur samm teha oma ettevõte ametlikuks. Sõltuvalt riigist, osariigist ja linnast, kus need sammud elavad, võib olla erinev, kuid saame vähemalt anda teile ülevaate sellest, mida tegime.

Ettevõtte moodustamine

Kui otsustate, et on aeg seaduslikult ettevõte luua, on neli peamist äritüüpi, mille hulgast tõenäoliselt valite:

 • Füüsilisest isikust ettevõtja
 • Partnerlus
 • Piiratud vastutusega ettevõte (LLC)
 • S või C korporatsioon

LegalZoom on suurepärane leht, kus saate teada erinevatest äritüüpidest ja valida endale sobivaima. Leidsime oma uurimistöö käigus tegelikult LegalZoomi ja kasutasime neid LLC-na esitamiseks. See toimis meie jaoks suurepäraselt, kuna saime toimida partnerlusena, kuid hoiame äri- ja isiklikud rahaasjad siiski täiesti eraldi.

Kui loote oma ettevõtet LegalZoomi kaudu, on teil ka võimalus palgata Registreeritud esindaja nende kaudu. Teie agent on nagu tavaline mees – kui teil on kunagi vaja legaalseid dokumente kätte anda või vastu võtta, astuvad nad kohale ja aitavad pakkuda sõbralikku nägu (see pole teie oma). Lisaks on LegalZoomi registreeritud esindaja tellimusel teil ka mugav juurdepääs vastavuskalender et olla kindel, et te kunagi tähtajast mööda ei tule.

Ja kui olete sellel kohal, võiksite kaaluda kaubamärgi esitamine oma nime või logo. See kaitseb teie nime kasutamist tulevikus, samuti õigusi teie ärinime või logo kasutamiseks domeeni URL-ides, sotsiaalmeedia kontodel, meedias ja mujal.

Paberimaterjali esitamine

Kui olete oma ettevõtte loonud, peate selle vastavalt oma asukohale registreerima. Teie jaoks USA-s tähendab see tavaliselt registreerimist oma föderaalses osariigis, osariigis, linnas ja võib-olla ka teie maakonnavalitsuse kontorites.

Soovite registreeruda Tööandja identifitseerimisnumber (EIN) föderaalvalitsusega. See on põhimõtteliselt teie ettevõtte sotsiaalkindlustuse number. See on see, mida kasutate oma ettevõtte maksude, W-9 vormide, 1099 muude vormide ja kõigi paberimajanduste jaoks, mida on vaja mujal registreerimiseks. Kui olete füüsilisest isikust ettevõtja, saate oma ettevõtte dokumentides kasutada oma sotsiaalkindlustuse numbrit või registreeruda EIN-koodil. Me tõesti julgustaksime uusi ettevõtteid võtma EIN-i saamiseks aega, kui ainult teie isiklikku teavet privaatsena hoida. LegalZoom teeb selle lihtsaks, kuna kui ma õigesti mäletan, on need dokumendid kõik pakendisse lisatud (logige lihtsalt alla ja saatke need meile).

Kui teie ettevõte on loodud, peate registreerima ka a Riigi ettevõtluslitsents. Paljud riigid teevad kogu selle teabe veebis kättesaadavaks (Nevada näiteks on isegi ülikerge veebiettevõtteportaal, et asi veelgi lihtsamaks muuta) või võite pöörduda LegalZoomi poole, et saada natuke rohkem abi. Tavaliselt öeldakse teave teie ettevõtte tüübi, organisatsiooni põhikirja, juhtide loendi, kas teil on töötajate kohta jne..

Veel kodule lähemale jõudmiseks on vaja ka Linna ja / või maakonna ettevõtluslitsents samuti. Soovitame helistada kõigepealt oma maakonna kontorisse, et teada saada, kas peate registreeruma neis, samuti linna, kus te oma ettevõtet juhite. Seal, kus asume, vajame ainult linnalitsentsi ja võime maakonna litsentsi vahele jätta, kuid sel päeval, kui olime Californias, pidime registreeruma mõlemas.

Lisaks neile litsentsidele peate võib-olla esitama veel lubasid ja dokumente, et kajastada ettevõtte muid aspekte, mis pole võrgus. Kui teil on töötajaid, ettevõtte sõidukeid või füüsilist kauplust (tere politsei ja tuletõrje nõusolek), on see kõik lisatud load peate uurima. Näiteks esitasime avalduse kodu okupatsiooniluba Californias, kuna meie kontor asus meie kodus. Vaadake oma riigi ja kohalike omavalitsuste veebisaite, helistage neile või helistage isegi juristile, kui soovite olla kindel, et olete teinud kõik õigesti.

Töötajate ja vabakutseliste palkamine

Kui teie ettevõte on käivitatud, võite leida abi. Enne vajalike reklaamide postitamist kaaluge, kas pakute töötajatele või vabakutselistele turgu, kus saaksite käsi anda.

An töötaja töötab teie heaks, on määranud tööülesanded, kasutab teie seadmeid / ressursse, töötab vastavalt teie ajakavale, talle makstakse tunnitasu või palka ja saadakse ettevõtte hüvitisi (hüvitised, kindlustus, töötajate kohustus jne). Kui teil on töötajaid, peate koguma W-4 vorme, väljastama W-2 vorme, korraldama pensioni- ja tervisetoetusi, sealhulgas muid juriidilisi nõudeid. Töötajate palkamise peamisteks eelisteks on võime kontrollida kasutatud töömeetodit ja ajakava. Töötajad on teie enda laiendus.

Vabakutseline (või sõltumatu töövõtja) töötab ise, paneb paika oma ajakava, talle makstakse lepingut ja hüvitisi ei maksta. Peate välja andma 1099-misc igale töövõtjale, kes on USA kodanik või elanik, kellelt maksite maksuaastal 600 dollarit või rohkem. Kuid see on lihtne vorm, mille saate jaanuaris kätte ükskõik millisest kontoritarvete kauplusest. Vabakutseliste palkamise eeliste hulka kuulub võimalus palgata spetsialiste projektipõhiselt ning säästate natuke raha ja palju aega, kuna te ei pea hüvitisi pakkuma.

Enne kellegi palkamist kaaluge hoolikalt, mida teie individuaalne ettevõte nõuab. Ja tehke kindlasti oma uurimistöö või rääkige professionaaliga uute liikmete lisamiseks meeskonda oma lokaalseid seadusi ja maksunõudeid (näiteks – Nevada on riigi tööseadused, muudetud osariigi ettevõtlusmaks, töötuskindlustuse seadused ja töötajad) hüvitise kindlustus, mis kõik jõustub töötaja töölevõtmisel).

Raamatupidamine ja maksud

Oma ettevõtte juhtimine on suurepärane, kuna saate olla iseenda boss ja koostada oma ajakava. Kuid kui see on teie ettevõte, vastutate ka rahanduse, eelarvete ning muidugi aruandluse ja maksude eest.

Teie ettevõtte jaoks on oluline pidada head raamatupidamisarvestust. Sõltuvalt sellest, kui keerulised on teie finantsid, võiksite ise hakkama saada raamatupidamistarkvara nagu näiteks QuickBooks või Salvei. Kuid spetsialistide palkamisel on eeliseid. Kui palkate oma raamatupidaja või läbite teenuse nagu Pink või kohalikule raamatupidamisettevõttele, võtab see teie stressi maha, vabastades rohkem aega keskendumiseks sellele, mida teete kõige paremini.

Lisaks üldisele raamatupidamisele tuleb muidugi arvestada ka maksudega. Kui olete USA-s, peate esitama arhiivi föderaalsed maksud ja kõige tõenäolisemalt riiklikud maksud oma ettevõtte jaoks. Ja sõltuvalt sellest, mida ja kus müüte, võib teil olla mõni variant müügimaksud maksetähtpäev kuus või kvartalis. IRS-il on suurepärane väikeettevõtte leht milles on palju teavet, mida saate lugeda, kuid siin on mõned levinumad maksuvormid, mille iga aasta lõpus arhiivimiseks esitame:

 • 1099-Muu: Peate need saatma sõltumatutele töövõtjatele (asuvad USA-s), kellele on iga eelarveaasta lõpus makstud üle 600 dollari.
 • 1065 pluss ajakava K-1: Seltsinguna tegutsevate LLC-de puhul esitage oma ettevõtte tuludeklaratsioon sellel vormil. Partneri sissetuleku kajastamiseks kasutatakse vormi sisest graafikut K-1.
 • Tarbimismaks: See on kohalik vorm, mida me kasutame Nevada’s ja esitame pärast iga eelarveaastat. Me kasutame seda materiaalse kauba müügi deklareerimiseks (peame esitama dokumendi isegi siis, kui meil seda pole – ja jah, me rääkisime maksuosakonnaga, et meie linn oleks 100% kindel).

Jätkake paremaks muutumist

Täiustage oma ettevõtet: muutuge paremaks

Kui olete oma ettevõtte käivitanud, võite alustada parenduste tegemist. Ettevõtte kasvatamiseks ja parendamiseks on palju viise, kuid siin on vaid mõned ideed, kuidas alustada.

Liituge kogukonnaga

Peame silmas nii WordPressi kui ka teie kohalikku kogukonda. Osale a WordCamp oma piirkonnas annetage oma aega või raha kohalikule heategevusorganisatsioonile, astuge kaubanduskoda või võtke kohalikus kolledžis praktikant tööle, kui see teil on võimalik. Kui olete natuke loominguline, saate kaasa lüüa palju suurepäraseid võimalusi. Kogukonnaüritused on suurepärane võimalus suhelda oma piirkonna teiste väikeettevõtetega.

Ametiühingud ja konverentsid

Teine suurepärane viis kasvamiseks on liitumine erialaliitudega ja osalemine oma nišiga seotud konverentsidel. Kui töötate WordPressiga, võib see hõlmata selliseid sündmusi nagu LoopConf, Affiliate tippkohtumine ja WordCamp USA. Need pole mitte ainult suurepärased kohad oma käsitöö õppimiseks, vaid saate ka alglaadimiseks natuke võrku luua. Kui saate seda endale lubada, muutuge sponsoriks. See on teie kaubamärgi tuntuse suurendamiseks veel pikk tee ja võrku ühendamine on veelgi lihtsam, kui inimesed saavad teie boksis teie juurde kõndida..

Kasvatage oma võrku

Lisaks töötajate või vabakutseliste palkamisele on tore laiendada oma ametialast võrgustikku, pöördudes teiste oma tööstuse esindajate poole. Oma ettevõtet risti reklaamige, astudes koos teiste ajaveebidega ja vahetades postitusi. Toetage täiendavaid ettevõtteid, ostes reklaamipinda nende veebisaitidelt (kui pakute hostimist, otsige reklaamilõike blogimise veebisaitidelt). Ürituste või kingituste kavandamiseks võtke ühendust teiste tööstusbrändidega. On palju võimalusi, kuidas loovaks saada ja koos töötada, et mõlemad kasu saaks.

Mähkimine üles

Muidugi on palju muud, mida me ei kajastanud, kuid loodame, et see, millest me osa võtsime, oli kasulik. Need on vaid mõned sammud, mille me alustuseks võtsime, ja meetodid, mida kasutame enda reklaamimiseks.

Kui teil on küsimusi oma WordPressi ettevõtte juhtimise kohta, küsige julgelt – anname kõik endast oleneva, et aidata ja suunata teid õiges suunas. Või kui teil on oma näpunäiteid, palun jagage neid kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map