Kuidas müüa fotosid veebis WordPressiga

Fotograafia ja pildid

Kui soovite luua oma fotode veebis müümiseks veebisaidi, on see postitus just see, mida otsite. Selles juhendis veebis fotode müümiseks veebisaidi seadistamiseks vaatleme mõnda teemat, mida saate oma veebisaidi kujundamiseks kasutada, ja anname siis ülevaate mõnedest parimatest tasuta ja lisatasu pluginatest, mis võivad lisada ostukorvi ja terve toote Teie fotokaupluse jaoks on palju rohkem e-kaubanduse funktsioone. Postitus lõpeb juhendiga, mis võimaldab teil hakata oma fotosid veebis müüma tasuta pistikprogrammiga, mille seadistamine võtab vaid mõni minut.


Teema valimine

Kui te pole seda juba teinud, on WordPressi veebisaidi jaoks sobiva teema valimine esimene koht, kus oma fotode ja võib-olla teiste fotode veebipõhiseks müümiseks platvormi luua saab..

Õnneks on WordPressi jaoks saadaval palju suurepäraseid fotograafia teemasid, mis pakuvad teile muljetavaldavat viisi oma töö võrgus kuvamiseks. Mõned neist fotograafiaportfelli teemadest on loodud spetsiaalselt integreerimiseks e-kaubanduse pistikprogrammiga, mis muudab ülesande lisada teie veebigaleriisse ostukorvi funktsionaalsuse väga lihtsaks. Väiksem arv seda tüüpi teemasid annab teile võimaluse lasta teistel külastajatel teie saidil registreeruda ja loetleda ka nende fotosid või muid teie saidil müüdavaid esemeid, aidates teil luua veebituru.

Mitme müüjaga turuplatsi loomine WordPressiga

Turu, kus kasutajad saavad registreeruda ja oma müüdavaid töid loetleda, loomise üks eeliseid on see, et see on suurepärane võimalus kiiresti ehitada suure varuga pood. Suur tootevalik võib aidata külastajaid teie poodi tuua, samal ajal kui mitu müüjat reklaamivad teie tööd teie poes ja omakorda teie tööd, aitab see ka teie poe teadlikkust tõsta..

Sõltuvalt sellest, kuidas oma turgu konfigureerite, saate ka seda teha teenige iga müügi pealt vahendustasu teie kaasmüüjad teevad. Teise võimalusena võite võtta kindlat tasu selle eest, et lasite neil oma kaupluses oma kaupluses loetleda. Neil negatiivsetel põhjustel, mis võimaldavad teistel müüjatel oma töö üles loetleda, on see, et võite neile osa müüki kaotada, kuid kui teil on pakkumisel suur valik fotosid, ei tohiks see muretseda liiga palju. Mõned funktsioonid, mida teema- ja pistikprogrammikombinatsioonis otsida, kui plaanite luua mitme müüja turgu:

 • Esiosa sisselogimise ja esitamise vormid
 • Müüja armatuurlauad
 • Ühilduvus sobiva pistikprogrammiga (lihtne digitaalne allalaadimine, WooCommerce jne)

Funktsioonid, mida fotograafiateemast otsida

Ehkki WordPressi kõige populaarsemad veebipoe pluginad töötavad mis tahes teemaga, võib olla hea mõte otsida teema, mis reklaamib e-kaubanduse pistikprogrammide ühilduvust. Tavaliselt tähendab see, et teemakujundajad on teie saidi veebipoe jaotise jaoks loonud konkreetsed lehed, sealhulgas ostukorv ja kassas olevad lehed. Nende lehtede kaasamine võib aidata luua pidevat kasutajakogemust, kui klient ostab ostu, ja säästa natuke aega oma veebisaidi seadistamisel.

Siin on mõned teemad, mida tuleks WordPressiga veebipiltide loomiseks kaaluda (ja siit saate vaadata suurt valikut suurepäraseid WordPressi fotograafia teemasid).

Hõre WordPressi teema

Stocky on hõlpsalt digitaalsete allalaadimiste abil üles ehitatud laos fotograafia turul toimuv teema, nii et saate oma fotosid hõlpsalt müüa. Lisatasu Marketplace Bundle’i toel saate isegi kolmanda osapoole müüjatelt oma esemeid müüa.

Ole varunud

Nouveau kogu teema demo

Totali abil saate luua täiesti kohandatud fotograafia veebisaidi või alustamiseks lihtsalt importida Nouveau demo. Lisage oma portfell, looge ajaveeb või isegi müüge oma pilte WooCommerce’iga.

Hangi kokku

WordPressi teema turundamine

Marketify on täielikult toimiv turuteema, mis toetab lihtsaid digitaalseid allalaadimisi ja enamikku selle lisatasu laienditest (esipaneelide esildised, komisjonitasud, sooviloend, ülevaated ja palju muud), mis teeb sellest suurepärase võimaluse fotomüügisaidi avamiseks.

Hankige turundamine

Fotode veebis müümiseks pistikprogrammi valimine

Kui olete oma fotode veebis esitlemiseks sobiva teema ja võib-olla ka teiste töö valinud, on aeg valida pistikprogramm. Seal on palju suurepäraseid WordPressi pistikprogramme, kuid need on mõned meie lemmikpoodidest, mis aitavad teil oma fotosid veebis müüa..

Lihtne digitaalne allalaadimine

Lihtne digitaalne allalaadimine

Lihtne digitaalne allalaadimine (EDD) loodi spetsiaalselt selleks, et müüa oma WordPressi veebisaidilt allalaaditavaid digitaalseid faile, muutes selle teie vajadustele ideaalseks valikuks.

Põhiline pistikprogramm on tasuta ja sisaldab rohkem kui piisavalt funktsioone, mis võimaldavad teil oma esemeid veebis hõlpsalt müüa. Kui teil on täpsemad nõuded, on EDD jaoks saadaval üha laienev lisandmoodulite kogu, mis võimaldab teil oma kauplusega veelgi rohkem hakkama saada.

Kui teid huvitab idee lasta teistel fotograafidel oma kauplust teie kõrval koos teiega müüa, siis on EDD arendajad kokku pannud spetsiaalse turuplatsi lisandmoodulite komplekti, mis sisaldab kõiki funktsioone, mida vajate täielikult toimiva veebituru loomiseks. . Samuti on lisatasu lisandmoodul, mis võimaldab teil müüa EDD-ga füüsilisi tooteid.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce on WordPressi jaoks veel üks populaarne tasuta e-kaubanduse pistikprogramm, mida saab tänu suurele lisandmoodulite kogule veelgi kasulikumaks muuta. Karbist väljas, kuid see võimaldab teil oma fotosid veebis müüa ja lisaks ka kõiki füüsilisi tooteid, mida soovite oma külastajatele kättesaadavaks teha.

Kui plaanite ka loetlege oma fotopoes olevad füüsilised tooted, nagu pildiraamid või muudel aegadel, on WooCommerce ilmselt parem valik kui EDD, kuna see toetab füüsiliste toodete karbist väljastamist.

WP iSell Photo

WP iSell Photo

WP iSell Photo on tasuta võimalus, mis on välja töötatud fotode veebis müümiseks. Pistikprogramm teisendab teie WordPressi galeriid individuaalselt fotopoodiks. See on kiireim viis oma fotode veebis müümiseks WordPressiga, nagu näete tulevases juhendis.

WordPressi fotomüüja pistikprogramm

Müüa fotogalerii näide

WordPressi fotomüüja pistikprogramm on ostukorvi lisandmoodul, mis on loodud spetsiaalselt lisaks veebis ka allalaaditavate fotode müümiseks füüsilised väljatrükid oma piltidest. Pistikprogramm võimaldab teil oma fotosid pakkuda erinevates suurustes. Lisaks saate galeriis olevad fotod automaatselt vesimärgiks panna, et hoida inimesi alla laadimata neid tasuta.

Tundub, et WP fotomüüja pistikprogramm on olemas kõik omadused peate kunagi oma fotosid veebis esitlema ja WordPressiga müüma oma töö digitaalseid allalaadimisi ja füüsilisi väljatrükke. Kuid see pole tasuta pistikprogramm ja tagastab teile 68 dollarit.

Kuidas müüa fotosid veebis 3 lihtsa sammuna

Nagu näete, on veebipoe platvormi ehitamisel valida palju võimalikke teema- ja pistikprogrammikombinatsioone. See tähendab, et on ebatõenäoline, et kaht fotopoodi seadistatakse täpselt samal viisil, kuid selleks, et anda teile idee, kuidas alustada, on siin põhitõed alustamiseks oma fotode veebis müümine.

See kiire seadistamise juhend aitab teil oma fotoportfellile põhilisi veebipoe funktsioone lisada, kasutades teie valitud WordPressi teemat ja tasuta WP iSell Photo pistikprogramm. Kui soovite oma saidile lisada keerukamaid poe funktsioone, siis vaadake teisi soovitatud e-poe pistikprogramme, mida varem käsitleti.

1. Seadistage WP iSell Photo

Pärast WP iSell Photo installimist minge jaotisse Seaded> WP iSell Photo ja sisestage oma PayPali aadress, valitud valuuta ja aitäh-lehe URL ja klõpsake nuppu Salvesta muudatused.

WP iSell Photo

2. Looge galerii

Uues või olemasolevas WordPressi postituses või lehel klõpsake nuppu Lisa meedium.

Loo galerii

Seejärel laadige üles või valige olemasolevate fotode hulgast ja klõpsake nuppu Loo uus galerii. Vajadusel lisage pealdised ja enne galerii lisamise klõpsamist kontrollige galerii sätteid.

3. Valige fotode hind

Lülitage postituse redigeerijas sisse tekstivaade, kus näete galerii lühinumbrit.

Müüa fotode lühinumber 01

Iga galeriis oleva foto hinna lisamiseks sisestage lühinumbrisse summa = ”4,99”.

Müüa fotode lühinumber 02

Seejärel vaadake oma postitust eelvaatena, et näha, kuidas see välja näeb.

Müüa fotode lühinumber 03

Selle pistikprogrammi seadistamise ja muude võimaluste kohta saate üksikasjalikumaid juhiseid, külastage WP iSell Photo lehte.

Järeldus

Kasutades tasuta pistikprogrammi ja valitud teema, võite kiiresti oma fotosid veebis müüma hakata ja hakata PayPali kaudu makseid vastu võtma. Täpsemate funktsioonide saamiseks võivad pluginad nagu EDD või WordPress Photo Seller aidata teil veelgi parema väljanägemise ja rikkalike veebipoodide kauplustes üles ehitada. Kui teil on näpunäiteid fotode turustamiseks ja Internetis müümiseks, jätke kommentaar allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map