Kuidas murda küllastunud ajaveebi nišši

Kuidas murda küllastunud ajaveebi nišši

Kui olete ajaveebide valmistamisega algust teinud, võib teid praegu hämmastada edukate ajaveebide arv. Võite isegi küsida, kas tasub sellisele konkurentsiturule sukelduda. Ühesõnaga, võite tunda, et nišš, mille jaoks soovite blogi pidada, on juba küllastunud.


Kuid see, et nišš on populaarne, ei tähenda tingimata, et peate seda vältima. Tegelikult võite seda vaadata kui võimalust. Nišš on küllastunud, kuna inimesi huvitab see, mida teil öelda on või mida müüa. Nende tähelepanu saamiseks vajate lihtsalt õiget lähenemist.

Selles postituses räägime sellest, kuidas astuda küllastunud nišisse ja leida olemasolevale turule uus lähenemisviis. Anname ka mõned nõuanded, kuidas parandada teie otsingutulemusi valdkonnas, mis pakub eriti tugevat konkurentsi. Alustame!

Mis on küllastunud nišš?

Copyblogger

Copyblogger paistab silma küllastunud sisuturunduse nišiga.

A küllastunud blogimise nišš on üks, kus ühele publikule on ülekaalukas konkurents. Muidugi on mõned erimeelsused selle üle, kas nišš võib olla tõeliselt küllastunud või mitte. Pole tähtis, kui palju inimesi seal sama asja ajab, aga teil on alati võimalus alale tungida.

Küllastunud nišš pole tingimata halb asi. See tõestab, et teie sisuks on valmis vaatajaskond, ja see tähendab, et veojõu ja autoriteedi omandamisel on teil suurem kogukond, kellega võrku asuda. Negatiivse poole pealt on aga sellises nišis keerulisem konkurentsist eristuda. Kui te ei leia viisi oma ajaveebi eristamiseks, ei saa te oma osa seal olevast vaatajaskonnast.

Kui olete küllastunud niššisse sisenemise väljakutse ees, on mõni võimalus oma eduvõimaluste suurendamiseks. Vaatame nüüd mõnda neist meetoditest.

Nõuanded küllastunud ajaveebide niši sissetungimiseks

Kui hästi küllastunud nišis hakkama saate, sõltub teie lähenemisviisist ja suutlikkusest seda läbi viia. Ideaalis soovite strateegiat, mis aitab teil eristuda ja pakub teie sihtrühmale väärtust. Need näpunäited peaksid teid abistama mõlemas aspektis.

1. Täpsustage oma teemat ja sihtrühma

Penny Hoarder

Internetis on tuhandeid rahandusalaseid ajaveebisid, kuid The Penny Hoarder saab miljonite postituste vaatamisi ikkagi.

Kui teie valitud nišš tundub küllastunud, saate ikkagi silma paista, valides oma sisule ainulaadse lähenemisviisi. Selle asemel, et proovida katta kõike oma nišši, leidke mõni konkreetne aspekt, mille saate ideede jaoks kaevandada. Saate seda teha uurides oma konkurentsi ja kasutades seejärel oma ainulaadset oskuste komplekti ja teadmisi, et leida uus nurk, millest oma sisule läheneda.

Penny Hoarder ajaveeb on suurepärane näide loomingulise nurga leidmiseks küllastunud nišis. Traditsioonilise investeerimisnõustamise asemel pakub see nõu, kuidas saada mõni sent korraga rahalist õitsengut. See keskendub oma sihtrühmale, kes koosneb peamiselt noortest täiskasvanutest, kellele on eelarve koostamine, säästmine ja investeerimine uus.

Kui te seda terminit ei tunne, on teie sihtrühmaks teie sihtrühm või siis saavad inimesed, kellelt te ootate, teie ajaveebi väärtust. Kui olete oma konkreetse teema või alamniši kindlaks määranud, saate oma sisu õigele vaatajaskonnale järele anda. Kui olete kindlaks määranud nii oma fookuse kui ka sihtrühma, võite hakata tähelepanu köitma, kasutades selliseid turundusvahendeid nagu meililistid ja sotsiaalmeedia.

2. Leidke probleem oma nišis ja pakuge lahendus

Ükskõik, millist niši te valite, on mõned tavalised küsimused, mida selle teema kohta küsitakse. Oletame näiteks, et teil on e-kaubanduse ajaveeb ja üks teie müüdavatest kaupadest on veojõu. Kuid hakkate märkama, et suuremal jaemüügisaitil nagu Amazon on sama toote kohta kaebusi.

Kaebuste või probleemide kohta ajaveebi pidamine ja lahenduse pakkumine viib teid kõvera ette. Inimesed, kes otsivad sellele probleemile lahendust, leiavad, et olete sellega ennetavalt pöördunud. Nad tunnevad end ostes kindlamalt ja suurenenud kliendilojaalsus on teile kasulik.

Oma niši uusimate suundumustega kursis hoidmine aitab teil probleeme või kaebusi tuvastada ja nendega varakult tegeleda. Võite isegi otsustada keskenduda oma ajaveebi teatud tüüpi probleemide lahendamisele, mis on suurepärane viis ainulaadse nurga leidmiseks.

3. Lisage oma nišile ja vaatajaskonnale väärtus

Backlinko

Brian Deani oma Backlinko.com domineerib SEO nišis.

Probleemide lahendamiseks lahenduste pakkumine ja suundumuste jälgimine on üks viis pakkuda väärtust nii oma niši kui ka vaatajaskonna jaoks. Kuid ka teie sisu peab olema väärt. Kui loote konkurentidest paremat sisu, meelitate loomulikult suurema publiku.

Teine meetod küllastunud nišis leidmiseks, mis lisab samas ka väärtust, on linkide loomise strateegia rakendamine. Soovitame pilvelõhkuja tehnika lingi loomiseks, mis hõlmab kolme põhietappi. Esiteks peate leidma lingi väärilise sisu. Otsige artikleid ja veebisaite, mis on otsingumootorites kõrgel kohal konkreetsete märksõnade jaoks, mida soovite sihtida, ja mis on sageli lingitud

Seejärel tehke midagi veelgi paremat. Leidke võimalusi originaalsisu parandamiseks, kui teete põhjalikumaks, ajakohastatud teavet värskendate või parandate visuaalset kujundust. Lõpuks uurige saite, mis lingisid originaalteosega, ja andke neile teada, et teil on sama teema kohta põhjalikum ja värskendatud postitus.

4. Lihvige oma SEO, et muuta teie ajaveeb konkurentsivõimeliseks

SEO on oma niši edasiliikumise võti. Veebilehe otsingumootoritele optimeerimise korral saate lehetulemuste paremusjärjestuse tõusta, võimaldades vaatajaskonnal leida teid sarnaste ajaveebide keskel.

Teie SEO toetamiseks peate keskenduma tapja sisule ja kindlale lingi loomise plaanile. Seejärel rakendage oma lehtedel tavalisi SEO strateegiaid, näiteks võtke märksõnu sisse ja optimeerige linke.

Samuti on palju WordPressi SEO tööriistu, mis aitavad teil oma SEO-d täiustada. Kui teil veel lemmikvalikut pole, soovitame tungivalt Yoast SEO-d. Lisaks sellele, et see on kõrgelt hinnatud ja hõlpsasti kasutatav, võimaldab see teil täiustada kõik oma ajaveebi SEO aspekte. Yoast pakub ka käepärast juhendit WordPress SEO-le, et teie pingeridade pingutused tõesti üle laadida.


Alustamine blogimisnišis, eriti küllastunud osas, võib olla nii hirmutav kui ka erutav. Hea uudis on see, et kui leiate lihtsalt õige viisi, kuidas seda kasutada, on teadmine, et publik on valmis ja ootab teid. Küllastunud niši uurimine ja tõeliselt mõistmine võib aidata teil tähelepanu köita ja rahva seast eristuda.

Kas teil on küsimus, kuidas tungida konkurentsi- või küllastunud nišisse? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map