Kuidas maksimaalselt kasutada väikeettevõtete ajaveebi postitusi

Kuidas maksimaalselt kasutada väikeettevõtete ajaveebi postitusi

Kuulujutt on, et WordPressi kasutajad avaldavad iga kuu umbes 70 miljonit blogipostitust. Kas see tähendab, et peaksite nendega võimalikult kiiresti liituma ja hakkama ise blogima?


Kindlasti. Tegelikult võib oma ajaveebi omamine teie ettevõttele palju eeliseid tuua. Sisuliselt on see odavate alternatiivide olemasolu veebis olekule, mis annab teile palju võimalusi oma teadmiste jagamiseks, sihtrühmani jõudmiseks ja veebisaidi külastajate klientideks muutmiseks. Ja parim osa? Selliste võimsate sisuhaldussüsteemidega nagu WordPress on oma ajaveebi haldamine nüüd lihtsam kui kunagi varem (see on põhjus, miks WordPress sobib suurepäraselt igale väikeettevõttele).

Halb uudis on aga see, et ajaveebi seadistamisest ei piisa selle potentsiaali maksimaalseks ärakasutamiseks. Õnneks on meil mõned näpunäited, mis muudavad teid kiiresti edukaks blogijaks. Alustagem!

1. Hüppa üles

Alustage blogimist

Blogi loomine võib tunduda üsna sirgjoonelise otsusena, eriti arvestades WordPressi blogimise eeliseid. Sellegipoolest kaasneb selle otsusega veel mõned olulised valikud – näiteks õige CMS ja täiendavate tööriistade või integratsioonide valimine, mis aitavad teil oma ajaveebi postitusi maksimaalselt ära kasutada.

Kuidas saate seda protsessi lihtsamaks muuta? Alustage lihtsa ja populaarse CMS-iga. Arvestades seda 35,7% kõigist veebisaitidest Internetis töötab WordPress. See on kindlasti üks populaarsemaid (ja meeldinud) lahendusi seal. Lisaks saate selle hõlpsalt siduda teiste populaarsete ajaveebi pistikprogrammidega – näiteks Google Analytics, e-posti turundustarkvara või SEO tööriistad.

Samal ajal ei tohiks unarusse jätta oma ajaveebi kujundust ega visuaali kvaliteeti, mille ka oma postitustesse lisada. Need peaksid kõik olema piisavalt ahvatlevad, et teie blogi oleks meeldiv lugeda. Õnneks, kui olete WordPressi valinud, saate hõlpsalt valida oma ajaveebi parima WordPressi teema ja teha mõned muudatused, et muuta see teie omaks. Siis tulevad appi tasuta fotofotod ja veebipiltide kujundamise tööriistad, kui otsite kõigile postitustele sobivaid pilte.

2. Kontrollige võistlust

ahrefs SEO tööriistad ja ressursid Lisatasu tellimine

Nagu juba mainitud, on seal miljoneid blogisid. Sellistes olukordades pole oma ajaveebi maast lahti saamine ja külastajate meelitamine kõige lihtsam – eriti kui te ei tea, kellega olete kursis. Midagi, mis võib kindlasti aidata, on võtta aega oma konkurentide põhjalikuks uurimiseks. Paljud neist võivad olla kogenud ajaveebid, kuid see ei pea tingimata halb olema. Peaksite seda mõtlema kui võimalust nende vigadest õppida. Kuidas saate seda võimalust kõige paremini kasutada?

Alustuseks proovige välja selgitada kõige paremini toimivad ajaveebid. Seejärel otsige mustreid – millised blogipostitused tunduvad olevat kõige edukamad? Miks? Kas on midagi, mida saaksite lisada teemadele, mis köidavad kõige rohkem lugejaid? Siinkohal on idee leida oma nišš ja konkreetne nurk, mis eristab teie ajaveebi võistlusest.

Ärge muretsege, kui näete vaeva konkurentide analüüsiga või kui kõigi seal olevate ajaveebide lugemine võtab liiga palju aega. Kui see on nii: proovige lihtsalt katsetada selliste tööriistadega nagu SEMrush või Ahrefs. Vähim, mida nad teie heaks teha saavad, on pakkuda teile komplekt asjakohaseid märksõnu, mis suunavad liiklust teie konkurentide juurde, ja konkreetsed lehed, mis on nende jaoks kõrgel kohal.

3. Investeerige aeg enda blogipostitustesse

Parimad WordPressi pluginad oma ajaveebilehtede parendamiseks

See peaks olema iseenesestmõistetav, kuid kindlasti ei saa te oma ajaveebipostitustest maksimaalselt kasu, kui esiteks on nende kvaliteet madal. Blogimisel tuleb vähemalt mõned asjad hoolitseda – ja oma võistlusel silma peal hoidmine on alles algus.

Esiteks: märksõna optimeerimine. Õnneks võivad ülalnimetatud tööriistad aidata teil leida ka fraase, mida potentsiaalsed kliendid võivad otsida, ja on teie ajaveebi jaoks ka suhteliselt lihtsad. Siis on aeg kirjutada tükk, mida potentsiaalsed kliendid on nõus lugema ja mida loodetavasti ka jagama hakkavad.

Teiseks, kui tegemist on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetega, ei ole see kunagi valus saada sotsiaalmeedias, samuti tööstusega seotud saitidel ja ajaveebides. Selleks peate avaldama läbimõeldud ja põhjalikke ressursse ning investeerima sotsiaalmeedia turundusse. Huvitaval kombel jagavad blogipostitusi palju tõenäolisemalt ka teie e-posti tellijad sotsiaalmeedias – nii et ärge unustage oma e-posti loendit koostama. Mõelge endale kui valdkonna asjatundjale, kes on veel avastamata!

Tegelikult on ajaveebide loomine suurepärane viis oma teadmiste jagamiseks oma klientidega ja oma autoriteedi kindlustamiseks valdkonna juhina. Paljud ettevõtted üritavad seda täpselt saavutada, kuid mitte kõik nad ei pööra oma ajaveebipostitustele piisavalt tähelepanu, et seda teha. Mõelge kindlasti kõigile oma tükkidele (ja võimaluse korral ka teine ​​arvamus) – see aitab tegelikult pikas perspektiivis mujalt eristuda..

4. Jääge järjepidevaks

Kuidas ajastada WordPressi postitusi hulgi

Ärge muretsege – järjepidev olemine ei tähenda iga päev sisu avaldamist. Kvaliteet on siin endiselt tähtsam kui kvantiteet, kuid see ei muuda tõsiasja, et ka regulaarne postitamine on oluline. Ärge lihtsalt “pange kõik oma munad ühte korvi”, avaldades nädala jooksul paar blogipostitust ja jäädes siis kuude kaupa täiesti vaikseks.

Põhimõtteliselt: mida rohkem avaldate – seda rohkem võimalusi peate jõudma oma sihtrühmani ja oma ajaveebi maksimaalselt ära kasutama. Ehkki avaldamise sageduse osas pole ühte edu retsepti, on see siiski väärt püsimist. Tegelikult, 44% blogijatest eelistavad uute postituste avaldamist “ainult” 3–6 korda kuus, kuid teevad seda regulaarselt.

Järjepidevaks jäämine kehtib ka teie sisu reklaamimise püüdluste kohta. Eriti päris alguses võib üldse olla raske lugejaid meelitada. Proovige oma ajaveebipostituste reklaamimiseks veidi eelarvet eraldada. Kui need on tõepoolest kvaliteetsed (nagu me juba arutasime), peaksid nad üsna varsti alustama oma orgaaniliste aktsiate, meeldimiste ja e-posti teel tellimuste genereerimist.

Veelkord: ärge puhake ainult loorberitel. Kirjutage, täiustage ja reklaamige oma sisu iga ajaveebi postituse kaudu. Ja kui vajate teekonnal püsimiseks abi, kaaluge ajaveebi kavandamiseks ja korraldamiseks toimetuskalendri kasutamist.

5. Olge lingide ja külaliste postituste otsingul

WordPressi külalise postitamine

Sisu reklaamimine ei piirdu ainult sotsiaalmeedia reklaamide ja e-posti teel turundustegevusega – saate hõlpsalt autoriteeti luua ja oma blogisse liiklust suunata asjakohaste lingide ja külaliste postitustega. Ja paljudel juhtudel ei pea te sellele isegi raha kulutama. Mis selles ei meeldi?

Lingitavate lehtede, ankurdatava teksti ja külaliste postitamise võimaluste osas on oluline olla valiv. Kui teie sisu lisab auväärsele allikale väärtust, võib see teie liiklust (ja potentsiaalseid kliente) hõlpsalt saata. Vastupidi – kahtlastele lehtedele kaastööd tehes tõenäoliselt ei tekita usaldus oma sihtrühma seas. Veelkord: pidage meeles, et ajaveebide tegemisel on kõik seotud kvaliteet.

6. Suhelge oma ajaveebi külastajatega

Parandage kaasamist ja ära hoidke kadunud kliente WordPressi hüpikpistikprogrammide väljumise kaudu

Loodetavasti olete nüüdseks loonud oma ettevõttega seotud kvaliteetsed, võib-olla isegi mõtlemapanevad ajaveebi postitused ja meelitanud peale selle ka arvestatava arvu külastajaid. Aga mis siis, kui nad tegelikult tahaksid sinult oma sisu kohta küsimust esitada?

Jah, teil on see õigus – mõistvad blogipostitused on täiesti võimelised õhutama vestlust potentsiaalsete klientidega. Selle juhtumiseks veenduge, et teie kontaktide sektsioon (üks neist kontaktivormi pistikprogrammidest) oleks teie ajaveebis hästi kuvatud ja jätke ruumi kommentaaride jaoks.

Veelgi parem, kui te võiksite kaasamiseks julgustada ka pistikprogramme. Kommentaari tellimuse lisamisega (nt Telli kommentaarid uuesti laaditud), hüpikaknad või isegi otsevestluse pistikprogramm (nt LiveAgent) oma blogis saate oma lugejatega tegelikult vestelda.

Alustage oma ajaveebipostituste maksimaalset kasutamist

Kas pole endiselt kindel, kas teie SMB vajab ajaveebi? Esitage endale järgmised paar küsimust:

 • Kas mul on piisavalt aega põhjaliku sisu järjepidevaks loomiseks?
 • Kas ma saan sel viisil oma klientideni jõuda?
 • Kas ma saan oma blogipostitusi maksimaalselt ära kasutada?

Kui vastus kõigile ülaltoodud küsimustele on jaatav, muidugi, siis õnnestub teil tõenäoliselt õnnestuda ja saate oma ajaveebist maksimaalselt kasu. Kui olete selle saavutanud, pidage meeles kõiki meie näpunäiteid ja ärge kartke katsetada erinevaid tööriistu ja taktikaid. Peamine on näha, mis teie ettevõttele kõige paremini sobib, ja jätkata seda just seda. Alguses võib see olla katse-eksituse meetod, kuid tulemused võivad pikas perspektiivis teid tõeliselt üllatada.

Pidage meeles: võistlus ei maga kunagi! Arvestades ainult ajaveebipostituste regulaarset avaldamist ainult WordPressi kasutajate poolt, võib keegi juba teie klientide eest võidelda. Ära lase neil võita.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map